Bitcoin Forum
May 21, 2024, 02:22:08 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Leonar76 Fon Ödemeleri hakkında duyuru.  (Read 11030 times)
leonar76 (OP)
Hero Member

Activity: 678
Merit: 501

View Profile
May 01, 2017, 08:14:35 AM

Bugün tatil, ödeme yarına kalabilir heralde ? Levent bey bilgi verirmisiniz ?

Merhaba Arkadaşlar, bugun resmi tatil olduğu için bankalar çalışmıyor, banada bir kısım ödeme yarın gelecek, bir aksilik olmama adına , çarşamba günü gün içerisinde ödemelerinizi göndereceğim, anlayışnız için şimdiden teşekkür ederim. iyi günler dilerim.
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
May 01, 2017, 10:44:46 AM

Bugün tatil, ödeme yarına kalabilir heralde ? Levent bey bilgi verirmisiniz ?

Merhaba Arkadaşlar, bugun resmi tatil olduğu için bankalar çalışmıyor, banada bir kısım ödeme yarın gelecek, bir aksilik olmama adına , çarşamba günü gün içerisinde ödemelerinizi göndereceğim, anlayışnız için şimdiden teşekkür ederim. iyi günler dilerim.

Bilgi için teşekkürler, iyi günler
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
May 01, 2017, 02:30:00 PM

Teşekkürler bilgi için...
guwera
Legendary
*

Activity: 1153
Merit: 1001

Coin-Turk.com

View Profile WWW
May 01, 2017, 07:06:56 PM

ikinci taksit ödeme için

1HvjazurgPvoXU1qWKx5SdiQocpJNbLfHD

kullanabilirsiniz

bilimevi
Newbie
*

Activity: 29
Merit: 0

View Profile
May 02, 2017, 09:34:13 PM
Last edit: May 04, 2017, 02:46:30 PM by bilimevi

İkinci ödeme için Bitcoin adresi:
1Mv8gHppBDMJU8d8z582fTd7ybEpQJkf6s
mstfprcn
Hero Member

View Profile
May 03, 2017, 07:06:42 AM

Bugün ödeme günü, bekliyoruz.

teşekkürler
leonar76 (OP)
Hero Member

View Profile
May 03, 2017, 08:44:05 AM

Merhaba Arkadaşlar,

Son 10 günde bitcoin fiyatlarının %30 ' a yakın artması beni mağdur etti, nisan başı bildiğiniz gibi 1070$ civarındaydı, bugun 1550$ civarında, fon ortaklarının fona en son yatırdığı rakam 900$ 'daykendi, şuan yaklaşık 650$ lık bir artış var, ben aybaşında , bu aysonunu 1200$ olarak hedefleyip ona göre bütçelendirdim kendimi, ve suan 1550$ lar seviyesinde, bitcoin fiyat artışı benim elimde olan bir durum değil, şimdi 1550$ oldu. ve gerçekten bu rakamlarda ödeme zorluğu çekiyorum. ben hepinizin parasını ödemek istiyorum, sizden ricam kuru fixleyelim bir rakama bu aykı ve haziran ödemesi için, 1200$ sizin için uygunsa , ona göre hazırlıklarımı yapayım, cuma günüde ödememi yapayım. isteyen arkadaşlara 1200$ üzerinden  dolar veya TL olarak ödeme yapabilirim, isteyen arakdaşlarada fixleyeceğimiz bu kur üzerinden bitcoin olarak. onun dışında gerçekten ödeme zorluğu çekiyorum.

ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
May 03, 2017, 08:53:16 AM

Merhaba Arkadaşlar,

Son 10 günde bitcoin fiyatlarının %30 ' a yakın artması beni mağdur etti, nisan başı bildiğiniz gibi 1070$ civarındaydı, bugun 1550$ civarında, fon ortaklarının fona en son yatırdığı rakam 900$ 'daykendi, şuan yaklaşık 650$ lık bir artış var, ben aybaşında , bu aysonunu 1200$ olarak hedefleyip ona göre bütçelendirdim kendimi, ve suan 1550$ lar seviyesinde, bitcoin fiyat artışı benim elimde olan bir durum değil, şimdi 1550$ oldu. ve gerçekten bu rakamlarda ödeme zorluğu çekiyorum. ben hepinizin parasını ödemek istiyorum, sizden ricam kuru fixleyelim bir rakama bu aykı ve haziran ödemesi için, 1200$ sizin için uygunsa , ona göre hazırlıklarımı yapayım, cuma günüde ödememi yapayım. isteyen arkadaşlara 1200$ üzerinden  dolar veya TL olarak ödeme yapabilirim, isteyen arakdaşlarada fixleyeceğimiz bu kur üzerinden bitcoin olarak. onun dışında gerçekten ödeme zorluğu çekiyorum.

Kur düştüğü sırada btc ile ödemeseydiniz haklı derdim ama burda tatlı su kurnazlığı yapıyorsunuz çok açık şekilde.Ama karar yatırımcıların ben olsaydım kabul etmezdim Güven Bey ile kuru sabitlediniz mesela şuan ona 4000 den ödüyceksiniz ? sizin işinize gelen tarafı alıyorsunuz gelmeyen tarafı almıyorsunuz
mstfprcn
Hero Member

View Profile
May 03, 2017, 08:56:17 AM

Merhaba,

özel mesajda attım,

ben 1200 dolar kurunu kabul ediyorum.

önemli olan niyet arkadaşlar, TL,BTC herneyse, adam ödemeye çalışıyor işte, bende kendimce her zaman bana bir adım atana ben 2 adım atarım felsefesi ile kabul ediyorum.

Diğer arkadaşların kendine kalmış bir durum tabiki, herkesin düşüncesi kendine.

İyi günler saygılar
leonar76 (OP)
Hero Member

View Profile
May 03, 2017, 09:00:26 AM

Merhaba Arkadaşlar,

Kur düştüğü sırada btc ile ödemeseydiniz haklı derdim ama burda tatlı su kurnazlığı yapıyorsunuz çok açık şekilde.Ama karar yatırımcıların ben olsaydım kabul etmezdim Güven Bey ile kuru sabitlediniz mesela şuan ona 4000 den ödüyceksiniz ? sizin işinize gelen tarafı alıyorsunuz gelmeyen tarafı almıyorsunuz

Güven bey, kur 3600 ken , 4000 istedi bende ok dedim, gene daha fazlasına ok dedim. yarın kur 3000 de olur bilemeyiz. suan elimden gelen ve bütçeme göre ödemeye çalışıyorum.
gvnsrbtc
Sr. Member

Activity: 523
Merit: 285

View Profile
May 03, 2017, 09:10:47 AM

BTC 4400 tl iken kuru 4000 kabul edip TL ödemesi yaptınız. BTC düşünce bu sefer deposit adresi istiyorsunuz. Bir dahaki ay BTC 1500 dolar olsa yine kafanıza göre bir kur belirleyip TL olarak ödemek isteyeceksiniz. Hem taksitle ödeme yapıp üzerine hem de her seferinde hangisi sizin işinize geliyorsa o şekilde ödeme yapmak etik değil! Mayısta btc 700 dolara düşse ne olacak? 1100 dolarken biten fondan 700 dolar karşılığı alacağım. Aradaki 400 dolar bize girecek. Madem 4000 kabul ettiniz daha önce, 2 btc karşılığında 8000 tl istiyorum. 3 taksitse 3 taksit.

Zaten ortada yaşadığımız bir mağduriyet varken böyle tekrar tekrar zarara uğramak çok can sıkıcı, bilginiz olsun...

Ne dediysem aynısı...
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
May 03, 2017, 09:28:24 AM
Last edit: May 03, 2017, 12:42:33 PM by HartmaniA

İyi günler.

Bu taksit için 1200 Dolar kurunu ben de kabul ediyorum. Umarım bu sıkıntıyı rahatça atlatırsın.
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
May 03, 2017, 09:35:17 AM

Tokat showa devam.. Cheesy
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
May 03, 2017, 09:38:22 AM

Merhaba;

Kendi adıma ilk başta söylediğim gibi güncel kurdan BTC olarak talep ediyorum.

İyi dileklerimle
modsa
Full Member

Activity: 336
Merit: 101

View Profile WWW
May 03, 2017, 10:45:31 AM

Merhaba;

Kendi adıma ilk başta söylediğim gibi güncel kurdan BTC olarak talep ediyorum.

İyi dileklerimle

İyi niyetiniz için teşekkürler fakat ben de btc olarak talep ediyorum.

▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■ SPARKSTER ■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬
▪  ▪  ▪  ▪  ▪  Run ‘Smart Software’ at 10 Million TPS! Crowdsale Starting Soon  ▪  ▪  ▪  ▪  ▪ 
 Website | Telegram
needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
May 03, 2017, 11:47:00 AM

Ben bu taksit için 1200$ BTC , dolar kurunu da 3.5 TL kabul ediyorum.
0.666 BTC alacağıma karsilik 2800 lira kabul ediyorum.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
guwera
Legendary
*

Activity: 1153
Merit: 1001

Coin-Turk.com

View Profile WWW
May 03, 2017, 02:27:15 PM

bu taksit için BTC olarak 1200$ okdir...

ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
May 03, 2017, 04:20:28 PM

yatırımcı değilim ama olayı bence de uzatmanın anlamı yok. adam zaten fon kurmuş patlamiş olmamiş yani bi şekilde caldi cirpti yedi içti allah bilir. en azindan borcunun arkasında ve ödemeye calisiyor kimisinin ödemeleri tamamlanmiş kimisinin taksit taksit ödeniyor. sizde elinizden geldigince bence yardimci olun adam vereceginizi versin işte..hiç vermiyorum dese napacaksınız ki ? git uğraş savcılık vs değer mi bence değmez.elinizde olan nakit ileride olacaktan daha değerli arkadaşlar unutmayın derim.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

bilimevi
Newbie
*

Activity: 29
Merit: 0

View Profile
May 04, 2017, 02:45:19 PM

Ödeme adresimi güncellemek zorunda kaldım:
1Mv8gHppBDMJU8d8z582fTd7ybEpQJkf6s
Defloration
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
May 04, 2017, 07:51:32 PM

Arkadaşlar btc 900$ ken elinizdekini belki çarçur etceketiniz belki yarısını kaybetcektiniz belki 2ye katlıcaktınız onu kimse bilemez. Adam ödemeye çalışıyor. Havadan 1btcye 500$ kar etme çabanızı bırakın paranızı geri alın. Adama cinnet geçirtirsiniz pılını pırtını toplar bi şehir değiştirir kimse bulamaz kurcalamayın bence. Yatırımcılar bana göre haklı tabiki, ne yatırdıysa onu almak ister, bende olsam bende yatırdıgımın ta kendisini almak isterdim. Foncu arkadaş 68btcye 1ayda komple rig kursa zaten aylık 30-40bin getirisi olcak belkide kurmuştur gelenlerden ödeme yapıyodur kimse bilemez batıp çıktığını kanıtlamamışta onuda merak ediyorum....
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  

Jump to: