Bitcoin Forum
May 21, 2024, 05:44:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: //// Siz cevaplayanlar kendiniz yapın çok biliyorsunuz ya projenizi!  (Read 1932 times)
YesilTuccar (OP)
Newbie
*

Activity: 8
Merit: 0

View Profile
March 22, 2017, 08:56:27 AM
Last edit: March 26, 2017, 07:08:41 PM by YesilTuccar

//// Siz cevaplayanlar kendiniz yapın çok biliyorsunuz ya projenizi!

Bu kadar cahile cevap yazmam. Kısaca ana sayfaya yazim dedim . iyi günler.
lodos2005
Sr. Member

Activity: 464
Merit: 264

Hakan Yavuz

View Profile WWW
March 22, 2017, 10:22:34 AM

kapitalizim diyorsun yani.
needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
March 22, 2017, 11:25:41 AM

Biraz daha açıklayıcı yazarsan bir çok kişi hem fikir beyan eder hem de istediğin desteğe daha çabuk kavuşursun.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
March 22, 2017, 02:36:47 PM
Last edit: March 22, 2017, 03:12:43 PM by MorpheWQ

Biraz daha açıklayıcı yazarsan bir çok kişi hem fikir beyan eder hem de istediğin desteğe daha çabuk kavuşursun.
Biraz tınlatiyim Şubesiz bir bankanın maliyeti neredeyse 0 dır .  Bunun gibi bişe .

Şubesiz bankacılık da dahil herhangi bir şeyin maliyeti sıfır olamaz. Başka ne tür bişe! ?

Dipnot : Yasalara AYKIRI hiç bir şey yapılamaz.

Her şeye aykırı bir şeyler yapılabilir. Ama yasalara aykırıysa cezası vardır.
lodos2005
Sr. Member

Activity: 464
Merit: 264

Hakan Yavuz

View Profile WWW
March 22, 2017, 06:34:13 PM

Biraz tınlatiyim Şubesiz bir bankanın maliyeti neredeyse 0 dır .  Bunun gibi bişe .

Şubesiz bankacılık da dahil herhangi bir şeyin maliyeti sıfır olamaz. Başka ne tür bişe! ?

*Hiç bir şeyin Maliyeti 0 Olamıyorsa buyur yap o zaman bildiğin işi .  Ben tutup sana ooo bedavaya çinden ürün getirtecez bedavaya site açacaz mı yazmışım ? Bu sorun bu cevaplamayı hakediyor İşi bilmediğin için.
*Başka Ne bişe ? Finansın kitabını yazdırma bana baştan şimdi .
*Yasalara aykırı bir İŞ çevirme peşinde değilim laubalilik yapıpta bu kelimenle dalga geçmeyi bırak dostum .

20 yaşındasın finansın kitabını yazdın? wuu  Shocked
JunkieCyclone
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
March 22, 2017, 06:38:44 PM

*Hiç bir şeyin Maliyeti 0 Olamıyorsa buyur yap o zaman bildiğin işi .  Ben tutup sana ooo bedavaya çinden ürün getirtecez bedavaya site açacaz mı yazmışım ? Bu sorun bu cevaplamayı hakediyor İşi bilmediğin için.
*Yasalara aykırı bir İŞ çevirme peşinde değilim laubalilik yapıpta bu kelimenle dalga geçmeyi bırak dostum .

Damn, just sexy !

Inovatif yapınla devam etmen doğru karar kardeşim. Grin
MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 22, 2017, 06:43:17 PM

*Hiç bir şeyin Maliyeti 0 Olamıyorsa buyur yap o zaman bildiğin işi .  Ben tutup sana ooo bedavaya çinden ürün getirtecez bedavaya site açacaz mı yazmışım ? Bu sorun bu cevaplamayı hakediyor İşi bilmediğin için.

Pekala YesilTuccar. Sizi dinleyeceğim. Ama benim anlayacağım şekilde anlatmanız gerekli. Tane tane. Düzgün cümlelerle.

Bırakalım kitap yazmayı, egoları falan bir kenara. Sadece konuşalım. Yapabilir miyiz bunu, sadece bunu?
MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 22, 2017, 08:41:59 PM

" İNSANLARIN ÇOK İŞİNE GELECEK BİR HİZMET VEYA TİCARET ALGIYA GÖRE DEĞİŞİR BİR PROJE İŞLETME MARKA "

Cümlesine kimse para vermez. Hatta benden başkası cevap bile yazmayacak. Ben yine de iletişim kurmaya devam etmek istiyorum. Kendinizi daha anlaşılabilir bir şekilde ifade edebilir misiniz? Söz konusu olan şey; bir bilgi mi, bir proje mi, bir marka mı yoksa bir işletme mi onu bile anlayamadım.
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
March 23, 2017, 09:37:25 AM

2 yaşına kadar anne sütü almak çok önemli.
entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
March 23, 2017, 10:39:44 AM

Ben ikna oldum
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
March 23, 2017, 10:45:37 AM

2 yaşına kadar anne sütü almak çok önemli.
Tabi beyin gelişimi açısından önemli bir neden bilimsel olarak kanıtlanmış  Grin
runomata
Full Member

Activity: 134
Merit: 101

View Profile WWW
March 23, 2017, 10:01:30 PM

Trol check... Türkçenin bu kadar bozuk olması mümkün değil.. Bu Türkçe ancak bozukmuş numarası yapmak için bu kadar saçma şekilde bozulabilir bence Smiley
Aynı cümlede 7-8 imla hatası, anlam kayması ve bilumum ilginç hatalar yapman seni ele veriyor..
Ama Türkçen gerçekten bu kadar bozuksa, sen ana dilinde yaz biz Google Translate ile daha rahat anlarız ne demek istediğini...
Neyse arada bu da lazım tabi... >> http://bit.ly/2ncrYtw

MorpheWQ; iletişim kurma çabaların takdire şayan bu arada Smiley
İletişim kurma çabası için bakınız.>> http://www.imdb.com/title/tt2543164/
MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 24, 2017, 03:05:07 PM

Trol check... Türkçenin bu kadar bozuk olması mümkün değil.. Bu Türkçe ancak bozukmuş numarası yapmak için bu kadar saçma şekilde bozulabilir bence Smiley
Aynı cümlede 7-8 imla hatası, anlam kayması ve bilumum ilginç hatalar yapman seni ele veriyor..
Ama Türkçen gerçekten bu kadar bozuksa, sen ana dilinde yaz biz Google Translate ile daha rahat anlarız ne demek istediğini...
Neyse arada bu da lazım tabi... >> http://bit.ly/2ncrYtw

MorpheWQ; iletişim kurma çabaların takdire şayan bu arada Smiley
İletişim kurma çabası için bakınız.>> http://www.imdb.com/title/tt2543164/

Teşekkür ederim. Ben troll olduğunu sanmıyorum, bir arkadaş durdurmasaydı devam edecektim. Ama uyarı ağır bastı bir anlığında Smiley

Arrival için benim puanım ortalamanın üstünde. Kimse sevmedi filmi ama ben beğendim. Özellikle ana temanın anlatış şekli sade ve dikkat çekici. Sanatsal açıdan değil de ana tema üstünde durmak daha doğrusu fikri sevmek benim puanımı yükseltiyor sanırım. Spoilera girmeyelim şimdi Smiley
runomata
Full Member

Activity: 134
Merit: 101

View Profile WWW
March 24, 2017, 09:01:29 PM

Kesinlikle aynı fikirdeyim.. Uzun yıllardır hiçbir filmi izlerken beynim uyuşup titrememiştim.. Burada benzetme yapmıyorum, cidden 2 sahnede beynim uyuştu, karıncalandı ve titredim Smiley
Pfizer
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 250

View Profile
March 26, 2017, 12:18:59 AM

bu nickle zaten kim senle iş yapar ki onu anlamadım  Grin

ingiltere'de fabrika, üretim yok demişsin. ona ayrı güldüm. en basitinden o kadar silahı, askeri aracı, ekipmanı türkiye mi üretiyor?  Cheesy
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
March 27, 2017, 01:56:55 PM

hahahaha sıçtı cafer bez getir Smiley

biz cahiller olarak ölelim bence Smiley
Pages: [1]
  Print  

Jump to: