Bitcoin Forum
April 26, 2024, 07:29:09 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: GRİPPER bu uygulamayı duydunuz mu ?  (Read 819 times)
LGD2Business (OP)
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1505

View Profile
January 26, 2017, 01:39:08 AM
Last edit: December 12, 2020, 01:59:01 AM by LGD2Business

Gripper Nedir ? www.gripper.co

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
1714116549
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714116549
Reply with quote  #2

1714116549
Report to moderator
1714116549
Hero Member
*

Ignore
1714116549
Reply with quote  #2

1714116549
Report to moderator
1714116549
Hero Member
*

Ignore
1714116549
Reply with quote  #2

1714116549
Report to moderator
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
January 26, 2017, 01:49:47 AM

Gripper, şehir kaşifleri için gezdikçe kazandıran yeni nesil bir uygulamadır.
Mobil kullanıcılar için kazanmayı ve sosyalleşmeyi keyifli bir oyun haline dönüştürürken, işletmeler için de ürün ve hizmetlerini kolayca ve ekonomik bütçelerle tanıtmayı sağlar.

Ödül Nasıl Yakalanır ?
Android veya iOS platformları üzerinden Gripper'ı mobil cihazına indir. Üye iş yerleri tarafından sunulan indirim, bedava ürün, hediye çeki ya da promosyonları Gripper uygulama haritasında keşfet. Ödülün bulunduğu konuma git ve yakala. İşletmeye giderek ödül kodunu onaylat ve ödülünü kazan.

Arkadaşlar uygulama çok hoşuma gitti ve sizlerlede paylaşmak istedim.
Uygulamayı ıos ve androidlerde kullanabiliyorsunuz yani app store ve play store da mevcut

Ülkemizin çoğu ilinde mevcut hediyeler var ve indirimler
Uygulamayı indirip kayıt oluyorsunuz ve sizden herhangi bir para istemiyor daha sonra karşınıza harita
çıkıyor ve harita üzerinde hediyeler ve indirimler var hediyelerin olduğu konuma mobil cihazınızla gidiyorsunuz ve uygulamayı
açıp hediyeyi yakalıyorsunuz yani pokemon go da ki olay gibi daha sonra size şifre ve qr kod veriyor bu kodla kazandığınız
hediyenin işletmesine gidiyorsunuz ve hediyenizi güzelce kullanıyorsunuz

Bir çok hediye mevcut bedava kahvesinden yemeğine oto yıkamasından epilasyonuna bowlinginden go kartına ve daha fazlası

AYRICA HER GEÇEN GÜN UYGULAMAYI GELİŞTİRİYORLAR VE YORUM KISMINA YAZDIĞINIZ İSTEK VE ARZULARINIZ ŞİKAYETLERİNİZİ DİKKATE ALIYORLAR EN SEVDİĞİM OLAYI BU OLDU Smiley

DENEYİN DERİM

App bircok android cihazla uyumlu degil, galaxy s5, galaxy tab s 8.2 , ZTE axon 7 mesela. Ayrica alakasiz bir cok erisim istiyor, birde yurt disinda calismiyor yerli yapim bi kopya uygulama.
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
January 26, 2017, 07:54:53 AM

Simgesi yengeç olan proğram mıdır ?

arancra
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile WWW
January 26, 2017, 06:33:15 PM

Baktığınızda mantık olarak güzel düşünülmüş, kullanışlı bir fikir gibi geldi bana. Uygulama boyutunda nasıldır denemedim ama fikri tuttum doğrusu. İş yapar gibi geliyor.

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄
                     ▄▄▀▀ ▄▄▄█▀▀▀▀▀█▄▄▄ ▀▀▄▄
                   ▄▀ ▄▄▀▀             ▀▀▄▄ ▀▄

▄▀          ██  ██       ▀█▄ ▀▄
    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄██▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
  ▄█████████████▄▄███████▀███████████████▄ █████████ ███████████████
▄████████▀█████████████▀  █████    ▀██████   █████        █████
    █████  ▀██████████▀   █████    ▄█████▀   █████        █████
    █████    ██████████   ██████████████▄    █████        █████
    █████  ▄██████████▄   █████    ▀██████   █████        █████
    █████▄█████████████▄  █████    ▄██████   █████        █████
    ████████████▀▀███████▄███████████████▀ █████████      █████
    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▀▀██▀▀▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀      ▀▀▀▀▀
                             ██  ██       ▄█▀ ▄▀
                       ▀▄▄             ▄▄▀▀ ▄▀
                          ▀▀▀█▄▄▄▄▄█▀▀▀ ▄▄▀▀
                                ▄▄▄▄▄▀▀▀

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│
LGD2Business (OP)
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1505

View Profile
February 02, 2017, 04:52:45 PM

Mobil kullanıcılar için kazanmayı ve sosyalleşmeyi keyifli bir oyun haline dönüştürürken, işletmeler için de ürün ve hizmetlerini kolayca ve ekonomik bütçelerle tanıtmayı sağlar.

Ödül Nasıl Yakalanır ?
Android veya iOS platformları üzerinden Gripper'ı mobil cihazına indir. Üye iş yerleri tarafından sunulan indirim, bedava ürün, hediye çeki ya da promosyonları Gripper uygulama haritasında keşfet. Ödülün bulunduğu konuma git ve yakala. İşletmeye giderek ödül kodunu onaylat ve ödülünü kazan.

Uygulamayı ıos ve androidlerde kullanabiliyorsunuz yani app store ve play store da mevcut

Uygulamayı indirip kayıt oluyorsunuz ve sizden herhangi bir para istemiyor daha sonra karşınıza harita
çıkıyor ve harita üzerinde hediyeler ve indirimler var hediyelerin olduğu konuma mobil cihazınızla gidiyorsunuz ve uygulamayı
açıp hediyeyi yakalıyorsunuz yani pokemon go da ki olay gibi daha sonra size şifre ve qr kod veriyor bu kodla kazandığınız

Bir çok hediye mevcut bedava kahvesinden yemeğine oto yıkamasından epilasyonuna bowlinginden go kartına ve daha fazlası

AYRICA HER GEÇEN GÜN UYGULAMAYI GELİŞTİRİYORLAR VE YORUM KISMINA YAZDIĞINIZ İSTEK VE ARZULARINIZ ŞİKAYETLERİNİZİ DİKKATE ALIYORLAR EN SEVDİĞİM OLAYI BU OLDU Smiley

DENEYİN DERİM

App bircok android cihazla uyumlu degil, galaxy s5, galaxy tab s 8.2 , ZTE axon 7 mesela. Ayrica alakasiz bir cok erisim istiyor, birde yurt disinda calismiyor yerli yapim bi kopya uygulama.
Kardeşim sorum şu hangi uygulamanın kopyası bana bunu söylersen çok sevinirim uygulama yapımıyla bağlantım var haberini bekliyorum
Ayrıca yurt dışında çalışmıyor diyorsun şuanda türkiye içinde geçerli bir uygulama değil çalışmama nedeni bu ve s3 te bile çalışan bir uygulamaya s5te calışmıyor diyorsun eğer telefonun çakma ya da rootlamadıysan telefonunu çalışmama ihtimali yok kendim kullanıyorum

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
February 03, 2017, 12:00:40 AM

Ödül Nasıl Yakalanır ?

DENEYİN DERİM

Kardeşim sorum şu hangi uygulamanın kopyası bana bunu söylersen çok sevinirim uygulama yapımıyla bağlantım var haberini bekliyorum
Ayrıca yurt dışında çalışmıyor diyorsun şuanda türkiye içinde geçerli bir uygulama değil çalışmama nedeni bu ve s3 te bile çalışan bir uygulamaya s5te calışmıyor diyorsun eğer telefonun çakma ya da rootlamadıysan telefonunu çalışmama ihtimali yok kendim kullanıyorum

Burada ( USA )  cakma urun pek bulamazsin, zaten talepte yok cakma urune. Ilk denedigimde cihaziniz uyumlu degil demisti, simdi sizin mesajiniz ardindan tekrar denedigimde ise ulkenizde kullanamazsiniz diyor.

Ayrica kopya dememin sebebi https://www.savego.shopping/

Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2394
Merit: 1358

View Profile
February 04, 2017, 04:02:29 PM

Maalesef duydum hatta denedim de. Pokemon go gibi çalışıyor.
Ama uygulama çok tırttı. Şimdi tekrar deneyeceğim hadi bakalım.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: