Bitcoin Forum
April 26, 2024, 12:44:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: btc kartica  (Read 20283 times)
vacs03
Member
**
Offline Offline

Activity: 63
Merit: 10


View Profile
May 26, 2017, 09:16:14 PM
 #41

ima li tko iskustva sa UQUID? zvuce mi dobro i malo sto sam citao po forumu rekao bi da je pouzdano...ono najbitnije da nasa porezna nema uvid u promet na njoj

Bas danas dobio plasticnu Uquid karticu zasad sam je testirao na bankomatu da vidim stanja racuna samo i radi najnormalnije sve, bez ikakvih dokumenata prilikom kupnje kartice, a kod njih virtualnu karticu imam već neko vrijeme i plačao sam s njom prije po online trgovinama bez problema.. Tako da osim malo skuplje provizije nemam zamjerki barem ne za sad...

ja sam za sad koristio virtualnu, plasticnu jos cekam...sve mi djeluje ok osim tih provizija koje su bas visoke za sad, no mislim da je radi malih iznosa jer imaju jedan fiksni dio (a koliko sam skuzio i kod drugih je tako na male iznose, npr wirex)

The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
spatifilium
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 364
Merit: 250


View Profile
May 27, 2017, 01:03:38 PM
 #42

Vidim da su se pojavila još dva platna procesora čine se povoljni na prvi pogled barem što se naknada tiče

https://paycent.io/       dosta zanimljivo
https://bonpay.com/     neisplativo ukoliko niste na području gdje je u opticaju valuta $ ili €

Trenutno nigdje nisam naišao da zahtijevaju verifikaciju
spatifilium
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 364
Merit: 250


View Profile
June 03, 2017, 08:17:43 AM
 #43

Evo obavjest za paycant.io poslao sam prijavu tj. samo mail i dobio ovaj odgovor:

Congrats! You're on the list for early access.

Thank you for signing up for early access to Paycent, the better Bitcoin Debit Card. We are still working on the service. Paycent will be ready in couple of months. We will contact you when it is ready so that you can download the mobile app and order your debit card.

Support-first! If you have any question, concern or feedback, please reach out to us by email (support@paycent.io) or twitter (or just follow us) here @paycentio


Sada dok su u pre-launchu nude besplatnu debt card, nema mjesečnog održavanja kartice, nema verifikacije do 2500$, a dostavljaju na cijeli balkan, pa ako se budu držali onog što su obečali bit će dobro.
campica
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 645
Merit: 145


View Profile
June 03, 2017, 11:27:21 AM
 #44

ako bude sve tako kao sto si naveo , onda se isplati registrirat  Cheesy

Ja sam zadovoljan sa svojom cryptopay, evo vec ce treci mjesec kako konstantno tocim na benzinskoj sa tom karticom, super stvar  Grin
spatifilium
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 364
Merit: 250


View Profile
June 06, 2017, 12:40:42 PM
 #45

Ja sam svoju počeo strugat samo kad nemam novaca  Grin svakako dobro dođe

Da li netko zna što je ovo:

https://mona.co/?gclid=CN_FouudqdQCFQ4TGwodFEoGiw

nema stranice na kojoj nisam bio da mi se njihova reklama ne vrti, vidim da nude debt card ali na stranci nude samo prodaju tokena pa mislim da nije riječ o klasičnom walletu
spatifilium
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 364
Merit: 250


View Profile
June 14, 2017, 03:48:03 PM
 #46

Nova debt kartica i platni procesor očito
https://btcexpress.me/

Card price and fees           EUR Card    GBP Card    USD Card
Card price                          0.015 BTC    0.015 BTC    0.015 BTC   Cheesy Cheesy Cheesy
Standard worldwide delivery         Free    Free    Free
International ATM Transaction    €1    £1    $1
Monthly service fee                    €1    £1    $1
Loading fee                          Free    Free    Free

Jedino što neznaju kolika je vrijednost BTC kad naplačuju toliko karticu  Grin Grin Grin
spatifilium
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 364
Merit: 250


View Profile
June 18, 2017, 10:59:45 AM
 #47

Mislim da se neverificiranim karticima i računima pomalo bliži kraj.
Ovo sam sam jučer primio od cryptopay-a:

You know, there are some things in life that are totally out of our control. Long lines, rain on a weekend when you planned to have a picnic with friends, speed limits on a highway… This letter is to let you know about one more thing like this.

The 4th EU Money Laundering Directive (4MLD) that will take action on 26 June, 2017. In line with this document, starting from 26th of June, all limits for unverified clients will change in accordance with the government regulators’ guidelines:

    The maximum load for an unverified cardholder across all cards will be reduced from € 2,500 to €250.
    The maximum unload through point of sale transaction and ATM withdrawal for an unverified cardholder across all cards will be restricted to €100.

To summarize, to be able to load more than €250 or to exceed the spending limit of €100, the cardholder has to be verified.

We hate to break the news this way and, at the same time, understand that verification procedure is really tough. That’s why we offer a full-scale support on each stage of the process.

Znači sada je maksimum 100$ na bankomatu i 250$ preko POS-a, i ako uzmemo u obzir da ce cijena izrade i slanja kartica kreće od 15-25 $ + još nihove naknade nevidim da se isplati baš uzimati
Ja sam trenutno bez mogućnosti korištenja svoje kartice jer mi piše: Sorry, card loads are temporarily unavailable izgleda da sam ispucao svoj limit, u biti ne da izgleda nego jesam i sad mogu samo proći proces potvrđivanja identiteta da mi opet proradi što znači da će porezna imati uvid i u sve moje dosadašnje transakcije/trošenja preko nje
frenkki
Member
**
Offline Offline

Activity: 108
Merit: 10


View Profile
August 10, 2017, 08:33:14 PM
 #48

Naručio sam wirex i cryptopay karticu, cryptopay mi je dosla u roku 10 dana evo bas neki dan i čitam iskustva tu na forumu i super su, dok wirex je druga priča,nije mi još došla a i ako dođe nisam siguran dali ću je koristiti. Naručio sam baš danas i neteller karticu.

frenkki
Member
**
Offline Offline

Activity: 108
Merit: 10


View Profile
August 10, 2017, 08:34:56 PM
 #49

Mislim da se neverificiranim karticima i računima pomalo bliži kraj.
Ovo sam sam jučer primio od cryptopay-a:

You know, there are some things in life that are totally out of our control. Long lines, rain on a weekend when you planned to have a picnic with friends, speed limits on a highway… This letter is to let you know about one more thing like this.

The 4th EU Money Laundering Directive (4MLD) that will take action on 26 June, 2017. In line with this document, starting from 26th of June, all limits for unverified clients will change in accordance with the government regulators’ guidelines:

    The maximum load for an unverified cardholder across all cards will be reduced from € 2,500 to €250.
    The maximum unload through point of sale transaction and ATM withdrawal for an unverified cardholder across all cards will be restricted to €100.

To summarize, to be able to load more than €250 or to exceed the spending limit of €100, the cardholder has to be verified.

We hate to break the news this way and, at the same time, understand that verification procedure is really tough. That’s why we offer a full-scale support on each stage of the process.

Znači sada je maksimum 100$ na bankomatu i 250$ preko POS-a, i ako uzmemo u obzir da ce cijena izrade i slanja kartica kreće od 15-25 $ + još nihove naknade nevidim da se isplati baš uzimati
Ja sam trenutno bez mogućnosti korištenja svoje kartice jer mi piše: Sorry, card loads are temporarily unavailable izgleda da sam ispucao svoj limit, u biti ne da izgleda nego jesam i sad mogu samo proći proces potvrđivanja identiteta da mi opet proradi što znači da će porezna imati uvid i u sve moje dosadašnje transakcije/trošenja preko nje


zašto misliš da će porezna imati uvid u tvoje transakcije? Ako nemaju uvid u hbp visa prepid ne vidim zašto bi u ovo imali osim ako nebude neka istraga pa zatraže uvid u to.

frenkki
Member
**
Offline Offline

Activity: 108
Merit: 10


View Profile
August 10, 2017, 08:38:00 PM
 #50

Evo obavjest za paycant.io poslao sam prijavu tj. samo mail i dobio ovaj odgovor:

Congrats! You're on the list for early access.

Thank you for signing up for early access to Paycent, the better Bitcoin Debit Card. We are still working on the service. Paycent will be ready in couple of months. We will contact you when it is ready so that you can download the mobile app and order your debit card.

Support-first! If you have any question, concern or feedback, please reach out to us by email (support@paycent.io) or twitter (or just follow us) here @paycentio


Sada dok su u pre-launchu nude besplatnu debt card, nema mjesečnog održavanja kartice, nema verifikacije do 2500$, a dostavljaju na cijeli balkan, pa ako se budu držali onog što su obečali bit će dobro.


rofl stranica više ne radi

Miner4ever
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 168
Merit: 101


View Profile
August 11, 2017, 05:09:59 AM
 #51

Po meni je wierx tu najjednostavniji al dosta muljaju sa kursevima, moras paziti kod konverzije btc u valutu i svaki put proveriti koji je trenutni kurs jer znaju zestoko da zavrnu....
frenkki
Member
**
Offline Offline

Activity: 108
Merit: 10


View Profile
August 11, 2017, 05:55:22 AM
 #52

Po meni je wierx tu najjednostavniji al dosta muljaju sa kursevima, moras paziti kod konverzije btc u valutu i svaki put proveriti koji je trenutni kurs jer znaju zestoko da zavrnu....

naručio wirex karticu čekam još, ali čitajući njihov thread zabrinuo sam se Sad dosta problema dok cryptopay svi hvale a njihova kartica mi već došla.

bubislav
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 395
Merit: 102


World's First Crowd Owned Cryptocurrency Exchange


View Profile
August 11, 2017, 07:16:23 AM
 #53

ja imam wirex i anx i xapo za sada sam sa svima sretan ... u zadnje vrijeme najcesce xapo koristim

xxxgbxxx
Member
**
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 23


View Profile WWW
August 22, 2017, 09:43:46 AM
 #54

ja isto imam xapo
jednom sam je koristio
nisam bas siguran koje su provizije

ataki
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 100



View Profile
August 23, 2017, 09:27:29 AM
 #55

Sad sam hteo da se registrujem na cryptopay dobro sto mi nije trazio broj cipela.... Ja sad gledam stranice i mozete li mi reci onda koji sad naljbolja sa provizom i gde mogu dobiti karticu bez verifikacije . Hvala
frenkki
Member
**
Offline Offline

Activity: 108
Merit: 10


View Profile
August 23, 2017, 11:44:03 PM
 #56

cryptopay je jako dobar i pouzdan al brate prebacivo sam neki dan s btc racuna na karticu i onda drugi dan s kartice nabtc i izgubio tocno15$ pa malo previsoki fee, jel ima neka bolja solucija?

bubislav
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 395
Merit: 102


World's First Crowd Owned Cryptocurrency Exchange


View Profile
August 25, 2017, 02:40:02 AM
 #57

Jel netko narucio ovu btcexpress

kaze da treba karticu napunit sa 0.1 btc.om a to je 430$ sada .... malo mi je tu nesto sumnjivo ....

Do sada imam wirex i anx .... anx ne koristim jer je u dolarima ... tj ponekad za shopping na aliexpressu
Wirex je ok ali znas zastekat pa ide natezanje sa njima koje traje danima ....

Cekat cu TENx i mona.co posto bi oni trebali unjest novitete naspram ovih vec postojecih

ataki
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 100



View Profile
August 25, 2017, 06:40:20 AM
 #58

Ja Isto koristim wirex....
frenkki
Member
**
Offline Offline

Activity: 108
Merit: 10


View Profile
August 30, 2017, 06:04:36 PM
 #59

preporučio bih cryptopay fakat su super i pouzdani, wirex nisam opce koristio makar mi je kartica stigla.

xxxgbxxx
Member
**
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 23


View Profile WWW
September 17, 2017, 07:20:10 AM
 #60

Evo nekih bitcoin walleta koji daju i BTC debitnu karticu ...ako znate za jos neki dodajte u spisak


Payeer.com

Xapo.com

Spektrocoin.com

cryptopay.me

platinumbitcoincard.com

bitpay.com

uquid.com

wirexapp.com

bitwala.io

Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!