Bitcoin Forum
May 22, 2024, 05:20:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »  All
  Print  
Author Topic: Geleceğe dair hayaliniz nedir  (Read 20020 times)
bayri
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
November 22, 2017, 12:20:28 PM

Burada yazanlara tek bir şey sormak istiyorum.Bunlar gerçekten sizin hayalleriniz mi yoksa başkalarının sizden beklentileri mi?
paulk11087
Sr. Member

Activity: 987
Merit: 254

View Profile WWW
November 22, 2017, 01:28:31 PM

Gelecekteki tek hayalim (Sağlık huzur gibi klişeler dışında) Normal hayatımı devam ettirirken paranın benim için 2.plana geçmesi yani maddi sıkıntılarımı aşmam.
earless1
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
November 22, 2017, 01:31:42 PM

hayal kurmak güzel şey.yani eskiden öyleydi...hayallerinin gerçekleşme ümidi olduğu zamanlar güzeldi..ama artık hayallerin gerçekleşme ihtimali giderek azalıyor, daha doğrusu artık daha realistik hayaller kuruyorsun, olma ihtimali yüksek olan hayalleri ki olduğu zaman hayalini gerçekleştirmiş gibi hissetmek için kendini...
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
November 22, 2017, 01:36:04 PM

ben 3 yıllığına Türkiye'den ayrılmak başka bir ülke de çalışmak istiyorum.
Oradaki hayatı kültürü çalışma şartlarını ve şekillerini görmek için. İnsanlarını tanımak için.

Birde uzak doğu turu istiyorum tayland çin özellikle. çoğu yenilik bu ülkerlerden çıkıyor ne de olsa.

coffeandtango
Newbie
*

Activity: 18
Merit: 100

View Profile
November 22, 2017, 01:51:10 PM

Gelecekteki tek hayalim ufak güzel bir ev sahibi olabilmek, ayağımı yerden kesen otomobilde yeterli olucaktır
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
November 22, 2017, 01:53:06 PM

bi ev, bi araba bir de sevdiğim kadınla evlenmem sanırım yeterli tabii bunları yurtdışında gerçekleştirmek benim içni ayrı bir öneme sahip ancak yurtdışıan yerleşemesem de pek bir sorun olacağını sanmıyorum.

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
Meowtwo
Member
**

Activity: 268
Merit: 12

View Profile
November 22, 2017, 07:38:54 PM

BTC ile ilgili bir hayalim var. kafamda belirlediğim bir rakam var ona ulaşabilmek. Diğerleri bana kalsın Smiley
Mustafablci
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
November 22, 2017, 07:51:28 PM

Sağlığım yerinde olsun, ailem, yakın dostlarım yanımda olsun  kimseye boyun eğmeden rahatça yaşayabileceğim maddi gelirim olsun yeter. Allah kimseyi doğru yoldan ayırmasın.
marsev2lw
Newbie
*

Activity: 76

View Profile
November 30, 2017, 06:44:33 AM

Son zamanlarda sıklıkla yaptığım, yalandan mutlu olma eylemi. gerçekte olmayan bir şeyin bir anlık bile olsa varmışcasına yaşamak kadar süper bir şey olabilir mi? tabi yaklaşık 10 saniye sonrasında gerçekle gelen o hüzün bir o kadar can sıkıcı ama yine de yapmaktan kendimi alamadığım şey sanırım. eğer bir gün yapamaz isem eğer diye de korktuğum şey.
afgan355
Member
**

Activity: 201

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
November 30, 2017, 02:24:39 PM

Bir cok hayal var iş güc sosyal yaşam hayat hızlı akıyor

minionstar
Member
**

Activity: 196

Streamity Decentralized cryptocurrency exchange

View Profile
November 30, 2017, 02:54:31 PM

Sağlık, huzur her insanın hayalidir tabi ki ama bunların dışında iyi bir kariyer sahibi olmak ve dünya turu hayallerimin başında geliyor Smiley

mariogomer
Member
**

Activity: 462

View Profile
November 30, 2017, 03:09:26 PM

Çok şükür ne hayalim varsa bir yere kadar gerçekleştirdim ama evlilik basamağında takıldım kaldım, şu aralar geleceğe dair tek hayalim hayatımı birleştirebileceğim bir kız arkadaş bulmak ve yoluma bakmak  Grin

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
SilverVigilante
Sr. Member

Activity: 361
Merit: 250

View Profile
November 30, 2017, 03:11:00 PM

benim en büyük sıkıntılarımın biri şu anda Zclassic, en azından 3 dolar seviyesini geçse çok rahatlayacağım ancak onu da geçemeyecek sanırım bu gidişle. Birileri şu Bitcoin'İn yükselişini durdurmalı.
sunnything
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
December 01, 2017, 01:38:18 AM

Gelecekte sağlık ve huzur içinde yaşamak isiyorum...Yaşayacağım yer küçük bir sahil kasabası olursa hiç de fena olmaz tabii
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
December 01, 2017, 07:53:21 AM

Güzel büyük bahçeli bir ev içinde ailem ve köpeğimle yaşamak.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
December 01, 2017, 08:37:32 AM

Sağlığım ve maddiyatım iyi olsun gerisi kendiliğinden gelir allahın izni ile. Tabikii de sevdiğim kişiyle birlikte olmak bide insan daha ne isterki Smiley

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
December 01, 2017, 08:56:22 PM

Hocam saglık para olsun gerısı gelır diye dusunuyorum su devırde paradan baska ne gecıyor.
sletra
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 12

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 01, 2017, 10:44:42 PM

An itibariyle en kısa vadeli hayalim fakültede son senemi stressiz sıkıntısız geçirmek.

■  RepuX  ■  Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs (https://repux.io/)
thetis
Member
**

Activity: 322
Merit: 14

View Profile WWW
December 02, 2017, 04:59:41 PM

Kesinlikle bitconer olmak 😎😎

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
xxbtcxxx
Member
**

Activity: 322
Merit: 11

View Profile
December 02, 2017, 08:09:52 PM

Eminim bunu daha okula baslamamis bi cocuga sorsaniz daha yaratici hayaller kuracaktir fakat bizim ulkemizin egitim sistemi butun cocuklarimizi tek tip yetistirmekte oldugu icin kafalari tek yone calisiyo sinavda basarili olmak bu da hayal gucunu yok ediyor ve sonuc olarak herkesin hayalleri belli kaliplar icinde kaliyo. Bu arada benim gelecege dair hayalim hayal gucu ölmemiş bir gençlik yeni fikirler ve yeni meslek dallari. Yoksa işimiz çok zor !!
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »  All
  Print  

Jump to: