Bitcoin Forum
June 17, 2024, 08:40:20 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 »
  Print  
Author Topic: [ $7,374 Milyon TOPLANDI]TaaS:Token-as-a-Service|Kapalı Uçlu Yatırım Fonu  (Read 47533 times)
stromae
Full Member

Activity: 309
Merit: 100

View Profile
April 30, 2017, 04:22:23 PM

Arkadaşlar benim anlamadığım şey şu neden bu kadar panik yaptınız ki. Adamlar zaten ICO'da güzel bir para toplamışlar. Belli ki spekülatif veya değil bir şeyler çıkacak bu projeden.
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
April 30, 2017, 04:52:38 PM

şuan da 1.47 usd seviyesine kadar cıktı 1 taas değeri.  ben acemilik ettim elimde olanlari 1.25 lerdeyken bozdurdum. kardan zarar ettim acayip hüzünlüyüm Sad halbuki araştirmiştim da adamlar iyi iş cikardi sağlam proje vs diye kendi kendime söylenirken ucuza sattim.

kuzen zaten ico seviye nerdeyse .90 sen yüzde otuzluk kazanca bakıcaksan ico bile girmeseydin eth dursan o kadar kazanırdın zaten.
hayırlısı olsun kazandıktan sonra az çok bu piyasa için öenmli değil çünkü düşünün sonu 1 satoşi ama çıkışın sınırı yok.

sorma ya ilk defa bi ico ya yüklü girdim elimde 4100 küsür taas token vardi yani normalde eve şu saatlerde gelirdim dışarda da işim erken bitti eve de erken geldim haliyle  girdim liqui ye girmiş vs neyse daha hacim yokken aliş emirleri 0.0007 lerdeyken bakiyordum şuan nerelere geldi.yani 1.5 saat sonra gelsem 2500 tl daha fazla kazancaktim.   o  1.5 saatte ölmeyeceğimizin de garantisi yok ya  neyse başka bi ico ya artik Smiley

alem adamsın yaa Cheesy işin çıksaymış keşke geç gitsen geciktiren adama duacı olurmuşsun Cheesy
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
April 30, 2017, 04:54:56 PM

şuan da 1.47 usd seviyesine kadar cıktı 1 taas değeri.  ben acemilik ettim elimde olanlari 1.25 lerdeyken bozdurdum. kardan zarar ettim acayip hüzünlüyüm Sad halbuki araştirmiştim da adamlar iyi iş cikardi sağlam proje vs diye kendi kendime söylenirken ucuza sattim.

kuzen zaten ico seviye nerdeyse .90 sen yüzde otuzluk kazanca bakıcaksan ico bile girmeseydin eth dursan o kadar kazanırdın zaten.
hayırlısı olsun kazandıktan sonra az çok bu piyasa için öenmli değil çünkü düşünün sonu 1 satoşi ama çıkışın sınırı yok.

sorma ya ilk defa bi ico ya yüklü girdim elimde 4100 küsür taas token vardi yani normalde eve şu saatlerde gelirdim dışarda da işim erken bitti eve de erken geldim haliyle  girdim liqui ye girmiş vs neyse daha hacim yokken aliş emirleri 0.0007 lerdeyken bakiyordum şuan nerelere geldi.yani 1.5 saat sonra gelsem 2500 tl daha fazla kazancaktim.   o  1.5 saatte ölmeyeceğimizin de garantisi yok ya  neyse başka bi ico ya artik Smiley

alem adamsın yaa Cheesy işin çıksaymış keşke geç gitsen geciktiren adama duacı olurmuşsun Cheesy

ahahah Cheesy sorma ya yemin ederim şans yok anlamadim gitti. başka zaman da öküz gibi trafik olur istanbul bahçeşehirde oturuyorum ben allahim dün 1.5 saatte geldim eve o kadar trafik içinde bugun de 25 dk sürmedi cildiracam valla.
dakota neat
Hero Member

Activity: 658

View Profile
April 30, 2017, 09:19:48 PM

güzel bir ico oldu 11k geçtiydi şimdi 8k zamanla iyi yerlere gelicektir daha çok erken dev neler yapıcaklar doğru icolara girip kar yapacaklarmı görücez.
karpayı olayını ne zaman dağatacaklar bunlar ben dağıtım olana kadar beklicem coinde.
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
May 01, 2017, 06:28:03 AM

Simdi hunlar baska coin alip yatirim yapip gelen kardan hem maaslar,giderleri vb dagitimi yapip kalan kar ile ortaklara kar payi verecekler.Iconomi sunan bunu cok basarili sekilde yapiyor.
Golemden 3 de 1 cikis yaptilar 5k eth kar ederek.Bu 5k yi giderler maaslar vb seyler dusup dagitacaklar.
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
May 01, 2017, 04:28:08 PM

ölücüler gelmiş çünkü liqui ye ondan. yatırım yapan adamlar da ufak yapanlar daha dogrusu verdigimi bari geri alayim umuduyla gerçekten de ölü fiyatından satış koymuşlar ilk başta ama sonra biraz toparlarmiş. şuan en 1.25 usd den satış var en ucuz. alıcılarda 0.95 den açmiş bountyciler gelene kadar 1 doların altına satılacagini düşünmüyorum o süreye kadar ne olur bilmiyorum ama.
O bountyleri insallah 15 gun bekletirler cunku iyi bir dagitim yaoacaklar.Bizde bari %100 yapip cikabiliriz O esnada

15 gün de çıkarsalar bence iyi 1 ayda anca hesaplanır bana kalırsa
imza olayı çok amatör oldu bunu takip eden birini ayarlamadıkları çok belli zaten
en azından bir  kaç yatırım yaptıklarını açıklasınlarda 2-3x yapsın bountyciler en fazla yüzde 30 düşürürler altan toplamak isteyenlerde yüzde 20 daha indirse 2 x te taban yapar diye düşünüyorum.
ondan sonra yapacakları kar payı dağıtımına bakıcam nasıl bir şey gelicek diye

bu imza işi gerçekten çok amatörce oldu. aslında ödüllerin dağıtımı geç olsa sorun değil ama farklı icolar var onlara giriş yapamayınca sorun oluyor.

bu kar payı olayını nasıl yapacaklar bilgisi olan var mı?

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
dakota neat
Hero Member

Activity: 658

View Profile
May 01, 2017, 08:42:29 PM

ölücüler gelmiş çünkü liqui ye ondan. yatırım yapan adamlar da ufak yapanlar daha dogrusu verdigimi bari geri alayim umuduyla gerçekten de ölü fiyatından satış koymuşlar ilk başta ama sonra biraz toparlarmiş. şuan en 1.25 usd den satış var en ucuz. alıcılarda 0.95 den açmiş bountyciler gelene kadar 1 doların altına satılacagini düşünmüyorum o süreye kadar ne olur bilmiyorum ama.
O bountyleri insallah 15 gun bekletirler cunku iyi bir dagitim yaoacaklar.Bizde bari %100 yapip cikabiliriz O esnada

imza olayı çok amatör oldu bunu takip eden birini ayarlamadıkları çok belli zaten
en azından bir  kaç yatırım yaptıklarını açıklasınlarda 2-3x yapsın bountyciler en fazla yüzde 30 düşürürler altan toplamak isteyenlerde yüzde 20 daha indirse 2 x te taban yapar diye düşünüyorum.

bu imza işi gerçekten çok amatörce oldu. aslında ödüllerin dağıtımı geç olsa sorun değil ama farklı icolar var onlara giriş yapamayınca sorun oluyor.

Kâr payı dağıtılmayacak Taas lar yok edilecek diye biliyorum bende . Exchange siteleri kâr payını dağıtma problemi var.

yanlış bilmiyorsam bu takitiği iconomi yapıyordu bunlardamı aynı taktiği yapacaklar
fkod
Sr. Member

Activity: 594
Merit: 252

View Profile
May 02, 2017, 06:59:10 AM

TaaS sen bir harikasın. Dünya'nın 8. harikası Smiley

Kıymetini bilenler kazanacak. Bilemeyenler yükselen grafiklerinin ardından ağlayacak.
exortis
Sr. Member

View Profile
May 02, 2017, 07:15:38 AM

Kâr payı dağıtılmayacak Taas lar yok edilecek diye biliyorum bende . Exchange siteleri kâr payını dağıtma problemi var.

yanlış bilmiyorsam bu takitiği iconomi yapıyordu bunlardamı aynı taktiği yapacaklar

iconomi kopyası degılmı zaten taas,hayır bu ıco başarılı oldu dıyen arkadaşlar neye dayanarak başarılı oldu dıyor
çöpleri bile alan bittrexe giremedi,liquiye girdi ve 5btc bıle hacmı yok
su an yok ama 68k dan alıcı bulup icodan gelen 120 taası satsam 0,08 btc yapar
%20 bonus ıle anca yatırdıgım paraya denk gelıyor,taas scamdır benım gozumde
fkod
Sr. Member

View Profile
May 02, 2017, 07:57:38 AM

iconomi kopyası degılmı zaten taas,hayır bu ıco başarılı oldu dıyen arkadaşlar neye dayanarak başarılı oldu dıyor
çöpleri bile alan bittrexe giremedi,liquiye girdi ve 5btc bıle hacmı yok
su an yok ama 68k dan alıcı bulup icodan gelen 120 taası satsam 0,08 btc yapar
%20 bonus ıle anca yatırdıgım paraya denk gelıyor,taas scamdır benım gozumde

Exortis senin de kendince kaygılarını anlıyorum ama bir projeyi değerlendirmek hassas bir konu. Her yatırım enstrümanına baktığında hem olumsuz hem olumlu durumları olur. Kazançlar hemen hemen hiçbir vakit göstere göstere gelmez takdir edersin. Yatırımın yüzde ellisi analiz ve öngörü ise yüzde ellisi de psikolojik harptir. Bu sebeple olumlu ve olumsuz göstergeleri soru cevapla tarafsız olarak anlandırmak ona göre karar vermek gerekir. Yatırım başarısını da cevapların başarısı belirler.

Mesela "ico bounty dağıtımları acemice ve uzayacak" peki bu projenin değerine bir zararı var mı? hayır yok. Aksine erken dağıtımın gecikmesi, değerlenme öncesi gelecek erken aşırı düşüşün ve bunun sonucu gereksiz evhamlarla yapılabilecek satışların önüne geçerek yatırımcıları korur. Benim için bu bir artıdır.

"Birileri hemen ertesi günü girdi bu büyük exchange lere hemen ertesi gün girmedi?". Gerekli resmi açıklamayı yaptılar TaaS ın resmi açılış tarihi 11 Mayıs 2017. O sebeple henüz büyük bir exchange de yer almadı henüz tamamlamaları gereken çalışmaları var. Bir proje herşeyiyle tam kapasite ha deyince hazır olmaz bir projeden bahsediyoruz kapsamlı bir süreç. Projenin final hazırlıkları da vakit alabilir bu çok doğal. Bir ico para biriminin ertesi günü exchange lere girmemesi o projenin değerini düşürür mü? elbette hayır.

Proje liqui de koşuyor ve henüz resmi açılışını yapmamış bir projenin bu hacimsiz halinde 1 dolar altı/üstü görmesi projeyi değerlendirmek için itibar edilecek bir gösterge midir? elbette hayır.

Proje ekibi sahada, herkesle ilgileniyor, her sorunun cevabını "şeffaf ve net bir şekilde" cevaplıyor mu? evet. Slack kanalında tüm geçmişi okuyabilirsiniz.

Bir iconomi vs. herhangi bir projenin kopyası mı? hayır. Her iki projeyi white paper larından ve sitelerinden daha dikkatle incelemeniz temeldeki önemli büyük farklarını anlamanız için önemli. TaaS hiçbir şeyin kopyası olmayan tam bir niş projedir.

Proje benim gözümde tam not almıştır. Diğer çöp projelerden öne çıkan bir projedir bence. Ama "bence" diyorum mutlaka öyledir diye hüküm vermiyorum.

Ben sadece kendimce soru/cevap yaptım. Mesajınıza cevap yazmak durumunda kaldım amacım kimseyi etkilemek değil. Sizin soru cevaplarınız farklıysa, size göre scam ise tabii ki istediğiniz vakitte satın elbette hiçbir şeyin garantisi yok evet.
ikm
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
May 02, 2017, 08:04:57 AM

taas iconomiyi geçecektir. iconomi çok karmaşık insanlar fonlarnı nereye yetırılıyor karının ne olduğunu öğrenmeye çalışıyor ama iconomi bilgi vermiyordu en sonran
bu sebeplerden çok dalgalandı çıkıyor düşüyor ama sebebi belli değil.
taas daha şefaf olucakğını beyan etti. görücez taas 10 dolar olur ama sen sattıktan sonra Cheesy
fkod
Sr. Member

View Profile
May 02, 2017, 08:11:31 AM

taas iconomiyi geçecektir. iconomi çok karmaşık insanlar fonlarnı nereye yetırılıyor karının ne olduğunu öğrenmeye çalışıyor ama iconomi bilgi vermiyordu en sonran
taas daha şefaf olucakğını beyan etti. görücez taas 10 dolar olur ama sen sattıktan sonra Cheesy

Çok güzel söylediniz aynen projeye inandıran en takdir edilecek yönü şeffaflığı evet tamamen katılıyorum.
PrintMule
Hero Member

Activity: 980

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
May 02, 2017, 08:13:42 AM

valla dostum bana da öyle geliyor ilk gün liqui de elimde ki taaslari 0.00108 seviyelerinden cikardim ben şuan liqui de ico fiyatinin altinda sanirim işlem görüyor. az önce bi miktar attim ve alttan toplamaya calişcam 0.0009 seviyelerine kadar alimi kapatirim diye düşünüyorum ama hala attigim btc nin geçmesini bekliyorum. bence de yükselecektik adamlar zaten açiliş tarihi olarak 11 mayisi işaret ettiler ve liqui ye girer girmez ilk gün +140 yüzdeliği gördü o arada cok alim satim oldu proje  bence de değerli sadece biraz beklemek gerekicek. şu ara bence ki sitede imza listesinin bulundugu formda da yukarıda yaziyor sanirim 5 mayisa kadar bountyler dağitalacak. 11'ine kadar da dumptan bountylerden illa ki biraz düşüş olur 11 inden sonra bakalim ne olacak.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
May 02, 2017, 08:18:19 PM

bunun vountyleri 1 aydan önce çıkmaz heralde esir aldılar resmen yaa. en azından imzayı değiştirip başka maceralar yelken açardık.
haftalık güncelleme yapsalardı bari uğraşmazdık elenenler olduğunda en azında biraz daha karlı olsun. ilk hafta girdiğimde 60 kişiydik macthpool hızlı ico boşalında hemen buraya doluşuldu.
eski sayısında olsaydı bu imzdan 0 motor alırıdım heralde Cheesy
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
May 03, 2017, 06:03:54 AM

imza için 4 mayısa kadar imzada kalın demişler. ama hicbir bounty listesinde güncelleme yok. bugun oturup hepsini bitirecekler mi acaba?
ikm
Sr. Member

View Profile
May 03, 2017, 08:16:00 AM

imza için 4 mayısa kadar imzada kalın demişler. ama hicbir bounty listesinde güncelleme yok. bugun oturup hepsini bitirecekler mi acaba?

yetiştirmeleri mucize bence . ancak ayrı bir liste yapıyorlar ozman belki olur.
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
May 03, 2017, 08:22:03 AM

ekstra aslında 1 haftalık daha stake vermeleri lazim bu şekilde cok sacma oldu çünkü. senin sonucta bir tarihin var ve uzatiyosun sonra 1 hafta soktu herkese bence ve ekstra 1 haftalık stake fazla vermesi lazim. şuan liqui de cok sacma fiyatlarda işlem görüyor. ben alım fırsatı olarak görüyorum şuan çünkü ico fiyatında ve adamlarin zaten kendi aciklamasi 11 mayisti. o zaman muhtemel bir sıcrama olabilir. en kötü 2 usd ye ciksa şimdi giren yine en kötü ikiye katlayabilir. bu arada tabi ki yatırım tavsiyesi değildir. benim düşüncelerim bunlar. teşekkürler.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

exortis
Sr. Member

View Profile
May 03, 2017, 08:48:11 AM

humaniqde oyle bıtırdıler ıcoyu ama 8 mı 11 mayısmı ne dedıler sımdı tam hatırlayamıyorum
o zamana kadar tutacaksınız dıyorlar
ikm
Sr. Member

View Profile
May 03, 2017, 02:27:50 PM

şu dağıtım için duyuru yapsalarda millet rahatlasa bari. sosyal medyalarıdanda sebeplenelim bizde Cheesy
hunaniq gibi bunlarda imzacılarıda kaldırmayın dediler çıkamıyoruz alayımız .
PrintMule
Hero Member

Activity: 980

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
May 03, 2017, 05:08:12 PM

ico su 1 dolardi sanirim bugun liqui de baktim 0.0006 lara kadar indi 1 doların biraz altına indi yani.11 mayista gerçi adamlar tarih verdi ama icodan toplanan tokenler nerede belli değil şuanda liqui de ki hacim cok az ico dan girenler patladimi şimdi ben anlamadim.yada yükselirmi 11 mayistan sonra ve farkli bir borsaya girermi sizce ?

████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 »
  Print  

Jump to: