Bitcoin Forum
June 22, 2024, 01:05:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Ehliyet Kursları Denetlenmeli  (Read 1362 times)
a.hasat
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
May 25, 2018, 07:24:27 AM

Ne yaptın ustam bu sefer alabildiniz mi ehliyeti?

bu arada ehliyet kursları da denetlenmeli sınavdaki hocalarda denetlenmeli. ne insanların direksiyon sınavından geçtiklerine şahit oldum.
riddickk
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
May 25, 2018, 07:26:07 AM

neresını denetleyeceksınkı adamlar her ısın kolayına kacıyor hallederız dıolar keske devlet bı el atsada denetlese keske
4141moonstar
Jr. Member
*

Activity: 85
Merit: 1

View Profile WWW
July 20, 2018, 07:30:26 AM

Ehliyet kurslarının devlet kontrolünde sıkı bir denetime sahip olması gerekiyor. Aksi takdirde kasaptan ehliyet alır gibi ehliyet dağıtıyorlar ve ondan sonra sonuç ortada, her yıl trafik kazalarından dolayı binlerce kötü haber geliyor. Çok çok çok acil bu konuya el atılmalı.
salih.12
Jr. Member
*

Activity: 109

View Profile
July 20, 2018, 07:50:07 AM

Adamlara karşı hissettiğin siniri onlara göstermezsen seni umurlarına bile takmazlar. Yapman gereken gerekli çirkefliği yapmak ve gerekirse bir avukat ile konuşup şikayette bulunmak. Tabi eğer gerçekten yapmaları gereken görevleri yapmıyorlarsa gerekli işlemler yapılır. Zaten bunun olmasını istemeyen adamlar da sana her türlü tavizi verecektir.

▄ █ █ ▀ ▀ ▄ ▀ █ ▄ ▀ █ ▄    ERNToken.com    ▄ █ ▀ ▄ █ ▀ ▄ ▀ ▀ █ █ ▄
THE FIRST AUDIO PLATFORM THAT LETS YOU EARN WHILE YOU LISTEN
various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
July 20, 2018, 09:35:29 AM

Seneler önce ehliyeti aldığımda o zaman daha kolaymış sanırım. İlk seferde aldım ama 6 ay trafiğe çıkmaya korktum. Verilen eğitim malesef yetersizdi. Şimdi sağdan soldan duyduklarıma göre 3. kerede anca geçliyomuş sınavdan. Mutlaka denetim şart.

kursunkalem
Jr. Member
*

Activity: 188
Merit: 8

View Profile
July 20, 2018, 10:14:40 AM

kesinlikle bende aynı düşüncedeyim bende iki yıl önce ehliyet aldım bana da birçok şey gösterilmemişti sınav alanına gittiğimde kaputu açıp şunu sorarlarsa şu bunu sorarlarsa bu diye üstün körü gösterip geçti sınavı geçtim çok şükür ama kalabilirdimde birçok bilgimin eksik olduğunu daha sonra araç kullandıkça yaşayarak gördüm
camlica
Newbie
*

Activity: 20

View Profile
July 20, 2018, 11:51:10 AM

sınav sistemini gün geçtikçe değiştiriyorlar ben ehliyeti aldığım zaman sadece araba kullanmıştım şimdiki gibi kaputu açıp da şu nedir bu nedir diye sormamışlardı. Durmadan değişim olmasından dolayı biraz geride kalmış olabilirler (bu iyimser düşündüğüm hali) ya da işten zaten bıkmış göstereyim bir şeyler ne olursa olsun modunda olabilir. Lakin bildiğim kadarıyla sürücü kursları milli eğitim bakanlığına bağlı olması lazım herhangi bir şikayetiniz olursa milli eğitim bakanlığı ile iletişime geçebilirsiniz.
B.aksoy
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
July 20, 2018, 12:44:05 PM

Sadece ehliyet kursları değil direksiyon sınavındaki görevlendirilen personellerinden denetlenmesi gerekiyor. Çok saçma insanların direksiyon sınavından başarılı olup da hakedenlerin 2. sınava kaldıklarına çok şahit oldum.
Spack17
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 274

View Profile
July 20, 2018, 03:16:58 PM

Çok saçma sapan işler yapan,doğru düzgün ilgilenmeyen kurslar çok var evet. Gerçi ben doğru düzgün işini yapan görmedim şu ana kadar ne yalan söyleyeyim.
pandacik
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile WWW
July 20, 2018, 04:18:52 PM

Ben ehliyetimi yıllar önce almıştım. bizim orada trafik sıkıntısı olmadığı için direksiyon eğitimimi abimden aldım sınavada geçmiş yılların sorularını çözerek hazırlanmıştım. o zamanlar böyle problemler yoktu ama duyduklarıma göre artık çok saçma sapan işler dönüyormuş. yeni ehliyet alacak olanlar çok zorlanıyorlar.
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
July 21, 2018, 10:45:57 AM

Türkiye hep böyleydi. değişen ne oldu ki? gücü veya parası olan herkes hiçbir prosedüre takılmadan her iişini halleder.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
stokcu
Newbie
*

Activity: 52

View Profile
July 21, 2018, 12:53:45 PM

kesinlikle denetlenmeli bu sayılanların benzerlerini bende yaşadım
ersmny1
Newbie
*

Activity: 224

View Profile
July 21, 2018, 01:16:14 PM

iş denetlemeye gelince bir yolunu bulup denetlemeden geçiyorlar.burada tamamen esnaf müşteri ilişkisi önemli.iyi esnaf sıkıntı yaratmaz.
blodelf1
Newbie
*

Activity: 172

View Profile
July 21, 2018, 01:47:56 PM

denetlense ne olacak, cezalar caydırıcı değil ki.öyle kurslar var ki eğitmenleri ehliyet sınavına girse geçemezler ama eğitmenler..
texlipsy
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
July 21, 2018, 02:28:38 PM

geçenlerde bir video gördüm bir avrupa ülkesinin ehliyet sürüş sınavıydı. parkuru görseniz daracık labirent gibi. bir ileri bir geri ordan oraya sokup çıkarttırıyorlar arabayı. sınav dediğin böyle olur. bizde stop ettirmeden araba kaldırana ehliyet veriliyor zaten. sonra kazalar neden yüksek...
verpobs
Newbie
*

View Profile
July 21, 2018, 03:30:31 PM

ehliyet kursları kadar sürücüler de denetlenmeli. adam ehliyeti bile rüşvetle alıyor ondan sonra zaten canı nasıl isterse kullanıyor. hele bir de memleketinde yaşıyorsa biliyor yolları çevirme noktalarını falan. trafik polisine denk bile gelmiyor bir kazaya karışana kadar.
Mali.sak
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
July 21, 2018, 03:32:15 PM

ehliyet kursları kadar sürücüler de denetlenmeli. adam ehliyeti bile rüşvetle alıyor ondan sonra zaten canı nasıl isterse kullanıyor. hele bir de memleketinde yaşıyorsa biliyor yolları çevirme noktalarını falan. trafik polisine denk bile gelmiyor bir kazaya karışana kadar.

o trafik polisleri de sadece denetlemeden denetlemeye veya emir gelirse kontrol yapıyorlar zaten. şehirler arasında hız sınırı ile uğraşıncaya kadar yaz abi bütün kırmızı ışıkta geçenlere, ver cezayı ambulansa yol vermeyenlere.
gemisudayuzer
Newbie
*

View Profile
July 21, 2018, 06:44:41 PM

Ya sadece ehliyet kurslarımı kardeşim heryerde bi illegal birşey dönüyor bence adam gibi denetmenler tutup heryer eksiksiz bir şekilde denetlenmeli araya dayı katmadan
QualityAirdrops
Newbie
*

Activity: 33

View Profile
July 23, 2018, 01:52:28 AM

Ehliyet kursları ve hatta sınav görevlileri kesinlikle denetlenmeli. Çoğu sınav görevlisinin yeterliliğinden şüpheliyim.
archipelago
Jr. Member
*

Activity: 119
Merit: 2

View Profile
July 23, 2018, 02:33:37 AM

Ehliyet kursları ve hatta sınav görevlileri kesinlikle denetlenmeli. Çoğu sınav görevlisinin yeterliliğinden şüpheliyim.

ne dümenler dönüyor o sınavlarda hocam bi bilseniz..hangi iş düzgün işliyor ki memlekette..
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: