Bitcoin Forum
June 22, 2024, 05:48:56 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Minergate hesbımdan XMR ve BCN mi çaldılar  (Read 2227 times)
Penguen (OP)
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

View Profile
January 26, 2017, 08:52:54 PM

Arkadaşlar  btc ile ilk tanıştıktan sonra, madencilikte deneyim kazanmak için minergate ile öğrenmeye başlamıştım. Uzun süredir de, bu programı pc altta çalışacak şekilde kullanıyordum. Dün hesabımdaki xmr , bu günde bcn çekildi. Dün monero çalındıktan sonra ticket attım ama cevap vermediler. giden miktar 0.27 xmr çok bir şey değil ama insanın canını sıkıyor. 2FA korumayı aktive ettim umarım birdaha yaşamam. Sizinlede paylaşayım dedim; minergate hesabınızda bakiye varsa tutmayın hemen cüzdanınıza çekin yada çift koruma kullanın.
Herkese bol kazançlar.
cnkt
Sr. Member

Activity: 267
Merit: 252

View Profile
January 29, 2017, 09:40:43 PM

Bende 28 Ocak 2017 Bytecoin  transfer ettim 30 Ocak oldu ulaşmadı. XMR ve Bytecoin lerde bir sorun var diye uyarı koymuşlar umarım düzelir
"Dear miners! Monero and Bytecoin payouts are temporarily unavailable. We are working on fixing them as soon as possible.
We apologize for the inconvenience caused. If you have failed payouts, contact our"
Penguen (OP)
Hero Member

View Profile
January 30, 2017, 08:10:36 AM

muhtemelen benim attığım tickettan sonra incelemeye almış olabilirler.
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
January 31, 2017, 08:21:10 AM

2fa nasıl aktiv ediliyor  bende monero kazıyorum az miktarda mevcut zaten zar zor kazandım birde çalınmasın, ayrıca bu 2fa için ayrıca ücret kesiyorlarmı ?
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
January 31, 2017, 08:23:02 AM

site saldırı altında  olabilir yoksa birinin 0.27 xmr için sizi  hacklemesi çok saçma olurdu.Birkaç dolar için yapılacak şey değil  Grin
ya çaldırmışlar ya da kendileri çalıp bir kaç gün sonra site hacklendi diyecekler Smiley bu benim tahminim sizin söylediklerinizden yola çıktım.
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
January 31, 2017, 10:43:29 AM

Keşke ilk andan itibaren 2FA aktif etseydin. Artık şifre çalma işi çok kolay yapılıyor. 2FA olayı çok yararlı oluyor.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
February 01, 2017, 01:13:02 PM

Farklı şifreler kullanın benim maili görseniz şaşırırsınız her gün birileri girmeye çalışıyor
hatta dün gatehub hesabıma 80 tane mail gelmiş device confirmation diye hepsi farklı ülkeler.
Mail doğrulaması var nereye girmeye çalıştılar ne yaptılar anlamış değilim
Penguen (OP)
Hero Member

View Profile
February 01, 2017, 06:42:36 PM

şifremi değiştirmedim sadece 2FA aktive ettim. Sanırım onu kıramazlar girmek içinde; para göndermek içinde şifreye ihtiyaçları var. Fakat 2FA aktive olunca telefona bişi olursa sıkıntı olur mutlaka kodu bir yerlere yazmak lazım kaybolursa sıkıntı olur.
karmenali
Hero Member

View Profile
February 01, 2017, 07:20:25 PM

şifremi değiştirmedim sadece 2FA aktive ettim. Sanırım onu kıramazlar girmek içinde; para göndermek içinde şifreye ihtiyaçları var. Fakat 2FA aktive olunca telefona bişi olursa sıkıntı olur mutlaka kodu bir yerlere yazmak lazım kaybolursa sıkıntı olur.
sırf bu yüzden ve ikidebir telefonu açıp koda bakmaktan sıkıldım diye iptal ettim 2FA i.Şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım. Yaklaşık 1 yıl dır. Şifre kırmak basit diyenler buyursun kırsın benim şifremi . Eğer siz şifrenizi vermezseniz , şifre deneye deneye güvenli bir şifreyi uzun bir sürede bulabilir. Bunun içinde sizin e-mail yada id nizi bilmesi lazım. Bunun içinde ya platformun veri tabanına sızmalı ya da sizin pc ye . Saydıkça bunlar artar ama gerçekten de bunu yapabilecek kişi emin olun sizin 20 -30 liranız için uğraşmaz.
Eğer gerçektende şifreniz çalındıysa keylogger ya da kopya site ile siz vermişsinizdir bilgilerinizi Smiley
Penguen (OP)
Hero Member

View Profile
February 01, 2017, 07:38:05 PM

sitesine nerdeyse 6 aydır girmedim. Program açılışta kendisi açılıyor. Kompleks bir şifre koymadım çünkü 3 5 dolar olunca hesabıma çekiyordum. adam 140 bcn çekti hesaptan belki sent  bile etmez. Bence otomatik bir program kurmuş şifreleri deniyor basit bişi bulursa ne varsa çekiyor hesabına.
cnkt
Sr. Member

Activity: 267
Merit: 252

View Profile
February 02, 2017, 05:00:28 AM

Halen 5 günü geçti XMR ve BCN transfer edilemiyor. Bende F2A aktif ama sanırım olmayan hesapları patlattılar. Transferin txid var ama detayları açılmıyor. Düzelen varmı ?

üste halen bu mesaj var.
We had to disable Monero withdrawals again, since there are still those that don't pass. We keep fixing them.
Please be sure that we are doing all we can to resolve it.
If you have failed payouts left,contact us here
karmenali
Hero Member

View Profile
February 02, 2017, 11:05:12 AM

kendileri açık verdiler o zaman yapacak birşey yok beklemekten başka , orası zaten işi öğrenmek için bir basamak olmalıydı sizler için. Daha sonra kendiniz iyi bir pool bulup geçiş yapmalıydınız.Adamlar çok fazla fee alıyorlar. Neyse sağlık olsun , kaçan balık büyük değil zaten Smiley
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
February 03, 2017, 08:45:32 AM

Bende minergate hesabimdaki 0.5 degerinde xmr i cuzdana cektim ama 5 gun.oldu ne gelen var ne giden.Wallet historyde transfer gorunuyor ama gelmedi bir turlu.Sanirim kucuk meblaglarin uzerine yatiyor site
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
February 04, 2017, 09:38:31 AM

xmr gönderiminde sıkıntı yaşıyorlarmış   benimde 3.15 xmr  blockchain hesabıma gelemedi, minergate destek ekibi  gönderimde sorun yaşadıklarını, en kısa sürede göndereceklerini açıkladılar....
Pages: [1]
  Print  

Jump to: