Bitcoin Forum
April 26, 2024, 10:15:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Satılık Rig malzemeleri  (Read 1207 times)
ugr_erkn92 (OP)
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 250

View Profile
February 11, 2017, 11:00:28 AM
Last edit: February 15, 2017, 09:00:45 PM by ugr_erkn92

merhaba

6 adet saphhire rx 470 4 gb ekran kartı
1 adet r9 290 4 gb
1 adet r9 290x

3 adet asrock h81 pro btc 2 tanesi r2

2 adet 850 w psu
2 adet server psu 2250w hp
25 adet riser
3 adet 3250 sıfır işlemci
3adet 1600mhz 4 gb ram
1 adet 120 ssd

istediğim ücret 13500 tl pazarlık yok

btc geçerli kur prew

istanbul içi elden teslim

il dışı kargo olur fakat ödeme önceden alırım
güven konusu size kalmış

r10 profil link paylaşılır

parça satış yok teklif etmeyin

anakart ve riser hariç hepsi faturalı

rx470ler 4 aylık

r9290lar 1 yıllık
psu lar 4 aylık
işlemciler yeni kutusundan açıldı anakarta takıldı anaharta daha elektirik bile vermedim

rig çoğaltıcaktım aksilik oldu gpu konusunda vazgeçtim

alıcısına şimdien hayırlı olsun

iletişim

whatsapp 0536 993 yirmiüç doksaniki
skype ugr_erkn92
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714169715
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714169715
Reply with quote  #2

1714169715
Report to moderator
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
February 12, 2017, 09:49:58 AM

Fiyat baya bi yüksekmiş, dh'deki piyasa fiyatlarından toplayınca bi %40 falan fazla çıkıyor abicim.
zerog26
Member
**

Activity: 65
Merit: 10

View Profile
February 12, 2017, 10:57:47 AM

Arkadas zararin neresinden donersem kar ederim degilde 3 e aldim 5 satayim derdine girmis. sen malzemeyi aldin kutuyu actin garanti islemeye basladimi o urun artik en az %30 deger kaybeder ama ilana bakinca ustune %25 koymussun arkadas bide sonuna pazarlik yoktur yazman neyse ...
bulgar_84
Sr. Member

Activity: 779
Merit: 253

View Profile
February 12, 2017, 02:38:28 PM

Arkadas zararin neresinden donersem kar ederim degilde 3 e aldim 5 satayim derdine girmis. sen malzemeyi aldin kutuyu actin garanti islemeye basladimi o urun artik en az %30 deger kaybeder ama ilana bakinca ustune %25 koymussun arkadas bide sonuna pazarlik yoktur yazman neyse ...

her taraf rig olucak 1 ay icinde bak görüceksiniz fiyatı mecbur düşürücek. Vega'yı tanıttılar rx480'den 5 kat hızlı olucak falan muhabbetine herkes rigleri satmaya basladı ve dahada cok satan olucak. bu fiyata alıcı bulması imkansız bunu oda biliyor zaten sadece sansını deniyor arkadas Smiley bizede bolşans dilemek düşüyor Smiley

'
WSPX.
║║
║║
[/b]
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   
WebSpaceX Technology Artificial Intelligence Solutions
ANN Thread ► Whitepaper ► Github ► Twitter ►  YouTube ► Reddit ► Medium

.SALE ..01 JAN 2019.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
February 13, 2017, 12:07:14 AM
Last edit: February 14, 2017, 10:11:40 AM by otto_diesel

Acemiğim de bu arkadaşa 6 rx470 için toptan 4.5 -5 milyar teklif etmiştim, sonra hesapladığımda büyük hataymış gördüm, iyi ki de tamam dememiş. şu an bi firma 10 karta rx 470 820 den toptan fiyat teklifi yaptı referans değil, müşteri adına faturalı, 750 ye sıfır referans istedim ellerinde referans yoktu, hesapladığımda piyasa gene de pahalı şu anda bu referans kartların sıfırının 800-900 edeceğini düşünmüyorum. hala vatanda falan 1000 e satıyorlar

satış baltalamak için söylemiyorum sahibinden letgo vs herkesin önünde %5 %10 pahalı koymak da zaten piyasa uyan normal bir şey, şartlar uygun olursa satılır,
    ama %30 pahalı bi ürünü kimsenin alacağını düşünmüyorum. fiyata revize yaparsan daha hızlı sonuç alırsın
gablay12
Legendary
*

Activity: 918
Merit: 1000

View Profile
February 13, 2017, 09:00:53 AM

her taraf rig olucak 1 ay icinde bak görüceksiniz fiyatı mecbur düşürücek. Vega'yı tanıttılar rx480'den 5 kat hızlı olucak falan muhabbetine herkes rigleri satmaya basladı ve dahada cok satan olucak. bu fiyata alıcı bulması imkansız bunu oda biliyor zaten sadece sansını deniyor arkadas Smiley bizede bolşans dilemek düşüyor Smiley

Ben Bulgar'ın fikirlerine pek katılmam, ama yiğidi öldür ama hakkını yeme.Evet, Vega geliyor. Madencilik için 480'den en az 2 kat hızlı olacak deniyor.

Bu arada satıcı arkadaş belki overclock yaptı vs. ve siz acemi iseniz ve yapamıyorsanız harcadığı zaman için böyle bir bedel talep ediyor olabilir.

Bulgar'da kredi kartıyla 6 a taksite ve garantili sattığı ürünleri daha pahalıya satmaya çalıştı, çalışıyor.Bu arkadaşa da çok yüklenmemek gerek.

Otto arkadaşım, 480ler için 820 çok iyi fiyat.Yeni karta gelince teldeki değil eldeki .... Smiley

The more I meet people, the more I like my dog.
bulgar_84
Sr. Member

View Profile
February 14, 2017, 09:38:00 AM

Ben Bulgar'ın fikirlerine pek katılmam, ama yiğidi öldür ama hakkını yeme.Evet, Vega geliyor. Madencilik için 480'den en az 2 kat hızlı olacak deniyor.

Bu arada satıcı arkadaş belki overclock yaptı vs. ve siz acemi iseniz ve yapamıyorsanız harcadığı zaman için böyle bir bedel talep ediyor olabilir.

Bulgar'da kredi kartıyla 6 a taksite ve garantili sattığı ürünleri daha pahalıya satmaya çalıştı, çalışıyor.Bu arkadaşa da çok yüklenmemek gerek.

Otto arkadaşım, 480ler için 820 çok iyi fiyat.Yeni karta gelince teldeki değil eldeki .... Smiley

dostum benim fikirlerime görüşlerime katılmak veya saygı duymak zorunda degilsin , ama ben buna saygı duyarım.

gelelim sattıgım ürünlerin fiyatlarına , herseyin bi piyasa fiyatı vardır ve benim sattıgım ürünler sıfır ve genelde türkiyede satısı olmayan ürünler satıyorum.

gelmiş sattıgım ekran kartı Powercolor Rx480 8GB Red DEVİL ile sapphire herhangi bi modeli kıyaslıyorsun. bu cok sacma neden biliyormusun.

nedenini bütün sapphire kullananlar yazın görücekler. benim sattıgım ürünler avrupada en cok tercih edilen ürünlerdir ve türkiyede satısı yoktur.

bu sebeptende sattıgım ürünlerin fiyatları gayet normal ve sizin yorumlarınızada cok takılmıyorum. burdan böyle esip gürleyen bi kac kisi utanmadan özelden yazıp anakart ve riser istiyorlar bunuda belirtiyim. biraz karakterli ve onurlu olmakta fayda var.

kendi malını 1000 liraya satmaya calısıp milletin ilanına girip 700 lira veriyim demekte ayrı bi omurgasızlık o tiplerde cok var bu forumda.

hepinize saygılar sunuyorum ve ilan sahibi arkadastan özürdiliyorum. ilanı kirlettiğim icin , hayırlı satıslar hocam.

'
WSPX.
║║
║║
[/b]

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   

.SALE ..01 JAN 2019.
fexploit
Newbie
*

Activity: 41
Merit: 0

View Profile
February 14, 2017, 09:51:58 AM

bir malın fiyatını, mal sahibi istediği gibi belirlemekte özgürdür. fakat malın gerçek fiyatı, alıcının vermeye razı olduğu para miktarıdır.

iyi satışlar, bol kazançlar.
KartalGrup
Full Member

Activity: 191
Merit: 101

View Profile WWW
February 14, 2017, 10:06:56 AM

bulgar şevkiye göre   bir malın piyasa değeri 1000 tl varsayalım. bulgar bunu satarken 2000 tl ister.  ama bulgar satmıyorsa  o malın fiyatı 500 tl dir. bu şahsiyetin yorumlarını fazla dikkate almayınız. iyi forumlar

1oZANGqb96jhKjTGVWFZsyALCeRw5mpZQ
35jahWAD4MupYdmVQFQtVMbfmSrBB78qt9
1ASszmsG61s1AEbqpayGmERoAqst5oiu4u
bulgar_84
Sr. Member

View Profile
February 14, 2017, 10:09:28 AM

bulgar şevkiye göre   bir malın piyasa değeri 1000 tl varsayalım. bulgar bunu satarken 2000 tl ister.  ama bulgar satmıyorsa  o malın fiyatı 500 tl dir. bu şahsiyetin yorumlarını fazla dikkate almayınız. iyi forumlar

lan sıgır azımı bozdurma benim , satttım malların fiyatlarına ve piyasa fiyatlarına bi bak ondan sonra yorum yaz , ben kimseden mal almam sadece satarım.
alıcaksamda sizin gibi mezarcılık yapmam. donanım haber forumdaki satıs ve referanslarıma bak ondan sonra azını toplada öyle yorum yaz karaktersizlik yapma.

'
WSPX.
║║
║║
[/b]

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   

.SALE ..01 JAN 2019.
KartalGrup
Full Member

Activity: 191
Merit: 101

View Profile WWW
February 14, 2017, 10:18:09 AM

konuşmalarına dikkat et yediririm o sığırı sana simsar şevki. git donanımhaberde ara  keriz. burası donanımhaber değil. milletin satışını da baltalama. simsar şevki

1oZANGqb96jhKjTGVWFZsyALCeRw5mpZQ
35jahWAD4MupYdmVQFQtVMbfmSrBB78qt9
1ASszmsG61s1AEbqpayGmERoAqst5oiu4u
bulgar_84
Sr. Member

View Profile
February 14, 2017, 10:22:08 AM

gablay12 rx480 den bahsetmiyorum orada yanlış bilgi vermeyelim,

bulgar, sanal ortamda sağa sola küfür eden hiç kimseyi insan yerine koyamıyorum, gerçek hayatta eder etmez o ayrı konu, inşallah moderator banlamaz seni de, insanlara burda heyecan katıyorsun eğlenecek meşgaleleri oluyor.

''ben kimseden mal almam sadece satarım.'' demişin bence bu sözü imzana yaz, asrın sözü bu Cheesy

mal almadan sadece nasıl satıyorsun evde kendin mi yapıp satıyorsun kartları. adama sığır diye küfür etmişin bi de Cheesy:D hiç güleceğim yoktu

benim aldıgım ve sattıgm ürünler yurtdısı dostum , millet gibi sagda solda mezarcılık yapıp al-sat yapan biri değilim. kimseden mal almamdaki kasıt buyrdu. o arkadasa söylediğim lafta küfür değil sadece benzetme. her ilanıma gelip abuk subuk yorum yaparak bunu coktan haketti. banlarsa banlasın moderator hicte sorun degil. gerekli acıklamamı yaparım kimin banlanacagına moderator karar verir.

'
WSPX.
║║
║║
[/b]

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   

.SALE ..01 JAN 2019.
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
February 14, 2017, 06:03:59 PM

İlanı baltalamak yok, alacak acemi arkadaşlara uyarılar var.

Siz de bir buluşun falan halledin meselenizi. Bknz: http://alkislarlayasiyorum.com/m/content/335718/genc-kizlarin-burun-kirmayla-biten-twitter-kavgasi
ugr_erkn92 (OP)
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 250

View Profile
February 15, 2017, 09:00:21 PM

İlanı baltalamak yok, alacak acemi arkadaşlara uyarılar var.

Siz de bir buluşun falan halledin meselenizi. Bknz: http://alkislarlayasiyorum.com/m/content/335718/genc-kizlarin-burun-kirmayla-biten-twitter-kavgasi

noktasız virgülsüz başka ne denilecek

arada benim konu patladı gitti yine

biri almam satarım diyor sanki tesisi var hepsini üretiyor öbürü bişey diyor bune ya ayıptır kardeşim

4 dolar aaldıgınız riseri 50 liraya satarken sorun yok

50-60 dolara psu alıp modlayıp 800-900 liraya satarken sorun yok yeterki satın bune hırs birbirini tanımayan insanlar bile kin güdüyor artık

asrock almak için 100 küsür dolara amazondan alanda var 64 dolara newegg sitesinden alanda var bulgaristana yunanistana bizzat gidip alanda var

ticaret bu bakın işinize almak isteyen zaten alır

sattıgım malzemeler benim gözümde 1milyon dolar alıcının gözünde 1 tl anca eder

r10 gibi yönetim sıkı olmalı huzur bozan uzaklaştırılmalı davetiye üye olunmalı

malesef bitcoin yaygınlaşsın diye göz yumuluyor sağlık olsun tanıtım sürümü gibiyiz a-m-k

kilitliyorum konuyu

whatsapp kullanan nesiliz konum atın birbirinize daha çabuk buluşursunuz
Pages: [1]
  Print  

Jump to: