Bitcoin Forum
April 26, 2024, 06:08:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Lisk najperspektivnija cryptovaluta 2017.  (Read 14332 times)
tuvok007
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1358
Merit: 1001


View Profile
May 24, 2017, 09:52:55 PM
 #41

Cijena lagano otišla na $1.54, najviša je bila $1.70  Grin
https://coinmarketcap.com/currencies/lisk/




To nije ništa. 1 dolar,2,3 pa opet dole do 1 pa malo opet gore pa dole uvijek oko 1-3 slijedecih godinu dana. 10+ dolara tek za godinu dana....
1714111687
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714111687

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714111687
Reply with quote  #2

1714111687
Report to moderator
1714111687
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714111687

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714111687
Reply with quote  #2

1714111687
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714111687
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714111687

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714111687
Reply with quote  #2

1714111687
Report to moderator
oOxenonOo (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 362
Merit: 250



View Profile
May 25, 2017, 02:17:28 PM
 #42

Cijena lagano otišla na $1.54, najviša je bila $1.70  Grin
https://coinmarketcap.com/currencies/lisk/




To nije ništa. 1 dolar,2,3 pa opet dole do 1 pa malo opet gore pa dole uvijek oko 1-3 slijedecih godinu dana. 10+ dolara tek za godinu dana....

Cijena od 10USD ce doci daleko prije nego sto mislis, godina je jako puno u crypto svijetu kada vec imas gotov proizvod..
 -Alfa ce biti prije kraja godine, a vec tada ce cijena biti oko 10USD, kada aplikacije krenu iskakati na mrezi cijena krece rasti u ETH stilu, ETH je u malo jace od godinu dana narastao 400 puta, LSK je tek na 15 puta..
 
Plus
-Lisk je puno bolje financirana kampanja od Ethera,
-Puno veci broj usera ce koristiti Lisk nego ETH zbog javascripta
-trenutno je u tijeku kolektivni crypto hype, ulazi jako puno novih investitora u crypto svijet, sto malih sto velikih. Znaci veci broj usera koji ce stiskati cijenu gore, Eth je svoju cijenu dizao sa 200% manje usera Wink

Kakav je hype svega trenutno, ne bi se iznenadio da Lisk bude na 10USD kroz 2mj.

  Develop Custom Decentralized Blockchain Applications in JavaScript with LISK! Lisk Site
tuvok007
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1358
Merit: 1001


View Profile
May 25, 2017, 08:16:09 PM
Last edit: May 25, 2017, 08:31:43 PM by tuvok007
 #43

Cijena lagano otišla na $1.54, najviša je bila $1.70  Grin
https://coinmarketcap.com/currencies/lisk/




To nije ništa. 1 dolar,2,3 pa opet dole do 1 pa malo opet gore pa dole uvijek oko 1-3 slijedecih godinu dana. 10+ dolara tek za godinu dana....

Cijena od 10USD ce doci daleko prije nego sto mislis, godina je jako puno u crypto svijetu kada vec imas gotov proizvod..
 -Alfa ce biti prije kraja godine, a vec tada ce cijena biti oko 10USD, kada aplikacije krenu iskakati na mrezi cijena krece rasti u ETH stilu, ETH je u malo jace od godinu dana narastao 400 puta, LSK je tek na 15 puta..
 
Plus
-Lisk je puno bolje financirana kampanja od Ethera,
-Puno veci broj usera ce koristiti Lisk nego ETH zbog javascripta
-trenutno je u tijeku kolektivni crypto hype, ulazi jako puno novih investitora u crypto svijet, sto malih sto velikih. Znaci veci broj usera koji ce stiskati cijenu gore, Eth je svoju cijenu dizao sa 200% manje usera Wink

Kakav je hype svega trenutno, ne bi se iznenadio da Lisk bude na 10USD kroz 2mj.

Znam da bude na 10$ i preko. Stvarno misliš da bi vec za mjesec dva mogla biti takva cijena? Bit ce tu i 20$ range pa i više ali to tamo negdje 2019,2020 . Ethereum je trenutno oko 650x skuplji nego u ICOu, sa 0,30usd na 200usd ! Lisk je kostao 0,075 usd a trenutno je na 1.20 usd.

Da li glasas za delegate i koliko dobiješ mjesecno od voteanja ako ti nije bad rec? and btw people..... Lisk foundation ima oko 35 milijuna dolara za razvoj unbefuckingliveble  Shocked  Shocked  Cool  Cool
oOxenonOo (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 362
Merit: 250



View Profile
May 26, 2017, 12:55:40 AM
Last edit: May 26, 2017, 02:53:58 AM by oOxenonOo
 #44


Cijena od 10USD ce doci daleko prije nego sto mislis, godina je jako puno u crypto svijetu kada vec imas gotov proizvod..
 -Alfa ce biti prije kraja godine, a vec tada ce cijena biti oko 10USD, kada aplikacije krenu iskakati na mrezi cijena krece rasti u ETH stilu, ETH je u malo jace od godinu dana narastao 400 puta, LSK je tek na 15 puta..
 
Plus
-Lisk je puno bolje financirana kampanja od Ethera,
-Puno veci broj usera ce koristiti Lisk nego ETH zbog javascripta
-trenutno je u tijeku kolektivni crypto hype, ulazi jako puno novih investitora u crypto svijet, sto malih sto velikih. Znaci veci broj usera koji ce stiskati cijenu gore, Eth je svoju cijenu dizao sa 200% manje usera Wink

Kakav je hype svega trenutno, ne bi se iznenadio da Lisk bude na 10USD kroz 2mj.

Znam da bude na 10$ i preko. Stvarno misliš da bi vec za mjesec dva mogla biti takva cijena? Bit ce tu i 20$ range pa i više ali to tamo negdje 2019,2020 . Ethereum je trenutno oko 650x skuplji nego u ICOu, sa 0,30usd na 200usd ! Lisk je kostao 0,075 usd a trenutno je na 1.20 usd.

Da li glasas za delegate i koliko dobiješ mjesecno od voteanja ako ti nije bad rec? and btw people..... Lisk foundation ima oko 35 milijuna dolara za razvoj unbefuckingliveble  Shocked  Shocked  Cool  Cool

Ne mogu reci sa sigurnoscu ali kazem da se ne bih iznenadio kada bi kroz dva mj.vidjeli cijenu od 10USD ali svakako ju ocekujem prije kraja godine. Lisk je jos uvijek podcijenjen s obzirom na situaciju u kojoj se nalazi, i na sredstva koja drzi u svojim rukama.
"Samo" 2850BTC-a je potrebno da Lisku digne cijenu na 0.01BTC, ako se dobro sjecam Max i Oliver svaki imaju po 4mil Liska, plus community fund.
Jasno vam je zasto toliko spominjem da je Lisk najbolje financirani projekt u cryptu ovih 35M USD koje imaju sada su samo mrvice za zagrijavanje i osiguran opusteni pocetak. Kada tome svemu dodas ozbiljne investitore koji ponovno ulaze i nove koji ce doci, ne vidi se kraj  Wink

Sto se glasanja tice
Ja zivim samo od ovoga, i online sam 16h dnevno, svoja sredstva daleko bolje trenutno iskoristavam na exchange-u nego da mi stoje na walletu, a na zalost jos nemam 30-ak BTC koje bi tako slobodno ostavio u neki stek pa da nesto sitno privredjuju. Trenutno sam vise orjentiran tome da sam postanem delegat, ali o tome vise uskoro.

  Develop Custom Decentralized Blockchain Applications in JavaScript with LISK! Lisk Site
tuvok007
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1358
Merit: 1001


View Profile
May 26, 2017, 06:43:40 AM
 #45

@oOxenonOo

Kaj to znaci da trejdas sa svojom Lisk zalihom? Treba imat muda za to, kaj ako si upravo prodao na dipu a cijena se naglo digne? Zapravo ne znam bas o cemu govorim jer ne trejdam posto nemam muda za to. ja samo od glasanja dobivam jos liska. To je trenutno oko 1000 kuna mjesecno uz ovu nisku cijenu pa i ne cash outam u fiat nego ostavim taj lisk na prvotnu zalihu. To je odlicna stvar kod liska, Ako imas npr 10 000 lsk samo od votanja mozes dobiti jos oko 200 liska mjesecno što je danas oko 1700 kuna. 10 000 liska tj glavnicu drzis longterm a reward od voetanja ti moze bit ko kamata na orocenje. Samo puno više nego u banci  Shocked
kanabizz
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 3
Merit: 0


View Profile
May 26, 2017, 01:19:58 PM
 #46

@oOxenonOo

Kaj to znaci da trejdas sa svojom Lisk zalihom? Treba imat muda za to, kaj ako si upravo prodao na dipu a cijena se naglo digne? Zapravo ne znam bas o cemu govorim jer ne trejdam posto nemam muda za to. ja samo od glasanja dobivam jos liska. To je trenutno oko 1000 kuna mjesecno uz ovu nisku cijenu pa i ne cash outam u fiat nego ostavim taj lisk na prvotnu zalihu. To je odlicna stvar kod liska, Ako imas npr 10 000 lsk samo od votanja mozes dobiti jos oko 200 liska mjesecno što je danas oko 1700 kuna. 10 000 liska tj glavnicu drzis longterm a reward od voetanja ti moze bit ko kamata na orocenje. Samo puno više nego u banci  Shocked


O kojem glasanju je riječ? Možeš pojasniti postupak?
oOxenonOo (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 362
Merit: 250



View Profile
May 26, 2017, 01:39:05 PM
 #47

@oOxenonOo

Kaj to znaci da trejdas sa svojom Lisk zalihom? Treba imat muda za to, kaj ako si upravo prodao na dipu a cijena se naglo digne? Zapravo ne znam bas o cemu govorim jer ne trejdam posto nemam muda za to. ja samo od glasanja dobivam jos liska. To je trenutno oko 1000 kuna mjesecno uz ovu nisku cijenu pa i ne cash outam u fiat nego ostavim taj lisk na prvotnu zalihu. To je odlicna stvar kod liska, Ako imas npr 10 000 lsk samo od votanja mozes dobiti jos oko 200 liska mjesecno što je danas oko 1700 kuna. 10 000 liska tj glavnicu drzis longterm a reward od voetanja ti moze bit ko kamata na orocenje. Samo puno više nego u banci  Shocked

Hehehe
Ne treba ti toliko muda kada znas sto radis. Kada ides na slijepo jel ti se npr. -27% cini kao odlicno vrijeme za ulazak, treba ti tona muda Smiley

Vec sa sitno kao 1000LSK, dnevno napravis jako fine novce, mozes bez problema okrenuti svaki dan 50USD ako se samo malo potrudis. Spreed od samo 1000satoshia (znaci cijena gore-dolje za 1000sat) tebi donosi 0.01BTC, takva promjena u cijeni se trenutno dogadja jako cesto.
Ubrzo uvidis da sa samo 1000LSK bez problema dnevno napravis mjesecnu zaradu od votanja sa 10puta vecim iznosom.

- Evo za tebe znam da imas preko 1000LSK koje si dobio znaci sa njima si svakako u profitu, kada iduci puta vidis promjenu od 40-50% gore prodaj nesto toga liska i za neko vrijeme (par minuta,sati,dan) ces kupiti nazad vise Liska, ovisi koliko dobro procitas dip. Najgore sto ti se moze dogoditi je da sa tim besplatnim Liskom zaradis +40-50% sa kojih si izasao. Takve stvari su ziceri, cak iako ne razumijes kretanje cijene.

Ja sam u tome vec skoro 2god svaki dan dokle god su mi oci otvorene Smiley, nakon tolikog perioda lako prepoznajes crvene i zelene svjecice na grafu, dali ih je napravio Polo bot, jesu li individualna kupnja, ili je pomak zbog rasta/pada BTC-a ili USDT, kupuje li bot ili prodaje.. Tako da jednostavno znas iskoristiti neku situaciju.

Npr. jedan moji puni trade nedavno je izgledao ovako:
    
    Sell LSK 0.00032120>Buy BTS>Transfer BTS on margin>Buy BTS on margin 0.00002574>Close BTS margin 0.00004686>Transfer BTS to exchange>Sell BTS 0.00004773>Buy LSK 0.00038674>Sell LSK 0.00071126
    Total mess with total profit of 2.14BTC in 6 days  Wink Grin

Moj bazicni coin je Lisk, ali potrebno je imati na umu da mi svi zapravo kroz altcoine radimo zaradu u BTC, tako da mi je potpuno prirodno izaci sa dijelom Liska iskoristiti neku priliku, pa se vratiti nazad  cak i po vecoj cijeni..

  Develop Custom Decentralized Blockchain Applications in JavaScript with LISK! Lisk Site
oOxenonOo (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 362
Merit: 250



View Profile
May 26, 2017, 01:54:11 PM
 #48

@oOxenonOo

Kaj to znaci da trejdas sa svojom Lisk zalihom? Treba imat muda za to, kaj ako si upravo prodao na dipu a cijena se naglo digne? Zapravo ne znam bas o cemu govorim jer ne trejdam posto nemam muda za to. ja samo od glasanja dobivam jos liska. To je trenutno oko 1000 kuna mjesecno uz ovu nisku cijenu pa i ne cash outam u fiat nego ostavim taj lisk na prvotnu zalihu. To je odlicna stvar kod liska, Ako imas npr 10 000 lsk samo od votanja mozes dobiti jos oko 200 liska mjesecno što je danas oko 1700 kuna. 10 000 liska tj glavnicu drzis longterm a reward od voetanja ti moze bit ko kamata na orocenje. Samo puno više nego u banci  Shocked


O kojem glasanju je riječ? Možeš pojasniti postupak?

Kada kupis Lisk negdje mozes ga prebaciti na web wallet ili na Lisk Nano client https://lisk.io/download
Kada to napravis tamo imas negdje tab "DELEGATES"  gdje mozes glasati sa 1LSK ukupno za 33delegata

-delegati su ljudi koji imaju zakupljen server i zapravo omogucavaju rad mreze, za to su nagradjeni u lisku (oko 12000LSK mjesecno), da bi postali delegati potrebni smo im mi glasaci, moraju skupiti oko 7% ukupnih glasova u LSK i probiti se u najboljih 101, iz toga razloga neki od njih dijele profit sa svojim glasacima. To je ta dodatna zarada u Lisku koju tuvok007 spominje, zapravo je odlicna za sve koji jednostavno zele kupiti Lisk i ostaviti ga na walletu godinu dana, na taj nacin budu nagradjeni sa finom extra cifrom.  Wink

  Develop Custom Decentralized Blockchain Applications in JavaScript with LISK! Lisk Site
Qazo
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 211
Merit: 101



View Profile
May 26, 2017, 07:12:05 PM
 #49


Kada kupis Lisk negdje mozes ga prebaciti na web wallet ili na Lisk Nano client https://lisk.io/download
Kada to napravis tamo imas negdje tab "DELEGATES"  gdje mozes glasati sa 1LSK ukupno za 33delegata

-delegati su ljudi koji imaju zakupljen server i zapravo omogucavaju rad mreze, za to su nagradjeni u lisku (oko 12000LSK mjesecno), da bi postali delegati potrebni smo im mi glasaci, moraju skupiti oko 7% ukupnih glasova u LSK i probiti se u najboljih 101, iz toga razloga neki od njih dijele profit sa svojim glasacima. To je ta dodatna zarada u Lisku koju tuvok007 spominje, zapravo je odlicna za sve koji jednostavno zele kupiti Lisk i ostaviti ga na walletu godinu dana, na taj nacin budu nagradjeni sa finom extra cifrom.  Wink


ovakvu sličnu šemu sam vidio i na waves lite platformi, razmišljam probati samo moram izguglati kako se odradi
oOxenonOo (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 362
Merit: 250



View Profile
May 27, 2017, 11:06:53 AM
 #50


Kada kupis Lisk negdje mozes ga prebaciti na web wallet ili na Lisk Nano client https://lisk.io/download
Kada to napravis tamo imas negdje tab "DELEGATES"  gdje mozes glasati sa 1LSK ukupno za 33delegata

-delegati su ljudi koji imaju zakupljen server i zapravo omogucavaju rad mreze, za to su nagradjeni u lisku (oko 12000LSK mjesecno), da bi postali delegati potrebni smo im mi glasaci, moraju skupiti oko 7% ukupnih glasova u LSK i probiti se u najboljih 101, iz toga razloga neki od njih dijele profit sa svojim glasacima. To je ta dodatna zarada u Lisku koju tuvok007 spominje, zapravo je odlicna za sve koji jednostavno zele kupiti Lisk i ostaviti ga na walletu godinu dana, na taj nacin budu nagradjeni sa finom extra cifrom.  Wink


ovakvu sličnu šemu sam vidio i na waves lite platformi, razmišljam probati samo moram izguglati kako se odradi

Tako je Waves je isto DPoS coin, tako da je princip isti, eventuano ih mozda ne zovu "delegati" nego nekako drukcije.

Ukoliko si voljan poskusati na Lisku evo ti video tutorial
https://www.youtube.com/watch?v=OGalnujyDeg

  Develop Custom Decentralized Blockchain Applications in JavaScript with LISK! Lisk Site
oOxenonOo (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 362
Merit: 250



View Profile
June 01, 2017, 01:19:46 PM
 #51

Nadam se da su svi spremni za 0.00090000BTC/LSK, tko jos nije usao a premislja se, vrijeme je da reagira. Ljudi pa tek smo poceli!

  Develop Custom Decentralized Blockchain Applications in JavaScript with LISK! Lisk Site
tuvok007
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1358
Merit: 1001


View Profile
June 02, 2017, 05:25:57 AM
 #52

Nadam se da su svi spremni za 0.00090000BTC/LSK, tko jos nije usao a premislja se, vrijeme je da reagira. Ljudi pa tek smo poceli!

Bas sam ljubomoran na tebe jer cijelim putem trejdas a ja se ne usudim igrat sa dragocjenim lisk tokenima  Grin Sad smo na 54k sat? ove godine na 100k sat a 2018 tek pravi pump  Cool . Mada je smijesno tak nagadjat ali meni je to bas fora hahaha, ja si mislim ovak: 2018 range 10 usd 2019 range 20 usd 2020 range 30 usd itd  Smiley
oOxenonOo (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 362
Merit: 250



View Profile
June 02, 2017, 02:45:55 PM
Last edit: June 02, 2017, 02:57:29 PM by oOxenonOo
 #53


Bas sam ljubomoran na tebe jer cijelim putem trejdas a ja se ne usudim igrat sa dragocjenim lisk tokenima  Grin Sad smo na 54k sat? ove godine na 100k sat a 2018 tek pravi pump  Cool . Mada je smijesno tak nagadjat ali meni je to bas fora hahaha, ja si mislim ovak: 2018 range 10 usd 2019 range 20 usd 2020 range 30 usd itd  Smiley

Heh, pridruzi se nemoj biti ljubomoran  Wink Sve je stvar iz kojeg ugla promatras neku situaciju.

"ja se ne usudim igrat sa dragocjenim lisk tokenima" - kada malo bolje promislis to sto si izjavio nema bas nekog smisla  Smiley zapravo se svakako "igras" sa svojim Lisk tokenima, samo sto tvoja igra traje duzi period a ja u tome vremenu odigram puno kracih igara + tu jednu dugacku.

Svakako ce doci do trenutka kada ces odluciti prodati nesto Liska da pokupis zaradu i kupis si nesto sto zelis, nitko ti ne moze garantirati da bas nakon sto ti prodas cijena nece skociti 20 ili 30% a tada ce promjena od 20-30% biti puno jaci boost na budjet, i zapravo se mozes naci u situaciji da gubis vise svoje potencijalne zarade.

- Umjesto da se dovodim u tu situaciju ja sav novac koji isplacujem prije moram zaraditi a da ne diram svoje trajne investicije. Znaci odredis dio svoga budjeta npr. 10% koji koristis za tradanje, ostvarenu zaradu od tradanja podjelis prema potrebama i ambicijama, kod mene je trenutno na 60% isplata 30% ulaganje u trajne investicije.

To ti omogucava da:
-konstantno prosirujes svoje trajne investicije umjesto da ih u jednom trenutku krenes trositi
-budes decentraliziran (slobodu da iskoristavas rast i drugih valuta koje nisu tvoje trajne investicije)
-imas svoje radno mjesto na bilo kojoj tocki na planetu Smiley ali to nije sve  Wink

Eto nadam se da sam ti pomogao malo prosiriti vidokruge.
Pozdrav

  Develop Custom Decentralized Blockchain Applications in JavaScript with LISK! Lisk Site
oOxenonOo (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 362
Merit: 250



View Profile
June 04, 2017, 02:01:37 PM
 #54

LISK HOLDINGS!!  Shocked Shocked Tongue


Screenshot of a presentation I prepared for tomorrow. It's already outdated because everything grew even higher. I think by now we are at $45M. Not sure, haven't calculated it.




  Develop Custom Decentralized Blockchain Applications in JavaScript with LISK! Lisk Site
oOxenonOo (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 362
Merit: 250



View Profile
June 05, 2017, 12:29:43 PM
 #55

Chuu chuuuuu!!  Grin


  Develop Custom Decentralized Blockchain Applications in JavaScript with LISK! Lisk Site
tuvok007
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1358
Merit: 1001


View Profile
June 05, 2017, 04:29:53 PM
 #56

oOxenonOo jako je zanivljivo citat kaj pises. Mozda i ja pocnem trejdati sa 10 posto. Jesi se registrirao za delegata? Mada ja mislim da su jako male sanse uci u top 101. Prakticki vec postoje na stotine ljudi koji zive od liska, koliko samo jedan delegat od 101og aktivnog mjesecno zaradi....
oOxenonOo (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 362
Merit: 250



View Profile
June 06, 2017, 08:01:34 PM
 #57

oOxenonOo jako je zanivljivo citat kaj pises. Mozda i ja pocnem trejdati sa 10 posto. Jesi se registrirao za delegata? Mada ja mislim da su jako male sanse uci u top 101. Prakticki vec postoje na stotine ljudi koji zive od liska, koliko samo jedan delegat od 101og aktivnog mjesecno zaradi....

Drago mi je da ne tipkam bezveze Smiley

- Probaj nemas sto izgubiti pogotovo sa free coinima koje imas, ako i prodas nekad pa ti se cini da je prerano i nece se vratiti na tu cijenu, uvjek mozes uci u drugi coin pa se dignuti i opet kupiti istu kolicinu Liska ili ti se posreci pa padne ispod i kupis jos vise sa tom zaradom..

Nisam se jos registrirao, svjestan sam da se tesko probiti zato treba dobro pripremiti teren, imam jedan as u rukavu koji jos nitko od delagata nije povukao pa se nadam da ce mi to omoguciti siguran ulazak na barem 10 mjeseci. Wink

Upravo rastemo masno 75k zasad  Tongue

  Develop Custom Decentralized Blockchain Applications in JavaScript with LISK! Lisk Site
spatifilium
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 364
Merit: 250


View Profile
June 07, 2017, 07:32:39 AM
 #58

Vidim da je Lisk presao 3 $ jel to neki pump trenutno, kad sam pročitao ovaj tvoj post o trgovanju odmah sam otišao nešto prodati jer Lisk, Ripple i NEM imam i samo mi bezveze stoje i s njima ne trgujem a mogao sam u zadnjih mjesec dana uduplat količinu  Grin iako me malo strah trgovat jer sam imao propust na siacoinu prodao sam ga i zaradio skoro duplo, a drugi dan cijena otišla 700% gore
oOxenonOo (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 362
Merit: 250



View Profile
June 07, 2017, 01:17:10 PM
 #59

Vidim da je Lisk presao 3 $ jel to neki pump trenutno, kad sam pročitao ovaj tvoj post o trgovanju odmah sam otišao nešto prodati jer Lisk, Ripple i NEM imam i samo mi bezveze stoje i s njima ne trgujem a mogao sam u zadnjih mjesec dana uduplat količinu  Grin iako me malo strah trgovat jer sam imao propust na siacoinu prodao sam ga i zaradio skoro duplo, a drugi dan cijena otišla 700% gore

Pozdrav Spatifilium

Lisk je jako podcijenjen coin tako da su ovakvi ispadi sasvim normalni (dok ne dodjemo do cijene od bar 10ak USD).

Kako bi regulirao gubitak potencijalne zarade zbog preranoga izlaska iz coina, predlazem ti da kada se u pumpu odlucis za prodju nekoga coina nemoj odjednom prodati cijelu kolicinu namjenjenu za tradanje.
Npr. ako imas 5000LSK kojima tradas podjeli ih u 5 djelova pa kada se cijena naraste za recimo 50% ti prodas 1000LSK skoci jos za 30% prodas jos 1000LSK..
-To ti omogucava da imas bolji buy back price (ako se vracas u taj coin)
-Povuces vise zarade od rasta cijene toga coina

Potrebno je znati da je prilikom tradanja tebi bitna zarada jedino u BTC-u (znaci sa tih 10% ili koliko vec odredis budjeta stvaras btc), tako da ti ne treba predstavljati problem uci nazad u coin ako vidis da ce mu cijena masno prerasti tvoj cash out price, ne smijes biti emocionalno vezan za kolicinu toga coina koji si drzao, pa da se iz toga razloga ne zelis vratiti jer ne mozes vise kupiti nazad istu kolicinu, to su situacije kada zapravo gubis najvise od potencijalne zarade. (tvoja situacija sa SC coinom)

- Sto se tice SC coina mislim da je isto jako perspektivan coin i da ga u skoroj buducnosti ocekuju novi pumpovi  Wink




  Develop Custom Decentralized Blockchain Applications in JavaScript with LISK! Lisk Site
spatifilium
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 364
Merit: 250


View Profile
June 07, 2017, 02:44:24 PM
 #60

da mudro zboriš eto igrao sam se s Liskom danas 10 komada kupi/prodaj i zaradio 3 $ a količina ostala ista  Grin cijena dosta varira ali kad vidim na poliu onaj graf dolje vidim da je potražnja puno veća od ponude tako da je očito da će nastaviti rasti izgleda da nije pump u pitanju barem ne za sad.

Što se tiče SC-a tu sam se zeznio i to dobro jer sam išao sve prodati al što je tu ne nije da sam na gubitku.

Čekam da MAID naraste jer vidim da već mjesecima stagnira i cijena mu je stalno ista.

Mislim da će mi Lisk i dalje stajati i skupljati prašinu kod mu cijena još ne poraste, a ja se nastavljam igrati s $/BTC
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!