Bitcoin Forum
May 30, 2024, 11:57:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 »
  Print  
Author Topic: [ $7,374 Milyon TOPLANDI]TaaS:Token-as-a-Service|Kapalı Uçlu Yatırım Fonu  (Read 47528 times)
Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
May 20, 2017, 05:27:53 PM

Taas artık scam olarak kabul edilmelidir.
Yazık jamal işin içinden çıkmaya calısıyor ama ekibin hiç niyeti yok.
Adamlar 7.5m dolar topladılar. Dandik 100k coini vermeye niyetlenmiyorlar.
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
May 20, 2017, 05:48:33 PM

Taas artık scam olarak kabul edilmelidir.
Yazık jamal işin içinden çıkmaya calısıyor ama ekibin hiç niyeti yok.
Adamlar 7.5m dolar topladılar. Dandik 100k coini vermeye niyetlenmiyorlar.

telegramdan geçen dimitriyi denklemiştim sanirim çarşamba günü dağitilacak dedi. bi kaç kişide yine taam la uzatmayin çarşamba dağitilcak hiç vermeseler ne olacak sanki yaklaşim içerisindeydi bu milletin gazina geliyor bu dimitiry di taas teamdi . bugun de sanirim jamal yeni bir liste oluşturuyordu işte  bitcointalk signature + facebook + twitter vs diye kim neye katildiysa heralde toplu bi liste hazirliyordu bakalim ne olacak.
stromae
Full Member

Activity: 309
Merit: 100

View Profile
May 20, 2017, 06:05:19 PM

O değil de, yazdığımız 50 post boşa mı gitti şimdi? İmzadan hepi topu 157 taas gelecekti. Üstüne yatmasa bari oçlar...

Hocam rütbeli birisiniz baya, yok mu global forumda saygı değer bir tanıdığınız kişi?

Konuşalım, versin bu bounty'nin sorumlusuna sağlam bir negatif trust. Adam kırmızı trust olursa bir daha kimsenin canını sıkamaz ilerde.

Gerideki sayfalarda da bir arkadaş tavsiye etmiş bu yolu, bana çok mantıklı geldi? Yok mu global şekilde trust'ı etki edebilecek bir tanıdığı olan babayiğit? Huh

Hiç böyle imza falan işim olmadı ama görüyorum sizin halinizi üzülüyorum. Hakkınız olan şeyi vermiyorlar.
Okuzgozu
Sr. Member

View Profile
May 20, 2017, 06:20:29 PM

O değil de, yazdığımız 50 post boşa mı gitti şimdi? İmzadan hepi topu 157 taas gelecekti. Üstüne yatmasa bari oçlar...

Hocam rütbeli birisiniz baya, yok mu global forumda saygı değer bir tanıdığınız kişi?

Konuşalım, versin bu bounty'nin sorumlusuna sağlam bir negatif trust. Adam kırmızı trust olursa bir daha kimsenin canını sıkamaz ilerde.

Gerideki sayfalarda da bir arkadaş tavsiye etmiş bu yolu, bana çok mantıklı geldi? Yok mu global şekilde trust'ı etki edebilecek bir tanıdığı olan babayiğit? Huh

Hiç böyle imza falan işim olmadı ama görüyorum sizin halinizi üzülüyorum. Hakkınız olan şeyi vermiyorlar.
Adamlar 7.5m dolar almış herkes eksilese ne olacak? Adamlar dağıtmıyorum dese forumunda yapacağı parasal bir yaptırım yok.
stromae
Full Member

Activity: 309

View Profile
May 20, 2017, 06:32:44 PM

Adamlar 7.5m dolar almış herkes eksilese ne olacak? Adamlar dağıtmıyorum dese forumunda yapacağı parasal bir yaptırım yok.

Ben bu kampanya özelinde demedim. Aynı şahıs, ismi lazım değil, başka kampanyaların da başına geçmesin ilerde ve saf dışı kalsın diye bu fikri yazmak istedim.

Bu kampanyada olan olmuş zaten, geçmiş olsun.
Okuzgozu
Sr. Member

View Profile
May 20, 2017, 06:35:02 PM

Ben bu kampanya özelinde demedim. Aynı şahıs, ismi lazım değil, başka kampanyaların da başına geçmesin ilerde ve saf dışı kalsın diye bu fikri yazmak istedim.

Kampanya yöneticisi jamaal var ama oda suan magdur durumda. Adam tekrar liste yapıyor. Bu taas ekibi herkesi magdur etti.
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
May 20, 2017, 06:38:55 PM

Ne scam projeler cikti topladiklari parayla kactilar sonra yine buralara gelip yeni projelerle sahte haberlerle milleti yine kandirdilar.Lanrt olasica taas en azindan borsaya girdi, icoya katilanlarin ilk zaman %40 kari oldu o zaman sataymisim iyiymis.Yanliz ben sunu hatirliyorum yabanci baslikta cok zaman once birileri bountycileri surundurecekler oyle hepsini bir verip coinin dumplatmayacaklar yavas yavas parca parca verecekler falan demisti
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
May 20, 2017, 07:20:54 PM

Daha scam olmadı ne telaş bu arkadaş. Bir projedir gelip geçicek yapacak bir şey yok adamlar şerefsiz çıktılar ama bence dağıtırlar er geç inşallah.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
May 20, 2017, 07:45:28 PM

Daha scam olmadı ne telaş bu arkadaş. Bir projedir gelip geçicek yapacak bir şey yok adamlar şerefsiz çıktılar ama bence dağıtırlar er geç inşallah.

dagıtım olur ama anca 2 hatfa sonra :Cheesy inşşall erken olmasa çok iyi
ico dağıtılınca zaten deli bir satış bekliyorum
tabi toplayıp ters köşe yapmazlarsa geçi bunlar onuda beceremezde Cheesy
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
May 20, 2017, 08:11:24 PM

ICO sırasında yatırılan coinlerin bugün itibariyle değeri:
13.180.000$

TAAS market cap:
8.800.000$

Durum:
%33 zarar

ICO'ya katılmamakla doğru bir tercih yapmışım.
1melyun (OP)
Hero Member

Activity: 546

View Profile
May 20, 2017, 09:19:20 PM

Tamam ekip cimri, bounty sorumlusu mal ve bu yüzden bounty ödülleri gecikti ve daha az kazanacaz. Coin zaten scam diğerleri gibi, fakat projeye gelince henüz hiçbirşey belli değil. Ponzi olsalar bile en azından birkaç kar payı dağıtımı görür bu coin diye düşünüyorum. İlk kar payı dağıtıldıktan hemen sonra yapıştırın gitsin.  Lips sealed
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
May 20, 2017, 10:44:21 PM

Tamam ekip cimri, bounty sorumlusu mal ve bu yüzden bounty ödülleri gecikti ve daha az kazanacaz. Coin zaten scam diğerleri gibi, fakat projeye gelince henüz hiçbirşey belli değil. Ponzi olsalar bile en azından birkaç kar payı dağıtımı görür bu coin diye düşünüyorum. İlk kar payı dağıtıldıktan hemen sonra yapıştırın gitsin.  Lips sealed

Zaten ne alacazki çok az bir taas alıcaz onuda burnumuzdan getiriyorlar bozsam ne olacak tutsam ne olacak öyle bir şey. Bakalım gönderecekmi oda var.
Ergenekon
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 500

View Profile
May 20, 2017, 11:38:24 PM

matchpool imzası bittikten sonra
taasın imzasına girmeyi bir ara düşündüm sonra vazgeçtim başka bir imzaya girdim. oradan alacağımı aldım
iyiki taasa girmemişim, hala imza parası peşinde koşacaktım Grin
lettucebee
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 250

View Profile
May 21, 2017, 06:22:17 AM

Ben artık bu coini takip etmeyi bıraktım yoksa saçım beyazlayacak. Banane ne zaman dağıtırlarsa dağıtsınlar. En fazla alacağımız üç kuruşu almayız dahası var mı?

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
E R N
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
TOKEN SALE
AIRDROP
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
  ▬▬   GET IN TOUCH   ▬▬ 
TELEGRAM  FACEBOOK  TWITTER
YOUTUBE   INSTAGRAM
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
May 21, 2017, 08:25:55 AM

Alacak totale göre az olsa da bir çok insanın emeği var. Benim tanıdığım insanlar arasında da mağdur olanlar oldu. Fakat 10 yada 20 gün gecikti veya destek yeteri kadar iyi değil diye koskoca projeye sövmeyin arkadaşlar yazık. Biraz daha zaman verin bu insanlara. TaaS'da imzadan olmasa da benim de bir sıkım yatırımım var. Hold modunda bekliyorum ve izliyorum. Ama kar ederim ama çöp olur. Hiç bir durumda kimseye sövmem. Çok çok kendime söverim. Sonuçta kimse yakamıza yapışmadı "şuraya biraz BTC at yada imza çek" diye...
bircoin
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
May 21, 2017, 11:13:28 AM

Jamal günde 10 tane kişinin verileri doğru olarak girse . İşte bende 100 yaşında olacağım . Grin Grin Grin

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
nyks
Full Member

Activity: 196

View Profile
May 21, 2017, 05:14:26 PM

Tüm bountyleri tek listede sayfa sayfa eklemişler ve ilk sayfaya sırayla katılanların ödül toplamını giriyorlar bu hızla 1 haftaya anca biter sanırım.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1XKlY9xEGkX4RdRmAS3nCkLtvFK9aSUVrVvB7L22uihk/edit#gid=0
beyinsi
Hero Member

Activity: 742

View Profile
May 21, 2017, 05:48:06 PM

o kadar uğraştınız umarım sonunda ödüllerinize kavuşabilirsiniz.
1melyun (OP)
Hero Member

Activity: 546

View Profile
May 21, 2017, 07:02:30 PM

Adama slackten nasıl gidiyor bounty herşey yolunda mı bak bizim forumda çok fazla şikayet var dedim. Herşey yolunda diyor, güler misin ağlar mısın? Tablo kullanmasınıda bilmiyor, üşenmesem listesini yapıp yollayacam al amma uğraştın diye Smiley
Bu arada tabloya alacağınız TaaS lar yazılmasada birkaç kişinin adını gördüm. Bakın eksik kampanya falan var mı adınıza.
Lordzc, adresin girilmemiş dikkat et.
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
May 21, 2017, 07:22:11 PM

Adama slackten nasıl gidiyor bounty herşey yolunda mı bak bizim forumda çok fazla şikayet var dedim. Herşey yolunda diyor, güler misin ağlar mısın? Tablo kullanmasınıda bilmiyor, üşenmesem listesini yapıp yollayacam al amma uğraştın diye Smiley
Bu arada tabloya alacağınız TaaS lar yazılmasada birkaç kişinin adını gördüm. Bakın eksik kampanya falan var mı adınıza.
Lordzc, adresin girilmemiş dikkat et.

Adama 3 defa ayrı zamanlarda nizami PM attım. Takmıyor adam beni.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 »
  Print  

Jump to: