Bitcoin Forum
June 21, 2024, 06:56:25 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 »
  Print  
Author Topic: [ $7,374 Milyon TOPLANDI]TaaS:Token-as-a-Service|Kapalı Uçlu Yatırım Fonu  (Read 47538 times)
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
May 03, 2017, 06:50:17 PM

ico su 1 dolardi sanirim bugun liqui de baktim 0.0006 lara kadar indi 1 doların biraz altına indi yani.11 mayista gerçi adamlar tarih verdi ama icodan toplanan tokenler nerede belli değil şuanda liqui de ki hacim cok az ico dan girenler patladimi şimdi ben anlamadim.yada yükselirmi 11 mayistan sonra ve farkli bir borsaya girermi sizce ?
walla ıcodan gırdım ben ilk 1-2 gun karlıydı sonra patladı btc yukseldıkce ındı aşagı
AMD FTW
Sr. Member

Activity: 317

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
May 03, 2017, 06:59:36 PM

Bu Ico da herkesi bekletmis bakalım ne zaman dağıtımı gerçekleştirecekler umarım uzun sürmez. Ama projenin en az ıconomi kadar tutulacağını düşünüyorum bu şekilde giderse.

GUTS | GET-Protocol ICO
smart-ticket protocol for events | live product with market traction!
BTC ANN | WEBSITE | BLOG | SANDBOX | WHITEPAPER | BOUNTY
nyks
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
May 04, 2017, 05:04:56 AM

Bunlarda time gibi olacak galiba 1 haftadır bounty listelerine ellerini sürmediler. Parayı toplayan çekiliyor kenara.
exortis
Sr. Member

View Profile
May 04, 2017, 05:20:35 AM

Hic iconomi gibi olacagini sanmiyorum 1.ceyregi acikladilar golemin 3 de 2 sini vermis 5000eth kar etmisler,calisan maaslari ve giderleri dusunce kalanin dagitim yapacaklarmis,trst ve bir coin daha alip yatirim yapmislar.Bunlar daha dogru durust borsaya bile giremedi
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
May 04, 2017, 06:03:16 AM

11 inde bakalım ne olcak o tarhite açılış yapcaklar söylede Smiley
AMD FTW
Sr. Member

Activity: 317

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
May 04, 2017, 07:15:37 AM

Imzasına girmiş olanlar haklı olarak adamları sıkıştırmaya başladılar. Bir hafta boyunca hiçbir güncelleme yapmadıkları için herkes tedirgin durumda. Em son 4 Mayıs olarak demişlerdi ama ses yok gibi.

GUTS | GET-Protocol ICO
smart-ticket protocol for events | live product with market traction!
BTC ANN | WEBSITE | BLOG | SANDBOX | WHITEPAPER | BOUNTY
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
May 04, 2017, 07:39:37 AM

Imzasına girmiş olanlar haklı olarak adamları sıkıştırmaya başladılar. Bir hafta boyunca hiçbir güncelleme yapmadıkları için herkes tedirgin durumda. Em son 4 Mayıs olarak demişlerdi ama ses yok gibi.

haklılar tabi hocam yazik günah sen adamlara bir ton şart şurt koşuyosun insanlar bir şekilde 3-5 kazanalim diye uğraşiyorlar vs sonra her hafta ayri bi macera daha ne oldugu belli değil bi güncelleme geliyor yok cikartmayin imzalari blackliste aliriz e adamlar mecbur devam edecekler bi ton proje var şuanda ve hiçbirine giremiyorlar imza kampanyasi olarak. bugun son demişlerdi umarım uzatmazlar tekrar süreyi de dağitimlari yaparlar.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

exortis
Sr. Member

View Profile
May 04, 2017, 08:41:04 AM

haklılar tabi hocam yazik günah sen adamlara bir ton şart şurt koşuyosun insanlar bir şekilde 3-5 kazanalim diye uğraşiyorlar vs sonra her hafta ayri bi macera daha ne oldugu belli değil bi güncelleme geliyor yok cikartmayin imzalari blackliste aliriz e adamlar mecbur devam edecekler bi ton proje var şuanda ve hiçbirine giremiyorlar imza kampanyasi olarak. bugun son demişlerdi umarım uzatmazlar tekrar süreyi de dağitimlari yaparlar.
hepsi aynı mantıgı uyguluyor,humaniq de aynı ıco bıtelı kaç gun oldu ama hesapları yapıyoruz dıyorlar
dogru durust bır açıklama yok,en azından ayın 8 ıne kadar tutun dıyor
sonrasında ayın 14 du dıyecekler,resmen dalga geçıyorlar.Hesaplamaları duzgun olur ınsallah mart ayında katıldım 1 hafta dıyor
benden sonra gırenlere aynı rank olmamıza ragmen daha cok vermış.
fkod
Sr. Member

Activity: 594
Merit: 252

View Profile
May 04, 2017, 09:36:44 AM

Arkadaşlar dünden bu yana ikinci kez gördüm. Kampanya ödemeleri "ayın 5 i gibi", "bugün son" gibi. Resmi açıklamaya göre bu ayın ortasında yapılacak ödemeleriniz bilginiz olsun. Böyle güzel bir proje için sabretmeye değer. Pliz bi patiens Smiley
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
May 04, 2017, 11:12:24 AM

Arkadaşlar dünden bu yana ikinci kez gördüm. Kampanya ödemeleri "ayın 5 i gibi", "bugün son" gibi. Resmi açıklamaya göre bu ayın ortasında yapılacak ödemeleriniz bilginiz olsun. Böyle güzel bir proje için sabretmeye değer. Pliz bi patiens Smiley

imzalar ne zaman kalkicak hocam onunla ilgili bişi görebildin mi yetti gari yapişti kaldi üstümüzde Cheesy
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
May 04, 2017, 11:29:55 AM

imzalar ne zaman kalkicak hocam onunla ilgili bişi görebildin mi yetti gari yapişti kaldi üstümüzde Cheesy

Bugün sondu kaldırabilirsin artık ben kaldırdım ama haladaha yeni avatar yüklemeye çalıştığım halde yine eski gelip duruyor. Cheesy Bugün sondu eğer bir aksilik olmadıysa.
fkod
Sr. Member

Activity: 594
Merit: 252

View Profile
May 04, 2017, 11:36:47 AM

Heheh öyle güzel serzeniş yapmışsınız ki kocaman bir tebessüm ettim Smiley imza kampanyası formundaki son duyuruya göre 4 Mayıs yani bugün itibariyle imzanın son günü. Slack kanalında da bunun aksine bir açıklama olmadı yani bugün tamam. Siz ne olur ne olmaz yarına kadar imzayı tutuverin buraya kadar sabretmişsiniz Smiley

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1pU7TFnLLeQ1y0tiUsjYuYoxoNzN2mZvC7SKYCp8R1Qk/edit?usp=sharing
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
May 04, 2017, 12:19:14 PM

bakalım bunlar ne kadar kar dağıtımı yapacak şeffaf şekilde Smiley Bunlarında piyasaya girmesiyle pump hareketleride artar artık. Güvendiğiniz coinleri elinizde tutun derim.
dakota neat
Hero Member

View Profile
May 04, 2017, 02:04:05 PM

Heheh öyle güzel serzeniş yapmışsınız ki kocaman bir tebessüm ettim Smiley imza kampanyası formundaki son duyuruya göre 4 Mayıs yani bugün itibariyle imzanın son günü. Slack kanalında da bunun aksine bir açıklama olmadı yani bugün tamam. Siz ne olur ne olmaz yarına kadar imzayı tutuverin buraya kadar sabretmişsiniz Smiley

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1pU7TFnLLeQ1y0tiUsjYuYoxoNzN2mZvC7SKYCp8R1Qk/edit?usp=sharing

beklenti yüksekte coinden milet kusucak vaziyete geldi anlaşılan imzanın esaretinden. bakalım esaretin bedeli ne kadar olcak Cheesy değer umarım herkes için
dakota neat
Hero Member

View Profile
May 04, 2017, 02:28:15 PM

dökümandan gördüm şuanda imzalar güncelleniyor sanırım bir kaç saat içinde biter benden duymuş olun Cheesy
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
May 04, 2017, 02:37:01 PM

dökümandan gördüm şuanda imzalar güncelleniyor sanırım bir kaç saat içinde biter benden duymuş olun Cheesy

haftları yazmışlar 1 gün ile 5 haftalık stake alıyorum, bakalım rakam ne çıkacak, reject yiyende baya kişi var
dakota neat
Hero Member

View Profile
May 04, 2017, 02:46:58 PM

haftları yazmışlar 1 gün ile 5 haftalık stake alıyorum, bakalım rakam ne çıkacak, reject yiyende baya kişi var

üstat yapım hızına bakıyorumda 1 saatte birmesi imkansız Cheesy
tek tek post bakıyor şuanda ilk adam 17 post atmış yani daha elenecek çok adam olcak  demektir.
imzadan çok karlı olabilir gibi duruyor inşallah sosyalmediyada aynısı olur Smiley
stromae
Full Member

Activity: 309
Merit: 100

View Profile
May 04, 2017, 03:08:43 PM

üstat yapım hızına bakıyorumda 1 saatte birmesi imkansız Cheesy
tek tek post bakıyor şuanda ilk adam 17 post atmış yani daha elenecek çok adam olcak  demektir.
imzadan çok karlı olabilir gibi duruyor inşallah sosyalmediyada aynısı olur Smiley

EDG başlığında da yazmıştım. Burda da yazayım. Taas imza kampanyasında inanılmaz biçimde hileci multi hesaplar var ve çok bariz aynı kişilere ait oldukları bu hesapların. Ve toplam sayıları çok çok fazla. Bu kampanyanın yöneticisi kim bilmiyorum ama hilecilerin kampanya dışı bırakılması için mutlaka kendisine özel mesaj atınız geç olmadan. Bunu yaparsanız alacağınız ödüller %20-30 arasında artar en kötü ihtimalle. Kampanya menajeri incelemeye üşenip diskalifiye yapmayabilir diye yazıyorum bunu. Kendi hakkınızı savunmak size düşer tabi.
dakota neat
Hero Member

View Profile
May 04, 2017, 03:12:17 PM

bende inceleyeceğini hiç sanmıyorum çift olanları listeleyelip göndermek lazım
gerçi zaten hazırlamış olanlard vardır. ama çok ayrıntılı inceliyor gibi egeldi msjlar bakalım ne çıkcak.
sosylamedyaları ne zaman ayarlıcak acaba ençok klon orda var.
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
May 04, 2017, 03:43:48 PM

O değilde ben avatarı kaldırdım şimdi bana rejected çekerler bunlar tekrardanmı ekleyecez arkadaş şimdi bunlar bugün sondu haladaha sonlandıramadılar. Angry
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 »
  Print  

Jump to: