Bitcoin Forum
June 16, 2024, 08:24:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 »
  Print  
Author Topic: [ $7,374 Milyon TOPLANDI]TaaS:Token-as-a-Service|Kapalı Uçlu Yatırım Fonu  (Read 47533 times)
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
May 07, 2017, 09:33:04 AM

Bendede 0.5 btc lik var ama aceleci olmamak lazım. Orta vadede 2-3 haber 2x yaptırır.
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
May 07, 2017, 10:26:35 AM

Arkadas tespit edemiceksen multileri yapma kampanya newsletter bountysi var deyip sonra biz ugrasamıcaz imzacılara veriyoruz demek cok yanlıs. Bunlar 1 ay sonra kar payınıda hesaplamada zorlanıyoruz vermeyelim derler. Cok amator ekip

kesinlikle katılıyorum bounty hesabını devlerle bağlamamak lazım aslında ancak sen koca bir fon şirketi oluyorsun altında elemanları yönetemiyorsun fonları nasıl yönticeksin.

Güzel tespitler ve söylenecek söz kalmadı artık. Bukadar armatörlük yaparken nasıl fon yönetecekler???

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
May 07, 2017, 10:59:37 AM

Arkadas tespit edemiceksen multileri yapma kampanya newsletter bountysi var deyip sonra biz ugrasamıcaz imzacılara veriyoruz demek cok yanlıs. Bunlar 1 ay sonra kar payınıda hesaplamada zorlanıyoruz vermeyelim derler. Cok amator ekip

kesinlikle katılıyorum bounty hesabını devlerle bağlamamak lazım aslında ancak sen koca bir fon şirketi oluyorsun altında elemanları yönetemiyorsun fonları nasıl yönticeksin.

Güzel tespitler ve söylenecek söz kalmadı artık. Bukadar armatörlük yaparken nasıl fon yönetecekler???
Ne yapmaya çalıştıklarını bende anlamadım bize kaldırabilirsiniz liste tamam dediler ama liste tamamsa neden herkese açık hale getirmediler. Zaman mi kazanmaya çalışıyorlar daha fazla fiyat aşağı gelmesin diye eğer onun içinse çok yanlış güven sarsıyor.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
May 07, 2017, 11:02:13 AM

Ne yapmaya çalıştıklarını bende anlamadım bize kaldırabilirsiniz liste tamam dediler ama liste tamamsa neden herkese açık hale getirmediler. Zaman mi kazanmaya çalışıyorlar daha fazla fiyat aşağı gelmesin diye eğer onun içinse çok yanlış güven sarsıyor.

bunlar çeviriyorlar bi işler ama hala ben çözemedim. yani fiyat zaten iconun altina indi bu adamlarin derdinin yatırımcıyı korumak yada bountycileri sevindirmek vs oldugunu düşünmüyorum. kesin yine kendi cikarlarinda bi kaç dalavare döndürüyorlar onunda kokusu cikar yakinda. daha liste belli değil üstelik insanları 1 haftadan fazla ekstra imzada tuttular acaba hesap yapilirken mesela o ekstra 1 hafta da hesaplanicak mi ? ona göre stake verirlerken bunu da hesaba katmak diye düşünüyorum
dakota neat
Hero Member

Activity: 658

View Profile
May 07, 2017, 01:40:34 PM

bende baktım sosyal medaysındaydım newlatter imzacılara göndericeklerini duyudular 1 hafta denk gelir sanırım .
imza bukadar uzun sürdüyse sosyal medaya yıl sonu gibi dağıtırlar sanırım. hiç özenli bir çalışma olmadı açıkcası.
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
May 08, 2017, 08:10:42 AM

3 icoya katıldım son zamanlarda en guvendıgım icolardan bırı taas dı resmen kepazelık çıktı
her açıdan berbatlar arkadaş,imzacılarıda beklettıklerı yetmemiş gibi dogru durus bir açıklamada yok
bunlar imzadan gelecek boıntlerın uzerıne yatarlara şaşırmam açıkcası
bircoin
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
May 08, 2017, 08:22:03 AM

3 icoya katıldım son zamanlarda en guvendıgım icolardan bırı taas dı resmen kepazelık çıktı
her açıdan berbatlar arkadaş,imzacılarıda beklettıklerı yetmemiş gibi dogru durus bir açıklamada yok

Jamal dökümanı bitirmiş ama Taas cılar kontrol edeceklermiş. Birde Taas.fund hesaplarına yatacakmış anladığım kadarıyla.

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
exortis
Sr. Member

View Profile
May 08, 2017, 09:55:47 AM

Jamal dökümanı bitirmiş ama Taas cılar kontrol edeceklermiş. Birde Taas.fund hesaplarına yatacakmış anladığım kadarıyla.
bu totoşlar bugun duzgun bır borsaya gıreceklerdı degılmı,tam manasıyla bugun başayacak dıyen arkadaşlar vardı
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
May 08, 2017, 11:15:08 AM

bugun oldugunu bende okumuştum sanırım local de ama sanki 11'i diyede bi tarih vardi bugun olmazsa eğer 11'i önemli. bu arada dün telegramdan bikaç soru sordum dayilara adamlar önce bi sallamadi sonra bi tanesi jamal'in üstüne atti o ilgileniyor felan dedi sonra aradan dingilin biri cikti herkes dedi bountylerini soruyor işte birakin da adamlar işini yapsin sizin sormaya hakkınız yok felan dedi sonucta bedavadan para kazanacaksiniz vs yapti içinden geçecektim de neyse dedim terbiyem izin vermedi nasil free ulan vs dedim o kadar emek sarfediyoruz bizim sayemizde o kadar yatirim aliniyor yaptim sonra yetkili biri haklisiniz hocam felan dedi Cheesy jamal halletcek dedi yani bakalim aldigi habere göre de mayis'in ortasinda dağitilacakmiş tokenler öyle dedi. zaten oldu mayis'in ortasi sanirim haftaya verebilirler.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
May 08, 2017, 11:30:28 AM

Afedersiniz de ı jamaldan bi bok olmaz, güya kampanya yöneticisi, listeyi bi kere güncellemedi kampanya boyunca, şimdi bıdı bıdı
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
May 08, 2017, 11:32:17 AM

bugun oldugunu bende okumuştum sanırım local de ama sanki 11'i diyede bi tarih vardi bugun olmazsa eğer 11'i önemli. bu arada dün telegramdan bikaç soru sordum dayilara adamlar önce bi sallamadi sonra bi tanesi jamal'in üstüne atti o ilgileniyor felan dedi sonra aradan dingilin biri cikti herkes dedi bountylerini soruyor işte birakin da adamlar işini yapsin sizin sormaya hakkınız yok felan dedi sonucta bedavadan para kazanacaksiniz vs yapti içinden geçecektim de neyse dedim terbiyem izin vermedi nasil free ulan vs dedim o kadar emek sarfediyoruz bizim sayemizde o kadar yatirim aliniyor yaptim sonra yetkili biri haklisiniz hocam felan dedi Cheesy jamal halletcek dedi yani bakalim aldigi habere göre de mayis'in ortasinda dağitilacakmiş tokenler öyle dedi. zaten oldu mayis'in ortasi sanirim haftaya verebilirler.

Ben olsam Küfrederdim bedava diyor birde sanki biz yatırım yapmasak sizin coinler bir boka yarayacak gibide. Şu ana kadar çıkan bütün coinlerin hepsi yatırım almasa hiç bir şeye yaramazdı. İnşallah bu sorun hallollur bir an önce adamlara bak bedava para diyor birde.
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
May 08, 2017, 11:32:27 AM

Bu kadar bekledik mayıs ortasına kadarda bekleriz açlıkdan ölecek halimiz yok . Cheesy . Kampanyalara giren çok kişi olduğu ve sonuna kadar hiç bir stake saymadığı için geç kaldı bence.
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
May 08, 2017, 11:57:24 AM

Ben olsam Küfrederdim bedava diyor birde sanki biz yatırım yapmasak sizin coinler bir boka yarayacak gibide. Şu ana kadar çıkan bütün coinlerin hepsi yatırım almasa hiç bir şeye yaramazdı. İnşallah bu sorun hallollur bir an önce adamlara bak bedava para diyor birde.

böyle bişeyide ilk defa duyuyorum ya şerefsizliğe bak. adamlar sanki oturduklari yerden aliyorlar o kadar yatırımıda bi de kalkmiş beleş vs muhabbet çekmişler..gerçi kampanya yönetici veya herhangi bir yönetici oldugunu zannetmiyorum o kişinin muhtemelen ico suna girmiş bir insandir diye düşünüyorum neyse ayın ortasi da geldi zaten biraz daha beklenilir diye düşünüyorum.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

torikan
Hero Member

Activity: 518

View Profile
May 08, 2017, 12:41:50 PM

aynen kampanya yönetici değil forumda 1melyum çevrisini yaptı koydu gitti bir daha yazmadı bile aracılık yapcak mod bile yok Cheesy
ana konuda yok inşşalah işlerinide reklamlardaki gibi yapmazlar takip ederler düzgün yatırım yapsınlarda geri boş.
exortis
Sr. Member

View Profile
May 08, 2017, 01:03:55 PM

alayı hırbo bunların,humaniq imza listeside mart ayının başından berı guncellenmıyor
3 gun once ımzaları kaldırabılırsınız dedıler,ee kaldırdık 2.5 aylık ımza tasıyoruz,lıstede 1 hafta 5 stake olarak verıyor benı
arkadaş ben bırsey anlamadım,bıze gelınce goygoy yapıyorlar.
fkod
Sr. Member

Activity: 594
Merit: 252

View Profile
May 08, 2017, 01:34:28 PM
Last edit: May 08, 2017, 01:50:18 PM by fkod

8 i falan diyen her kimlerse (lokal e demiyorum yabancı kaynaklardan servis etmişlerdir bu söylentiyi kaynaktakilere diyorum) halt yemişler arkadaşlar itibar etmeyin. Yetkililerin resmi açıklamaları en başından beri kararlılıkla 11 oldu hiç değişmedi bu sabit. TaaS Ayın 11 inden itibaren resmi açılışını yapacak ve exchangelere girişi başlayacak.

Ayın 8 i falan diyenlerin düşünceme göre amaçları belki de insanları "Yahu e hani ayın 8'i oldu yine girmedi exchange lere" gibi düşüncelere, umutsuzluğa, moral bozukluğuna sevkederek elindekileri yok yere çıkarttırmak diplerdeki emirlerini işlettirmek. Liqui de akbabalar gibi bekliyorlar olabildiğince diplerden TaaS toplamak için.

Birileri bu vakte kadar da TaaS ın değerini kasten bilinçli olarak ısrarla zararda beklettiler sinirleri yıpratıp insanların yatırımını zararına ellerinden çıkartmaya zorlamak için. En ucuz maliyetle diplerden toplamak için. Bu aşağı hareketlerin ucuz korkutma hareketlerinden başka hiçbir şey olmadığını düşünüyorum. "Hiçbirşey apaçık ortada göründüğü kadar aldatıcı değildir" Smiley

Bu psikolojik oyunlara gelip diplerden zararına TaaS larınızı kaptırmayın değerli arkadaşlar. Az kaldı ayın 11 ine sabır. Kimse yanlış anlamasın şu an TaaS'ı övmek alımlara sevketmek için yazmıyorum. Zaten o grafikler bizim aldığımız-sattığımız 3-5 liralık paralarla hareket etmiyor. Maksat elinizdekileri hiç uğruna yitirmeyin. Tamam projeden soğur satarsınız ama o gün bugün olmamalı belki de tam yükseliş arefesindeyiz çünkü.

Gerçi bunları söylemek için geç kalmışımdır muhtemelen çok kişi küsüp elinden çıkarmış da olabilir.
sezyumx
Hero Member

Activity: 686

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
May 08, 2017, 01:51:34 PM

8 i falan diyen her kimlerse (lokal e demiyorum yabancı kaynaklardan servis etmişlerdir bu söylentiyi kaynaktakilere diyorum) halt yemişler arkadaşlar itibar etmeyin. Yetkililerin resmi açıklamaları en başından beri kararlılıkla 11 oldu hiç değişmedi bu sabit. TaaS Ayın 11 inden itibaren resmi açılışını yapacak ve exchangelere girişi başlayacak.

Ayın 8 i falan diyenlerin düşünceme göre amaçları belki de insanları "Yahu e hani ayın 8'i oldu yine girmedi exchange lere" gibi düşüncelere, umutsuzluğa, moral bozukluğuna sevkederek elindekileri yok yere çıkarttırmak diplerdeki emirlerini işlettirmek. Liqui de akbabalar gibi bekliyorlar olabildiğince diplerden TaaS toplamak için.

Birileri bu vakte kadar da TaaS ın değerini kasten bilinçli olarak ısrarla zararda beklettiler sinirleri yıpratıp insanların yatırımını zararına ellerinden çıkartmaya zorlamak için. En ucuz maliyetle diplerden toplamak için.

Bu psikolojik oyunlara gelip diplerden zararına TaaS larınızı kaptırmayın değerli arkadaşlar. Az kaldı ayın 11 ine sabır. Kimse yanlış anlamasın şu an TaaS'ı övmek alımlara sevketmek için yazmıyorum. Zaten o grafikler bizim aldığımız-sattığımız 3-5 liralık paralarla hareket etmiyor. Maksat elinizdekileri hiç uğruna yitirmeyin. Tamam projeden soğur satarsınız ama o gün bugün olmamalı belki de tam yükseliş arefesindeyiz çünkü.

Gerçi bunları söylemek için geç kalmışımdır muhtemelen çok kişi küsüp elinden çıkarmış da olabilir.

Bir coin' e küşülmek için 1 hafta değil 1 ay bile az bence . Taas iyi yatırım topladı bunun değerlendireceğini inannıyorum. Zaten bizim attığımız 1-2 btc ile 6,196.93 BTC birikmezdi. Büyüklerdende giren vardır. Onlar girdiyse vardır bi bildikleri.

lettucebee
Sr. Member

Activity: 462

View Profile
May 08, 2017, 02:22:36 PM

Pek fazla ilgili durmuyor bizim çeviriyi yapan arkadaş. Keşke daha iyi bir yönetim olsaydı bu adamlara gelince şeffaf olacağız dediler daha bir tane imza listesini düzenlerken listeyi kapatıyorlar.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
E R N
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
TOKEN SALE
AIRDROP
                              ████
                              ████

████

████  ████  ████  ████  ████

▬▬   GET IN TOUCH   ▬▬ 
TELEGRAM  FACEBOOK  TWITTER
YOUTUBE   INSTAGRAM
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
May 08, 2017, 02:24:39 PM

ben şu imzalarını merak ediyorum delirtircekler hala açmadılar dökümanı varya düzügn bir dağıtım olmazsa çok pis küfür yicekler orası kesin.
hele iex böyle dağıttıktan sonra herkesin beklentileri imzalardan arttı.
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
May 08, 2017, 03:16:24 PM

ben şu imzalarını merak ediyorum delirtircekler hala açmadılar dökümanı varya düzügn bir dağıtım olmazsa çok pis küfür yicekler orası kesin.
hele iex böyle dağıttıktan sonra herkesin beklentileri imzalardan arttı.

Benimde Var ufak bir yatırım buna ama hakikaten yatırım yaptığıma pişman ettiler arkadaş bu kadar'da uyuşukluk olmaz bu jamal denen kampanya yöneticisi tam bir uyuşuk herif başka açıklaması yok.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 »
  Print  

Jump to: