Bitcoin Forum
May 30, 2024, 06:48:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 »
  Print  
Author Topic: [ $7,374 Milyon TOPLANDI]TaaS:Token-as-a-Service|Kapalı Uçlu Yatırım Fonu  (Read 47528 times)
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
May 18, 2017, 08:12:30 PM

face, twitter listeleri açıklanmış, kontrol edin hata varsa bildirin arkadaşlar

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1792938.msg19080869#msg19080869

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1792938.msg19085082#msg19085082

dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
May 18, 2017, 08:24:11 PM

okadar ölü gelmişki göndermeselerde olurmuş Cheesy
gerçi hiç yoktan iyidir boşuna dememişler bakarsın ja-malın dediği  4-6 dolar olursa tanesi ozaman güzel olur Cheesy
PrintMule
Hero Member

Activity: 980

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
May 18, 2017, 09:07:44 PM

bu adamlar belli oldu yani artık kesinlikle birşeylerin peşindeler kendi cikarlari doğrultusunda tabi bizim  iyiligimizi istediklerini düşünmüyorum icosuna ayri bountylerine ayri girmiş birisi olarak iyice boku cıktı bu projenin  . ilk araştirip girerken scam dedikodusu cikmişti hatirlarsaniz.artik ciddi ciddi ateş olmayan  yerden duman cikmaz moduna geçtim. bugun olan dağitim yapilmadi. muhtemelen dağitimlar yapilacak yapilmayacak demiyorum ama ne zaman ne olur nasil olur allah bilir Smiley

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
May 18, 2017, 09:43:51 PM

okadar ölü gelmişki göndermeselerde olurmuş Cheesy
gerçi hiç yoktan iyidir boşuna dememişler bakarsın ja-malın dediği  4-6 dolar olursa tanesi ozaman güzel olur Cheesy
ölüyü geçtim saçma sapan rejectler var not showing friends, duplicate olanların ikisini birden banlamış, faceye katılıpta listede görünmeyenlerde konuya üşüşmüş. mesela ben katıldım ama hiç yokum hiçte üzülmedim Cheesy
Kubra Dam
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
May 18, 2017, 09:51:08 PM

Telegram'daki muhabbete bakar misiniz? Taas holders olarak bounty dagitilmamasini oylama hakkimiz var mi diyor 3-5 tane hiyar. Sever misin sabaha mi birakirsin...
1melyun (OP)
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
May 18, 2017, 11:40:34 PM

Jamalın sucu yok gibi duruyor. Daha listeyi yapmadan tutarı soylemiş, taascı yok demiş. Jamalda olaylardan rahatsız belliki. Adama iyi sovduler ama screenshota göre taascılar jamala da yaslamıslar. Gozumde değeri 1 cent bile değil bu coinin
Ben taas ekibine mail gönderdim bu konuyla ilgili ama hiçbir geri dönüş yapmadılar. Bounty ödülünün 100k olarak ödenmesi hem cevap vermedikleri için hem de screenshot'a göre ekibin suçu. Bounty'nin bu tarihe sarkmasının sebebine gelecek olursak, ekibin bu tokenları yollaması birkaç dakika alır. En başından postları saymayarak, güncelleme yapmayarak bizi mağdur eden belli. Spreadsheet hazır herşey yerli yerinde olsa ve bizi bekletseler o zaman anlardık ki ekip bu bounty dağıtımını geç yapacak ve suçu onlarda arardık.
Öte yandan son fotoğrafta bugün başlamalıyız diyor dimitri, jamal ise;"herkesin adresini göndermesini bekleyebilir miyiz dedin ama" diyor.
Şimdi bu bounty adreslerinin dashboard'a değilde direkt eth adreslerine gönderilmesini isteyecek olan taraf ekip olmalı. Bu da zamanı daha da uzattı. Bana göre jamal'ın şu ana kadarki tek suçu spreadsheet'i zamanında güncellememesi, diğer mallıkların hepsi ekibe mal edilebilir.
ikm
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
May 19, 2017, 06:42:48 AM

Jamalın sucu yok gibi duruyor. Daha listeyi yapmadan tutarı soylemiş, taascı yok demiş. Jamalda olaylardan rahatsız belliki. Adama iyi sovduler ama screenshota göre taascılar jamala da yaslamıslar. Gozumde değeri 1 cent bile değil bu coinin
Ben taas ekibine mail gönderdim bu konuyla ilgili ama hiçbir geri dönüş yapmadılar. Bounty ödülünün 100k olarak ödenmesi hem cevap vermedikleri için hem de screenshot'a göre ekibin suçu. Bounty'nin bu tarihe sarkmasının sebebine gelecek olursak, ekibin bu tokenları yollaması birkaç dakika alır. En başından postları saymayarak, güncelleme yapmayarak bizi mağdur eden belli. Spreadsheet hazır herşey yerli yerinde olsa ve bizi bekletseler o zaman anlardık ki ekip bu bounty dağıtımını geç yapacak ve suçu onlarda arardık.
Öte yandan son fotoğrafta bugün başlamalıyız diyor dimitri, jamal ise;"herkesin adresini göndermesini bekleyebilir miyiz dedin ama" diyor.
Şimdi bu bounty adreslerinin dashboard'a değilde direkt eth adreslerine gönderilmesini isteyecek olan taraf ekip olmalı. Bu da zamanı daha da uzattı. Bana göre jamal'ın şu ana kadarki tek suçu spreadsheet'i zamanında güncellememesi, diğer mallıkların hepsi ekibe mal edilebilir.

katılıyorum işini gevşek yapmasının suçu baştan her hapta güncellense ico bitince yazacak güncellemeler bitti. devden haber bekliyorum bakın ozman kafalarının etlerini yiyorlardı. ama kendisinde iş ahlakıyok bikere .
imzasında starbase bile vardı onuda kaldırmış sanırım aldılar elinmen yöneticili bu olaylar yüzünden. arap sermaseyi olarak onegrama girmiş bide onada giresim vardı jamala yüzünden girmicem
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
May 19, 2017, 07:02:34 AM

katılıyorum işini gevşek yapmasının suçu baştan her hapta güncellense ico bitince yazacak güncellemeler bitti. devden haber bekliyorum bakın ozman kafalarının etlerini yiyorlardı. ama kendisinde iş ahlakıyok bikere .
imzasında starbase bile vardı onuda kaldırmış sanırım aldılar elinmen yöneticili bu olaylar yüzünden. arap sermaseyi olarak onegrama girmiş bide onada giresim vardı jamala yüzünden girmicem

boşver girmedigin iyi olmuş. bu jamal hıyarı benim sucum yok ben görevimi yaptim teamden haber bekliyorum felan dese de hikaye hocam. sen adam gibi haftalik sayimlarini yapsaydin giren cikan reject neyse ayirsaydin hem işini kolaylaştırırdı hem de bu kadar insani bekletmezdi diye düşünüyorum. diğer yandan taas in telegram katildigim icolar içerisinde ki telegram başlıklarında gördüğüm en saçma muhabbetlere sahne oluyor. yani bedavadan alcaksiniz zaten bekleyin diyenin den  beleş nede olsa durup durup ayni şeyleri sormayin diyene kadar işte en son dağitilmasin bu paylar diyene kadar herşey var. adamlar tam sığır. ethbits'in bountyide sanirim jamal da geçenlerde sanki öyle bişi görmüştüm ama yanılıyor da olabilirim  bountylerin geciktiğine dair bişiler vardi şimdi hatirlayamadim.
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
May 19, 2017, 07:29:48 AM

boşver girmedigin iyi olmuş. bu jamal hıyarı benim sucum yok ben görevimi yaptim teamden haber bekliyorum felan dese de hikaye hocam. sen adam gibi haftalik sayimlarini yapsaydin giren cikan reject neyse ayirsaydin hem işini kolaylaştırırdı hem de bu kadar insani bekletmezdi diye düşünüyorum. diğer yandan taas in telegram katildigim icolar içerisinde ki telegram başlıklarında gördüğüm en saçma muhabbetlere sahne oluyor. yani bedavadan alcaksiniz zaten bekleyin diyenin den  beleş nede olsa durup durup ayni şeyleri sormayin diyene kadar işte en son dağitilmasin bu paylar diyene kadar herşey var. adamlar tam sığır. ethbits'in bountyide sanirim jamal da geçenlerde sanki öyle bişi görmüştüm ama yanılıyor da olabilirim  bountylerin geciktiğine dair bişiler vardi şimdi hatirlayamadim.

hocam adamda bir kere iş ahlakı yok. böyle bounty yönetilmez, sen üzerine düşen görevi günlük ve haftalık takip edeceksin. imzacılardan bilmem haftada bu kadar mesaj at demek kolay ama bunu takip etmiyorsan hem hakkıyla bu işi yapan insanların hakkını sahte imzacılara vermiş olursun, hemde işlerin böyle sarpa sarmasına neden olursun.
sonra çıkıp ağlarsın ben değilim ama boş işte...
hayırlısı ile bi gelsin kurtulalım bu işten:(SadSad

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
May 19, 2017, 08:23:58 AM

dediklerinizi okudum hepiniz haklısınız sonuc olarak ama proje gerçekten büyükse eğer ki ben öyle düşünmüyorum en azından bir tane yönetici gelir şu platforma der ki arkadaşlar durum böyle böyle biraz geç oldu kusura bakmayın vs vs çözülecek dersin milletin gazini alir yol verir gönderirsin yani bu kadar zor değil. dingil foruma girmiyor dimitir midir nedir telegram arada giriyor bişiler söylüyor kaçiyor felan yazik ettiler projeye güya fon projesi olacak ulan daha elindeki 8 milyonla ne bok yapacagini bilemedin bide millet sana parasini mi vercek. jamal dingili o ayri başlık zaten bence yani adam bir proje nasil yönetilmez sorusunun  vücut bulmuş hali. kendisini @sylon nickli legendary abimizden ders almaya gönderelim. sylon u taniyan varmi bilmiyorum ama daha önceki bounty manageri oldugu bir  programa girmemiştim. en son sanirim encryptotel de o vardi yemin ederim şiir gibi bounty düzenlemişti adam ilgili linkten paylaşiyordu imza durumlari güncellemeler stake hesaplamalari bu kadar mesaj da başladin bu kadarda bitirdin işte hak kazandın yada kazanmadin stake verip geçiyordu geçen hafta son gün sonlanınca ico akşamında listeyi güncelledi eksik varsa hata varsa bildirin dedi patir patir hepsi halloldu. 2 hafta sonrada dagitilcak dedi muhtemelen haftaya dağitir diye düşünüyorum.şimdi bu adamin iş ahlakına bak bide bu dingilin. jamal tutumuyla insanlari projeden soguttu. diğer tarafta sylon projeye ısındırdı birde öyle bir durum var .

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
May 19, 2017, 01:11:49 PM

facebook bountysi için; friends list not showing yazıp gelecek 10küsür taastan beni mahrum bırakmışlar.. Cheesy bilmiyordum bu kuralı, var mıydı böyle bir kural?
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
May 19, 2017, 01:49:14 PM

facebook bountysi için; friends list not showing yazıp gelecek 10küsür taastan beni mahrum bırakmışlar.. Cheesy bilmiyordum bu kuralı, var mıydı böyle bir kural?

Adam bakmayı bilmiyor normaldir banada yazmış aynısını itiraz et ama sonuçlanırmı zannetmiyorum.
Kubra Dam
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
May 19, 2017, 01:58:29 PM

Telegram'da Dimitri ile bir diyalog geçti aramda gördüyseniz. Hala bounty adreslerini göndermeyenler var onları bekleyeceğiz bounty dağıtımın yapılması için diyor.

Herkesin cüzdan kodlarını göndermiş olma ihtimali 1-2 senede falan oluşur sanırım. 2020'de falan gelir Taas bounty beyler, sakin olun. Değerlenmiş olur hem belki 3-4$ olur.

3 kuruşluk bounty için 40 takla atan bir ICO ilk kez görüyorum. Nerden girdiysek.  Smiley
Navigo
Hero Member

View Profile
May 19, 2017, 02:11:58 PM

Telegram'da Dimitri ile bir diyalog geçti aramda gördüyseniz. Hala bounty adreslerini göndermeyenler var onları bekleyeceğiz bounty dağıtımın yapılması için diyor.

Herkesin cüzdan kodlarını göndermiş olma ihtimali 1-2 senede falan oluşur sanırım. 2020'de falan gelir Taas bounty beyler, sakin olun. Değerlenmiş olur hem belki 3-4$ olur.

3 kuruşluk bounty için 40 takla atan bir ICO ilk kez görüyorum. Nerden girdiysek.  Smiley
Çok saçma ya sanki ilk defa imza bounty si alacağız zaman kazanmak için kırk takla atıyorlar şimdiye kadar her ico belli bir gün verdi ve o gün adresini vereblerinkini gönderdi. Geri kalanı da belli bir gün daha bekletirsin adres gelirse sorun yok gelmezse ya yakarsın yada adres yollayan kişilere adil şekilde dağıtırsın.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
emreunsal10
Sr. Member

Merit: 256

View Profile
May 19, 2017, 05:48:59 PM

Adam bakmayı bilmiyor normaldir banada yazmış aynısını itiraz et ama sonuçlanırmı zannetmiyorum.

itiraz ettim ve accepted olarak değiştirdi, bir de 12 yerine 16 taas yapmış. newsletterden de 6 küsür var, 22-23 taas gelecek signature hariç. ama ne zaman dağıtırlar bilmiyorum, onun için de bir mesaj attım. cevap verirse yazarım tekrar buraya.
Navigo
Hero Member

View Profile
May 19, 2017, 07:04:53 PM

Taas blog tablosunu güncellemiş.
 https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Mfoi3Di7f_ZomK1c1eQer-YhtTCp1RyTiXLVtNOeqo0/edit#gid=1839175592
Fakat her zamanki gibi saçma şekilde kimsenin adresi yazmıyor nasıl yollayacak bunlar bence bir sürü yanlışlık olacak hadi hayırlısı.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████

████  ████  ████  ████  ████

.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
May 19, 2017, 07:53:49 PM

Arkadaşlar bunlardan bi cacık olmaz. Daha bir bounty yönetemiyorlar, nerde kaldı milyon dolarları yönetmek. Bu adamları aklınızda tutun ve birdahaki bunların olduğu organizasyonlara kesinlikle katılmayın.
Herkese bol şans...

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄