Bitcoin Forum
May 12, 2024, 10:37:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: Şampiyonlar Ligini hangi takım kazanır?
Barcelona - 7 (38.9%)
Real Madrid - 6 (33.3%)
Bayern Münih - 3 (16.7%)
Borussia Dortmund - 0 (0%)
Juventus - 1 (5.6%)
Atletico Madrid - 1 (5.6%)
Manchester City - 0 (0%)
Sevilla - 0 (0%)
Total Voters: 18

Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: 2016/17 UEFA Şampiyonlar Ligi / Avrupa Ligi  (Read 4362 times)
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
April 11, 2017, 08:50:43 PM

Barcelona %70 topla oynadı, Juventus 11 kişi topun arkasında bekledi, iyi savunma yaptı. Hakem de bariz ev sahibi tarafı tutuyordu, omuzla alınan topa el verdi, Barcelonalılara alakasız kartlar gösterdi. Barcelona bu Juve'yi evinde 5-6 yapar. Bir gol atsalar çok rahat turu geçerlerdi ama yine de turun favorisi onlar, Juventus hiç top oynamadan 3 gol attı. Rövanş çok farklı olacaktır.

Yanlış düşünce italya liginin gelmiş geçmiş en sağlam defansı Juventusda var otobüsü bir çekti normal olarak gol yemedi. Ama bu barcelanın dengesizliği aslında evet bir penaltı verilmedi ama maçın başından beri doğru düzgün atakları yoktu bir ikinci yarıda az çok oynadılar zaten hep aynı terane dibe kadar girmeden şut çekmiyor bu takım.

Ama juventus öyle değil anında boşluğu buldumu yapıştırıyor. Kısacası ne yaparsa yapsın deplasmanda kolay kolay 5-6 gol atacağını sanmıyorum.
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715553472
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715553472
Reply with quote  #2

1715553472
Report to moderator
1715553472
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715553472
Reply with quote  #2

1715553472
Report to moderator
redhack
Legendary
*

Activity: 1858
Merit: 1015

View Profile
April 11, 2017, 08:53:27 PM

Yalnız ikinci maç Barcelona'nın evinde olacak. PSG'ye evinde 6 atan takımdan bahsediyoruz burada, 1 gol atsa tur garantiydi ama yine de şansları var. 1 gol yese 5 atar yine çıkarlar, PSG'ye 6 atmaktan daha zor değil Juve'ye 5 atmak. Bazı oyuncularda biraz doygunluk var, Juve'de Dybala gibi başarıya aç adamlar var. Yine de bu skora rağmen Barcelona'yı tecrübesiyle avantajlı durumda görüyorum.
Aqualung89
Hero Member

View Profile
April 11, 2017, 09:56:17 PM

Yalnız ikinci maç Barcelona'nın evinde olacak. PSG'ye evinde 6 atan takımdan bahsediyoruz burada, 1 gol atsa tur garantiydi ama yine de şansları var. 1 gol yese 5 atar yine çıkarlar, PSG'ye 6 atmaktan daha zor değil Juve'ye 5 atmak. Bazı oyuncularda biraz doygunluk var, Juve'de Dybala gibi başarıya aç adamlar var. Yine de bu skora rağmen Barcelona'yı tecrübesiyle avantajlı durumda görüyorum.

Farketmez Juve deplasmanda dahi olsa yinede defans yapmayacaktır Psg yaptığı hataya düşmez. Juvede gol arayacak tamam her ne kadar evinde iyi oynayan takımda olursa olsun farketmez taş çatlasın 3 gol atar 4-5 gol birden atacağını sanmıyorum.

Juve zaten ligin en sağlam defans yapan takımı defansa bir çekildimi kolay kolay gol yemez. Barcelona atıcak olsa ligde malagaya dahi atardı bir gol bile atamadı yol geçen hanı malagaya.
bitcointarget
Sr. Member

Activity: 350
Merit: 250

View Profile
April 11, 2017, 10:04:36 PM

herkes barca gibi oynamak zorunda değil bence. juventus gayet net bir ders verdi bu maçta. barca alışmış ligdeki boktan takımlarla oynamaya. zaten buraya da psgyi bala eleyerek geldiler.
CyberCombat
Sr. Member

Activity: 490

View Profile WWW
April 11, 2017, 10:19:38 PM

italyanların hakkıyla eze eze kazandı maçı. yine de içimde barca nın turlayacağı gibi bir düşünce hasıl oldu, iyi olan kazansın diyorum.

██▄▄▄
                  ██████▄▄

▄█▄             ████████▄
  █████▄    ▄▄▄▀▀▀        ███
 ███████▄▄▀▀           ▄▄█████
███████▀             ▐█████████
█████                ▐█████████
█████▄▄▄▄             █████████
 █████████             ▀██████
  ████████▄▄             ▀▀██
   ▀██████████▄  ▄▌    ▄█▄
     ▀▀███████████▀  ███▀▀
         ▀▀▀██▀▀▀     ▀
.
FortuneJack
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
MIAMI Garage
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
MAJESTIC7
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
6 BTC WELCOME OFFER
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
█▀▀▀▀▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄▄▄▄▄
.
Join Now

▀▀▀▀▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄▄▄▄▄█
bitcointarget
Sr. Member

Activity: 350

View Profile
April 11, 2017, 10:29:10 PM

italyanların hakkıyla eze eze kazandı maçı. yine de içimde barca nın turlayacağı gibi bir düşünce hasıl oldu, iyi olan kazansın diyorum.

yıllardır zaten hakem ittirmesi ve uefa desteğiyle final, yarı final vs. oynayan bir takımdan bahsediyosunuz barca derken. yine juventus'u elemeleri şaşırtıcı olmaz hiç.
redhack
Legendary
*

Activity: 1858
Merit: 1015

View Profile
April 14, 2017, 11:22:52 PM

Avrupa Liginde beklenmedik sonuçlar alınmadı ama oynana oyuna bakınca Beşiktaş'a yazık oldu diyebiliriz. Haydi ilk golü savuşturamadınız, 2. golde Fabri'nin aptalca hatasının hiçbir mantıklı açıklaması yok. Yine de ilk 60 dakika oynanan oyun umut verdi, tur şansı var. Haftasonu lig maçı olmaması çok iyi oldu. Moral motivasyon olarak sadece bu maçı düşüneceklerdir.
Diğer maçlarda Ajax evinde zorlanmadı, Celta Vigo geri dönüş yaptı ama evinde 2 gol yemesi sorun olabilir. Manchester United kazanamadı, gece genel olarak beklediğim gibi geçti.
1melyun
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
April 15, 2017, 04:36:47 PM

Öncelikle bjk yi rövanş sonrasına bırakalım. Bence şansızdık Fabri'yi de suçlamıyorum olur böyle şeyler, bir poziyonda da net golü çıkarmıştı. İyi şeyler hep unutulur zaten. Bir yenigi varsa bu bütün takımın suçu, biz suçu tek kişiye atmaya alışkınız ama 25 dk 3 pas yapmaktan acizdi bjk demiyor kimse. Evet tüm takım sonlara doğru sıçtı çünkü korktular profesyonel davranamadılar.
Barcelona'ya gelince; şu takımın elendiği gün zil takıp oynayacam.
Oynanan oyuna rağmen hala juve birşey yapmadı diyorlar. Hakemin Juveyi kayırdığı falan yoktu sertliğe izin verdi çünkü biliyor ki barcelona her maçında haksız kazanç sağlıyor bu olmayınca. Suarez,neymar vs. ile.  Topla oynama kasıyorlar diye en iyi onlar mı oynamış oluyor. Bu bir strateji meselesi, kimi top hakimeyeti ile oyuna hükmederek kazanmak ister, kimi kontra ataklarla kazanmak. Önemli olan hangi stratejinin üstün geldiği. Eğer Barcelona "yine psg maçındaki hakem gelmez ise" turu bok geçer.  Grin
Aqualung89
Hero Member

View Profile
April 15, 2017, 05:15:19 PM

Öncelikle bjk yi rövanş sonrasına bırakalım. Bence şansızdık Fabri'yi de suçlamıyorum olur böyle şeyler, bir poziyonda da net golü çıkarmıştı. İyi şeyler hep unutulur zaten. Bir yenigi varsa bu bütün takımın suçu, biz suçu tek kişiye atmaya alışkınız ama 25 dk 3 pas yapmaktan acizdi bjk demiyor kimse. Evet tüm takım sonlara doğru sıçtı çünkü korktular profesyonel davranamadılar.
Barcelona'ya gelince; şu takımın elendiği gün zil takıp oynayacam.
Oynanan oyuna rağmen hala juve birşey yapmadı diyorlar. Hakemin Juveyi kayırdığı falan yoktu sertliğe izin verdi çünkü biliyor ki barcelona her maçında haksız kazanç sağlıyor bu olmayınca. Suarez,neymar vs. ile.  Topla oynama kasıyorlar diye en iyi onlar mı oynamış oluyor. Bu bir strateji meselesi, kimi top hakimeyeti ile oyuna hükmederek kazanmak ister, kimi kontra ataklarla kazanmak. Önemli olan hangi stratejinin üstün geldiği. Eğer Barcelona "yine psg maçındaki hakem gelmez ise" turu bok geçer.  Grin

Aynı düşüncedeyiz aslında ama baktığımızda millet haladaha Barcelona evinde çok iyi oynayabilen bir takım olduğu için juventusu'da aynı şekilde farklı yeneceklerini düşünüyorlar. Bana görede bu çok zor çünkü Psg savunma yaptı ama ben Juventusun savunma yapacağını sanmıyorum.

Tam tersine agresif bir futbol oynayacak ve baskı kuracak diye düşünüyorum bu zamanda barcelona panik yapacak yine Juventus golleri bulabilir. Ama şu var eğer Juventus defans yaparsa bu en büyük dezavantaj olacak buda demektir barcelona baskı kuracak ve golleri bulabilir.

Barcelona genelde çok hızlı çıkabilen bir takım ve uzaklardan şut çekmiyorlar onlarında dezavantajı genelde pas ile içeriye kademe yapıp golü bulmak zaten her maçına bakınca en kötü takımla bile oynasalar kolay golleri bile kaçırdıkları oluyor genelde her maçlarında penaltı oluyor.
krhnrhn
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 306

View Profile
April 15, 2017, 08:34:18 PM

Juve-barca macini izledikten sonra favorim juve oldu. PSG nin yaptığı hatayı yapmayacaklarını düşünüyorum.

Uefa da ise, gönlüm beşiktaş tan yana. Lyon u geçerse finali görebilir diye düşünüyorum.
troleybüs
Legendary
*

Activity: 1424
Merit: 1001

View Profile
April 20, 2017, 10:47:05 PM

Yazık oldu. 120 dakika daha iyi oynayan taraftık ama 2 stoperin kaçırdığı penaltılarla elendik. Takımın ortaya koyduğu mücadele yeter, turu geçsek büyük ihtimalle kupayı alacaktık. Bu sene kısmet değilmiş, seneye olur artık diyelim.
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
April 21, 2017, 12:18:29 PM

Böyle bir oyunla maçı 2-1 yenip daha sonrasında ise penaltılarda kaybetmek çok büyük bir kayıp oldu bana göre şanssızlıkda diyebiliriz. Ama bir çok defa şans bizden yana oldu Lyon bir çok atağa rağmen golü bulamadı hep kılpayı kaçırdılar. Buna rağmen iyi bir mücadele ile sonlandırdık.
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
April 21, 2017, 07:25:40 PM

Beşiktaş dün gece iyi oynadı iyi mücadele verdi fakat tarafsız olarak baktığımda Lyon Beşiktaştan daha iyi oynadı ama bu fark çok değildi  Beşiktaşın kalesi devleşti kalecinin çıkardığı toplar efsaneydi 70 ten sonra, kıran kırana bir zevkli mücadele oldu Beşiktaşı bu mücadelesinden dolayı tebrik ediyorum , sonuna kadar direndiler iyi performans sergilediler kupayı kim alır bilimez ama Lyon basit bir takım değil finale çıkacaklarını düşünüyorum.
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
April 21, 2017, 09:04:15 PM

Uefa da Lyon-Manchester United Şampıyonlar Liginde ise Real Madrid- Juventus finali bekliyorum uefayı manchester united şampıyonlar ligini Juventus alır umarım  Grin
John Wick
Full Member

Activity: 232
Merit: 100

View Profile
April 21, 2017, 09:09:14 PM

beşiktaş turu geçseymiş keşke. istanbul'da ajax'ın eline verirdi bence ve finalde boy gösterirdi rahatlıkla.
Dammitt
Hero Member

View Profile
April 21, 2017, 09:49:20 PM

Lyon şimdi ajax ile eşleşti çok rahat geçer diye düşünüyorum ben. Herhalde Lyon ve Manchester unıted finali izleyecez gibi duruyor. Eğer beşiktaş yenmiş olsaydı şimdi Ajax gelmiş olacaktı. Nasip kısmet diyelim.
John Wick
Full Member

Activity: 232
Merit: 100

View Profile
April 21, 2017, 09:53:52 PM

Lyon şimdi ajax ile eşleşti çok rahat geçer diye düşünüyorum ben. Herhalde Lyon ve Manchester unıted finali izleyecez gibi duruyor. Eğer beşiktaş yenmiş olsaydı şimdi Ajax gelmiş olacaktı. Nasip kısmet diyelim.

Ben de onu dedim hocam cidden kıl payı kaçtı ve kötü oldu epey. Talisca uzatmada o vuruşu gol yapsaydı beşitaş, gs'den sonra ilk kez kupa şansını yakalayabilirdi. Manchester rahat alır diye düşünüyorum kupayı.
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
April 21, 2017, 10:04:19 PM

besıktas turu gecseydı buyuk ıhtımal m.unıdet eslesırdı ajax olmazdı emın olun Cheesy  Grin
Dammitt
Hero Member

View Profile
April 22, 2017, 05:58:41 PM

besıktas turu gecseydı buyuk ıhtımal m.unıdet eslesırdı ajax olmazdı emın olun Cheesy  Grin

Manchester Unıteda 5 tane atardı beşiktaş bu kadar söylüyorum heleki bu oyun tarzıyla ama eğer savunma yatıyım kontra atak kovalıyım olayını lyonda yaptığı gibi yapsa bu sefer'de manchester o kadar atardı. Manchester hiç iyi oynamıyor çünkü zaten zar zor çıktı desek yeridir.

Aqualung89
Hero Member

View Profile
May 03, 2017, 06:13:06 PM

Herkes unuttu sanırım dün Real Madrid 3-0 yendi şampiyonlar liginde atletico Madridi büyük bir avantaj sağladı. Şimdi ise Monaco ve Aajax maçları var bu iki maçta umarım zevkli geçer benim tahminim Ajax maçının zevkli geçeceğini düşünüyorum.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: