Bitcoin Forum
May 05, 2024, 03:01:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 »
  Print  
Author Topic: [ $7,374 Milyon TOPLANDI]TaaS:Token-as-a-Service|Kapalı Uçlu Yatırım Fonu  (Read 47523 times)
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
April 08, 2017, 08:18:45 AM

100$ lik bitcoin yolladim katildik bakalim ico ya insallah fos cikmaz
1714878115
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714878115
Reply with quote  #2

1714878115
Report to moderator
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ikm
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
April 08, 2017, 08:29:55 AM

3000 k btc geçtiler adamlar daha 19 gün var kesin 4 ile 5 k arasında yatırım alırcaklar bunlar
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
April 08, 2017, 02:27:00 PM

ben de diğer icolardan anca kurtulup buna giriş yaptım bakalım. yaklaşık 3 hafta civarı bişey kalmış. memberlar ne bekliyor bundan, hesaplayıp eden var mı?
modsa26
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
April 08, 2017, 04:45:07 PM

Chronobank, edgeless, matchpool derken buraya şimdiki durağımız burası sanırım. Gerçi 3 ay oldu hiçbirinin bountylerini alamadım nerdeyse ama bu kampanyada ayrı bir beklentim var.

emreunsal10
Sr. Member

View Profile
April 08, 2017, 04:50:52 PM

Chronobank, edgeless, matchpool derken buraya şimdiki durağımız burası sanırım. Gerçi 3 ay oldu hiçbirinin bountylerini alamadım nerdeyse ama bu kampanyada ayrı bir beklentim var.

chrono bountysi dağıtıldı hocam nasıl alamadınız? ico açılış fiyatının yarısına kadar düştü zaten. matchpool ise iyi verecek gibi diğerlerine göre.

bakalım bu ne olacak, geç girdim beklentim yok ama erken girenler şanslı gibi duruyor bence baya.
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
April 08, 2017, 04:53:02 PM
Last edit: April 27, 2017, 11:22:38 AM by lordzc

Bende matchpool dan çıkıp bu proje ye girdim ama fazla ümitli değilim. Yarım olsun diye 0,3 btc de ico ya attım. 4000-5000 Btc üzerine anca atacak .
emreunsal10
Sr. Member

View Profile
April 08, 2017, 07:24:17 PM

chrono bountysi dağıtıldı hocam nasıl alamadınız? ico açılış fiyatının yarısına kadar düştü zaten. matchpool ise iyi verecek gibi diğerlerine göre.

bakalım bu ne olacak, geç girdim beklentim yok ama erken girenler şanslı gibi duruyor bence baya.

emre hocam dağıltı haklısnız benim bountyler de chronobank.io'da gözüküyor ama hala withdraw için onay vermediler. Support'a mail attım icoya girdiğim adresssle aynı adress olduğu için gönderilmedi dediler sonra resetlediler yeni adress oluşturup girdim bu sefer niye göndermediniz diye sorduğumda toplu şekilde göndereceklerini söylediler bakalım 11 Nisan diyorlar sanırım blogçuların da bir kısmına iletilmemiş o sırada hepsini onaylayacaklar diye umut ediyorum.

ilk kez duydum bunu geçmiş olsun hocam, bi an önce alırsınız umarım tokenları. ayrıca umarım taasda da aynı şey yaşanmaz, hala güncellenmemiş zira excel listeleri.
redhack
Legendary
*

Activity: 1858
Merit: 1014

View Profile
April 10, 2017, 02:58:33 PM

Taas 28 Nisanda Livecoin ve Kuna'da (hiç duymadım) işlem görmeye başlayacakmış. Bittrexe girene kadar beklemek lazım. Benzer coinler Bittrexe girdiği için oraya girmesine kesin gözüyle bakıyorum.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
April 10, 2017, 03:06:27 PM

Taas 28 Nisanda Livecoin ve Kuna'da (hiç duymadım) işlem görmeye başlayacakmış. Bittrexe girene kadar beklemek lazım. Benzer coinler Bittrexe girdiği için oraya girmesine kesin gözüyle bakıyorum.

livecoin neysede, kuna ne ya, adı sanı duyulmamış uyduruk borsalarla bu iş olmaz, o kadar para topluyorlar, doğru dürüst 1. sınıf bir borsaya giremiyor. bende bu kısmını anlamıyorum.
ikm
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
April 10, 2017, 03:17:54 PM

katılıyorum kuna nedirye isimde hayır yok livecoine giridn ne gerek var kuma muna hayret bişey yaa.
John Wick
Full Member

Activity: 232
Merit: 100

View Profile
April 10, 2017, 03:23:33 PM

livecoin neysede, kuna ne ya, adı sanı duyulmamış uyduruk borsalarla bu iş olmaz, o kadar para topluyorlar, doğru dürüst 1. sınıf bir borsaya giremiyor. bende bu kısmını anlamıyorum.

Milyonlarca dolar değerince BTC toplanmış, borsa konusunda elleri nasıl bu kadar zayıf kalabilmiş olabilir ki?
Navigo
Hero Member

Merit: 500

View Profile
April 10, 2017, 06:19:03 PM

Cimrilik yapmasın bunlar ya. O kadar para toparlayıp hiçbir yere yedirmeyeceğim tarzı yerlere giderlerse yandık. Adam gibi Poloya bittrex.com e istediğini versin soksunlar.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
bircoin
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
April 10, 2017, 06:33:33 PM

Adamlar hedeflerin çok aldında bence.

İconomide 10kk dolar toplandı , Matchpool 33 saat de ico su bitti , Cosmos 2-3 saat de icoları bitti. Adamlar çok BTC toplayamadı bu projeleri kıyaslayınca. Birde matchpool bittiği için benim gibi coğu kişi Taas ın imzasına girdi. Bence çok kazançlı olmayacak gibi geliyor.

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
April 10, 2017, 06:39:01 PM

101 milyon dolar hedef koymamıştırlar diye düşünüyorum.
Navigo
Hero Member

Merit: 500

View Profile
April 10, 2017, 06:50:34 PM

101 milyon hedef değil. 101 milyon üst sınır en fazla o kadar toplanacak diye. 101 milyon olur olmaz bitecek Ico ama çoook zor gözüküyor 101 milyon olması. Bir sürü Ico çıktı herkes her yere parayı akıttı bu kadar proje var küçük yatırımcı suyunu çekti balina bulmaları lazım en azından 10 milyon toplamları lazım bence.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████

████  ████  ████  ████  ████

.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
Kubra Dam
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
April 10, 2017, 07:15:31 PM

101 milyon hedef değil. 101 milyon üst sınır en fazla o kadar toplanacak diye. 101 milyon olur olmaz bitecek Ico ama çoook zor gözüküyor 101 milyon olması. Bir sürü Ico çıktı herkes her yere parayı akıttı bu kadar proje var küçük yatırımcı suyunu çekti balina bulmaları lazım en azından 10 milyon toplamları lazım bence.

Hedef 101 milyon falansa imzayı silelim. 4 milyon dolara yaklaşmışlar kafalarında ne var bilmiyorum ama haftalardır süründürmezler umarım milleti. Bu saatten sonra etkili biçimde artmaz artık fon.
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
April 10, 2017, 07:30:03 PM

Sonunda kampanya sayfasında katılım durumlarını güncellemişler ben sadece avatar ile giriyorum ama kontrol ediyordum baya zaman geçmesine rağmen güncellenmemişti Grin
emreunsal10
Sr. Member

View Profile
April 10, 2017, 08:23:54 PM

Sonunda kampanya sayfasında katılım durumlarını güncellemişler ben sadece avatar ile giriyorum ama kontrol ediyordum baya zaman geçmesine rağmen güncellenmemişti Grin

hocam excel dokümanlarını güncellemişler mi? göremedim ben. yeni katıldık zaten, beklentim fazla yok açıkçası bu kampanyadan ama boş durmaktan iyidir.

ayrıca 101m usd olması imkansız, ben biraz da matchpool gibi tutması çok muhtemel bir projeyle aynı zamana denk gelmesine bağlıyorum biraz düşük kalmalarını..
Kubra Dam
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
April 10, 2017, 08:37:48 PM

hocam excel dokümanlarını güncellemişler mi? göremedim ben. yeni katıldık zaten, beklentim fazla yok açıkçası bu kampanyadan ama boş durmaktan iyidir.

ayrıca 101m usd olması imkansız, ben biraz da matchpool gibi tutması çok muhtemel bir projeyle aynı zamana denk gelmesine bağlıyorum biraz düşük kalmalarını..

Dostum senin formdaki bilgilerinde hata var. Mesaj sayın ve rütbende yanlışlık var. Bunu erkenden şimdi düzelttirmeye çalış yoksa sıkıntı çıkartırlar.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1pU7TFnLLeQ1y0tiUsjYuYoxoNzN2mZvC7SKYCp8R1Qk/edit?usp=sharing
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
April 10, 2017, 08:44:55 PM

Dostum senin formdaki bilgilerinde hata var. Mesaj sayın ve rütbende yanlışlık var. Bunu erkenden şimdi düzelttirmeye çalış yoksa sıkıntı çıkartırlar.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1pU7TFnLLeQ1y0tiUsjYuYoxoNzN2mZvC7SKYCp8R1Qk/edit?usp=sharing

196 mesajla legendary üyeliği nasıl onaylamışlar çok ilginç ya  Grin imza kampanyası yönetimlerini beğenmedim şahsi olarak  Cry
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 »
  Print  

Jump to: