Bitcoin Forum
May 13, 2024, 04:05:13 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Kopajmo domaće zcash.crypto.ba - ZCASH Rudnik - 1 ZEC nagrada za Block foundera.  (Read 1685 times)
Rux (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1291
Merit: 1024


https://crypto.ba


View Profile WWW
March 03, 2017, 09:41:31 AM
 #1

Ukoliko imate grafički karti, a ne rudarite ili rudarite u dalekom svijetu...

pridružite nam se na domaćem ZEC rudniku.

ZCASH je trenutno najprofitabilniji coin za kopanje sa GPU.

zcash.crypto.ba

Dobro došli!

RXC Crypto.ba Decentralized solutions!
1715616313
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715616313

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715616313
Reply with quote  #2

1715616313
Report to moderator
1715616313
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715616313

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715616313
Reply with quote  #2

1715616313
Report to moderator
1715616313
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715616313

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715616313
Reply with quote  #2

1715616313
Report to moderator
Bitcoin addresses contain a checksum, so it is very unlikely that mistyping an address will cause you to lose money.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715616313
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715616313

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715616313
Reply with quote  #2

1715616313
Report to moderator
spatifilium
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 364
Merit: 250


View Profile
March 03, 2017, 01:58:55 PM
 #2

Neznam koliko je to isplativo jer grafička se užasno grije na kompu rudarenjem, a odmah i guta struje puno kad radi na maksimumu
Rux (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1291
Merit: 1024


https://crypto.ba


View Profile WWW
March 05, 2017, 12:46:33 PM
 #3

Neznam koliko je to isplativo jer grafička se užasno grije na kompu rudarenjem, a odmah i guta struje puno kad radi na maksimumu

pa naravno da se uzasno grije, jer ona radi na 100% opterećenju dok hash-a.

svakako preporucujem, ukoliko je karta polovna, rastaviti je, zamjeniti termalne paste, ocistiti hladnjake i tek onda početi mining.

Što se tiče isplativosti, ZCASH je trenutno najisplativiji coin za kopanje i prodavanje za BTC.

ako ti sta zatreba slobodno se javi

Crypto.ba

RXC Crypto.ba Decentralized solutions!
spatifilium
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 364
Merit: 250


View Profile
March 07, 2017, 12:16:33 PM
 #4

Neznam koliko je to isplativo jer grafička se užasno grije na kompu rudarenjem, a odmah i guta struje puno kad radi na maksimumu

pa naravno da se uzasno grije, jer ona radi na 100% opterećenju dok hash-a.

svakako preporucujem, ukoliko je karta polovna, rastaviti je, zamjeniti termalne paste, ocistiti hladnjake i tek onda početi mining.

Što se tiče isplativosti, ZCASH je trenutno najisplativiji coin za kopanje i prodavanje za BTC.

ako ti sta zatreba slobodno se javi

Crypto.ba


Ništa od toga sada, nemogu si priuštiti da si skurim karticu, možda ako nabavim novu pa mi za ovu neće biti žao.

A gledao sam na ebayu a ima i na njuškalu isto jedan antiminer U2 USB 1.6Gh/s košta oko 50-ak $ kad zbrojim i poštarinu (jer u zadnje vrijeme su jako poskupile poštarine iz UK), pa neznam jel bi se to isplatilo uzeti ono jel ima kakave koristi od toga, jedino što mi fora izgleda kao stick a na njemu BTC znak ima plavih i crvenih
Psynthax
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 2296
Merit: 504



View Profile
March 07, 2017, 01:26:41 PM
 #5

Haha.. proao sam ja podici pool ali nema minera.. tesko je skupit minere kad imas tako mali hashrate.. naci ce te block nikad pa zato nitko i ne dolazi..

Ali u svakom slucaju sretno s projektom Smiley

..Stake.com..   ▄████████████████████████████████████▄
   ██ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ██  ▄████▄
   ██ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ ██████████ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ ██  ██████
   ██ ██████████ ██      ██ ██████████ ██   ▀██▀
   ██ ██      ██ ██████  ██ ██      ██ ██    ██
   ██ ██████  ██ █████  ███ ██████  ██ ████▄ ██
   ██ █████  ███ ████  ████ █████  ███ ████████
   ██ ████  ████ ██████████ ████  ████ ████▀
   ██ ██████████ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ██████████ ██
   ██            ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀            ██ 
   ▀█████████▀ ▄████████████▄ ▀█████████▀
  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███  ██  ██  ███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
 ██████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀█▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄██▀▀▀▀█████▀▀▀▀██▄
▄█▀       ▐█▌       ▀█▄
██         ▐█▌         ██
████▄     ▄█████▄     ▄████
████████▄███████████▄████████
███▀    █████████████    ▀███
██       ███████████       ██
▀█▄       █████████       ▄█▀
▀█▄    ▄██▀▀▀▀▀▀▀██▄  ▄▄▄█▀
▀███████         ███████▀
▀█████▄       ▄█████▀
▀▀▀███▄▄▄███▀▀▀
..PLAY NOW..
sbogovac
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1192


I don't believe in denial.


View Profile
March 07, 2017, 03:45:03 PM
 #6

[...]A gledao sam na ebayu a ima i na njuškalu isto jedan antiminer U2 USB 1.6Gh/s košta oko 50-ak $ kad zbrojim i poštarinu (jer u zadnje vrijeme su jako poskupile poštarine iz UK), pa neznam jel bi se to isplatilo uzeti ono jel ima kakave koristi od toga, jedino što mi fora izgleda kao stick a na njemu BTC znak ima plavih i crvenih

Imam jos plavi i crni koji bih prodao za 50 Eura komad (ili oba dva za 80), ukljucujuci postarinu.

0x7442A5c37E513D335F53843cD20c00F77eAC7867
spatifilium
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 364
Merit: 250


View Profile
March 08, 2017, 09:57:54 AM
 #7

[...]A gledao sam na ebayu a ima i na njuškalu isto jedan antiminer U2 USB 1.6Gh/s košta oko 50-ak $ kad zbrojim i poštarinu (jer u zadnje vrijeme su jako poskupile poštarine iz UK), pa neznam jel bi se to isplatilo uzeti ono jel ima kakave koristi od toga, jedino što mi fora izgleda kao stick a na njemu BTC znak ima plavih i crvenih

Imam jos plavi i crni koji bih prodao za 50 Eura komad (ili oba dva za 80), ukljucujuci postarinu.

Pa ako mi neće baš koristiti onda ih nebi uzimao, prije da bi mi trebala nova grafička.

pa jel rudariš šta s njima, jel ima kakvog efekta, vidio sam da troše 2w a to je ništa, ja sam išao rudarit na minersgate ali nije mi baš bilo ispaltivo jer nemogu postići visoke brzine a i procesor i grafika griju kao ludi, a neznam da li s tim stickom možeš tamo rudariti
sbogovac
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1192


I don't believe in denial.


View Profile
March 08, 2017, 10:29:12 AM
 #8

[...]A gledao sam na ebayu a ima i na njuškalu isto jedan antiminer U2 USB 1.6Gh/s košta oko 50-ak $ kad zbrojim i poštarinu (jer u zadnje vrijeme su jako poskupile poštarine iz UK), pa neznam jel bi se to isplatilo uzeti ono jel ima kakave koristi od toga, jedino što mi fora izgleda kao stick a na njemu BTC znak ima plavih i crvenih
Imam jos plavi i crni koji bih prodao za 50 Eura komad (ili oba dva za 80), ukljucujuci postarinu.
Pa ako mi neće baš koristiti onda ih nebi uzimao, prije da bi mi trebala nova grafička.

pa jel rudariš šta s njima, jel ima kakvog efekta, vidio sam da troše 2w a to je ništa, ja sam išao rudarit na minersgate ali nije mi baš bilo ispaltivo jer nemogu postići visoke brzine a i procesor i grafika griju kao ludi, a neznam da li s tim stickom možeš tamo rudariti

Zadnji put kad sam ih koristio je bilo prije skoro godinu dana, znaci ne bih vam mogao puno (pametnoga) reci...  Grin

0x7442A5c37E513D335F53843cD20c00F77eAC7867
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!