Bitcoin Forum
June 26, 2024, 11:12:39 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: 4 btc alınacaktır preev +%2 oran  (Read 2316 times)
samuray34 (OP)
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

BitCoin Satılır - Alınır

View Profile
January 22, 2017, 02:22:03 PM

Başlıkta belirttiğim gibi 4 btc alınacaktır fiyatın düşmesiyle biraz alım yapalım

Parça parçada olabilir pm atınız

BitCoin Satılır -  Alınır
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
January 22, 2017, 09:07:37 PM
Last edit: January 22, 2017, 09:35:23 PM by Suskunadam

Pm gönderdim

Bilgi amaçlı Edit: 0.5BTC için 1760 teklif edildi bende kabul ettim. Önce btc yollamam istendi. Kabul etmedim. Escrow veya parça parça teklifimde kabul edilmedi. Anlasma olmadı.
byzodiac
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
January 23, 2017, 01:07:55 AM

Pm gönderdim

Bilgi amaçlı Edit: 0.5BTC için 1760 teklif edildi bende kabul ettim. Önce btc yollamam istendi. Kabul etmedim. Escrow veya parça parça teklifimde kabul edilmedi. Anlasma olmadı.

En iyisini yapmışsınız.Escrow kabul etmediyse bu işte kötü kokular seziyorum.
Suskunadam
Hero Member

View Profile
January 23, 2017, 06:23:27 AM

az önce buraya yazılan "1,5BTCicin  5400 liralık işlem yaptım. sadece 1BTC geldi"   mesajı neden silindi. Huh Huh
timbereagle
Hero Member

Activity: 881
Merit: 502

View Profile
January 23, 2017, 06:27:33 AM

az önce buraya yazılan "1,5BTCicin  5400 liralık işlem yaptım. sadece 1BTC geldi"   mesajı neden silindi. Huh Huh

Evet bende merak ettim çok ilginç bir mesajdı.
Suskunadam
Hero Member

View Profile
January 23, 2017, 08:00:35 AM

saulzaents ti sanırım ismi mesajı yazan kişinin.
 Dün gece pek güvenilir pek atarlıydı arkadas .
sanırım sahıs parasını kurtarabilmek  için mesajını sildirtti. Yada tehdit etti. 1,5 BTC gonderdigini ama sabaha kadar ancak 1BTC lik para geldigini yazıyordu. Hangi akıla istinaden okadar BTC yollarsınız. Umarım kalan 0,5BTC ninde parası kurtulur klasik -bak ben iyi adamım aslında 1 btcyi ödedim kalanı arkadas yedi kardeşim yazdı halam geldi ayaklarıyla yutmasalar. Neyse ben birsekilde bu olayın peşini bırakmıyacagım sahsın telefon bilgiside mevcut bir işe yararsa bilginize
 Şimdi ben bu arkadaşa bu baslıga istinaden negatif trust verebilirmiyim. Scam işler yaptıgı aşikar. Kahve makineleri yeniden hortladı Grin
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
January 23, 2017, 08:15:28 AM

saulzaents ti sanırım ismi mesajı yazan kişinin.
 Dün gece pek güvenilir pek atarlıydı arkadas .
sanırım sahıs parasını kurtarabilmek  için mesajını sildirtti. Yada tehdit etti. 1,5 BTC gonderdigini ama sabaha kadar ancak 1BTC lik para geldigini yazıyordu. Hangi akıla istinaden okadar BTC yollarsınız. Umarım kalan 0,5BTC ninde parası kurtulur klasik -bak ben iyi adamım aslında 1 btcyi ödedim kalanı arkadas yedi kardeşim yazdı halam geldi ayaklarıyla yutmasalar. Neyse ben birsekilde bu olayın peşini bırakmıyacagım sahsın telefon bilgiside mevcut bir işe yararsa bilginize
 Şimdi ben bu arkadaşa bu baslıga istinaden negatif trust verebilirmiyim. Scam işler yaptıgı aşikar. Kahve makineleri yeniden hortladı Grin

biz türkler duygusalız aga, forumun yabancı kısmında kaşını gözünü beğenmedi diye basıyolar negatif trustu valla Smiley

saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
January 23, 2017, 09:45:31 AM

Mesajı sildim ama yazdıgım gibi 0,5BTC si gelmedi suan bekliyorum hala arkadasa inanmak istiyorum. Para yollandı ama btc gelmedi gelecegini soyluyor. Aceleyle yazdım bakalım bekliyoruz. süreçte kızdıgım nokta arkadaşla ilk başta anlaştıktan sonra bana detayli olarak anlatmadi işte paranı alacam bir başkasına göndericem o işte btc leri bulacak bana göndericek vs bi dünya olay.muhtemelen belki de haftasonu olmasa 1-2 saat gecikmeli de olsa bir şekilde btc lerin hepsini alacaktim ama ısrarlarım sonucunda ancak 1 btc kadarını geri alabildim . burada hala inanmak istedigimdenmidir saflıgımdanmıdır nedir bu şekilde yaklaşiyorum olaya.ama ders oldu burada 4-5 farklı insanla alişverişim oldu her biride bana kefil olabilirler inaniyorum buna. srknbyr beyinsiz nickli arkadaş sezgin di sanirim o localbitcoinden anejo nickli arkadaş var her biriyle konuştum ve her defasında önce transferi ben gerçekleştirdim ve hiçbirinde sıkıntı yaşamadım.ilk defa böyle birşey başıma geldi ve ders oldu bundan sonnra kesinlikle escrow suz hizmet almam vermem.düzenli olarak işlem yaptıklarım ve belirli bir samimiyet oluşturdugum insanlar hariç.
Mihaylovic
Sr. Member

Activity: 910
Merit: 255

View Profile
January 23, 2017, 10:02:35 AM

Gecmis olsun hocam. Hafta sonu bitti. bankalar su anda aktif. Bu sabah ilk isi ya sana kalan btcleri vermek yada parani iade etmek olmaliydi. Odeyecek olsa bile karsi tarafi bu kadar uzun sure tedirgin etmek bekletmek durust bir insanin yapacagi bir is degil. Nasil bu kadar rahat davranabiliyor hayret dogrusu. tekrar gecmis olsun. Insallah dogru soyluyordur ve odemeyi yapar.
saulzaents
Hero Member

View Profile
January 23, 2017, 10:29:18 AM

açıkcası bende sizin düşündüğünüz gibi düşünüyorum kendisine de ilettim zaten ve yaşanılan durumların kendisiyle alakası olmadıgı söyledi.paran bende olsa ben zaten paranı iade ederdim felan dedi.o da benim haberim olmayan bir arkadaşına atmış bu arada arkadaş diyorum ama sadece internet üzerinden tanıştığı ve bu tarz işlerini hallettirdiği bir elemandı muhtemelen parayi ona aktarmiş ona yatan parada kredi kart borçlarından dolayi sistem tarafından karta yatirilmiş ancak 1 btc kadarlık limit kalmiş onunlada benim btc yi alip yollamış bana böyle anlatti.ve kalan 0.5 btc içinde elinden geleni yapacagini söyledi kendisine şuan inanmaktan başka çarem yok umarım kısa zamanda halleder bu olayıda bende rahat bir nefes alırım.şuan bu kötü durum karşısında seviniyorum düşünün yani 1.5 gidecek iken 0.5 gitti hiç olmazsa 1 ini kurtardım kafasındayım psikolojik olarak rahat ettiriyor ama olay da bu zaten sanırım kaybettiğinden bulduguna sevindirmek.
srknbyr
Hero Member

Activity: 661
Merit: 581

View Profile
January 23, 2017, 10:33:37 AM

Mesajı sildim ama yazdıgım gibi 0,5BTC si gelmedi suan bekliyorum hala arkadasa inanmak istiyorum. Para yollandı ama btc gelmedi gelecegini soyluyor. Aceleyle yazdım bakalım bekliyoruz. süreçte kızdıgım nokta arkadaşla ilk başta anlaştıktan sonra bana detayli olarak anlatmadi işte paranı alacam bir başkasına göndericem o işte btc leri bulacak bana göndericek vs bi dünya olay.muhtemelen belki de haftasonu olmasa 1-2 saat gecikmeli de olsa bir şekilde btc lerin hepsini alacaktim ama ısrarlarım sonucunda ancak 1 btc kadarını geri alabildim . burada hala inanmak istedigimdenmidir saflıgımdanmıdır nedir bu şekilde yaklaşiyorum olaya.ama ders oldu burada 4-5 farklı insanla alişverişim oldu her biride bana kefil olabilirler inaniyorum buna. srknbyr beyinsiz nickli arkadaş sezgin di sanirim o localbitcoinden anejo nickli arkadaş var her biriyle konuştum ve her defasında önce transferi ben gerçekleştirdim ve hiçbirinde sıkıntı yaşamadım.ilk defa böyle birşey başıma geldi ve ders oldu bundan sonnra kesinlikle escrow suz hizmet almam vermem.düzenli olarak işlem yaptıklarım ve belirli bir samimiyet oluşturdugum insanlar hariç.

Adımı görünce konuyu okudum neler olmuş diye, inşallah sorunsuz atlatırsın..

Seni uyardığımı hatırlıyorum, eski ve güvenilir üyeler forumda sadece bir avuçlar..

Yeni üyeler ile ticaret yaparken iki kere dikkat etmek lazım.. Seni uyardığımı hatırlıyorum, dediğim gibi inşallah kimsenin hakkı yenmeden sorunsuz atlatırsın.. Sad

.▄███████████████████████▄
███████████████████████████
██████▌       ▀▀▀█████████
█████████▄          ▀██████
██████████▄          ▀█████
██████████           █████
██████████           █████
███████████    ▄██▄   █████
███████████▄▄▄▄████ ▄█████
 ▀███████████████████████▀
.digilira.||||
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
January 23, 2017, 10:38:10 AM

Seni uyardığımı hatırlıyorum, eski ve güvenilir üyeler forumda sadece bir avuçlar..

Yeni üyeler ile ticaret yaparken iki kere dikkat etmek lazım.. Seni uyardığımı hatırlıyorum, dediğim gibi inşallah kimsenin hakkı yenmeden sorunsuz atlatırsın.. Sad

sırf yeni üyeler birbirini dolandırmasın diye ücretsiz borsadan alım hizmeti bile veriyorum Smiley
ahada konusu. https://bitcointalk.org/index.php?topic=1733645.0
yinede gidip birbirlerini dolandırmaya uğraşıyorlar.
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
January 23, 2017, 10:54:03 AM

Negatif trust basıyorum. Elinde olmayan ürün elinde izlenimi yaratılarak satılmasını.
saulzaents
Hero Member

View Profile
January 23, 2017, 11:29:21 AM

vallahi sorma ya senin gibi olur zannettim Smiley ver btc yi al parayi felan da olmadı.neyse artık kısmet önümüzdeki ticaretlere bakip daha dikkatli olmaya bakacağim.teşekkürler bu arada herkese.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
January 23, 2017, 12:00:29 PM

Konu sahibi sıfır sermaye ile bitcoin ticareti konusunda çığır açmış anladığım kadarıyla.
cebinde para yok.
bitcointalk.org da preev + %3 ile bir alıcı bulunuyor.
r10.net de preev + %1 ile satıcı buluyor.
bitcointalk daki arkadaşdan parayı istiyor. r10 daki arkadaşa gönderiyor. aradan %1 kazanmaya çalışıyor Smiley
ama yüksek ve muhtemel r10 daki adam bunu çarptı. domino etkisi ile olay buradaki alıcıya kadar yansıdı.
semender35
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
January 23, 2017, 12:02:18 PM

vallahi sorma ya senin gibi olur zannettim Smiley ver btc yi al parayi felan da olmadı.neyse artık kısmet önümüzdeki ticaretlere bakip daha dikkatli olmaya bakacağim.teşekkürler bu arada herkese.
son durum nedir? varmı bir gelişme?
saulzaents
Hero Member

View Profile
January 23, 2017, 12:56:01 PM

son görüşmemizden sonra sanırım bu arkadaşıda dolandırmışlar onu anladım.kalan 0.5 btc yi 1 ay sonra göndereceğini söyledi ve sözünü verdi.ben benim açımdan konuyu kapattım.kendisine güvendim bir şekilde ne bileyim gerçekten üçkağıtçı olacak olan insan sanki 1 btc yide göndermezdi diye düşünüyorum. herkese iyi işler.
byzodiac
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
January 23, 2017, 02:42:23 PM

Pm gönderdim

En iyisini yapmışsınız.Escrow kabul etmediyse bu işte kötü kokular seziyorum.

nasıl bir koku seziyorsunuz pardonda sürekli al sat yapıyorum koinim olsun burda olsun r10 da olsun şimdi neye göre böyle konuşuyorsun

Mileti rezil etmişsin daha ne olsun.Adam hala 0.5 btc bekliyor .
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
January 23, 2017, 02:51:58 PM

bu adamla alışveriş yapılmamasını daha önceden soylemiştik.
keşke eski konulara baksaydınız bir alışveriş öncesi.
escrow kabul etmeyenden korkacaksınız zaten bu bir numaralı kural.

neyse umarım yollar btc yi ne diyelim başka.
geçmiş olsun.
semender35
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
January 23, 2017, 03:45:49 PM

bu adamla alışveriş yapılmamasını daha önceden soylemiştik.
keşke eski konulara baksaydınız bir alışveriş öncesi.
escrow kabul etmeyenden korkacaksınız zaten bu bir numaralı kural.

neyse umarım yollar btc yi ne diyelim başka.
geçmiş olsun.

tekrardan geçmiş olsun. umarım yollar. arkadaşında dediğine katılıyom escrow kabul etmeyenden korkmak lazım. diğer konularında defalarca söylenmişti. şans işte
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: