Bitcoin Forum
May 08, 2024, 03:03:45 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Re: Arkadaşlar Elimdeki Bitcoini Nasıl Kullanabilirim Yatırım Olarak  (Read 2042 times)
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
February 28, 2017, 02:23:00 PM

arkadaşlar konuyu gerçekten çok uzattınız her telden çalmaya başladı ,
gelen giden sıkıntıdan birşey yazıyor,
halbuki ordada birşey yok,
iş yapmıyoruz ki biz burda yardım istedik nerden girdiler nereye çıktırlır HAYRET Kİ NE HAYRET
nekadar canınız sıkılıyormuş sizin
 Cheesy
Buralarda bu tarz konular sıkıntıdır. Hele satıs yapan kişi newbieyse.Escrow hele kullanmaya yanasmazsanız dahada bu tarz mesajlar artar.
1715137425
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715137425
Reply with quote  #2

1715137425
Report to moderator
1715137425
Hero Member
*

Ignore
1715137425
Reply with quote  #2

1715137425
Report to moderator
1715137425
Hero Member
*

Ignore
1715137425
Reply with quote  #2

1715137425
Report to moderator
You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
varanvaran
Legendary
*

Activity: 1065
Merit: 1013

Bitcoin Trader

View Profile
February 28, 2017, 04:18:37 PM

Arkadaşlar DİKKAT!!!

Bu ara forumda hiçbir geçmişi bulunmayan 1-2 mesajlı newbie'lerin BTC satış başlıkları çok sık oluyor. Genellikle de biliyorsunuz ne olduğu belirsiz. Geçen üyelik açtıktan 5 dakika sonra 25 BTC satılık diyen mi dersiniz, 10 dakikada 4'er 4'er BTC satan mı dersiniz her türlü şey var.

Söz konusu arkadaş da dikkatimi çekti, kendisiyle konuştum. Şunları yazdı:

"Biz reklam ajansıyız, BTC ödeme alıyoruz. Reklam şirketi haricide bize yatırım yapan müşterilerimiz mevcut 1 btc ye 0.25 kazanç veriyoruz ve bu yatırımı yanlızca BTC,PM ve AC olarak alıyor ve öyle ödüyoruz."

İsimleri Fulya Medya Reklam olarak gözükiyor skype'ta. Arattığımda R10 üyeliklerinin kapatıldığını gördüm. R10'da üyelik kapatılmış olması için baya sakat şeyler yapmış olmak gerek.

R10 Profilleri: http://www.r10.net/facebook-reklam-alimi-amp-satimi/1439736-facebook-reklam-hizmeti.html

Oradaki ilanı ve skype bilgisi bu başlığa yazdığıyla aynı: http://i.hizliresim.com/YDMJE2.png
Burdaki ilandaki skype bilgisi: http://i.hizliresim.com/1L4raN.png

Yalnız şahısa bu R10 hesabı sizin mi dediğimde piyasada 1 tane mi fulya reklam var gibi saçma bir şeyler söyledi. Yani bitcointalk'taki konuya yazdığıyla R10'a yazdığı skype adresleri aynı ama şahıs bu benim ilanım diyemiyor. Böyle bariz bir durumda bile yalan söylemeye yatkın birisi neler yapabilir bilemiyorum.

Nasıl bir reklam-medya şirketidir ki sadece BTC ile ödeme alıyor. Yatırım alıyoruz falan dedi bir de sonrasında, Ponzi midir nedir naptıkları belli değil.

Uzun lafın kısası: Bu şahıstan uzak durun, ayrıca forumda yeni açılan üyeliklerin ilanlarını da sıkıca takipteyiz. Herkes üyelik açıp beşer onar BTC satmaya başladı ne hikmetse ama araştırdığımızda olayın hiçbir aslı astarı çıkmıyor. Arkasından sakat şeyler çıkıyor.

Bu arada sen iyi yine şanslısın bana bu kadar kazanç vaad etmedi bana günlük 1 BTC ye %3.5 btc kar vaddetti

demekki insan ayrımı yapıyor bak yatırım yapacaktım hiç yapmam bu şekilde Smiley

Kubra Dam
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
February 28, 2017, 05:48:22 PM

Arkadaşlar DİKKAT!!!

Bu ara forumda hiçbir geçmişi bulunmayan 1-2 mesajlı newbie'lerin BTC satış başlıkları çok sık oluyor. Genellikle de biliyorsunuz ne olduğu belirsiz. Geçen üyelik açtıktan 5 dakika sonra 25 BTC satılık diyen mi dersiniz, 10 dakikada 4'er 4'er BTC satan mı dersiniz her türlü şey var.

Söz konusu arkadaş da dikkatimi çekti, kendisiyle konuştum. Şunları yazdı:

"Biz reklam ajansıyız, BTC ödeme alıyoruz. Reklam şirketi haricide bize yatırım yapan müşterilerimiz mevcut 1 btc ye 0.25 kazanç veriyoruz ve bu yatırımı yanlızca BTC,PM ve AC olarak alıyor ve öyle ödüyoruz."

İsimleri Fulya Medya Reklam olarak gözükiyor skype'ta. Arattığımda R10 üyeliklerinin kapatıldığını gördüm. R10'da üyelik kapatılmış olması için baya sakat şeyler yapmış olmak gerek.

R10 Profilleri: http://www.r10.net/facebook-reklam-alimi-amp-satimi/1439736-facebook-reklam-hizmeti.html

Oradaki ilanı ve skype bilgisi bu başlığa yazdığıyla aynı: http://i.hizliresim.com/YDMJE2.png
Burdaki ilandaki skype bilgisi: http://i.hizliresim.com/1L4raN.png

Yalnız şahısa bu R10 hesabı sizin mi dediğimde piyasada 1 tane mi fulya reklam var gibi saçma bir şeyler söyledi. Yani bitcointalk'taki konuya yazdığıyla R10'a yazdığı skype adresleri aynı ama şahıs bu benim ilanım diyemiyor. Böyle bariz bir durumda bile yalan söylemeye yatkın birisi neler yapabilir bilemiyorum.

Nasıl bir reklam-medya şirketidir ki sadece BTC ile ödeme alıyor. Yatırım alıyoruz falan dedi bir de sonrasında, Ponzi midir nedir naptıkları belli değil.

Uzun lafın kısası: Bu şahıstan uzak durun, ayrıca forumda yeni açılan üyeliklerin ilanlarını da sıkıca takipteyiz. Herkes üyelik açıp beşer onar BTC satmaya başladı ne hikmetse ama araştırdığımızda olayın hiçbir aslı astarı çıkmıyor. Arkasından sakat şeyler çıkıyor.

Bu arada sen iyi yine şanslısın bana bu kadar kazanç vaad etmedi bana günlük 1 BTC ye %3.5 btc kar vaddetti

demekki insan ayrımı yapıyor bak yatırım yapacaktım hiç yapmam bu şekilde Smiley

Hocam ben ondan öyle bir şey talep etmedim ki. Zaten bir sakatlık sezdim, dedim nasıl bir reklam şirketi ki bu sadece BTC ile ödeme alıyor falan diyince kendi kendisine söyledi bu abuk subuk şeyleri.

Yoksa benim ne işim olur ya böyle işlerle...  Smiley

Rütbe yükseldikçe azaltıyormuş hahaha   Grin
varanvaran
Legendary
*

Bitcoin Trader

View Profile
February 28, 2017, 06:27:13 PM

Biliyorum bende aynı şekilde bozum için ekledim ben söylemedim kendisi bu şekilde banada döndü

Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
February 28, 2017, 07:00:45 PM

Biliyorum bende aynı şekilde bozum için ekledim ben söylemedim kendisi bu şekilde banada döndü
Bu adam tuttuğuna geçirmeye çalışıyor bana da sürekli engel koydu yok işte enpara yok ziraat vat dedi tamam sorun yok enparadan eft ücreti yok dedim reklam yaptım orada Smiley sonra işte dedi ki biri tüm stogu almış akşama belki gelir dedi neyse biraz geçti durduk yere mesaj attı bu arada 1 btc ye 20 gün sonra %20 faiz veriyoruz diyince dedim ahanda ponzi ponzi paralarını mi satıyor bu ne yapıyor sonra dedin ki işlemi nasıl gerçekleştireceğiz siz bana btc yi atın 1. Onaya müteakip parayı hesabiniza geçeyim yada forumdan Escrow kullanalım. Yok dedi biz zaten Escrow hizmeti veriyoruz diyince hadi eyvallah benim kalkmam lazım dedim görüşmeyi sonlandırdım.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
Kubra Dam
Sr. Member

View Profile
February 28, 2017, 07:03:19 PM

Bu adam tuttuğuna geçirmeye çalışıyor bana da sürekli engel koydu yok işte enpara yok ziraat vat dedi tamam sorun yok enparadan eft ücreti yok dedim reklam yaptım orada Smiley sonra işte dedi ki biri tüm stogu almış akşama belki gelir dedi neyse biraz geçti durduk yere mesaj attı bu arada 1 btc ye 20 gün sonra %20 faiz veriyoruz diyince dedim ahanda ponzi ponzi paralarını mi satıyor bu ne yapıyor sonra dedin ki işlemi nasıl gerçekleştireceğiz siz bana btc yi atın 1. Onaya müteakip parayı hesabiniza geçeyim yada forumdan Escrow kullanalım. Yok dedi biz zaten Escrow hizmeti veriyoruz diyince hadi eyvallah benim kalkmam lazım dedim görüşmeyi sonlandırdım.

O kadar yazdım ve anlattım hocam, görüşmen bile gereksiz  Grin
Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
February 28, 2017, 07:08:08 PM

O kadar yazdım ve anlattım hocam, görüşmen bile gereksiz  Grin
Yok siz yazmadan önce ben konuştum hatta twn ye bahsettim o dedi tamda ben kubra dam in yazdığı yazıyı okuyorum dedi o an haberim oldu.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████

████  ████  ████  ████  ████

.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
Kubra Dam
Sr. Member

View Profile
February 28, 2017, 07:14:26 PM

Yok siz yazmadan önce ben konuştum hatta twn ye bahsettim o dedi tamda ben kubra dam in yazdığı yazıyı okuyorum dedi o an haberim oldu.

Anladım hocam, tamamdır Smiley
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
February 28, 2017, 07:22:06 PM

şimdi ben bu konuyu hatirliyorum bu konunun başlığı birincisi böyle açılmamıştı. yanlış hatırlamiyorsam eğer " elimde ki bitcoinleri nasıl paraya dönüştürürüm " şeklindeydi çünkü sonrasında başlığın altına atılan mesaj şu şekildeydi ki hala da öyle :

"Arkadaşlar elimde Bitcoin im var bankaya para transferlerini btcturk.com la yapıyordum fakat  şuanda bankaya havale işlemleri yapmıyor,
Bildiğiniz güvenilebilir neresi var acaba, Bilgiis olan arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum,"

e bizde haliyle yardımcı olabileceğimizi söyledik . buraya kadar herşey normal. sonrasında ise başlık değişti yok biz alıp satmaya gelmedik zaten yatırım için sorduk a döndü. e o zaman neden başlığının ilk mesaji bitcoinim var da bankaya para transferlerini btcturk ile yapiyodukda güvenilir neresi var vs diye konuya girdiniz..  buradan sana ekmek cıkmaz dostum vicdanın varsa eğer onu da al git buradan bence.
varanvaran
Legendary
*

Bitcoin Trader

View Profile
February 28, 2017, 07:23:12 PM

oo adamın işine taş koymuşsunuz adam kendi içinde escrow hizmeti varmış kendinden daha güvenli kim var

Navigo sana güvenmem o adama güvendiğim kadarıyla

neyse geyik konusu oldu bu iyice biz konuyu uplamıyalım baride boş konu olmasın  Grin Grin Grin Grin

cihan10
Newbie
*

Activity: 23
Merit: 0

View Profile
March 01, 2017, 09:53:41 AM

bitcluplardan birine gir paranı değerlendir
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
March 01, 2017, 02:18:13 PM

oo adamın işine taş koymuşsunuz adam kendi içinde escrow hizmeti varmış kendinden daha güvenli kim var

birde "biz" demezler mi hasta oluyorum ona  Grin

aslında elden vereyim btc leri bir yerde bulusalım diyip,agzını yuzunu s..keceksin bu piclerin.
forumun yarısı hırsız o.cocugu yeminn ederim.uyeliği kapan milleti soymaya çalışıyor.
JunkieCyclone
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
March 01, 2017, 06:10:10 PM

birde "biz" demezler mi hasta oluyorum ona  Grin

aslında elden vereyim btc leri bir yerde bulusalım diyip,agzını yuzunu s..keceksin bu piclerin.
forumun yarısı hırsız o.cocugu yeminn ederim.uyeliği kapan milleti soymaya çalışıyor.

Gecen adam simit satar gibi 25btc sattı, biz 0,020 satarken 1 saat ugrasıyoruz.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: