Bitcoin Forum
May 10, 2024, 08:17:25 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 »
  Print  
Author Topic: [ $7,374 Milyon TOPLANDI]TaaS:Token-as-a-Service|Kapalı Uçlu Yatırım Fonu  (Read 47528 times)
fkod
Sr. Member

Activity: 594
Merit: 252

View Profile
May 10, 2017, 07:31:47 PM

Evet dün ilk sinyallerini verdiğini düşündüğüm gibi bugünde TaaS grafiğindeki sağlıklı grafik devam ediyor. Dünden bu yana periyodik göreceli olarak çoklu alımlar da gelmeye başladı uzun çubuk barlardan görebildiğimiz üzere. Dünden bu yana oluşan grafik itibariyle büyük yükselişe hazırlanan bir grafik olarak değerlendiriyorum kişisel kanaatim.
Hocam tüm saygımla bu kadar kötu analız yapılabilirdi

Sayın kardeşim, analize nasıl bir fikirle kötü dediğinizi hiç anlayamadım. Analizin ne dediğini anlayamamışsınız. Eğer böylesine iddialı keskin bir söz söylüyorsanız onun açıklamasını da yazmak zorundasınız ki o zaman samimi uygun bir eleştiri olurdu.

Ben de grafik neyi gösteriyor ise onu aktardım. Halen de grafik bu şekilde davranmaya devam ediyor. En önemlisi günlerdir sürekli yükselen, şu ana dek yüksekte güçlü tutunmayı başarmış bitcoin kuruna rağmen ve TaaS ın dolar kurundan değişimlerini de baz alarak oluşmuş bir kanaat. Ama bu analiz mevcut değeri ile ilgili değil. Geri sayfalardaki mesajlarımdan birinde de neden dolar olarak bu seviyelerde tutmaya çalıştıklarına dair görüşümü de yazdım ikisi ayrı konular hani o açıdan diyorsanız.

Burada çoğu kişi TaaS projesi hakkında olumsuz yorum yapıyor. Mesela şu ana kadar yapılan olumsuz yorumları hiç eleştirmedim dikkat ettiyseniz. Çünkü bir kısmı kızgınlıkla söylenen bir kısmı da haklı sebepler içeren yorumlar olarak gördüm. Örneğin en önemlisi kötü kampanya yönetiminin insanları projeye karşı soğutması ve projeye olumsuz bakışları doğal tepkiler. İnsanlar onca emek veriyor kolay iş değil bu bu sebeple arkadaşların tepkilerini de destekliyorum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715329045
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715329045
Reply with quote  #2

1715329045
Report to moderator
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
May 10, 2017, 07:34:42 PM

bounty icin payment adresi ico sayfasindaki adresi mi yazacagiz? eklenen herhangi bir borsa var mi oradan mi adres verdiniz?
Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
May 10, 2017, 07:38:01 PM

bounty icin payment adresi ico sayfasindaki adresi mi yazacagiz? eklenen herhangi bir borsa var mi oradan mi adres verdiniz?
Ben private keyi bende olan my ether wallet adresi verdim. Özellikle uyarmışlar borsa adresi vermeyin private keyi sizde olsun diye.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
May 10, 2017, 07:39:10 PM

My ether wallet cüzdanı varsa onu ver uğraşma borsa hesabındakini verirsen iş sıkıntıya girer.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
May 10, 2017, 07:41:04 PM

Ben private keyi bende olan my ether wallet adresi verdim. Özellikle uyarmışlar borsa adresi vermeyin private keyi sizde olsun diye.

bu token de eth tabanliydi dimi Cheesy zilyon tane token/ bounty oldu unutmaya basladim xd
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
May 10, 2017, 07:42:47 PM

İyi derecede İngilizce bilen arkadaşlar site üzerindeki iletişim kanalları ile durumu ve ilgili hesaplamaları aktarabilirler bence. Gerçi çok bişey değişeceğini düşünmüyorum. Çünkü bunlarda böyle terbiyesizlik olduğu sürece kimse orayıda iplemez bence.
Twitter ve diğer kanallar ile belki bir baskı oluşturulabilir. Burda kalıp bir mesaj oluşturulursa herkes bir şekilde yayarak bir sonuç belki alınır.
2 ayrı bounty 1 de ıco baslıgı var hangısını yazdıgını sasırıyor insan. Ben bir tanesine yazdım %2 dagıtılması gerekir toplam miktar 100 değil 150k olması gerekir dedim baya bir kişide yazmıs ama nası sonuclanır bilemiyorum

bence bunlar bu politika ile insanları bıktırıp 50k-80k miktarı cebe indiriyorlar. insanlar öyle bıktı ki bir an önce çıkmak ve gitmek istiyor.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
May 10, 2017, 07:47:29 PM

Yanlışın en kısa sürede düzeltileceğini düşünüyorum. Yoksa koşkocaman FON yönetimi 2 rakımı hesaplayamıyorsa fonları zor yönetirler.
fkod
Sr. Member

View Profile
May 10, 2017, 10:15:16 PM
Last edit: May 10, 2017, 10:44:36 PM by fkod

Evet dün ilk sinyallerini verdiğini düşündüğüm gibi bugünde TaaS grafiğindeki sağlıklı grafik devam ediyor. Dünden bu yana periyodik göreceli olarak çoklu alımlar da gelmeye başladı uzun çubuk barlardan görebildiğimiz üzere. Dünden bu yana oluşan grafik itibariyle büyük yükselişe hazırlanan bir grafik olarak değerlendiriyorum kişisel kanaatim.

Sayın kardeşim, analize nasıl bir fikirle kötü dediğinizi hiç anlayamadım. Analizin ne dediğini anlayamamışsınız. Eğer böylesine iddialı keskin bir söz söylüyorsanız onun açıklamasını da yazmak zorundasınız ki o zaman samimi uygun bir eleştiri olurdu.

Ben de grafik neyi gösteriyor ise onu aktardım. Halen de grafik bu şekilde davranmaya devam ediyor. En önemlisi günlerdir sürekli yükselen, şu ana dek yüksekte güçlü tutunmayı başarmış bitcoin kuruna rağmen ve TaaS ın dolar kurundan değişimlerini de baz alarak oluşmuş bir kanaat. Ama bu analiz mevcut değeri ile ilgili değil. Geri sayfalardaki mesajlarımdan birinde de neden dolar olarak bu seviyelerde tutmaya çalıştıklarına dair görüşümü de yazdım ikisi ayrı konular hani o açıdan diyorsanız.

Burada çoğu kişi TaaS projesi hakkında olumsuz yorum yapıyor. Mesela şu ana kadar yapılan olumsuz yorumları hiç eleştirmedim dikkat ettiyseniz. Çünkü bir kısmı kızgınlıkla söylenen bir kısmı da haklı sebepler içeren yorumlar olarak gördüm. Örneğin en önemlisi kötü kampanya yönetiminin insanları projeye karşı soğutması ve projeye olumsuz bakışları doğal tepkiler. İnsanlar onca emek veriyor kolay iş değil bu bu sebeple arkadaşların tepkilerini de destekliyorum.

Evet grafikteki durum şimdi daha iyi takip edilebilir. Fazla miktarlar yakıldı ve miktarın 8.1 milyona sabitlendiği resmi Twitter sayfasından resmen duyuruldu. Taas şu an itibariyle $1 seviyesini gördü. Demek ki neymiş. Bilip bilmeden, anlayıp anlamadan öyle gelişine aklımıza gelen her sözü sarf etmemek gerekmiş. Birşeyler dikkatimi çekti dün bilgilendirmek için paylaştım. Değerlendirebilen olduysa ne mutlu.

Edit: Şimdi öğrendim. Yeni exchange lere ne zaman girer konusu tam net değilmiş. "Bu ay ortası" deniyor sadece. Bu sebeple yükselme durumu ne vakit başlar belirsiz. Neyin daha baskın olarak fiyatlanacağına bağlı. Olumlu olan 8.1M adete sabitlenmenin güzel haberi mi? yoksa henüz olumsuz görünen yeni exchange lere giriş tarihinin belirsiz olması mı? Allah bilir. Temkinli olmak gerek.
markyminer
Hero Member

Activity: 532

View Profile
May 11, 2017, 05:03:49 AM

Ben bu adamlar nasıl şeffaf şekilde fon yönetecek anlamadım daha bir soruya cevap vermekten acizler. Ana konuda en az 6 kişi sordu bir o kadar kişi alıntı yaptı hala yetkili bir ağızdan gelen açıklama yok. Yazık...

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
May 11, 2017, 05:49:34 AM

hakkınızı yedirmeyin beyler jamalın yanlış hesaplaması yüzünden %50 kaybımız olacak 8 milyon dolar topladı adamlar insaf üzerine yatmaya çalışıyorlar jamalın hatası bu adam taas bitmeden 2 3 kampanya daha yönetmeye başladı o yüzden hatasının ortaya çıkması rahatsız ediyor adamı cevap veremiyor. ben konuya büyük puntolarla tekrar yazdım sizde arkamdan konuya yardırırsanız iyi olur.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1775766.msg18967502#msg18967502
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
May 11, 2017, 05:55:34 AM

hakkınızı yedirmeyin beyler jamalın yanlış hesaplaması yüzünden %50 kaybımız olacak 8 milyon dolar topladı adamlar insaf üzerine yatmaya çalışıyorlar jamalın hatası bu adam taas bitmeden 2 3 kampanya daha yönetmeye başladı o yüzden hatasının ortaya çıkması rahatsız ediyor adamı cevap veremiyor. ben konuya büyük puntolarla tekrar yazdım sizde arkamdan konuya yardırırsanız iyi olur.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1775766.msg18967502#msg18967502
Benim hem 2 bounty konusunda hem ico konusunda mesajım var. biraz daha yazarsam ban yerim heralde. Ama taas a o kadar cok kişi katılmışken 3-5 kişiden tepki gelmesi ilginc. Arkadaslar adamlar %50 kadar eksik dağıtıyorlar. Hakkınızı arayın.
Cashcash
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 250

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
May 11, 2017, 06:27:29 AM

Çoğu kişi versinler de kurtalayim gözüyle bakıyor sanırım . Yoksa imzaya giren 360 kişi vardı yanlış hatırlamıyorsam az buz değil.

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄      ▄█▄        
                                 █████    █████       
                        ▄██▄     ▀█▀      ▀█▀        
                ▄█▄    ▀██▀                           
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
                ▀█▀                                    
          ▄                      ▄█▄      ▄█▄        
         ▀█▀           ▄██▄    █████    █████       
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀        
                ▀█▀                                    
           ▄                      ▄█▄     ▄█▄        
          ▀█▀            ▄██▄   █████   █████       
    ██            ▄█▄   ▀██▀    ▀█▀     ▀█▀        
             ▄    ▀█▀                                 
            ▀█▀                         ▄█▄           
       ██              ▄█▄   ▄██▄    █████          
                  ▄    ▀█▀   ▀██▀     ▀█▀           
                 ▀█▀                                   
            ██                   ▄██▄                 
                    ▄     ▄█▄   ▀██▀                 
                   ▀█▀    ▀█▀                          

▄█   ▄█  ▄█        ▄█████▄   ▀█▄     ▄█▀
██   ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██    ▀█▄  ▄█▀
██   ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀      ████   
██   ██  ██   ██  ██▄   ▄█    ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀   ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
May 11, 2017, 06:55:43 AM

Evet grafikteki durum şimdi daha iyi takip edilebilir. Fazla miktarlar yakıldı ve miktarın 8.1 milyona sabitlendiği resmi Twitter sayfasından resmen duyuruldu. Taas şu an itibariyle $1 seviyesini gördü. Demek ki neymiş. Bilip bilmeden, anlayıp anlamadan öyle gelişine aklımıza gelen her sözü sarf etmemek gerekmiş. Birşeyler dikkatimi çekti dün bilgilendirmek için paylaştım. Değerlendirebilen olduysa ne mutlu.

Edit: Şimdi öğrendim. Yeni exchange lere ne zaman girer konusu tam net değilmiş. "Bu ay ortası" deniyor sadece. Bu sebeple yükselme durumu ne vakit başlar belirsiz. Neyin daha baskın olarak fiyatlanacağına bağlı. Olumlu olan 8.1M adete sabitlenmenin güzel haberi mi? yoksa henüz olumsuz görünen yeni exchange lere giriş tarihinin belirsiz olması mı? Allah bilir. Temkinli olmak gerek.
arkamızdan sallamışsınız ama siz grafikler olumlu dedıkten sonra tarihi dip noktasına ulaştı,taas çıktıgından berı uzun vadeli yatırımcısını her açıdan uzdu hocam,yok su oldu bu oldu dıyorsunuz gırdıgım en kotu ıcodur taas.Iconomı 5000eth kar yaptı ve kar paylarını dagıttı bıle,3/1 etherden cıkıp kalanıyla trst aldı.Iconomının yaptıgını yapabılecegını hıc sanmıyorum,zaten adam akıllı bir proje olaydı liqui de 10btc hacimle dolaşmazdı.Siz hala kendınızı avutun,bende taasa yatırım yaptım ama çok pişman ettıler benı,btc bu kadar yukselmışken bıle yaptıgım yatırım aldıgım %20 bonus ve hala 8-10$ aşagısında fıyat.
sezyumx
Hero Member

Activity: 686

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
May 11, 2017, 07:15:39 AM

Benimde az da olsa TAAS a yatırımım var ama aceleci olmamak lazım. Aynı olaylar TIME dada olmuştu sonra dan en azından İCO diyatının azda olsa üstüne çıkmayı başardı .

emreunsal10
Sr. Member

Merit: 256

View Profile
May 11, 2017, 07:26:45 AM

ben myetherwallet adresimi verip vermediğimi hatırlamıyorum, listeyi kontrol edebileceğim bir yer var mı acaba?
sezyumx
Hero Member

Activity: 686

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
May 11, 2017, 07:30:51 AM

ben myetherwallet adresimi verip vermediğimi hatırlamıyorum, listeyi kontrol edebileceğim bir yer var mı acaba?

Kontrol edilebilecek bir yer yok diyebiliyorum. Tekrar gönder bence bir sıkıntı olmaz . Belki çift ödeme yaparlar . Wink

ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
May 11, 2017, 07:34:57 AM

ya o değil de ne dingil insanlar var bunlar proje yöneticilerinin kardeşleri abileri felan sanirim yoksa hiçbir mantık tutupta zaten ne iş yaptiniz havadan para kazandiniz demez diyemez yani. bikaç yere bende yazdim adamlar nerdeyse küfür edicek yani. hesapta yanlış yok diye de var telegram gruplarinda alcaksin işte payini vs diyende var olayi büyütmeyin diyen de var o kadar saçma bi durum ki insanlar ses cikariyor tamam ama yani taas team den biri de ya amk jamal'i bu kadar insan arkandan sövüp duruyor ya ne oluyor hayirdir amk benim projemin içine sıçmışsın sen insanlarin gözünde değerini bitirmişsin diyemiyormu? team'den biri çikip niye demiyor evet arkadaşlar haklısınız bu jamal'a bi iş verdik oda yapamadi eline yüzüne bulaştirdi kusura bakmayin sorunu biz halledicez vs niye demezler ki .

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

emreunsal10
Sr. Member

Merit: 256

View Profile
May 11, 2017, 07:46:10 AM

Kontrol edilebilecek bir yer yok diyebiliyorum. Tekrar gönder bence bir sıkıntı olmaz . Belki çift ödeme yaparlar . Wink

jamala pm attım bakalım. gerçi şu an adamın pm kutusunu patlatmışlardır muhtemelen. görüp cevap atarsa ben de yazacağım artık.
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
May 11, 2017, 08:50:32 AM

Hayatımda bu kadar başarısız bir ico görmedim arkadaş ben jamala 3-5 post atmıştım sanırım hepsini ya siliyor önemli olmayanları yada hiç bakmıyor öyle bir şey. Şunları her hafta sayımları stakeleri yapsa hiç bir sorun çıkmayacaktı.bir kampanya yönettiği yetmiyor 3-5 kampanya yönetmeye çalışıyor.
fkod
Sr. Member

View Profile
May 11, 2017, 09:25:57 AM

arkamızdan sallamışsınız ama siz grafikler olumlu dedıkten sonra tarihi dip noktasına ulaştı,taas çıktıgından berı uzun vadeli yatırımcısını her açıdan uzdu hocam,yok su oldu bu oldu dıyorsunuz gırdıgım en kotu ıcodur taas.Iconomı 5000eth kar yaptı ve kar paylarını dagıttı bıle,3/1 etherden cıkıp kalanıyla trst aldı.Iconomının yaptıgını yapabılecegını hıc sanmıyorum,zaten adam akıllı bir proje olaydı liqui de 10btc hacimle dolaşmazdı.Siz hala kendınızı avutun,bende taasa yatırım yaptım ama çok pişman ettıler benı,btc bu kadar yukselmışken bıle yaptıgım yatırım aldıgım %20 bonus ve hala 8-10$ aşagısında fıyat.

O nasıl söz yüzünüze cevabımı yazdım. Btc yükselişi sebebiyle btc değeri olarak düştü. Analizimden bu yana dolar değeri olarak düşmedi aksine hem tutundu hem azar azar arttı taas usdt grafiğine bakarsanız görürsünüz. Analizin anlattığı ile grafikteki değişimde hiçbir sorun yok olsa var derdim. Bitcoin rallisine siz de şahitsiniz illaki bitcoin bazında grafiğe yansıması normal. Analizde sorun yok ama TaaS ın grafiği baştan aşağı sorunlu değeri yerlerde sürünüyor ve bu taas denen sürüngenin savunulacak bir yanı yok o konuda hemfikiriz. Az bir param vardı ben de girdiğime pişman oldum. Hem Bitcoin in yükselişindeki kazançtan mahrum kaldık hem üstüne zarar ettik evet çok doğru. Hem btc yükselişini hem bonusları TaaS grafiği içinde eriterek yediler resmen cebimizden çaldılar ve üstüne üstlük bizleri btc bazında zarar ettirmekle kalmayıp dolar bazında da büyük zarara uğrattılar.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 »
  Print  

Jump to: