Bitcoin Forum
May 29, 2024, 03:19:08 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 »
  Print  
Author Topic: [ANN] [EDG] EDGELESS - Mainnet Versiyon 0.1 ☘️  (Read 99507 times)
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
April 29, 2017, 07:01:45 PM

twitter ödüllerinin kalan %80 lik kısmı dağıtılıyor şuan adamların stratejisi çok mantıklı fiyat düşükken bountylerden kurtulmak istiyorlar ki uzun vadeli fiyat istikrarı için gayet iyi bir haber.

dump that shit. fud yapalım da fiyat düşsün biraz yav.
zaten dumplı fiyata yakınken dağıttılar büyük bir dump yükünden kurtuldular bu fiyattan kimsenin dumplayacağını sanmam
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
April 29, 2017, 07:02:31 PM

twitter ödüllerinin kalan %80 lik kısmı dağıtılıyor şuan adamların stratejisi çok mantıklı fiyat düşükken bountylerden kurtulmak istiyorlar ki uzun vadeli fiyat istikrarı için gayet iyi bir haber.

süpriz oldu, kotrol ettim, benim tokenlar  gelmiş, imzasına girseydik iyi kazanacaktık, dursun cüzdanda, tek sosyal medyadan gelen miktar bile gayet tatmin edici
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
April 29, 2017, 08:38:53 PM

evet tweeterları göndermişler niye gönderdiler anlamadım acaba azar azar yontmak mı istiyorlar direk gönderirsek herkes satar değeri düşer azar azar sattıralım da piyasa çok etkilenmesin diyemi düşündüler ki.
bu adamların finansçıları kimse iyi iş yapıyor
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
April 30, 2017, 06:34:47 AM

evet tweeterları göndermişler niye gönderdiler anlamadım acaba azar azar yontmak mı istiyorlar direk gönderirsek herkes satar değeri düşer azar azar sattıralım da piyasa çok etkilenmesin diyemi düşündüler ki.
Kafa zehir parca parca bountyleri piyasaya dagitip dump olmadan coinleri bitirecekler.twitteri dagittilar ben dump olur diye bekliodum fiyat artti. Bu ok yaydan cikti artik. Stratis hareketi bekliyorum
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
April 30, 2017, 08:54:27 AM

Kafa zehir parca parca bountyleri piyasaya dagitip dump olmadan coinleri bitirecekler.twitteri dagittilar ben dump olur diye bekliodum fiyat artti. Bu ok yaydan cikti artik. Stratis hareketi bekliyorum

millette beklenti yüksel, zaten fiyat dip kimse satmaz bu fiyattan daha geçen hafta bunun 2-3katıydı fiyat
twn
Legendary
*

View Profile
April 30, 2017, 09:01:42 AM

millette beklenti yüksel, zaten fiyat dip kimse satmaz bu fiyattan daha geçen hafta bunun 2-3katıydı fiyat
O kadar hıc yukselmedı en yuksek 13700 gordu. Bir daha saglam girdiklerinde 20k yı taban haline getirirler.
10k altını bedava olarak nitelendiriyorum.
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
April 30, 2017, 09:56:14 PM

O kadar hıc yukselmedı en yuksek 13700 gordu. Bir daha saglam girdiklerinde 20k yı taban haline getirirler.

fiyat en yüksek 13500-1400 arasındaydı ve gerçekten uzun vadede güzel para eder. ama bunu okutup farklı icolara girmekte var ya neyse:)
15k gibi bir beklentim var bakalım ne olacak.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
April 30, 2017, 10:01:38 PM

biraz daha beklemeyi seçiyorum 6k ya emir girdim umarım dumplarlarda o fiyattan alabilirim. Bu coinin gerçekten yükseleceğini düşünüyorum. Ama abd kumar muhabbeti biraz etkiliyor. poloda abd menşeili olduğu için orada işlem görmeyeceği garanti diye düşünüyorum. Bu yüzden bittrex'te ağır adımlarla yükselir kanımca.
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
April 30, 2017, 10:09:19 PM

biraz daha beklemeyi seçiyorum 6k ya emir girdim umarım dumplarlarda o fiyattan alabilirim. Bu coinin gerçekten yükseleceğini düşünüyorum. Ama abd kumar muhabbeti biraz etkiliyor. poloda abd menşeili olduğu için orada işlem görmeyeceği garanti diye düşünüyorum. Bu yüzden bittrex'te ağır adımlarla yükselir kanımca.

öncelikli kriteriniz şu olsun:
- iyi çalışan, güncelleme yapan, topluluk ile ilgilenen devler var.
- markette hep alıcı var.
- çıkan haberleri yükseltme sebebi olarak kullanabilirler.

bu üçü bir arada olsun, çamurdan olsun.
dakota neat
Hero Member

Activity: 658

View Profile
April 30, 2017, 11:11:27 PM

öncelikli kriteriniz şu olsun:
- iyi çalışan, güncelleme yapan, topluluk ile ilgilenen devler var.
- markette hep alıcı var.
- çıkan haberleri yükseltme sebebi olarak kullanabilirler.

bu üçü bir arada olsun, çamurdan olsun.

kesinlikle katılıyoruum. zaten bir proje için hatta artı proje değil bir işletme pozisyonunda. gereken 3 unsur.
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
May 01, 2017, 06:46:32 AM

başlarda bi imza kampanyasi muhabbetine 1166 edg token dagittilar ve ona yüzde 2o lik pay dediler kalan paylarda sanırım haziran temmuz da yatacak dün twitter bountyler dagitildi. sizce bu imzalarin kalan paylarini vereceklermi merak ediyorum Smiley
dakota neat
Hero Member

Activity: 658

View Profile
May 01, 2017, 08:02:05 AM

vedrmezler onlar sayı olarka çok var ama dev acayip bakarsın önümüzdeki ay dağıtırlar.
saulzaents
Hero Member

View Profile
May 01, 2017, 05:54:00 PM

vedrmezler onlar sayı olarka çok var ama dev acayip bakarsın önümüzdeki ay dağıtırlar.

nasıl vermezler ya Smiley o zaman bu ların güvenilirliği kalmaz ki yüzlerce signature bounty bekleyen var benim gibi
Navigo
Hero Member

Activity: 854

View Profile
May 01, 2017, 06:08:20 PM

nasıl vermezler ya Smiley o zaman bu ların güvenilirliği kalmaz ki yüzlerce signature bounty bekleyen var benim gibi
Erken dağıtılacak diyor dev fiyat bu seviyelerde iken milletin elinden almak istiyorlar ki doğru bir hareket betadan tam sürüme geçince olacak pumpun engellenmesini istemiyorlar.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
saulzaents
Hero Member

View Profile
May 01, 2017, 06:10:52 PM

Erken dağıtılacak diyor dev fiyat bu seviyelerde iken milletin elinden almak istiyorlar ki doğru bir hareket betadan tam sürüme geçince olacak pumpun engellenmesini istemiyorlar.

dagitsinlar bencede Smiley aynı eth adreslerine dagitim yapilir diye düşünüyorum ekstradan adres istemezler sanırım
twn
Legendary
*

View Profile
May 01, 2017, 06:15:38 PM

dagitsinlar bencede Smiley aynı eth adreslerine dagitim yapilir diye düşünüyorum ekstradan adres istemezler sanırım
2 ay icinde tum bountyleri dagiticaz dediler slackte.
%20 lerin yattigi adrese geliyor.
Turkoin
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 250

View Profile
May 04, 2017, 06:54:38 AM

geriye dönük incelediğimde ilgi gören bir proje olmuş. gerek imza kampanyaları gerekse ico su çok iyi geçmiş.

geleceğinin parlak olduğunu düşünüyorum, halen alınabilir seviyede midir, teşekkürler?

coininiz bol olsun..
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
May 04, 2017, 08:32:30 AM

edgeless ı nasıl kaçırdım hala ınanamıyorum,çok guzel alım sevıyelerı vermıstı oysakı
gelecegının çok parlak olacagını dusuuyorum,hatta polya eklenme ıhtımalı bıle bulunan bır proje
AMD FTW
Sr. Member

Activity: 317

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
May 04, 2017, 08:42:15 AM

edgeless ı nasıl kaçırdım hala ınanamıyorum,çok guzel alım sevıyelerı vermıstı oysakı
gelecegının çok parlak olacagını dusuuyorum,hatta polya eklenme ıhtımalı bıle bulunan bır proje
Bence 7 K seviyelerinden alım yapabilirsiniz yaptıkları açıklamaya göre bu hafta random olarak imza yada fb blog dan birinin BOUNTY sini dağıtacaklarmış o zaman 7 K ya sarkma ihtimali var.

GUTS | GET-Protocol ICO
smart-ticket protocol for events | live product with market traction!
BTC ANN | WEBSITE | BLOG | SANDBOX | WHITEPAPER | BOUNTY
twn
Legendary
*

View Profile
May 04, 2017, 08:55:25 AM

Super direniyor btc artisina bile direnmeye calisiyor. Suan hacim azaldi cunku suan alan yok ama satanda olmadigi icin dusmuyorda. Btc duruldugu anda ucacaktir. Ytd
Pages: « 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 »
  Print  

Jump to: