Bitcoin Forum
June 14, 2024, 09:41:41 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 »
  Print  
Author Topic: [ $7,374 Milyon TOPLANDI]TaaS:Token-as-a-Service|Kapalı Uçlu Yatırım Fonu  (Read 47533 times)
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
May 11, 2017, 09:48:21 AM

arkamızdan sallamışsınız ama siz grafikler olumlu dedıkten sonra tarihi dip noktasına ulaştı,taas çıktıgından berı uzun vadeli yatırımcısını her açıdan uzdu hocam,yok su oldu bu oldu dıyorsunuz gırdıgım en kotu ıcodur taas.Iconomı 5000eth kar yaptı ve kar paylarını dagıttı bıle,3/1 etherden cıkıp kalanıyla trst aldı.Iconomının yaptıgını yapabılecegını hıc sanmıyorum,zaten adam akıllı bir proje olaydı liqui de 10btc hacimle dolaşmazdı.Siz hala kendınızı avutun,bende taasa yatırım yaptım ama çok pişman ettıler benı,btc bu kadar yukselmışken bıle yaptıgım yatırım aldıgım %20 bonus ve hala 8-10$ aşagısında fıyat.

O nasıl söz yüzünüze cevabımı yazdım. Btc yükselişi sebebiyle btc değeri olarak düştü. Analizimden bu yana dolar değeri olarak düşmedi aksine hem tutundu hem azar azar arttı taas usdt grafiğine bakarsanız görürsünüz. Analizin anlattığı ile grafikteki değişimde hiçbir sorun yok olsa var derdim. Bitcoin rallisine siz de şahitsiniz illaki bitcoin bazında grafiğe yansıması normal. Analizde sorun yok ama TaaS ın grafiği baştan aşağı sorunlu değeri yerlerde sürünüyor ve bu taas denen sürüngenin savunulacak bir yanı yok o konuda hemfikiriz. Az bir param vardı ben de girdiğime pişman oldum. Hem Bitcoin in yükselişindeki kazançtan mahrum kaldık hem üstüne zarar ettik evet çok doğru. Hem btc yükselişini hem bonusları TaaS grafiği içinde eriterek yediler resmen cebimizden çaldılar ve üstüne üstlük bizleri btc bazında zarar ettirmekle kalmayıp dolar bazında da büyük zarara uğrattılar.

global olarak tum yatırımcılar aynı fıkırdeyken neden o zaman grafik ıyı yukselecek dıyorsunuz,scam şüpheli hqm bıle direk bıttrexe gırebıldı,taas tam bır facia oldu
fkod
Sr. Member

Activity: 594
Merit: 252

View Profile
May 11, 2017, 10:23:49 AM

arkamızdan sallamışsınız ama siz grafikler olumlu dedıkten sonra tarihi dip noktasına ulaştı,taas çıktıgından berı uzun vadeli yatırımcısını her açıdan uzdu hocam,yok su oldu bu oldu dıyorsunuz gırdıgım en kotu ıcodur taas.Iconomı 5000eth kar yaptı ve kar paylarını dagıttı bıle,3/1 etherden cıkıp kalanıyla trst aldı.Iconomının yaptıgını yapabılecegını hıc sanmıyorum,zaten adam akıllı bir proje olaydı liqui de 10btc hacimle dolaşmazdı.Siz hala kendınızı avutun,bende taasa yatırım yaptım ama çok pişman ettıler benı,btc bu kadar yukselmışken bıle yaptıgım yatırım aldıgım %20 bonus ve hala 8-10$ aşagısında fıyat.

O nasıl söz yüzünüze cevabımı yazdım. Btc yükselişi sebebiyle btc değeri olarak düştü. Analizimden bu yana dolar değeri olarak düşmedi aksine hem tutundu hem azar azar arttı taas usdt grafiğine bakarsanız görürsünüz. Analizin anlattığı ile grafikteki değişimde hiçbir sorun yok olsa var derdim. Bitcoin rallisine siz de şahitsiniz illaki bitcoin bazında grafiğe yansıması normal. Analizde sorun yok ama TaaS ın grafiği baştan aşağı sorunlu değeri yerlerde sürünüyor ve bu taas denen sürüngenin savunulacak bir yanı yok o konuda hemfikiriz. Az bir param vardı ben de girdiğime pişman oldum. Hem Bitcoin in yükselişindeki kazançtan mahrum kaldık hem üstüne zarar ettik evet çok doğru. Hem btc yükselişini hem bonusları TaaS grafiği içinde eriterek yediler resmen cebimizden çaldılar ve üstüne üstlük bizleri btc bazında zarar ettirmekle kalmayıp dolar bazında da büyük zarara uğrattılar.

global olarak tum yatırımcılar aynı fıkırdeyken neden o zaman grafik ıyı yukselecek dıyorsunuz,scam şüpheli hqm bıle direk bıttrexe gırebıldı,taas tam bır facia oldu

exortis iyice sabır sınamaya başladın. "yükselişe hazırlanan bir grafik olduğu kanaatindeyim" dedim. Birincisi "yükselecek" değil "kişisel kanaatim" demişim yani beni bağlayan kanaatim. Kanaatim ne ise onu söyledim size hesap mı vericem bulunduğum kanaatten. Sadece bu cevap yetsin sana gerisini okumasan da olur. Analizimden bu yana süren güçlü bitcoin yükselişine rağmen şu an itibariyle o zamanki seviyeye göre hem btc hem dolar bazında değerlendi dolar bazında hiç daha aşağısını görmedi diğer husus hemen bugün mü yükselecek dedik vakti kim bilebilir "hazırlığında" dedim analizden bu yana 1 gün geçmiş 1 hafta değil 1 ay değil oluşmamış grafiğin sonucuna hüküm verircesine sorgulanacak bir şey bile yok ortada. Beni yazmak zorunda bıraktığın uzun uzun cevapların sayısını sayamadım daha uzatma ölçüyü kaçırmaya başladın burada susalım tamam mı kardeşim.
Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
May 11, 2017, 10:28:31 AM

Dimitri Chupryna:
That's not us.

@batuhan0 100k is reserved for the program described on bitcointalk but it is not limited to it. We have had different extensive marketing programs that accumulated to 2%.

Telegramda sorduğum soruya aldığım yanıt bu arkadaşlar artık yorum sizin.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
May 11, 2017, 10:29:45 AM

bountycilere geçmiş olsun ipneler üstüne yattılar. ana konudaki açıklama net olduğu halde kıvırıyorlar çünkü tepki yok
tr lokaldeki 3 5 kişiden başka kimse de sesini çıkarmadı şimdi 8 milyon doları afiyetle yiyecekler.
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1520

View Profile
May 11, 2017, 10:44:43 AM

İyi ki Taasa girmemişim, ICOsu ayrı hayal kırıklığı oldu bountysi ayrı. Bonuslu alanlar bile hala zararda görünüyor. Diğer tüm yeni ICOlar ilk günden Bittrexe girerken bunlar hacimsiz küçük borsalarda kaldılar. Amatörce yönetilen ICOdan sonra coine ilgi olmamasını normal karşılamak lazım. Bountylerin çoğu pump beklenmeden dumplanabilir kimsenin coine güveni kalmamış.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
Riskylisk
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 257

View Profile
May 11, 2017, 10:44:57 AM

Bunlar bountynin ustune yatiyorlarsa paranin ustune nasil yatarlar siz dusunun. Forumun destegini alamayan bir coinin patlama yapma ihtimali bence dusuk. Bunlar kar payinda kimbilir ne gibi katakulle yapacaklar. Gidisat pr acisindan hic iyi degil
exortis
Sr. Member

View Profile
May 11, 2017, 11:00:31 AM

exortis iyice sabır sınamaya başladın. "yükselişe hazırlanan bir grafik olduğu kanaatindeyim" dedim. Birincisi "yükselecek" değil "kişisel kanaatim" demişim yani beni bağlayan kanaatim. Kanaatim ne ise onu söyledim size hesap mı vericem bulunduğum kanaatten. Sadece bu cevap yetsin sana gerisini okumasan da olur. Analizimden bu yana süren güçlü bitcoin yükselişine rağmen şu an itibariyle o zamanki seviyeye göre hem btc hem dolar bazında değerlendi dolar bazında hiç daha aşağısını görmedi diğer husus hemen bugün mü yükselecek dedik vakti kim bilebilir "hazırlığında" dedim analizden bu yana 1 gün geçmiş 1 hafta değil 1 ay değil oluşmamış grafiğin sonucuna hüküm verircesine sorgulanacak bir şey bile yok ortada. Beni yazmak zorunda bıraktığın uzun uzun cevapların sayısını sayamadım daha uzatma ölçüyü kaçırmaya başladın burada susalım tamam mı kardeşim.
tamam hocam susalım kendıme yakıştıramadıgım bır sevıyeye geldı muhabbet,burda bazıları başkalarının futursuzca sarf ettıgı yorumlarla yatırım yapıyor o ınsanlar adına yazma geregı hıssettım yoksa sızın boş fıkırlerınız berı zerre alakadar etmıyor
markyminer
Hero Member

Activity: 532

View Profile
May 11, 2017, 11:45:10 AM

Adamlar resmen %2 de dağıtabilirdik ama biz dagitmamayı tercih ettik diyor. Daha neler bunlar fon yönetirken de şey derler artık %20 Coin yapabilirdik ama biz %1 yakmayı seçiyoruz derler herhalde. Böyle ne şeffaflık olur ne de  başka bir şey.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
May 11, 2017, 12:38:58 PM

tamam hocam susalım kendıme yakıştıramadıgım bır sevıyeye geldı muhabbet,burda bazıları başkalarının futursuzca sarf ettıgı yorumlarla yatırım yapıyor o ınsanlar adına yazma geregı hıssettım yoksa sızın boş fıkırlerınız berı zerre alakadar etmıyor
O boş fikirleri dinleyenlerden birisi benim,akıllık konuşmuş mum falan diyince anlıyordur dedim gittim aldım,zarar ettim.Kimseyi suçlamıyorum kendi aptallıgım her sakallıyı dedem zannediyorum
fkod
Sr. Member

View Profile
May 11, 2017, 01:34:01 PM
Last edit: May 11, 2017, 01:57:24 PM by fkod

O boş fikirleri dinleyenlerden birisi benim,akıllık konuşmuş mum falan diyince anlıyordur dedim gittim aldım,zarar ettim.Kimseyi suçlamıyorum kendi aptallıgım her sakallıyı dedem zannediyorum

Ben o analizi yaptığımda TaaS $0.84 dolardı ve o vakitten bu yana dolar bazında hiç o değerden aşağısını görmedi şimdi ise $0.97 dolar olmuş. Dün bitcoin rallisi sebebiyle bitcoin bazında bir miktar olağan bir düşüş yaşadı ki bu tüm altcoinler için geçerli bir durum. Ama dolar bazında düşmedi. Yani btc nin durumuna göre girdiğiniz işlemin dolar cinsinden durumunu inceleseydiniz kendinizi çıkmak zorunda hissetmemeniz gerekirdi. Grafikte telaş edip çıkacak bir durum oluşmadı ve bugünkü grafiğin durumuna bakın görünüme siz karar verin düne göre iyi mi kötü mü diye. Her analiz için alınacak, beklenecek periyot farklıdır. Benim yazdığım analize göre henüz çıkma vaktiniz gelmemişti. Analiz bir iki saatlik işlem, birkaç saatte sonuç gibi birşey vaad etmedi ki edilse bile geleceği bilemeyiz bunları da hesap edip karar vermek gerek. Güçlü bir bitcoin trendinin de baskısı var kaç gündür. Bu tür durumlar göz önüne alınır ve bulunduğunuz işlemdeki hareketlere ona göre esneklik payı verilmesi gerekir. Giriş yaptığınız seviyenin ne olduğu ayrı önem taşır. Ayrıca trading psikolojisi apayrı bir faktör vesayire teknik analiz konusunda daha çok ayrıntı var ama yazmakla bitmez. Kısacası işlem tecrübesi çok önemli. Bu piyasada tecrübe ettikçe anlaşılır ve öğrenilir bir çok şey. Analizin sizin zararla sonuçlanan işleminizle bir ilgisi yok.

Anlatmaktan bıktım. exortisin sorduğu ardı arkası gelmez sorularla o analiz hakkında birçok şey yazdım. Eğer biraz yeter derece analiz bilginiz olsaydı sadece o yazdıklarımı okuduktan sonra bu yorumu yapmazdınız ki hatta zaten şu an zarar da etmemiş olmanız gerekirdi o da ayrı konu. Gerçekten çok yolun başındasınız çok acemisiniz. exortis in tepkilerinden etkilenerek siz de bilinçsizce bu saçma yorumu yaptınız. İki gündür birine laf anlatmaya çalışıyorum bir siz eksiktiniz. Cevap yazmayın!

Gerçekten birçok arkadaşın dediği gibi burada çok problemli bir çok insan var. İnsana paylaşım yaptırmıyorsunuz. Yok böyle birşey yahu.
ssantur
Sr. Member

Activity: 387

View Profile
May 11, 2017, 02:56:12 PM

Herkes aklından, fikrinden ve kararlarından kendi sorumludur arkadaşlar. Burası bir düşünce ve paylaşım platformu yorumları beğenir ya da beğenmeyiz ama saygı göstermek durumundayız. Buradaki yorumlara göre, başkasının aklına göre parasını riske atan varsa bu tamamen o kişinin kendi sorumluluğundadır, ağlamaya da sızlanmaya da hakkın yoktur bu kadar net. Kimse durduk yere kendini galaksinin koruyucusu ilan etmesin, her KOYUN kendi bacağından asılır. Açın okuyun, öğrenin, kolay para peşinde koşmayın. Öyle bir dünya yok.
fkod
Sr. Member

View Profile
May 11, 2017, 03:21:58 PM

Herkes aklından, fikrinden ve kararlarından kendi sorumludur arkadaşlar. Burası bir düşünce ve paylaşım platformu yorumları beğenir ya da beğenmeyiz ama saygı göstermek durumundayız. Buradaki yorumlara göre, başkasının aklına göre parasını riske atan varsa bu tamamen o kişinin kendi sorumluluğundadır, ağlamaya da sızlanmaya da hakkın yoktur bu kadar net. Kimse durduk yere kendini galaksinin koruyucusu ilan etmesin, her KOYUN kendi bacağından asılır. Açın okuyun, öğrenin, kolay para peşinde koşmayın. Öyle bir dünya yok.

Sayın ssantur, sürekli unutulan bu önemli hususları hepimize en güzel şekilde tekrar hatırlattığınız için size yürekten teşekkür ederim. Gerçekten buna ciddi ihtiyaç vardı.
ssantur
Sr. Member

Activity: 387

View Profile
May 11, 2017, 03:26:14 PM

Sayın ssantur, sürekli unutulan bu önemli hususları hepimize en güzel şekilde tekrar hatırlattığınız için size yürekten teşekkür ederim. Gerçekten buna ciddi ihtiyaç vardı.

Görünen o ki düzenli aralıklarla tekrar etmekte fayda var hocam, rica ederim.
exortis
Sr. Member

View Profile
May 11, 2017, 03:34:54 PM

Anlatmaktan bıktım. exortisin sorduğu ardı arkası gelmez sorularla o analiz hakkında birçok şey yazdım. Eğer biraz yeter derece analiz bilginiz olsaydı sadece o yazdıklarımı okuduktan sonra bu yorumu yapmazdınız ki hatta zaten şu an zarar da etmemiş olmanız gerekirdi o da ayrı konu. Gerçekten çok yolun başındasınız çok acemisiniz. exortis in tepkilerinden etkilenerek siz de bilinçsizce bu saçma yorumu yaptınız. İki gündür birine laf anlatmaya çalışıyorum bir siz eksiktiniz. Cevap yazmayın!

Gerçekten birçok arkadaşın dediği gibi burada çok problemli bir çok insan var. İnsana paylaşım yaptırmıyorsunuz. Yok böyle birşey yahu.

Arkadaş yazısında ne demiş,benım anladıgım siz tavsiyede bulunursunuz bunu kullanmak tamamen kullanıcının şahsi kararıdır.Ben bunu anlıyorum,birde benım nickine ithafen yazı yazmayan cevap hakkı doguyor ve kimse kimseye cevap yazmayın diye emirli konuşamaz,2 mesaj yukarıda konusmayalım demiştik uzerıne benım sordugum ardı arkası kesilmez sorular demişsiniz,ben sizi uzmanmı göruyormuşum ki size ardı arkası kesilmeyen soru sorayım ya anlatmak ıstedıgınızı anlatamıyorsunuz,neyse size bol kazançlar dahada asabımı bozmak istemiyorum.Lutfen rica edıyorum benım adımı kullanarak yazı yazmayın.

grkms
Sr. Member

Merit: 251

View Profile
May 11, 2017, 06:18:39 PM

Arkadaş yazısında ne demiş,benım anladıgım siz tavsiyede bulunursunuz bunu kullanmak tamamen kullanıcının şahsi kararıdır.Ben bunu anlıyorum,birde benım nickine ithafen yazı yazmayan cevap hakkı doguyor ve kimse kimseye cevap yazmayın diye emirli konuşamaz,2 mesaj yukarıda konusmayalım demiştik uzerıne benım sordugum ardı arkası kesilmez sorular demişsiniz,ben sizi uzmanmı göruyormuşum ki size ardı arkası kesilmeyen soru sorayım ya anlatmak ıstedıgınızı anlatamıyorsunuz,neyse size bol kazançlar dahada asabımı bozmak istemiyorum.Lutfen rica edıyorum benım adımı kullanarak yazı yazmayın.

Boşa tartışıyorsunuz. Bu yaptığınızın hiç kimseye faydası olmadığı görüşündeyim. TaaS henüz çok taze bir asset ve ben toplam CS'ın %0.16' sına sahip bir ICO yatırımcısı olduğumu belirterek şunu söylemek istiyorum: fkod' un kanaatine katılıyorum. Mevcut tutunmayı takdir ediyorum. Bounty dağıtımları herhangi bir planlama olmadan yapılmış olabilir. Bunu acemice yada sorumsuzca diyerek adlandırabilirsiniz. Fakat benim emin olduğum bir şey bu ICO' nun sahiplerinin, gerek geliştirici takımı gerek yatırımcılar olsun, birer profesyonel olduklarıdır. TaaS Fund, Iconomi'ye kıyasla asgari %50 başarı yakalayacaktır. Adım kadar eminim. Bu öngörüye göre fiyatın yakın/orta vadede 3 USD civarına çıkması kaçınılmazdır. Sadece biraz sabretmemiz gerekiyor.
fkod
Sr. Member

View Profile
May 11, 2017, 06:48:15 PM

Boşa tartışıyorsunuz. Bu yaptığınızın hiç kimseye faydası olmadığı görüşündeyim. TaaS henüz çok taze bir asset ve ben toplam CS'ın %0.16' sına sahip bir ICO yatırımcısı olduğumu belirterek şunu söylemek istiyorum: fkod' un kanaatine katılıyorum. Mevcut tutunmayı takdir ediyorum. Bounty dağıtımları herhangi bir planlama olmadan yapılmış olabilir. Bunu acemice yada sorumsuzca diyerek adlandırabilirsiniz. Fakat benim emin olduğum bir şey bu ICO' nun sahiplerinin, gerek geliştirici takımı gerek yatırımcılar olsun, birer profesyonel olduklarıdır. TaaS Fund, Iconomi'ye kıyasla asgari %50 başarı yakalayacaktır. Adım kadar eminim. Bu öngörüye göre fiyatın yakın/orta vadede 3 USD civarına çıkması kaçınılmazdır. Sadece biraz sabretmemiz gerekiyor.

Çok doğru söylüyorsunuz henüz yolun başında olan bir proje için yaşanmış bir takım olumsuzlukları, grafiksel seviyelerin yaşattığı geçici moral bozukluğunu kalıcı bir takıntı yapmanın ve tartışmalar yapmanın hiçbir gereği yok. Dayanıksız bir psikoloji ve sabırsız bir beklenti ile yatırımcı olunamaz bu şekilde elimizde yatırım tutacak iradeyi sağlayamayız dediğiniz gibi sabır.. En önemli anahtar. TaaS konusundaki tüm görüşlerinize ben de katılıyorum.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
May 12, 2017, 06:43:12 AM

Çok doğru söylüyorsunuz henüz yolun başında olan bir proje için yaşanmış bir takım olumsuzlukları, grafiksel seviyelerin yaşattığı geçici moral bozukluğunu kalıcı bir takıntı yapmanın ve tartışmalar yapmanın hiçbir gereği yok. Dayanıksız bir psikoloji ve sabırsız bir beklenti ile yatırımcı olunamaz bu şekilde elimizde yatırım tutacak iradeyi sağlayamayız dediğiniz gibi sabır.. En önemli anahtar. TaaS konusundaki tüm görüşlerinize ben de katılıyorum.
Ben size suçlayıcı bir yazı yazmadım,kendi hatam oldugunu belittim ama kalkmış ders verir nitelikte cevap vermişsiniz.Hele yardakcılık yapan arkadaşa diyecek söz bulamıyorum.Konunun daha fazla uzamaması için kısa kesiyorum,exortis arkadaşımıda benim anlatmak istedigimi çok güzel bir şekilde anladığı için tebrik ediyorum.
PrintMule
Hero Member

Activity: 980

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
May 12, 2017, 09:00:59 AM

ico nun borsaya girdiği ilk günden coinler satilirmi ya diye düşünürken şimdi ne kadar iyi bir karar aldigimi görüyorum. adamlar bildiginiz üzerine yatti yani böyle şerefsizlik adilik yok. scam proje olur bu ben diyim. gerçi diyen de vardi da ico ya yüklü girdim ama cok şükür zarar görmedim ilk borsaya ciktiginda biraz pumplandi o arada elimden cikardim iyi ki de cikarmişim. bunlardan bi halt olmaz daha zannetmiyorum yani pr yerlerde zaten böyle sacmalik olmaz.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
grkms
Sr. Member

Merit: 251

View Profile
May 12, 2017, 09:12:26 AM

ico nun borsaya girdiği ilk günden coinler satilirmi ya diye düşünürken şimdi ne kadar iyi bir karar aldigimi görüyorum. adamlar bildiginiz üzerine yatti yani böyle şerefsizlik adilik yok. scam proje olur bu ben diyim. gerçi diyen de vardi da ico ya yüklü girdim ama cok şükür zarar görmedim ilk borsaya ciktiginda biraz pumplandi o arada elimden cikardim iyi ki de cikarmişim. bunlardan bi halt olmaz daha zannetmiyorum yani pr yerlerde zaten böyle sacmalik olmaz.

İnşallah pişman olmazsınız...
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
May 12, 2017, 09:36:23 AM

3 kuruş taas alıcaktık herhalde onuda alamayacaz en iyisi ben bu jamale yağdırıyım başka çaresi yok gibi hem sosyal medya hemde imzada profil linkimi kayıt etmemiş zaten projede tamamen hayal kırıklığı şu işe bak ne cevap veriyor ne bir şey.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 »
  Print  

Jump to: