Bitcoin Forum
May 13, 2024, 11:54:38 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bursadan Baikal Mini Miner Satan Var mı?  (Read 463 times)
Apostolof (OP)
Newbie
*

Activity: 64
Merit: 0

View Profile
March 22, 2017, 03:52:30 PM

DASH yüselişi ile bulunmaz hint kumaşı haline gelen Baikal Mini Miner satan var mı tercihim Bursadan elden satın almaktır.
"You Asked For Change, We Gave You Coins" -- casascius
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
igotek
Hero Member

Activity: 2058
Merit: 608

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
March 22, 2017, 11:59:29 PM

Benim 2000 TL ye sattığım arkdaş 4000 TL ye satıyor şuanda. Türkiye de başka yok o cihazdan. Bulamazsın şuanda. Satan arkadaş Kocaelinde. Almak istersen numarasını verebilirim.

I cannot live, I cannot die, trapped in myself.
Hold my breath as I wish for death. Oh please god, help me !
Apostolof (OP)
Newbie
*

Activity: 64
Merit: 0

View Profile
March 23, 2017, 09:22:28 AM

Maalesef o fiyatlara alım yapmıyorum işi fırsatçılığa dönüştürmüşler. Etherium veya Dash ın yarın kimse şu anki fiyatlarda kalacağına garanti veremez. Heleki Bitcoin dominantlığı bulunan bir piyasada dahi BTC bile çok fazla değişkenlik gösterirken. O fiyata bilinçli bir alıcı Baikal  almaz.
igotek
Hero Member

Activity: 2058
Merit: 608

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
March 23, 2017, 11:36:49 AM

Türkiye de o cihazdan şuanda bir tane var. Onu da ben getirtmiştim. Gümrükten zor geçirmiştim. Hatta forumda konusu var. Üretici firmada dahi şuanda cihaz yoktur. Alibabada desen 4000 doalr isteyenler var. Baikal miner satın almayı bence aklından çıkar. Ufacık cihaz şuan günde 4 usd bırakıyor. Sattığıma pişman oldum. Satarken amacım A900 giant almaktı 10 adet. Ancak o zaman üretim miktarı düşüktü. 15 ayda ROI oluyordu. Şansıma bir ada ROI süresi 5 aya düştü. Keşke ben cihazları aldıktan sonra dash bu şekilde yükselseydi.

I cannot live, I cannot die, trapped in myself.
Hold my breath as I wish for death. Oh please god, help me !
Pages: [1]
  Print  

Jump to: