Bitcoin Forum
May 10, 2024, 05:43:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 »
  Print  
Author Topic: [ $7,374 Milyon TOPLANDI]TaaS:Token-as-a-Service|Kapalı Uçlu Yatırım Fonu  (Read 47526 times)
fkod
Sr. Member

Activity: 594
Merit: 252

View Profile
May 12, 2017, 01:13:39 PM
Last edit: May 12, 2017, 01:34:53 PM by fkod

Arkadaş yazısında ne demiş,benım anladıgım siz tavsiyede bulunursunuz bunu kullanmak tamamen kullanıcının şahsi kararıdır.Ben bunu anlıyorum,birde benım nickine ithafen yazı yazmayan cevap hakkı doguyor ve kimse kimseye cevap yazmayın diye emirli konuşamaz,2 mesaj yukarıda konusmayalım demiştik uzerıne benım sordugum ardı arkası kesilmez sorular demişsiniz,ben sizi uzmanmı göruyormuşum ki size ardı arkası kesilmeyen soru sorayım ya anlatmak ıstedıgınızı anlatamıyorsunuz,neyse size bol kazançlar dahada asabımı bozmak istemiyorum.Lutfen rica edıyorum benım adımı kullanarak yazı yazmayın.

Bana yazdıklarınızın hem sorgular gibi, hem hesaba çeker gibi sözleriniz oldu ama sırf siz cevap yazmayın teşvik olmasın diye hafif manada hepsinin yerine "sorular" tabirini kullandım ki artık daha fazla yazışma olmasın, hem de mesaj kirliliği olmasın diye. Yani anladığınız manada soru sormak değil. Her neyse size bu son açıklamamı da yaptım artık yazışmayalım hem karşılıklı değerli vakitlerimizi almayalım hem forum kirliliği olmasın kimseye rahatsızlık olmasın.

Ben size suçlayıcı bir yazı yazmadım,kendi hatam oldugunu belittim ama kalkmış ders verir nitelikte cevap vermişsiniz.Hele yardakcılık yapan arkadaşa diyecek söz bulamıyorum.Konunun daha fazla uzamaması için kısa kesiyorum,exortis arkadaşımıda benim anlatmak istedigimi çok güzel bir şekilde anladığı için tebrik ediyorum.

Bak güzel kardeşim konular meseleler hiçbiri önemli değil. Ammaa önce edep! herşeyden önce edep ve terbiye! yoksa bu tavırla gelip bize bir daha yazma! Sen bizden ne yanlış ne terbiyesizlik gördün de, uslubuyla mühim bir uyarı yapmış efendi adam gibi adam bir insana yardakçı demeye kalkarsın ikimizi birden aşağılarsın burada. Söylediğini kulağın duyuyor mu. Bu kelimeyi hiç etmedin sayalım tamam mı.

Resmen yerden yere vurdun sen daha ne yazacaktın.

"O boş fikirleri dinleyenlerden birisi benim" boş fikirlinin teki
"akıllık konuşmuş mum falan diyince anlıyordur dedim gittim aldım zarar ettim." demek ki konuştuğunun adamı değilmiş, konuştuğu gibi akıllı adam değilmiş anlamıyormuş anlamadan bilmeden yazmış. İşte sonuç ortada zarar ettim kaldım.
"Kimseyi suçlamıyorum kendi aptallıgım her sakallıyı dedem zannediyorum" bu sözün en hafif manasıyla "aptallık ettim gittim olmadık insanın sözüne kandım" diyelim hadi ki bu ettiğin öyle ucu açık bir söz ki her ne yakıştırsan yakıştır ne yerine koyduğun belli değil

Bütün bunları yazıpta "kimseyi suçlamıyorum" demek nedir. Yazdıkların yenilir yutulur cinsten değil.

Bak ilk yazdığında ses etmedim içimden peki dedim olgunlukla karşıladım yazdıklarına karşı hoşgörüyle izahat yaptım ders değil. Ettiğin kelamlara bir daha bak düşün kardeşim yukarıda bana yazdıklarını bir başkasına yazsaydın sana çok daha başka konuşabilirdi.

Ama sen yine durmadın o hoşgörüyü anlamadın bir de bunun üstüne üstlük gelip hem "kalkmış ders veriyorsun" diyorsun hem de çirkin bir kelime etmeye kalktın bize.

Herşeyin cevabı yazıldı bitti. Bir daha cevap yazmak zorunda bırakmayın.

Bakın öyledir veya değildir bilemem ama dünden bu yana bu yazdıklarınızı okuyanlar "zarara girmiş acısını da forumda huzursuzluk edepsizlik yaparak çıkarmaya çalışıyorlar diyecekler."

Türlü sonu gelmeyen yanlış anlamalar (kasıtlı - kasıtsız belli değil), türlü lakayit, edep dışı sözler kelamlar. Forumun da sabrı bir yere kadar. Sadece ben değil birileri de iyice rahatsız olmaya başladı artık bakın o uyarının ilk örneğini dün gördünüz. Artık burada bitsin bu konu daha fazla uzamasın. biz boş gezen insan değilz ekmek parası kazanıyoruz! Kimsenin kendi şahsi kızgınlıkları, kayıpları, kendi çirkin hırsları için ne edepsizlik yapmaya ne de bunca yazdırıp vaktimizi çalmaya, sorumsuzca edepsizlikle vakit hırsızlığı yapmaya hakkı yok!
1715319822
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715319822
Reply with quote  #2

1715319822
Report to moderator
1715319822
Hero Member
*

Ignore
1715319822
Reply with quote  #2

1715319822
Report to moderator
It is a common myth that Bitcoin is ruled by a majority of miners. This is not true. Bitcoin miners "vote" on the ordering of transactions, but that's all they do. They can't vote to change the network rules.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715319822
Hero Member
*

Ignore
1715319822
Reply with quote  #2

1715319822
Report to moderator
1715319822
Hero Member
*

Ignore
1715319822
Reply with quote  #2

1715319822
Report to moderator
1715319822
Hero Member
*

Ignore
1715319822
Reply with quote  #2

1715319822
Report to moderator
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
May 12, 2017, 03:54:12 PM

@exortis, @fkod yapmayın kardeşim ne gerek var... Dünden beri tartışıyorsunuz.. Birbirinize ağır laflar yazdınız, boşuna kendinizi strese sokuyorsunuz. @fkod'la az muhabbetim olmuştu, iyi birisi. @exortis'te enaz onun kadar iyidir ama niye birbirinzi üzüyorsunuz.

Bırakın tartışmayı, yok biri grafik iyi demiş öteki başka birşey. Taas salak-saçma bir proje zaten. Iconomi kopyası. Alın bountylerinizi tutun/tutmayın birşekilde satıp geçeceksiniz zaten.

Şimdi banada geydirirsiniz sizde, neyse... Smiley Gerek yok kavgaya...

bilmiyorum ama eal banlar geçer sizi daha uzatırsanız, 7gün boşuna almayın. 1-2 gün önce birsürü kişi banlandı
toprak
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
May 12, 2017, 06:02:04 PM

bountylerin dağıtımıyla ilgli kesin sonuç açıkladılar mı. skate oranları azdı artırmaya niyetleri var mı ki
1melyun (OP)
Hero Member

Activity: 546

View Profile
May 12, 2017, 06:43:04 PM

bounty ile ilgili haksızlık olduğunu taas.fund sitesinden feedback bırakarak ekibin duymasını sağlayabilirsiniz. Onlarda birşey yapmazsa üstüne yattılar demektir. Birden fazla ip ve mail ile  top atışına tutabilirsiniz serbest Smiley
cakir
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1000

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
May 12, 2017, 07:34:01 PM

"A total 2%, but not less 100,000 (equal of 100,000$), of the TaaS Tokens sold during ICO are reserved for the whole Bounty Program (the Bounty Pool can be increased if we cross the limited target)."

"artırılabilir" demiş adamlar bounty pool için, artırmak zorunda değiller ki. Neyin kavgasını veriyorsunuz arkadaşlar? Elbet verirler tokenları acele etmeyin Smiley

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
May 12, 2017, 07:46:02 PM

Hangi isleri dogru ki bounty dogru olsun,bir kisiye baglamislar isleri destek atan yok,bountye katilmadigim icin cok sukur,hem zor hem vermiyorlar.
fkod
Sr. Member

Activity: 594
Merit: 252

View Profile
May 12, 2017, 08:56:35 PM

@exortis, @fkod yapmayın kardeşim ne gerek var... Dünden beri tartışıyorsunuz.. Birbirinize ağır laflar yazdınız, boşuna kendinizi strese sokuyorsunuz. @fkod'la az muhabbetim olmuştu, iyi birisi. @exortis'te enaz onun kadar iyidir ama niye birbirinzi üzüyorsunuz.

Bırakın tartışmayı, yok biri grafik iyi demiş öteki başka birşey. Taas salak-saçma bir proje zaten. Iconomi kopyası. Alın bountylerinizi tutun/tutmayın birşekilde satıp geçeceksiniz zaten.

Şimdi banada geydirirsiniz sizde, neyse... Smiley Gerek yok kavgaya...

bilmiyorum ama eal banlar geçer sizi daha uzatırsanız, 7gün boşuna almayın. 1-2 gün önce birsürü kişi banlandı

Estağfurullah @beyinsi kardeşim başımızın üstünde yerin var senin Smiley bilakis gelip yazdığınız çok çok iyi oldu çok doğru söylüyorsunuz. Açıkcası birinin gelip "@exortis iyi birisi" demesi benim @exortis'in iyi birisi olduğuna inanmama rahat yeter. Tartışırken bile ben onun yazılarından içinde bir iyilik de hissettim doğrudur. Bizim problem şahsi olarak bir tartışmaya düştük çıkamadık tadımızı kaçırdık. Son mesajımda da @exortis e sadece sükunetli bir açıklama yaptım o kadar. Son mesajım tamamen öteki gerçek anlamda saygısız edepsiz kişiye yönelikti @exortis ile ilgili değildi. Şimdi bu mesajınızı herşeyi tatlıya bağlamaya vesile yapalım @exortis ile tartışmalarımızdaki söylenenleri unutalım. Ben @exortis kardeşimden razıyım umarım o da benden razı olur.

Gelip hassasiyet gösterip konunun güzellikle kapanmasına destek olduğun için çok teşekkür ederim @beyinsi kardeşim sağolasın Smiley
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
May 12, 2017, 09:12:18 PM

Gelecekte hepimiz üzüleceğiz. Buna neyin sebep olacağı bende kalsın...
1melyun (OP)
Hero Member

Activity: 546

View Profile
May 12, 2017, 09:56:21 PM

"A total 2%, but not less 100,000 (equal of 100,000$), of the TaaS Tokens sold during ICO are reserved for the whole Bounty Program (the Bounty Pool can be increased if we cross the limited target)."

"artırılabilir" demiş adamlar bounty pool için, artırmak zorunda değiller ki. Neyin kavgasını veriyorsunuz arkadaşlar? Elbet verirler tokenları acele etmeyin Smiley
A total %2 yi koparmaya çalışıyoruz.  Undecided  zaten adamın verdiği cevapta o yönde %2 si dedik ama btc imzasına verecez demedik diyor bir sürü pazarlama stratejisi yürüttük falan filan. İşin parasında değilim ben, paranın üstüne kim konmaya çalışıyor onu öğrenmeye çalışıyorum Smiley Çok merak ettim. Ekibede mail attım onların cevabına göre hareket edecem.
Daha öncesinde ing. başlıkta birileri ponzi bunlar demişti. Eğer paranın üstüne jamal değilde ekip konuyorsa benim için ponzi oldukları kesinleşecek Smiley
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
May 13, 2017, 07:16:34 AM

Yakinda bittrex ve poloda olacagi soylentileri dolasiyor ortalikta,spek mi yapiyorlar veya altdan bilerikmi topladilar aklimda deli sorular.Attik unuttuk bakalim sifirda olsa sirf meraktan satmayacagim bu kapaze coini
markyminer
Hero Member

Activity: 532
Merit: 500

View Profile
May 13, 2017, 09:47:21 AM

Böyle saçma bir Coin Ico yonetisi ilk defa görüyorum. %2 dağıttık diyor da hangi kampanya için dağıttıklarını kendileri de bilmiyor böyle saçma fon yönetirse bunlar hiç bir şey olmaz bu coinden.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
May 13, 2017, 10:39:21 AM

Might be deselerdi keyfi olurdu. Can be da kesinlik vardır. burada ama kendileri bu yönetimin kararı biz 100bin taas vericez %2 vermicez diyorlar. Üstlerine gidincede geri vites yapıyorlar. ya bir dusunelim 60bin dolardan kacacak firma değiliz falan diyorlar. tamamen kolpalar. İconominin kılı olamazlar.
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
May 13, 2017, 02:34:49 PM

jamal pm atabilirsiniz dedi bana telegramda. attım dönüş yapmıyor şimdi.

myetherwallet adresimi vericem buna, ama myetherwalletta taas'ın gözükmesini nasıl sağlayabiliriz arkadaşlar? gup gibi var olan bir coin mi taas?
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
May 13, 2017, 02:43:11 PM

myetherwallet adresimi vericem buna, ama myetherwalletta taas'ın gözükmesini nasıl sağlayabiliriz arkadaşlar? gup gibi var olan bir coin mi taas?

https://etherscan.io/token/TAAS?a=ETHADRESI

su linkten gonderim yapildiginda gozukur
emreunsal10
Sr. Member

View Profile
May 13, 2017, 02:45:18 PM

https://etherscan.io/token/TAAS?a=ETHADRESI

su linkten gonderim yapildiginda gozukur

sorumun cevabı bu değildi.

ben taası chronobanktaki gibi bir kod ile ekleyip eklemdiğimizi sormuştum. ancak şu an farkettim ki zaten bulunuyormuş taas myetherwalletta, guppy gibi var olan bir coin imiş. teşekkürler yine de.
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
May 13, 2017, 02:46:54 PM

Jamal geri donus yapmaz 500-600 kısıden mesaj gelecek adama siz atın yeter. Yılın fiyasko kampanyasında 1 numarada suan taas var benim icin allahtan imzasında yokum
emreunsal10
Sr. Member

View Profile
May 13, 2017, 02:49:01 PM

Jamal geri donus yapmaz 500-600 kısıden mesaj gelecek adama siz atın yeter. Yılın fiyasko kampanyasında 1 numarada suan taas var benim icin allahtan imzasında yokum

valla bilemiyorum sen at ben ben geri dönüş yaparım dedi, sallıyor muhtemelen başından Cheesy chronobank daha kötü sonuç verdi ama bu kadar amatör yönetilmedi, yönetiliş açısından katılıyorum. bancor da benim haftalık bountyi yatırmamış, bounty managera mesaj atılmıyor falan, onda da patlamayız umarım. Cheesy
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
May 13, 2017, 05:00:46 PM

valla bilemiyorum sen at ben ben geri dönüş yaparım dedi, sallıyor muhtemelen başından Cheesy chronobank daha kötü sonuç verdi ama bu kadar amatör yönetilmedi, yönetiliş açısından katılıyorum. bancor da benim haftalık bountyi yatırmamış, bounty managera mesaj atılmıyor falan, onda da patlamayız umarım. Cheesy

Bancor merak etme onda bir sıkıntı olmaz benimde 1 hafta sonra blog ödülüm yattı düşün. Kadın demekki fazla onlıne olamıyor herhalde. Bu taas için ise benim profil linkimden dolayı beni elemiş sen düşün ben hiç taas alamayabilirim birde sosyal medyadada aynı olay var bu adam olduğu sürece onuda düzeltmez ondanda alamam büyük ihtimal 1 ay boşa gitti diyebiliriz.
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
May 13, 2017, 05:33:42 PM

Grin Kaybedenler kulubüne hoş geldik ikram edecek birşeyler yok mu ? Bu ne ya projeye bakıp çıkayım dedim, bin ah! işittim. Nedir bu bounty lerden çektiklerimiz. Dilendirici yaptılar bizi iyice, sanki biz diyoruz pazarlama faaliyetlerinizi illede burada yürütün diye.
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
May 13, 2017, 08:45:59 PM

sosyal medya bountyleri için google dosyaları halen güncellenmemiş. sonraki tarihlerde eklemiştim bende ve ana konuya mesaj atınca jamal efendi daha önemli işlerim var o nedenle güncellemeyi sonra yapacağım demişti ama halen orada bir gelişme yok. sosyal medya ile ilgili elinde bilgi olan var mı acaba?

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌