Bitcoin Forum
May 24, 2024, 04:22:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Poloniex e eklenen Golem(GNT) coin  (Read 1326 times)
Muhesat (OP)
Full Member

Activity: 235
Merit: 100

View Profile
February 18, 2017, 10:03:39 AM

Coin hakkında araştırması yada bilgisi olan kimse varmı? Nedir ne değildir? Fazla stabil bir giriş yaptı? 🤔🤔

▐   FootballCoin                 FANTASY FOOTBALL MANAGER REVOLUTION                         More Info
▐   FootballCoin                    GAME RULES | SCORING SYSTEM | FAQ                             JOIN NOW
▐   FootballCoin      Collectible Cards and Tokens Issued on the Bitcoin Blockchain         ANN Thread
bobmarley650
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
February 18, 2017, 10:16:20 AM

Merkezi olmayan bir süper bilgisayar ve şu an içi fazla değerli. 20 M dolar eder mi? Sanmıyorum. Ama Polo'ya sokanlar 30'da gösterir değerini 40 da. Ama gerçek değeri bu değil gibi.

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
Riskylisk
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 257

View Profile
February 18, 2017, 10:47:22 AM

3900 den 1k aldim. Sirf polo pumpi olursa diye %20-30 kazandirsin satar bir daha arkamada bakmam Smiley haricinde banada sacma geldi
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
February 18, 2017, 12:09:32 PM

bence gayet mantıklı ve önü açık bir proje. ancak projenin tam olarak çalışır hale getirilmesi için halen uzun bir zaman var. kısa vadede polo'daki fiyatı tekrar eski seviyelerine düşecektir diye tahmin ediyorum. 
Muhesat (OP)
Full Member

Activity: 235

View Profile
February 18, 2017, 04:09:42 PM

Merkezi olmayan bir süper bilgisayar ve şu an içi fazla değerli. 20 M dolar eder mi? Sanmıyorum. Ama Polo'ya sokanlar 30'da gösterir değerini 40 da. Ama gerçek değeri bu değil gibi.
Bilgilendirme için başta Bob a sonra herkese teşekkürler. Anladığım kadarıyla beni aşan bir coin. Hacim olarak çok işlem görüyor, 27 lerde biraz alayım dedim iyikide almamışım. Takibe aldığım birkaç coin var ancak bu benim için fazla riskli.

▐   FootballCoin                 FANTASY FOOTBALL MANAGER REVOLUTION                         More Info
▐   FootballCoin                    GAME RULES | SCORING SYSTEM | FAQ                             JOIN NOW
▐   FootballCoin      Collectible Cards and Tokens Issued on the Bitcoin Blockchain         ANN Thread
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
February 18, 2017, 04:46:14 PM

süper bilgisayarı veri madenciliği için kullanıyorlar yanlış anlamadıysam.Fiyat olarak çok yüksek bence , coin sayısı çok fazla. Bundan çok daha iyi projeler coin sayısı yüksek diye kıpırdayamıyor. Ör:nxt ,bts ...
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
February 18, 2017, 04:54:27 PM

polonun para kazanma yöntemlerinden birini daha herkes canlı canlı izlemiştir muhakkak. golem gerçi dilleniyordu forumlarda bir kısmı scam diyor bir kısmı büyücek. ama Devini taktir ettiğimi söylemem lazım malını soktıu poloya ikiye katladı anında sonra kendi bile satmıştır kesim Cheesy   şimdi 5k dan alanlar ne beklicek acaba. aramızda alan varsa umarım karlı satmıştır. bende su anki seviyeden alınacabilir diye düşünüyorum 4k yada4.5k dan satmalık olarak çünkü polo silkeledikten sonra tekrar ufak pump yapar. param yok ama görcez Cheesy
nyks
Full Member

Activity: 196

View Profile
February 18, 2017, 04:55:32 PM

süper bilgisayarı veri madenciliği için kullanıyorlar yanlış anlamadıysam.Fiyat olarak çok yüksek bence , coin sayısı çok fazla. Bundan çok daha iyi projeler coin sayısı yüksek diye kıpırdayamıyor. Ör:nxt ,bts ...
Aslında sadece veri madenciliği değil bir çok alanda projelendirmeye çalışıyorlar grafik işleme, iş sektorlerinde kullanım, bilimsel araştırmalar, mikro servisler vb. ama çok uzun bir yolu var gibi görünüyor bu kadar erken poloniexe eklenmesine şaşırdım.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: