Bitcoin Forum
June 27, 2024, 11:10:23 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: yatırımlık coin önerileriniz  (Read 2906 times)
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
April 02, 2018, 03:27:29 PM

1 doların altından 10 dolara çıkma potansiyelini ben Monetha ve Ripio'da görüyorum. Sen de inceleyebilirsin.

hotkhotk
Newbie
*

Activity: 74
Merit: 0

View Profile WWW
April 02, 2018, 03:51:53 PM

Stratis cok dustu. Boga doneminde 5x-7x civari yapacagini dusunuyorum. Onun disinda REQ, VEN. WTC, ENG, MAN, TRAC oldukca gozel karlar birakacaktir. Yine de sen kendi arastirmani yapip karar vermen daha mantikli.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
April 02, 2018, 08:16:02 PM

Öncelikle dolar bazında bakarken bir de arz miktarına bakmanızı tavsiye ederim. Aşırı arzı olan coinlerin belki de o fiyatları görmesi çok çok çok zordur. Bunun yanında INS ve BCPT'ye bakmanızı tavsiye ederim
mediation
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
April 02, 2018, 08:35:09 PM

Credits , SwıssBorg ve INS(1 dolar şuan) benim inandığım ve yatırım yaptığım coinler hepsine ayrı ayrı güveniyorum fakat Credits bir tık önde benim için bir araştırmanı tavsiye ederim.

argurbuz
Member
**

Activity: 196

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
April 02, 2018, 08:40:54 PM

Piyasa tam yatırımlık piyasada yinede riskli yeni giriş yapacak yatırımcıların biraz gözünü korkuttular açıkcası ben bile çekiniyorum artı kyatırım yapmaya.
O yüzden dikkatli olun derim direk dalmayın işe.

btcpara
Member
**

Activity: 182
Merit: 22

View Profile
April 02, 2018, 08:53:14 PM

kimseden öneri almayın derim kendiniz araştırın yoksa sonu kötü oluyor. ben denedim olmadı baskalarının aklıyla malesef
Drfalcon
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

Staker.network - POS Smart Contract ETH Token

View Profile WWW
April 02, 2018, 09:09:17 PM

coinmarketcap'te piyasa değeri 200.000 dolar altında geleceği olan coinleri ayıklamaya başladım şimdi, 10 güne sonuçlandırmayı planlıyorum.

Paylaşımlarım olacak  Smiley

Ben de ilerleyen dönemde bajsettiğinizin miktarın altında olan kriptoların iyi para bırakacağını düşünüyorum. Roadmap lere ve takıma bakarak,Binance gibi büyük borsalara girmeleri ihtimalini de göz önünde tutarak seçim yapabiliriz

ELONCITY    ❱ ❱ ❱ ❱    Power The world for FREE!
Public Sale Coming Soon  │  https://eloncity.io/
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
April 02, 2018, 09:19:00 PM

Kimseden öneri almıyorum öneri de vermiyorum. Yatırımınızı kendiniz yapın .Buradaki üyelerde sizden fazla bilgi sahibi değil bunları unutmayın.

cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
April 02, 2018, 10:44:16 PM

Kimseden doğrudan yatırım tavsiyesi almasanızda coin hakkında bilgi alabilirsiniz sonuçta herkes herşeyi bilemez. Dikkat edilecek noktaları şöyle sıralayalım; acele etmeyin bu piyasada fırsat bitmiyor, sürekli daldan dala zıplamayın sabretmeyi bilin, borçla yatırım yapmayın, bir sürü projenin olumlu yanı var ve olumsuz yanlarıda bu durumda fırsat kaçırıyoruz algısından çıkın aksi halde her yerden zarar edebilirsiniz.
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
April 02, 2018, 10:47:56 PM

Bir dolar altı olması gibi bisey söylemiş olsan da ben yine de değerlendirmeye alırsın diye binance coin önereceğim. Düşüşte tıtunan hatta artış bile sağlayan bi coin yatırım icin değerlendirmeye alabilirsin
tfntvl
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
April 03, 2018, 02:44:02 AM

adam konuyu bir sene önce açmış  Cheesy kısacası o zaman aldığıyla zengin olmuş paraları eziyor siz hala 1 dolar altı coin peşindesiniz.

he illaki okuyan olcak bu konuyu o yüzden size tavsiyem bişeyi alırken fiyatına takılmayın.1 cent ten aldığınız bir coin 10 cent olunca 10 x yapmış olursunuz. aynı şekilde 5 dolardan aldığınızda 150 dolar olabilir ve 30 x yapmış olursunuz. fiyata değil yapacağı işe bakın
medlucky
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
April 03, 2018, 06:12:49 AM

söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir ama benim en çok umut ettiğim coinler ethereum,wtc,wan ve gvt.ama bunlar 1 dolar altı değil tabi zaten 1 dolar altı coinlerden de fazla bişey bekleme piyasa büyüdü çöp coinler çoğaldı eskisi gibi değil

kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
April 03, 2018, 09:17:25 AM

Bence btc en başta xrp eth etc ltc neo verge poa ve bts ada  alınabilir diye düşünüyorum.

Antix06
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
April 03, 2018, 07:08:10 PM

Ncash Storm ve DRG coin şuan tam yatırım fırsatı durumunda diye düşünüyorum.
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714

View Profile
April 03, 2018, 10:38:19 PM

Uzun vade yatırım için heleki büyük bir miktar ile yatırım yapılacaksa en sağlamı bence şuan ethdir pişman edeceğini sanmıyorum uzun vadede her turlu kar bırakır bence.
phantasod
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
April 04, 2018, 02:18:17 PM

monethaya çok güvenmemek lazım artık 31 martıda geçirdiler ve bundan sonrası parlak durmuyor. GVT ve ZRX'i önerebilirim INS'ye de bakılabilir.
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
April 05, 2018, 11:18:04 PM

Öyle bir düşütü ki piyasa eli yüzü düzgün ne alım yapsanız kar ettirir diye düşünüyorum. Ancak bence şuan problem baya bir eridik bunu nasıl kurtarırız ekstra trade yapmayı mantıklı bulmuyorum.
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
April 06, 2018, 05:36:16 AM

Bence paramızı hiç bir btc ve kripto para almadan bekletmemiz gerek piyasada dipten btc alabilmek için ciddi bir kazanç elde edilebilir.Alttanalınabilirse coinler (4000-5000-6000 doalrlardan )en ufak kıpırtıda kazançlar iyi olacaktır diye düşünüyorum

sweerty1
Sr. Member

Activity: 453
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
April 06, 2018, 05:38:28 AM

Piyasadaki göçme halinin ve ruhunn geçeceğini umarak iyi altcoinler toplanabilir diye düşünüyorum. İyi altcoinler nedir işte monero dur litecoin dir ethereum dur bitcoin dir belki verge belki stellar lumens dir o kadar.

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
Bitcoin Acemisi
Full Member

Activity: 206
Merit: 100

View Profile
April 06, 2018, 05:44:09 AM

Şuanda yatırımlık cok fazla coin var çünkü fiyatları gerçekten cok ucuz ben direk neo ve ethye yönelirdim hep cok güvenilirler hem fiyat olarak şuan cok uygunlar bence neo 170 dolarlara kadar gördügünü hatırlıyorum boğa sezonunda bi daha ki boğa sezonunda 300 400 dolarlari görse zaten yeter

_____________________A I T H E O N_____________________       [   JOIN THE WHITELIST   ]
The digital ecosystem simplifying your world through A.I., robotic, and human symbiosis
██ ███     WHITEPAPER     |     TELEGRAM     |     TWITTER     |     INSTAGRAM     ███ ██
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: