Bitcoin Forum
May 14, 2024, 05:30:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [btc] bozdurabileceğim en avantajlı kart hangisi ?  (Read 1131 times)
ugur3 (OP)
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
March 14, 2017, 05:56:19 AM

Merhaba ülkemin çok şanslı insanları  Wink dışarda aynı ekseni etrafında dönüp farklı sonuçlar bekleyen insanların saçma sapan eksenlerinden kurulduğumuz için çok şanslıyız . Beni aracı kullanmadan komisyon vermeden alış satış yapmak inanılmaz mutlu ediyor ama malesef gerek alışverişlerde gerekse bazı musterilerimin acil dolar ve tl talep etmeleri nedeniyle btclerimi döviz ve tl ye cevirebilecegim en az kesinti  yapan ve en hızlı işlem yapabileceğim kart hangisidir ? {payza, PerfectMoney, Payeer, Advcash, papaya, omni, papaya kartlarını araştırdım kullananlar bilgi verirse daha faydalı olur.}
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
March 14, 2017, 06:04:03 AM

Merhaba ülkemin çok şanslı insanları  Wink dışarda aynı ekseni etrafında dönüp farklı sonuçlar bekleyen insanların saçma sapan eksenlerinden kurulduğumuz için çok şanslıyız . Beni aracı kullanmadan komisyon vermeden alış satış yapmak inanılmaz mutlu ediyor ama malesef gerek alışverişlerde gerekse bazı musterilerimin acil dolar ve tl talep etmeleri nedeniyle btclerimi döviz ve tl ye cevirebilecegim en az kesinti  yapan ve en hızlı işlem yapabileceğim kart hangisidir ? {payza, PerfectMoney, Payeer, Advcash, papaya, omni, papaya kartlarını araştırdım kullananlar bilgi verirse daha faydalı olur.}
Şuan net komisyonları hatırlamıyorum ama zamanında böyle bir araştırma yaptım. Malesef o btc yi bozdurduğunuzda moralinizi bozacak kadar komisyon kesiyorlar birde kur farkı falan işin içine girince %10u bulduğu yerler oluyor.Ödeyeceğiniz komisyonlar çok yuksek olacaktır genelde %5 altında calısanı yok. En hızlısı forumda satmak olacaktır. Fiyat preev civarında olursa zaten yarım saate kalmaz satılır. Müsterilerinize vereceğiniz para olacağı içinde mesai saatleri icerisinde olacagından havale eft hemen işleme geçecektir. ama illa ben internette satıcam diyorsanız cex.io kısmen daha avantajlı diyebilirim.Direk onaylattıgınız karta parayı saniyesinde atıyor. Ordada limitler cok düşük.
bytrislasis
Member
**

Activity: 118
Merit: 10

View Profile
March 14, 2017, 12:15:58 PM

ben acil olmadıkça btc cevirmiyorum  ama gecenin bir yarısı nakit lazım oldu vb.. durumlarda cryptopay kartı kullanıyorum

ücretlendirmeleri şu sayfada görebilirsin
https://cryptopay.me/bitcoin-debit-card

1 haftada geldi
btc kur farkı var 

daha iyileri varsa bende konuyu takip ediyorum....
kmntrci
Member
**

Activity: 439
Merit: 10

View Profile
March 20, 2017, 08:37:16 AM

nekadar btc çevirmek istiyorsan sıkıntı yok hatta hacim cok ise oranlarda pazarlık yapabiliriz.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: