Bitcoin Forum
May 04, 2024, 05:28:29 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Eskiden buluşmalar olurdu şimdi...  (Read 2463 times)
gameoverland
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
May 08, 2018, 06:19:35 AM

evet insanlar tanımadıkları kişiler ile buluşma fikrini sevmedi, çekinceler var kimlik ifşa etmek istemiyorlar
"Bitcoin: the cutting edge of begging technology." -- Giraffe.BTC
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
hadikocum1
Newbie
*

Activity: 77
Merit: 0

View Profile
June 18, 2018, 11:44:40 PM

Nerede o eski bayramlar gibi olmuş ama sanırım eskidende çok buluşma olmuyordu Cheesy
islergucler3
Newbie
*

Activity: 15

View Profile
June 19, 2018, 12:33:53 AM

Buluşmaları dört gözle bekliyoruz güzel paylaşımlar oluyordu tekrarını bekliyoruz
LithiumCycle
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
June 25, 2018, 05:25:04 PM

gerçekten buluşma ile alakalı hiçbir üstadın konusu yok.. Birisiyle yüz yüze şu işi konuşmak nasıl istiyorum anlatamam..
strunivrse
Newbie
*

Activity: 8

View Profile
July 02, 2018, 10:25:43 PM

Şimdi bu durumda herkesin gözü yaşlı buluşunca Müslüm dinleyip kafaları mı çekecez Smiley şaka bir yana ben de artık bilmeyen insanların boş bakışlarından sıkıldım kendimi geliştirmek istiyorum
babayeni
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
July 06, 2018, 08:48:28 PM

Eski insanlarla buluşmak daha güvenilirdi şimdi elini sallayan forumda ondan eski insanlar daha kalitelilerdi.
akalayci34
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 6

In volent we trust

View Profile WWW
July 15, 2018, 12:27:45 AM
Last edit: July 17, 2018, 05:33:35 PM by akalayci34

Buluşma ve görüşmeler, MarketCap ve Volume'e endekslidir ister istemez; piyasa yükselince saflar sıklaşır...

https://bitcointalk.org/index.php?topic=4688231.msg42365557#msg42365557

Telegram: https://t.me/VolentixTurkey Join Us! twitter: @volentixturkiye
Numenor
Jr. Member
*

Activity: 90
Merit: 3

View Profile
July 17, 2018, 09:38:03 AM

Ben İstanbul, Maslak'ta bir plazada organize edebilirim. Güvenlikten geçiş olacağı için anonim katılım, kötü niyetli katılım olamayacaktır. Bu şekilde bir şey organize etsem katılır mısınız?

Bir de https://bitcointalk.org/index.php?topic=4688231.0 linkinde etkinlik konusu belirlemek istedim, bu konularda konuşmak isteyecek olur mu? Haftalık/Aylık periyotta düzenleyebiliriz.
Eventbrite üzerinden de duyururuz.
KUTUB
Jr. Member
*

Activity: 161

View Profile
October 31, 2018, 09:08:16 AM

Güvenlik sorunu her yerde var, başınıza bir iş gelmesi için illa coin işleriyle uğraşmanız gerekmiyor, aracınızda gaspa uğrayabilirsiniz, yolda yürürken saldırıya uğrayabilirsiniz, gereksiz yere milleti panikletmeye gerek yok...
aly
Full Member

Activity: 312
Merit: 103

Beşiktaş.

View Profile
May 17, 2019, 08:19:25 PM

Özel davet yok, konuk yok, bir kişinin diğerinden üstünlüğü ya da farkı yok. Türk kripto piyasasında bulunan kripto severleri her cuma bir araya getiriyoruz.

#KriptoCuma ekibi her Cuma, Kadıköy'de buluşuyor, gidin - görüşün tanışın. Her buluşmaya yeni yeni insanlar da katılıyor önceden popüler olan insanlar da geliyor bazen. İşi bilen adamların dışında, sizinle aynı dili konuşan insanlarla birlikte olmak bile bir başka güzel. Bu buluşmalardan haberi olmayanların takip etmesini tavsiye ederim Smiley
KUTUB
Jr. Member
*

Activity: 161

View Profile
October 18, 2022, 09:58:22 AM

Özel davet yok, konuk yok, bir kişinin diğerinden üstünlüğü ya da farkı yok. Türk kripto piyasasında bulunan kripto severleri her cuma bir araya getiriyoruz.

#KriptoCuma ekibi her Cuma, Kadıköy'de buluşuyor, gidin - görüşün tanışın. Her buluşmaya yeni yeni insanlar da katılıyor önceden popüler olan insanlar da geliyor bazen. İşi bilen adamların dışında, sizinle aynı dili konuşan insanlarla birlikte olmak bile bir başka güzel. Bu buluşmalardan haberi olmayanların takip etmesini tavsiye ederim Smiley

Bu buluşmalar devam ediyor mu halen?
Crypto Vira
Jr. Member
*

Activity: 55

View Profile
November 20, 2022, 04:43:08 PM

Merhaba Dostlar, Forumdaki buluşma yazılarınızın hepsini okudum. Sektörde önceden bu kadar insanın etkileşimde olması beni mutlu etti fakat hepimizin bir sorunu var O da buluşma ortamı Smiley

Ben o sorunu çözecek bir Trader Ofis açtım. Üstelik İstanbul'da BTC

Ücretsiz bir şekilde Çay Kahve içebileceğiniz ve Ücretsiz Kripto Para Eğitimi alabileceğini Wagmi Trader Ofisine davetlisiniz. Haftasonları hariç her gün ofisi ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için google'a Wagmi Trader Ofis yazmanız yeterli Smiley
csync
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 33
Merit: 26

DeFi fan

View Profile WWW
August 30, 2023, 03:22:06 PM

Antya'da toplantılar var mı?

Secured onchain open-source wallet: https://soikawallet.app