Bitcoin Forum
May 13, 2024, 03:07:56 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 »
  Print  
Author Topic: XFCCOIN - Fantezi Futbol Menejerlik Oyunu [ICO Bitti! 1048 BTC]  (Read 38569 times)
EFS (OP)
Moderator
Legendary
*

Activity: 3724
Merit: 2083

Crypto Swap Exchange

View Profile
April 06, 2017, 10:42:59 PM

1 XFC = 1200 sat ilk parti satış fiyatı
XFC borsada işlem görecek ve hem XFC'yi coin olarak hem de oyuncu/stadyum kartlarını alıp satabileceksiniz.

Ortalama puan kategorisinde ilk 5'e girerseniz bu değerli kartlardan birini kazanabilirsiniz.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715569676
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715569676
Reply with quote  #2

1715569676
Report to moderator
1715569676
Hero Member
*

Ignore
1715569676
Reply with quote  #2

1715569676
Report to moderator
1715569676
Hero Member
*

Ignore
1715569676
Reply with quote  #2

1715569676
Report to moderator
bitcointarget
Sr. Member

Activity: 350
Merit: 250

View Profile
April 07, 2017, 12:13:10 AM

Evet o tabloda gördüğünüz miktarlar toplam puan kategorisinde dereceye giren üyelere dağıtılacak miktarlardır. Birinci olan üye 0.6 BTC değerindeki 50 bin XFC'nin sahibi olacak.
Ayrıca ortalama puana göre yapılan sıralamada birinci olan üye 100 bin XFC değerindeki sınırlı sayıda basılan Lionel Messi kartına sahip olacak. Ortalama puan kategorisinde ilk 50 üye sıralamadaki yerlerine göre çeşitli oyuncu kartları kazanacaktır.

teşekkür ederim açıkladığınız için. gelişmeleri de bekliyoruz merakla.
Pfizer
Sr. Member

Activity: 406

View Profile
April 07, 2017, 12:17:49 AM

Evet o tabloda gördüğünüz miktarlar toplam puan kategorisinde dereceye giren üyelere dağıtılacak miktarlardır. Birinci olan üye 0.6 BTC değerindeki 50 bin XFC'nin sahibi olacak.
Ayrıca ortalama puana göre yapılan sıralamada birinci olan üye 100 bin XFC değerindeki sınırlı sayıda basılan Lionel Messi kartına sahip olacak. Ortalama puan kategorisinde ilk 50 üye sıralamadaki yerlerine göre çeşitli oyuncu kartları kazanacaktır.

iyimiş... imza koşulları gelsin de  artık bir düşünelim, girip-girmeyeceğimizi...

İmza kampanyası olacak mı ilerde? Nerden takip edebiliriz?
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
April 07, 2017, 05:06:28 AM

1200 sat fiyat olarak iyi 0.1 btc sallamak lazım Crowdsale nerde bunların sitesinde gezindim bulamadım.
Turkoin
Sr. Member

Activity: 392

View Profile
April 07, 2017, 07:00:42 AM

accountumuzu aldık bakalım. manager oyunlarını çok severim. Smiley umarım oyun zevkli olur arka planda da coinimiz olmuş olacak. teşekkürler.

coininiz bol olsun..
ikm
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
April 07, 2017, 07:28:17 AM

aslında manajer değil bu oyun fantezi futbol vardı mynette hatırlarsınız
ordaki futbolcuların haftalık performanslarına göre puan toplanıyordu aynı mantık
değerli kart verilmesinin bu oyunda extra bir özelliği olmadığını düşünüyorum ronaldo gol atamadıktan sonra boşa koymuş oluncak mesela örnek olarak
ama uyduruk bir forvet 2 gol atınca daha karlı mantık böyle biraz
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
April 07, 2017, 08:01:54 AM

ordaki futbolcuların haftalık performanslarına göre puan toplanıyordu aynı mantık
değerli kart verilmesinin bu oyunda extra bir özelliği olmadığını düşünüyorum ronaldo gol atamadıktan sonra boşa koymuş oluncak mesela örnek olarak

aynen hocam ben yazacaktim siz yazmişsiniz bi ara fantezi futbol onun aynısı aslında mantık belli o günün maçlarindan favori takımların takımların oyuncularina ve sağlam liglerin orta sıra takımlarının maçlarından oyunun kaderini etkileyecek oyuncuyu tahmin etmek o günkü tournament için iyi puan getirir diye düşünüyorum. gerçi ben son 2-3 gündür denedim bu dedigimi 5. sıradan yukarıya cikamadim o ayri Smiley
Footballcoin-tr
Full Member

Activity: 147
Merit: 100

Footballcoin.io

View Profile WWW
April 07, 2017, 10:20:04 AM

İmza kampanyası olacak mı ilerde? Nerden takip edebiliriz?

İmza kampanyası çok yakında açıklanacak.

1200 sat fiyat olarak iyi 0.1 btc sallamak lazım Crowdsale nerde bunların sitesinde gezindim bulamadım.

Birinci parti satışın 19 Nisanda yapılması planlanıyor.

Fantazi futbol menejerlik oyunu denmesinin nedeni 1 ve 2 yıldızlı oyuncu kartları oyunda ücretsiz ancak 3, 4 ve 5 yıldızlı oyuncu kartlarının değeri olduğu için yalnızca o kartar sahip olanlar onu kullanabiliyor. Bu anlamda hem fantazi futbol oyunu, hem sahip olduklarınızı kullanabildiğiniz için menejerlik oyunu, hem de koleksiyon kartı toplama oyunu diyebiliriz.
Puanlama sistemi geniş bir algoritmaya sahip, dediğiniz gibi Ronaldo 5 yıldızlı oyuncu diye en yüksek puanı almak zorunda değil. Oyunun güzelliği de burada, 2 yıldızlı oyuncular çok yüksek puanlar getirebiliyor.

▐   FootballCoin                 FANTASY FOOTBALL MANAGER REVOLUTION                         More Info
▐   FootballCoin                    GAME RULES | SCORING SYSTEM | FAQ                             JOIN NOW
▐   FootballCoin      Collectible Cards and Tokens Issued on the Bitcoin Blockchain         ANN Thread
btcunlimitedx
Member
**

Activity: 60
Merit: 10

View Profile
April 07, 2017, 01:15:57 PM

Çok güzel bir oyun olacak. Eskiden Telefonda hep oynardım. Nexon firmasının oyununuda az oynamamıştım . http://united11.nexoneu.com/tr/ ama işin içinde coin varsa birde daha zevkli ve eğlenceli olacak.
Footballcoin-tr
Full Member

Footballcoin.io

View Profile WWW
April 08, 2017, 02:10:34 AM

Mobil uygulamaların Mayısta hazır olması planlanıyor.

Türkiye'den 10 bin kullanıcıya ulaştığımızda Spor Toto Süper Lig için lisanslama işlemleri hızlandırılacak. Beta döneminde oyunu oynayıp 5 bin puan (En az 10 yarışmaya girmek gerekiyor) toplayan herkese ödül var. Arkadaşlarınızı davet edin ve turnuvalar oluşturun!

▐   FootballCoin                 FANTASY FOOTBALL MANAGER REVOLUTION                         More Info
▐   FootballCoin                    GAME RULES | SCORING SYSTEM | FAQ                             JOIN NOW
▐   FootballCoin      Collectible Cards and Tokens Issued on the Bitcoin Blockchain         ANN Thread
EFS (OP)
Moderator
Legendary
*

Activity: 3724
Merit: 2083

Crypto Swap Exchange

View Profile
April 08, 2017, 12:38:33 PM

İmza kampanyası

Bu konudan başvurularınızı yapabilirsiniz.

100 XFC (0.0012BTC) for Legendary
90 XFC (0.00108BTC) for Hero Members
70 XFC (0.00084BTC) for Sr. Members
50 XFC (0.00060BTC) for Full Members
30 XFC (0.00036BTC) for Members

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
April 08, 2017, 12:59:34 PM

Güzel bir oyunmuş gerçekten, ben de kesinlikle oyunu deneyeceğim.
Hem ödüller de güzele benziyor. Oyun tam bize göre Türk lerin "benim takımım daha iyi" muhabbeti bitmez Cheesy
cakir
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1000

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
April 08, 2017, 01:16:44 PM

Güzel görünüyor oyun, 2 gündür deniyorum ben de. Bazı duyumlar var tabi ilerde çok iş yapabilecek bir oyun bu Smiley Nick aynı bu arada, ilk 20'deyim şimdilik ilerleyen zamanlarda ne olacak görürüz Smiley

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
Kubra Dam
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
April 08, 2017, 01:20:37 PM

Rütbem daha yüksek olsaydı imza kampanyasına kesinlikle katılırdım diye düşünüyorum. Aktif mesaj atan Hero ve Legendary arkadaşlar için güzel bir fırsat olabilir post başına ödeme olduğu için.  Smiley
Footballcoin-tr
Full Member

Footballcoin.io

View Profile WWW
April 08, 2017, 01:22:20 PM

Cakir ortalamada 18., toplam puanda 23. sıradasın. Smiley
Kubra Dam imza kampanyası ücretleri piyasadaki en yüksek rakamlardır. Member seviyesinde bile mesaj başına 1.65 TL'ye denk gelen bir ödeme yapılıyor.

mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
April 08, 2017, 01:38:47 PM

imza kampanyası çok iyi çok fakat ters zamana denk geldi herkes matchpooldan sonra taasa geçti.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
April 08, 2017, 01:50:49 PM

Matchpooldan bir kurtulabilirsem ben geçeceğim. Adamlar inatla benim adresi guncellemediler.
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
April 08, 2017, 02:01:02 PM

çok güzel bir proje, tutacağından da eminim açıkçası çünkü hem bizim millet çok seviyor bu tarz şeyleri hem de kaliteliye benziyor.

imza kampanyası çok iyi çok fakat ters zamana denk geldi herkes matchpooldan sonra taasa geçti.

şu an ben de taasa geçmeyi düşünüyorum mesela. ki onun bitmesine daha 3 haftaya yakın bir süre var.

bir "member" olarak buna mı geçsem diye düşünüyorum, ne önerirsiniz? rütbe daha yüksek olsa gözüm kapalı girer oyunumu da oynardım ama..
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
April 08, 2017, 02:30:23 PM

su ara ne bereketli ne uretken bir ortam oldu cryptocoin platformlari. bounty sig camplar da keza oyle. biri bitmeden digeri fiskirinca insan acaba ciksam mi demeden gecemiyor. aksama bir account acip fantaaziye baslamak lazim xd
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
April 08, 2017, 02:35:56 PM

su ara ne bereketli ne uretken bir ortam oldu cryptocoin platformlari. bounty sig camplar da keza oyle. biri bitmeden digeri fiskirinca insan acaba ciksam mi demeden gecemiyor. aksama bir account acip fantaaziye baslamak lazim xd

bir account açıp diyince aklıma multiple forum hesabı açan dolandırıcılar geldi. lafım size degil hocam yanlıs anlamayın.. Smiley umarım bu sıralar bu imza kampanyalarının bu kadar üretken olması böyle durumlara sebebiyet vermez, çok çekti forum geçmişte bu fake hesaplardan.

bu arada şimdi farkettim imza kampanyası 19unda bitiyormuş, 2 hafta member için çok küçük bir miktar btc ediyor, taasa geçmeyi daha uygun buldum.. ama bu oyun da çok güzel gözüküyor, oynamaya baslayacagım müsait olur olmaz Smiley

başarılar herkese.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 »
  Print  

Jump to: