Bitcoin Forum
June 23, 2024, 10:24:09 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 »
  Print  
Author Topic: [ $7,374 Milyon TOPLANDI]TaaS:Token-as-a-Service|Kapalı Uçlu Yatırım Fonu  (Read 47538 times)
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 11, 2017, 07:12:01 AM

karparyı zamanı zatn token alınmaz almışsanda aldığın kar payı ile üzerine ekleyeceksin ve bekliceksin bu kaçınılmaz bir durum . bende tasın ico performanısını geçeceğine inanıyorum ama sitelerinin tasarımını düzenlemleri lazım iconomi.net bu tarafatan daha iyi bir kulanım veriyor

ICO performansı derken neyi kastettiniz ? Kasıt fiyatsa onu çoktan geçtik zaten. 3.2 kat değerlendi ico fiyatına oranla. Ayrıca "kar payı zamanı token alınmaz" beyanına katılmıyorum. Asıl kar payı zamanı alınır. Snap öncesi alıp, sonrası derhal satacak öngörüye sahipseniz tabi. Fiyatta spekülasyon olmasın diye açıklamadılar snap tarihini. Yoksa 15 dolar olurdu 1 TaaS.
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
August 11, 2017, 12:06:16 PM

karparyı zamanı zatn token alınmaz almışsanda aldığın kar payı ile üzerine ekleyeceksin ve bekliceksin bu kaçınılmaz bir durum . bende tasın ico performanısını geçeceğine inanıyorum ama sitelerinin tasarımını düzenlemleri lazım iconomi.net bu tarafatan daha iyi bir kulanım veriyor

ICO performansı derken neyi kastettiniz ? Kasıt fiyatsa onu çoktan geçtik zaten. 3.2 kat değerlendi ico fiyatına oranla. Ayrıca "kar payı zamanı token alınmaz" beyanına katılmıyorum. Asıl kar payı zamanı alınır. Snap öncesi alıp, sonrası derhal satacak öngörüye sahipseniz tabi. Fiyatta spekülasyon olmasın diye açıklamadılar snap tarihini. Yoksa 15 dolar olurdu 1 TaaS.

Doğru söylüyorsunuz . Snap tarihini muallak da bıraktıkları için fiyatta çok aşırı bir artış olmadı . Aralık ayında çok net bir şekilde 15 dolar 'a merdiven dayayacağından şüphem yok  . İlk kar payında bir sıkıntı yaşanmadığı için + ' ları çok fazla . Yeni katılımcılar mutlaka 2. kar payına sağlam bir şekilde gireceklerdir diye düşünüyorum .
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
August 11, 2017, 10:24:02 PM

bugün yine yukarı yönlü bir hareket izledi ama 1 saat öncesinde durdu gibi görünüyor. dalgalana dalgalana evvela 3 sonra 5 dolar seviyesini kırar gibi. 8 milyon küsür arz fiyatın yükselmesi için müsait.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
grkms
Sr. Member

View Profile
August 12, 2017, 08:09:28 AM

bugün yine yukarı yönlü bir hareket izledi ama 1 saat öncesinde durdu gibi görünüyor. dalgalana dalgalana evvela 3 sonra 5 dolar seviyesini kırar gibi. 8 milyon küsür arz fiyatın yükselmesi için müsait.

3 $ bandını geçince tekrar 2 - 2.40 $ bandına gelecekmiş gibi bir his var içimde . Çoğu kişinin güveni yoktu ilk kar payında . Sansasyon ' u bol olmuştu malum Jamal sayesinde .

Fakat kar payları güzel dağıtıldı güzel kazanç sağlandı . Kısa sürede daha hızlı yükselişe geçecek gibi duruyor . Toparlamak için aslında yine uygun fiyatlar .
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
August 12, 2017, 01:32:35 PM

3 $ bandını geçince tekrar 2 - 2.40 $ bandına gelecekmiş gibi bir his var içimde . Çoğu kişinin güveni yoktu ilk kar payında . Sansasyon ' u bol olmuştu malum Jamal sayesinde .

Fakat kar payları güzel dağıtıldı güzel kazanç sağlandı . Kısa sürede daha hızlı yükselişe geçecek gibi duruyor . Toparlamak için aslında yine uygun fiyatlar .

kar payini nasil dağittilar hocam ? bu kar payi dağitimiyla ilgili bilgi alabileceğim bir site mevcutmu ? yoksa siz biliyorsaniz eğer yazabilirmisinz kısaca sizinde vaktinizi almayayim. nasil yapilir nasil olur dağitim ne zaman ne arayla yapiliyor vs bu tarz bilgilendirmeler yapabilirseniz cok sevinirim
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
August 12, 2017, 07:13:09 PM

kar payini nasil dağittilar hocam ? bu kar payi dağitimiyla ilgili bilgi alabileceğim bir site mevcutmu ? yoksa siz biliyorsaniz eğer yazabilirmisinz kısaca sizinde vaktinizi almayayim. nasil yapilir nasil olur dağitim ne zaman ne arayla yapiliyor vs bu tarz bilgilendirmeler yapabilirseniz cok sevinirim
0.28 cent token başına kar dağıtıldı. 0.28 cent değerinde eth satın alıp cüzdanınıza yolladılar. Satın aldıklarında eth fiyatı 199 usd olduğu için ordanda kar ettik. Yani token başına 0.39 cent düştü anlayacağın. Kar dağıtımı 3 ayda bir yapılıyor.
Bugün allahın belası liqui depositi kapattığı için 130k dan satamadım. Böyle exchange mağduru olunca çıldırıyorum.
Druvax
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
August 12, 2017, 07:22:36 PM

Bu adamlar isi biliyor. Her yaptiklari hamlede karli cikiyorlar gordugum kadariyla. Katildiklari icolarda da kazaniyorlar. 3 ayda bir kar dagitimini ether olarak yapmalari mukemmel bir sey. Fiyatinin daha yuksekte olmasini bekliyorum taasin. Marketcapta biraz ustlere ciksa dikkat cekecektir. Taasa yatirim yapipta memnun olmayan kimseyi goremedim.
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1520

View Profile
August 12, 2017, 07:23:23 PM

0.28 cent token başına kar dağıtıldı. 0.28 cent değerinde eth satın alıp cüzdanınıza yolladılar. Satın aldıklarında eth fiyatı 199 usd olduğu için ordanda kar ettik. Yani token başına 0.39 cent düştü anlayacağın.

0.28 cent kâr dağıtımı yapılmadı. 28 cent dağıtıldı. 0.28 dolar da diyebilirsiniz. 0.28 cent deyince çok düşük bir miktar anlaşılıyor.
Kafa karışıklığı yaratmamak adına kelimeleri doğru seçmeye özen gösterelim. Smiley

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
karmenali
Hero Member

View Profile
August 12, 2017, 07:29:25 PM

0.28 cent token başına kar dağıtıldı. 0.28 cent değerinde eth satın alıp cüzdanınıza yolladılar. Satın aldıklarında eth fiyatı 199 usd olduğu için ordanda kar ettik. Yani token başına 0.39 cent düştü anlayacağın.

0.28 cent kâr dağıtımı yapılmadı. 28 cent dağıtıldı. 0.28 dolar da diyebilirsiniz. 0.28 cent deyince çok düşük bir miktar anlaşılıyor.
Kafa karışıklığı yaratmamak adına kelimeleri doğru seçmeye özen gösterelim. Smiley
Evet devrik cümle şeklinde yazmışım. Düzelteyim, Fon gelirinden bir taas token başına 0.28 usd (wooww omg) gibi muhteşem bir para dağıtıldı.  Grin Bende sinirlendim bugün sattım, ileride dağıtıma yakın tekrar alırım Cool
valley365
Hero Member

View Profile
August 12, 2017, 07:44:24 PM

Evet devrik cümle şeklinde yazmışım. Düzelteyim, Fon gelirinden bir taas token başına 0.28 usd (wooww omg) gibi muhteşem bir para dağıtıldı.  Grin Bende sinirlendim bugün sattım, ileride dağıtıma yakın tekrar alırım Cool

Alamazsın işte o zaman. Bir dahaki sefere 2. çeyreğin raporunu yayınladık dedikleri vakit patlamanın hası olur. Hoş ben patlamanın kışa kalmayacağını düşünüyorum ama burada takip ettiğim insanlardansın, sen böyle bir hataya düşmezdin! Seni bu hataya iten sebepler vardır/yoktur bilemediğim için hiç bir şey söyleyemem. Vardır bir bildiğin der geçerim.
karmenali
Hero Member

View Profile
August 12, 2017, 08:59:28 PM

Alamazsın işte o zaman. Bir dahaki sefere 2. çeyreğin raporunu yayınladık dedikleri vakit patlamanın hası olur. Hoş ben patlamanın kışa kalmayacağını düşünüyorum ama burada takip ettiğim insanlardansın, sen böyle bir hataya düşmezdin! Seni bu hataya iten sebepler vardır/yoktur bilemediğim için hiç bir şey söyleyemem. Vardır bir bildiğin der geçerim.
Tutmayı düşünüyordum fakat, önce liqui beni sinir etti. Aslında daha öncede aynı şeyi yaşadım bu borsada ama fiyatı görünce satayım dedim. Ben borsanın kendisinin al-sat yaptığından şüphe ediyorum.
Satmamın sebebi bitcoin fiyatının daha da yükseleceğini düşünmem. Alım emrini koydum btc yükselirse o noktadaki btc cinsinden  alırım diye düşünüyorum. Birde ekibin portföyünü takip ediyordum. Bu btc yükselişinden pek yararlanamadılar. İleride yapacakları hamleye göre kararım netleşir  Wink
dakota neat
Hero Member

Activity: 658

View Profile
August 12, 2017, 09:18:02 PM

taas alde tutulur kesinlikle kendim bile alcaktım hazırda param yoktu satamadımda elimdekileri .
icn taas  giridkleri projeler hiç sorunsuz karyapan projeleer taas yatırımcı için karlı tarafı ico girdiğinde haber veriyor icn ico bittikten sonra veriyor. bu sebepten taas daha  çok seviyorum
en azından ico yatırımıda artırıyor.
grkms
Sr. Member

View Profile
August 13, 2017, 06:07:50 PM

Dün akşam saatlerinde 5 $ ' ı görmüştü . Bir haber falan mı çıktı acaba bilgisi olan var mı ? Bir anda iyi zıpladı ama yine çekildi 3 $ ' lara ..
karmenali
Hero Member

View Profile
August 14, 2017, 02:13:11 AM

Dün akşam saatlerinde 5 $ ' ı görmüştü . Bir haber falan mı çıktı acaba bilgisi olan var mı ? Bir anda iyi zıpladı ama yine çekildi 3 $ ' lara ..
Liqui ve live exchangelerinde  cüzdan bakımı varmış sözde. Bundan faydalanıp pumpladılar insanlarada yutturmaya çalıştılar. Depositler cüzdanlara gelmeye başlayıncada hemen eski haline geri döndü.
valley365
Hero Member

View Profile
August 14, 2017, 07:28:14 AM

Yakın zamanda çin borsalarından birine eklenebilir TaaS. (Sadece bir tahminim). Bittrex kabul etmiyor, bari bir Yunbi felan gelsin de nefes alalım. TaaS' dan gelecek mega hacmi reddediyorlar. Neymiş? Kar payı dağıtıyormuş. Ekle sen de al o kar payından Smiley Kraken kadar akıllı olamadılar.
torikan
Hero Member

Activity: 518

View Profile
August 14, 2017, 07:42:47 AM

Yakın zamanda çin borsalarından birine eklenebilir TaaS. (Sadece bir tahminim). Bittrex kabul etmiyor, bari bir Yunbi felan gelsin de nefes alalım. TaaS' dan gelecek mega hacmi reddediyorlar. Neymiş? Kar payı dağıtıyormuş. Ekle sen de al o kar payından Smiley Kraken kadar akıllı olamadılar.

kraken olayı nasıl çözdü bilemiyorum ama kar payı dağıtımı oldukça karmaşık bir yapı ne kadar süredir elinde coin var kaç tanesini ne zmana aldı kaçını ne zaman sattı o sürede ne kadar kar alıcak falan filan...
yani oldukça zor adamlar uğraşmak istemiyor. taas kendi çözmesi gerekn bir durum bu
valley365
Hero Member

View Profile
August 14, 2017, 08:11:54 AM

kraken olayı nasıl çözdü bilemiyorum ama kar payı dağıtımı oldukça karmaşık bir yapı ne kadar süredir elinde coin var kaç tanesini ne zmana aldı kaçını ne zaman sattı o sürede ne kadar kar alıcak falan filan...
yani oldukça zor adamlar uğraşmak istemiyor. taas kendi çözmesi gerekn bir durum bu

Kraken adres havuzunu TaaS ekibine bildirebilir. Yada etherscan gibi sistemler üzerinde işaretletebilir. Toplam tutar üzerinden tek bir adrese kar payı dağıtılır geçer. Bunlar zor işler değil ki, matematik işi. Otomatik hesaplanabilir. Gelecekte borsalara ait adresleri ayıklayacaktır ekip zaten. Öyle yada böyle bu işi yapmaları gerekecek...
karmenali
Hero Member

View Profile
August 14, 2017, 08:59:25 AM

Iconomi için diyorsanız, onlar kar payı dağıtımı yapmıyor. Kar ettiği kadar ıcn leri satın alıp yakıyor. Bu yüzden bir sıkıntı yok. Borsalarda kar payı dağıtımını borsaların yapması lazım. Önce kar payının bittrex cüzdanına gönderilmesi, bittrex inde script ile kendi borsasında oluşturulmuş cüzdanlara dağıtması lazım. Ama bu çok sıkıntılı iş, işlemleri durdur vs. Uğraşmak istememeleri çok doğal.Bu yüzden coin yakma kar dağıtımından daha mantıklı geliyor bana. Liqui den tek kurtulma şansımız bu şekilde olur.
kripto para
Hero Member

Activity: 644
Merit: 501

View Profile
August 14, 2017, 05:56:16 PM

Iconomi için diyorsanız, onlar kar payı dağıtımı yapmıyor. Kar ettiği kadar ıcn leri satın alıp yakıyor. Bu yüzden bir sıkıntı yok. Borsalarda kar payı dağıtımını borsaların yapması lazım. Önce kar payının bittrex cüzdanına gönderilmesi, bittrex inde script ile kendi borsasında oluşturulmuş cüzdanlara dağıtması lazım. Ama bu çok sıkıntılı iş, işlemleri durdur vs. Uğraşmak istememeleri çok doğal.Bu yüzden coin yakma kar dağıtımından daha mantıklı geliyor bana. Liqui den tek kurtulma şansımız bu şekilde olur.
Bittrex borsası böyle durumlarda üç kağıtçılık yapmıyor, dağıtılan token'ların üstüne yatmıyor.
Bittrex 'e birkaç destek postası atarsanız illaki verecektir kar paylarını.
karmenali
Hero Member

View Profile
August 14, 2017, 07:02:47 PM

Bittrex borsası böyle durumlarda üç kağıtçılık yapmıyor, dağıtılan token'ların üstüne yatmıyor.
Bittrex 'e birkaç destek postası atarsanız illaki verecektir kar paylarını.

Ben bittrex ya da kraken paranın üstüne yatar demiyorum, sadece uğraşmak istemezler böyle bir iş ile. Bittrex'in daha önce kar dağıtımı aldığını hiç görmedim. O yüzden üstüne yatar mı yatmaz mı bilemem. Smiley  Ben hiçbir merkezi borsaya güvenmiyorum. Hiçbirinde de beş kuruş tutmuyorum. Eski vakalardan dersimi aldım. Smiley
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 »
  Print  

Jump to: