Bitcoin Forum
July 17, 2018, 06:29:26 AM *
News: Latest stable version of Bitcoin Core: 0.16.1  [Torrent]. (New!)

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Payeer-verifikacija?Kartica?Iskustva?  (Read 1778 times)
spatifilium
Sr. Member

Activity: 350
Merit: 250

View Profile
February 09, 2017, 11:59:19 AM

Pozdrav svima
  zanima me da li netko ima payeer mastercard. Registrirao sam se nedavno tamo i planirao sam sva sredstva prebaciti na jednu hrpu. Račun nisam još verificirao, jer nevolim baš ostavljati dokumente po netu (dovoljno što sam ostavio na coinbase i xapo), a čitao sam da imaju dobre recenzije i da su dosta pozdani, al opet i na plotu svašta piše. Za verifikaciju se moram uslikati, s dokumentima i brojem računa, jel taj papir moram držati ispred sebe kao u zatvoru ili može biti i negdje sastrane?
Za karticu sam vidio da košta 9.95$ da ju pošalju, ali ne razumijem da li će mi računati svako podizanje 2.5% ili kao da sam u inozemstvu 3.5% pošto nedižem $ i € već kune. I što je bolje odabrati za karticu dolar ili euro?
Ako neko koristi već tu master karticu jel može napisati koliko je zadovoljan s njom i da li ima još kakve dodatne troškove tipa članarina ili slično.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1531808966
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1531808966
Reply with quote  #2

1531808966
Report to moderator
1531808966
Hero Member
*

Ignore
1531808966
Reply with quote  #2

1531808966
Report to moderator
1531808966
Hero Member
*

Ignore
1531808966
Reply with quote  #2

1531808966
Report to moderator
Daniel91
Legendary
*

Activity: 1526
Merit: 1008

View Profile
February 09, 2017, 03:37:01 PM

Pozdrav svima
  zanima me da li netko ima payeer mastercard. Registrirao sam se nedavno tamo i planirao sam sva sredstva prebaciti na jednu hrpu. Račun nisam još verificirao, jer nevolim baš ostavljati dokumente po netu (dovoljno što sam ostavio na coinbase i xapo), a čitao sam da imaju dobre recenzije i da su dosta pozdani, al opet i na plotu svašta piše. Za verifikaciju se moram uslikati, s dokumentima i brojem računa, jel taj papir moram držati ispred sebe kao u zatvoru ili može biti i negdje sastrane?
Za karticu sam vidio da košta 9.95$ da ju pošalju, ali ne razumijem da li će mi računati svako podizanje 2.5% ili kao da sam u inozemstvu 3.5% pošto nedižem $ i € već kune. I što je bolje odabrati za karticu dolar ili euro?
Ako neko koristi već tu master karticu jel može napisati koliko je zadovoljan s njom i da li ima još kakve dodatne troškove tipa članarina ili slično.

Moram osobno priznati da sa Payeer supportom i servicom  nemam baš dobra iskustva.
Uzelo mi je puno truda i muke da napravim business verifikaciju svog računa, odgovori su im dosta kasnili, a na neke upite mi nikad nisu ni odgovorili.
Na kraju sam odustao od njih, i okrenuo se pouzdanijim i kvalitetnijim pp, kao što su Payza, sTP ili PM.
Moj ti je savjet, traži MC preko ovih drugih pp, ne preko Payeera.
spatifilium
Sr. Member

Activity: 350
Merit: 250

View Profile
February 12, 2017, 12:36:22 PM

Te platne procesore ne koristim i nisam se baš informirao o njima.
Za payzu znam samo da uzima 8 $ provizije da podizanje, a onda bi trebao napraviti neku debitnu karticu za to.
Imam wallet na cryptonatoru za altcoine a on mi nudi isplatu samo na payeer, na BTC-e prebacivanje novaca na payeer je bez provizije, paidverts ima hrpu mogućnosti ali i payeer je isto opcija, gdje god odeš samo payeer nude.

Zar preko PM-a mogu podići novce odmah, zar oni ne posluju samo preko partnera kao što je STP i hrpa drugih, al to mi je onda registracija i prebacivanje na hrpetinu stranica
Pages: [1]
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.