Bitcoin Forum
May 05, 2024, 02:47:02 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [BELA] (BETA) Belacam 📸 "Çek, Gönder, Kazan."  (Read 4333 times)
Bitcoiner008 (OP)
Member
**

Activity: 105
Merit: 10

View Profile
March 10, 2017, 08:36:21 AM
Last edit: May 03, 2017, 08:55:39 AM by Bitcoiner008

Son zamanlardaki yükseliş trendiyle duyduğunuz Belacoin'in kullanıldığı "Belacam" projesi hakkında konu açmaya karar verdim.

Sloganı "Snap, Post, Paid." kadar sade olan bu proje temel olarak "Steemit+Instagram" şeklinde. Siz GIF, Video  veya Fotoğraf paylaşıyorsunuz, bunu beğenen insanlar size 1 Belacoin veriyor (Belacoin fiyatına bağlı olarak aktarılan miktar değişebilir). Ekran görüntülerini baz alacak olursak bence oldukça sade-pratik ve şık duruyor. Belacoin temini hakkında proje geliştiricilerinin çeşitli fikirleri var. Örneğin gösterilecek 30 saniyelik reklam karşılığında da "Belacoin" elde edebileceksiniz. Tabii ki borsalar üzerinden satın da alabilirsiniz. Kredi kartı ile alım seçeneği kesin olarak geliyor.

Geliştirici ekibi, The Ambia Fund tarafından destekleniyor ve Belacam'in pazarlama süreci geçtiğimiz haftada başladı. Belacam'in hedef kitlesine "kriptoparaya yakın olmayan" kullanıcı kitlesi de dahil. Yani oldukça geniş ölçekli düşünülüyor ve kullanım kolaylığı da yüksek olacaktır.  Finance Yahoo, The Street ve daha birçok sitede "PR Newspire" aracılığıyla makaleler yayınlanmaya başladı. Açık Beta başladı !

-Belacam Tanıtım Videosu-
https://www.youtube.com/watch?v=l2mZB64NaD0

Mutlaka okuyun ! Türkçe Belacam/Coin PDF
http://belacoin.net/wp-content/uploads/2017/04/TURKISH-Belacam.pdf

Yeni tasarımın üzerinde çalıştıklarını duyurdular (https://twitter.com/BelaCoin/status/856521400793870337/photo/1) :

Yeni! :

Güncelleme:
   "Yatırım" yapmayı düşünüyorsanız kendi fikrinizle girin, kaybedebileceğinizden fazlasıyla girmeyin, grafikleri-gelişmeleri-haberleri ve sürü hareketlerini iyi analiz edin.

- Kredi kartı ile alım seçeneği geldi ! (https://bittylicious.com)
- The Ambia Fund, dün 40ın üzerinde mining pool ve exchange sitesine mail atmış. Yeni borsalarda listelenmeler gelebilir.

- Coinomi üzerinde büyük ihtimalle Belacoin listelenicek.

Belacoin için Segwit geliyor !

Ek siteler:
1714877222
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714877222
Reply with quote  #2

1714877222
Report to moderator
If you see garbage posts (off-topic, trolling, spam, no point, etc.), use the "report to moderator" links. All reports are investigated, though you will rarely be contacted about your reports.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714877222
Hero Member
*

Ignore
1714877222
Reply with quote  #2

1714877222
Report to moderator
1714877222
Hero Member
*

Ignore
1714877222
Reply with quote  #2

1714877222
Report to moderator
ophyrim
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
March 10, 2017, 10:54:44 PM

Sözlerimi yatırım tavsiyesi olarak değerlendirmeyin ve kendi araştırmanızı lütfen yapın.

Benim uzunca sayılabilecek bir süredir takipte olduğum ve yatırım yaptığım bir coin. Geleceğini çok parlak olarak görüyorum. Coin in arkasındaki ekip gerçekten işlerini son derece ciddiye alarak ve profesyonelce yapıyorlar. Hem kısa vadede hem de uzun vadede büyük kar getireceğini düşünüyorum.

Yakında pek çok yerde belacam ve belacoin le ilgili haberleri görmeye başlayacaksınız.
Bitcoiner008 (OP)
Member
**

View Profile
March 11, 2017, 05:20:40 AM

Şahsi fikirlerimi soracak olursanız ben 1 aydır Belacoin tutuyorum ve güzel kâr ettim. 6801 olan ATH mutlaka önümüzdeki haftalarda belki günlerde kırılacaktır. ETF red yemesiyle bu süreç hızlanır. Düşük seviyede alıp, her ufak dumpta panik satışı yapmayan bu coinden iyi kazanır.

The Ambia Fund ile birebit röportaj sonrası bir yazı:
http://www.delawarebusinesstimes.com/dover-based-social-media-platform-adds-real-value-likes/
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
March 12, 2017, 09:12:54 AM

Şu an  40 seviyesinde biraz yüksek  35 olunca alınabilir o zaman
Ergenekon
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 500

View Profile
March 12, 2017, 11:13:24 AM

potcoin,natiouscoin gibi pump dump coini bela,
modası geçince kimse yüzüne bakmayacak.
Bitcoiner008 (OP)
Member
**

View Profile
March 30, 2017, 07:28:50 PM

https://www.youtube.com/watch?v=l2mZB64NaD0

Belacam videosu çıktı !
ukhalifa
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
March 30, 2017, 08:21:35 PM

potcoin,natiouscoin gibi pump dump coini bela,
modası geçince kimse yüzüne bakmayacak.

sizinle aynı fikirdeyim hocam.
bu tanıtımın yapılması dumpa yaklaşıyoruz demektir arkadaşlar. analizlerinizi iyi yapın. üzülmeyin.
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
March 31, 2017, 12:23:31 PM

ben bu coınden hiç bir halt olmaz dıyorum,uzun vadeli coinler uzerınde kolay kolay pump/dump yapmıyor balınalar
uzun vadeli yatırımcıların kesınlıkle bulaşmaması gereken bir coın
bu coın geçen ay her gun p/d yaptı ben kesınlıkle bulaşılmaması taraftarıyım
Bitcoiner008 (OP)
Member
**

View Profile
March 31, 2017, 02:21:35 PM

https://belacoin.slack.com/archives/C32GCP6NT/p1490964416123012

Son 3-4 ay boyunca bariz bir yükseliş trendi sürüyor.   Huh
Sanırım elinizde bolca var ve sadecs sizde olmasını istiyorsunuz
exortis
Sr. Member

View Profile
March 31, 2017, 02:25:29 PM

evet yazdıgımdan tek bu sonuç çıkmaktadır zaten,bazen bu forumun zeka sevıyesıne hayran oluyorum
herkes fikrini beyan edebilir,ben düşüncemi soyledım
aslında sizin insanları belaya sokmaya çabalamanızdan kimin elinde bolca oldugunu hepimiz anladık sanırım
Bitcoiner008 (OP)
Member
**

View Profile
March 31, 2017, 02:36:24 PM

evet yazdıgımdan tek bu sonuç çıkmaktadır zaten,bazen bu forumun zeka sevıyesıne hayran oluyorum
aslında sizin insanları belaya sokmaya çabalamanızdan kimin elinde bolca oldugunu hepimiz anladık sanırım
Forumdan medet umucak değilim bir coin için. Fakat herhangi bir şeye çamur atmadan sebep belirtmek gerekir
exortis
Sr. Member

View Profile
March 31, 2017, 02:47:29 PM
Last edit: March 31, 2017, 04:04:30 PM by exortis

Son 3-4 ay boyunca bariz bir yükseliş trendi sürüyor.   Huh
Forumdan medet umucak değilim bir coin için. Fakat herhangi bir şeye çamur atmadan sebep belirtmek gerekir
ben dahil konunuza yazan kişilerden 1 tane harici olumlu yorum varmı
herkes bela için d/p coini demiş,siz hala neyi ispatlamaya çalışıyorsunuz
neyse konuyu bölmeyeyim size hayırlı satışlar
Bitcoiner008 (OP)
Member
**

View Profile
April 06, 2017, 03:45:28 AM

Türkçe Belacam/Coin PDF
http://belacoin.net/wp-content/uploads/2017/04/TURKISH-Belacam.pdf

Gelişme: Kbpc (En büyük Venture Capital)
https://twitter.com/belacoin/status/849655054382620677
ophyrim
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
April 07, 2017, 07:52:46 AM
Last edit: April 07, 2017, 08:27:57 AM by ophyrim

Son 3-4 ay boyunca bariz bir yükseliş trendi sürüyor.   Huh

Einstein'ın dediği gibi önyargıyı yıkmak atomu parçalamaktan zor. İnsanlar araştırma yapmadan, coin in geleceği hakkında hiçbir bilgileri olmadan, bırakın slack'ı takip etmeyi, coin in bitcointalk taki sayfasına bile bakmadan fikir beyan ediyorlar.
Bilgi sahibi olup yatırım yapmamayı tercih edenlere değil sözlerim. Buna saygı duyuyorum.

Bir bakımada insanların bu kadar önyargılı olduğu halde bu coinin bu kadar uzun zamandır istikrarlı bir şekilde yükseliyor olması çok güzel. Çünkü bu işlerde bildiğiniz gibi erken davranmak, potansiyeli erken sezmek çok önemli (zaten risk te burada alınıyor). Önyargı sahibi arkadaşların bir kısmı ileride "bu coin hakkında söylenenler doğruymuş bizde biraz alalım" dediklerinde ben zaten çoktan satmış olacağım. Dolayısıyla almanız yada almamanız açıkçası hiç umurumda değil.

Bu konuyu açan arkadaşın haklı olup olamayacağını konu açıldığında birkaç saat araştırmış olsaydınız şu an %300 'ün üzerinde kar etmiş olacaktınız. Buradan satış gelebilir mi? Elbette gelebilir. Bitcoin in bile geçmiş dönemde neler yaşadığını hepimiz biliyoruz. Bu risk bitcoin dahil olmak üzere bütün coinlerde zaten var. Belacoin içinde gelişmelere bağlı olarak sert alım ve sert satışlar oldu ve yakında da olacak.

Herkesin tercihlerinin bol kazanç getirmesi dileklerimle.

Bu arada; bir yukarıda garfikte 1 ay önceki Belacoin değerlerine bakın bir de şu an ki değerlere. Ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

Bitcoiner008 (OP)
Member
**

View Profile
April 07, 2017, 09:10:08 AM

Einstein'ın dediği gibi önyargıyı yıkmak atomu parçalamaktan zor. İnsanlar araştırma yapmadan, coin in geleceği hakkında hiçbir bilgileri olmadan, bırakın slack'ı takip etmeyi, coin in bitcointalk taki sayfasına bile bakmadan fikir beyan ediyorlar.
Bilgi sahibi olup yatırım yapmamayı tercih edenlere değil sözlerim. Buna saygı duyuyorum.

Bir bakımada insanların bu kadar önyargılı olduğu halde bu coinin bu kadar uzun zamandır istikrarlı bir şekilde yükseliyor olması çok güzel. Çünkü bu işlerde bildiğiniz gibi erken davranmak, potansiyeli erken sezmek çok önemli (zaten risk te burada alınıyor). Önyargı sahibi arkadaşların bir kısmı ileride "bu coin hakkında söylenenler doğruymuş bizde biraz alalım" dediklerinde ben zaten çoktan satmış olacağım. Dolayısıyla almanız yada almamanız açıkçası hiç umurumda değil.

Bu konuyu açan arkadaşın haklı olup olamayacağını konu açıldığında birkaç saat araştırmış olsaydınız şu an %300 'ün üzerinde kar etmiş olacaktınız. Buradan satış gelebilir mi? Elbette gelebilir. Bitcoin in bile geçmiş dönemde neler yaşadığını hepimiz biliyoruz. Bu risk bitcoin dahil olmak üzere bütün coinlerde zaten var. Belacoin içinde gelişmelere bağlı olarak sert alım ve sert satışlar oldu ve yakında da olacak.

Herkesin tercihlerinin bol kazanç getirmesi dileklerimle.

Bu arada; bir yukarıda garfikte 1 ay önceki Belacoin değerlerine bakın bir de şu an ki değerlere. Ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

Size katılıyorum ön yargı konusunda, insanlar Bitcoin'e bile zamanında "scam" şeklinde bakıyorken bugün güvenli liman olarak görüyor ve keşke o zaman alsaydım diyor. Sadece "aha bu yalan bu coin çöp, bundan bi halt olmaz" şeklinde düşünen ve bunu yazan çok insan var. "Dayanak" olsa kesinlikle saygı duyulur, fakat sebepsizce çamur atmak bana anlamsız geliyor.
  Kimseyi zorlamıyorum ben sadece Bela sayesinde güzel kazanç elde ettim ve sizin de haberiniz olsun diye çeviri yaptım, konu açtım ve yazdım. Burada ponzi tanıtımı yapmıyorum. Geleceğinin olabildiğini düşündüğüm bir proje ve coin hakkında konu açıp bilgilendirme yaptım sadece. Bela'nın hareketleri gelişmelerle, tarihlerle doğrudan ilgili. Ve uzun zamandır yükseliş trendi sürüyor.
Coin bir yana proje gerçekten işe yarayabilir, değişiklikler olabilir. Steem gibi şişip patlayacağını düşünmüyorum.
Bitcoiner008 (OP)
Member
**

View Profile
April 08, 2017, 04:28:15 AM

400$ (Giderek artıyor Wink ) değerinde çekiliş:
https://twitter.com/belacoin/status/850091434661359621
taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
April 08, 2017, 07:51:28 AM

eğer dedikleri gibi para kazandırma olayı başlarsa, daha hızlı ilerler bu coin kanımca.

instagram, facebook gibi sosyal medya sitelerinde paylaşıp, yer alıyorsun herhangi bir kazanç yok. sanırım ileri dönemlerdeki sosyal medya da paylaş&kazan prensibi ile çalışacaklar.

görünen yüzü güzel ama finans kısmında faturalandırması, vergi falan derken yaş tahtaya da basılabilir. crypto dünyasında şu an takip edemedikleri için vergilendirme söz konusu değil ama ilerideki tarihler ne gösterir bilinmez.
Penguen
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

View Profile
April 08, 2017, 08:01:58 AM

Bela nın geleceği olabilir, ama coin soluksuz artış yapmış bunun bir düzeltmesi gelecektir ve oldukça derin olacaktır. Düzeltme geldikten sonra girilebilir. Şu an benim gibi kısa vade düşününler için riskli görüyorum.
Bitcoiner008 (OP)
Member
**

View Profile
April 08, 2017, 08:22:36 AM
Last edit: April 09, 2017, 03:48:54 AM by Bitcoiner008

Düzeltme gelme ihtimali varsa da bu ayın 12si ya da çok yakın bir tarihte olabilir diye düşünüyorum. Kapalı beta sürecinde büyük artış (6.9 k idi) olduğunda betaya 5 gün vardı (yanlış hatırlamıyorsam), daha sonra sell on the release mottosuyla satış ardından panik satışları başlamıştı.
Fakat bu sefer 13 Nisan'da Ambia Fund'un  yatırımcılarla görüşmesi var. İyi haberler gelirse ki mesela (Kleiner Perkins), FOMO tetikleyebilir ilerleyen süreçte ve bu şu ankinden daha ağır olur.

Yasal durumlarda da çoğu ülkede sorun olmaz gibi kolay kolay fakat ilerleyen süreçte bazı ülkelerden ulaşım zorlaşabilir, finansal sıkıntılar olabilir. Fakat ben projeyi oldukça umut verici buluyorum, iyi bir kullanıcı kitlesi gerekiyor.
  Steem, 16k seviyesinden çıkmaya başlayarak 800k ya kadar ulaştı evet fazla şişti ve sonra patladı, direnci kırılamadı. Bela 800k olacak demiyorum sadece sosyal medya projeleri sıcak ve ucu oldukça açık.
Bitcoiner008 (OP)
Member
**

View Profile
April 09, 2017, 03:48:24 AM

Kleiner Perkins görüşmesi ertelendi, bu haber sonunda düşüş geldi yükseliş trendi tersine döndü. Fakat Belacam oldukça sorunsuz ilerliyormuş.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: