Bitcoin Forum
May 04, 2024, 10:12:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Turkiye Meetup  (Read 1421 times)
Professor James Moriarty (OP)
aka TheTortoise
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
April 21, 2013, 06:25:26 AM

Arkadaşlar İstanbul içinde ortaklaşa verilen bir kararla tarih ve yer belirleyip bir bitcoin buluşması gerçekleştirmek isterim. Sizlere de buradan fikirlerinizi danışıp böyle bir buluşma için temel oluşturmak istedim.
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ghostshirt
Full Member

Activity: 216
Merit: 100

View Profile
April 21, 2013, 11:44:25 AM

Arkadaşlar İstanbul içinde ortaklaşa verilen bir kararla tarih ve yer belirleyip bir bitcoin buluşması gerçekleştirmek isterim. Sizlere de buradan fikirlerinizi danışıp böyle bir buluşma için temel oluşturmak istedim.

Dışarda bir yerde de buluşulabilir ama bir üniversite kulübüyle işbirliği yapılsa daha iyi olur diye düşünerek, Bilgi Üni. Özgür Yazılım Kulübü'ne eposta gönderdim. Her sene Özgür Yazılım Günleri adı altında açık kaynaklı projelerin görüşüldüğü etkinlik yapıyorlar. Bitcoin etkinliği için de seminer odası, konferans salonu tarzı bir yer ayarlayabilirler. Henüz cevap gelmedi. Gelince burada paylaşacağım.

ghostshirt
Full Member

View Profile
April 21, 2013, 04:11:34 PM

Dışarda bir yerde de buluşulabilir ama bir üniversite kulübüyle işbirliği yapılsa daha iyi olur diye düşünerek, Bilgi Üni. Özgür Yazılım Kulübü'ne eposta gönderdim. Her sene Özgür Yazılım Günleri adı altında açık kaynaklı projelerin görüşüldüğü etkinlik yapıyorlar. Bitcoin etkinliği için de seminer odası, konferans salonu tarzı bir yer ayarlayabilirler. Henüz cevap gelmedi. Gelince burada paylaşacağım.

Mesaj gönderdiğim arkadaştan eposta aldım. Böyle bir etkinliği Bilgi Üni. Sütlüce'deki Santral kampüsünde yapabileceklerini söylediler. Bizler de iştirak edeceğiz. Böylece hem daha çok kişi duymuş olur hem de toplantıya açık yazılımla ilgili diğer insanlar da katılabilir. Benden tarih olarak ne düşündüğümüzü sordu. Sanırım Mayıs sonu, Haziran başı gibi bir etkinlik güzel olurdu. Sizlerin tarih konusunda fikri nedir? Cumartesi çalışanların da katılabilmesi için Pazar günü olmasından yanayım.

Professor James Moriarty (OP)
aka TheTortoise
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
April 21, 2013, 06:17:40 PM

Ben otelde çalışan bir insan olarak hayatımda bir çok kez uyamadım o tarz gün konuşmalarına , tek rica edebileceğim şey , buluşmadan 1 hafta öncesine kadar burada gün kesinleşirse ona göre izin kullanabilirim. Tek sorun şuan sen ve ben dışında katılan bir kişi yok Cheesy önce bunu iyice duyurmak lazım Cheesy
ghostshirt
Full Member

View Profile
April 22, 2013, 09:33:15 PM

https://groups.google.com/d/forum/bitcointr adresinde bu etkinliğin görüşülmesi, duyuruları için bir eposta gurubu açıldı. İlgilenenler kayıt olabilirler.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: