Bitcoin Forum
May 09, 2024, 08:49:53 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 »
  Print  
Author Topic: XFCCOIN - Fantezi Futbol Menejerlik Oyunu [ICO Bitti! 1048 BTC]  (Read 38569 times)
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
April 08, 2017, 02:46:49 PM

su ara ne bereketli ne uretken bir ortam oldu cryptocoin platformlari. bounty sig camplar da keza oyle. biri bitmeden digeri fiskirinca insan acaba ciksam mi demeden gecemiyor. aksama bir account acip fantaaziye baslamak lazim xd

bir account açıp diyince aklıma multiple forum hesabı açan dolandırıcılar geldi. lafım size degil hocam yanlıs anlamayın.. Smiley umarım bu sıralar bu imza kampanyalarının bu kadar üretken olması böyle durumlara sebebiyet vermez, çok çekti forum geçmişte bu fake hesaplardan.

bu arada şimdi farkettim imza kampanyası 19unda bitiyormuş, 2 hafta member için çok küçük bir miktar btc ediyor, taasa geçmeyi daha uygun buldum.. ama bu oyun da çok güzel gözüküyor, oynamaya baslayacagım müsait olur olmaz Smiley

başarılar herkese.
19 unda bitmiyor sanırım ilk dönem 19 nisana kadar sürecek sonra haftalık olarak devam edecek.
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715287793
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715287793
Reply with quote  #2

1715287793
Report to moderator
1715287793
Hero Member
*

Ignore
1715287793
Reply with quote  #2

1715287793
Report to moderator
1715287793
Hero Member
*

Ignore
1715287793
Reply with quote  #2

1715287793
Report to moderator
Footballcoin-tr
Full Member

Activity: 147
Merit: 100

Footballcoin.io

View Profile WWW
April 08, 2017, 02:53:36 PM

İlginize teşekkürler! İmza kampanyası 19'unda bitmiyor, ilk round 19'unda bitiyor. Ondan sonra haftalık olarak devam edecek. 19'unda ilk parti token satışı yapılacak.

▐   FootballCoin                 FANTASY FOOTBALL MANAGER REVOLUTION                         More Info
▐   FootballCoin                    GAME RULES | SCORING SYSTEM | FAQ                             JOIN NOW
▐   FootballCoin      Collectible Cards and Tokens Issued on the Bitcoin Blockchain         ANN Thread
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
April 08, 2017, 04:49:05 PM

ben yanlış anlamışım o zaman, açıklığa kavuşturduğunuz için teşekkürler. taasdan sonra duruma göre değerlendirebilirim diye düşünüyorum, rank durumuna göre de önemli tabi.
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
April 08, 2017, 04:59:11 PM

Football Manager hastasıyım bu menejerlik oyunları gerçekten çok ilgimi çekiyor daha yeni üye oldum ama tam çözemedim sistemi yardımcı olabilcek arkadaşlar pm atabilirse veya buradan anlatabilirse çok sevinirim  Grin
ikm
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
April 08, 2017, 05:09:45 PM

Football Manager hastasıyım bu menejerlik oyunları gerçekten çok ilgimi çekiyor daha yeni üye oldum ama tam çözemedim sistemi yardımcı olabilcek arkadaşlar pm atabilirse veya buradan anlatabilirse çok sevinirim  Grin

sistem girdiğin turnavadaki maçların içinde oynayan oyuncuların gerçek hayattaki o hafta oynadıkları maçlardaki performanslarına göre puan alıyorusun
örne olarak bu haftta real atletico maçı vardı   turnuvaya girceksin seçtin birini ligi ayarlayan adamm o maçı koyduğunu varsayalım sende o adamın seçtiği maçlardaki oyunculardan kendi 11 kuruyorsun
pepe defansa koydun diyelim o da gol attı + puan geliyor kart gördü - puan ortasaya grizmanı koydun o da gol attı + puan böyle oynayacak maçlardan kadro kuru en yüksek puanı toplucan
olay bu eskiden fantezifutbol diye bir oyun vardı aynı mantık
Dr.Cocktail
Sr. Member

View Profile
April 08, 2017, 05:13:10 PM

Football Manager hastasıyım bu menejerlik oyunları gerçekten çok ilgimi çekiyor daha yeni üye oldum ama tam çözemedim sistemi yardımcı olabilcek arkadaşlar pm atabilirse veya buradan anlatabilirse çok sevinirim  Grin

sistem girdiğin turnavadaki maçların içinde oynayan oyuncuların gerçek hayattaki o hafta oynadıkları maçlardaki performanslarına göre puan alıyorusun
örne olarak bu haftta real atletico maçı vardı   turnuvaya girceksin seçtin birini ligi ayarlayan adamm o maçı koyduğunu varsayalım sende o adamın seçtiği maçlardaki oyunculardan kendi 11 kuruyorsun
pepe defansa koydun diyelim o da gol attı + puan geliyor kart gördü - puan ortasaya grizmanı koydun o da gol attı + puan böyle oynayacak maçlardan kadro kuru en yüksek puanı toplucan

Anlatmak istediğinizi şimdi çözdüm ve bir kadro kurdum ama benim bildiğim fantezi futbol mantığında bir bütçe olur mesela 10 milyon euro verir oyun sana C.Ronaldo 5milyon eurodur yani takımı full yıldız oyunculardan kuramazsın şimdi bir kadro kurdum hucum hattım messi neymar suarez kalede buffon sınır yok yani biraz garip gelmedi mi size de bu yüzden sordum?
Footballcoin-tr
Full Member

Footballcoin.io

View Profile WWW
April 08, 2017, 06:10:54 PM

Anlatmak istediğinizi şimdi çözdüm ve bir kadro kurdum ama benim bildiğim fantezi futbol mantığında bir bütçe olur mesela 10 milyon euro verir oyun sana C.Ronaldo 5milyon eurodur yani takımı full yıldız oyunculardan kuramazsın şimdi bir kadro kurdum hucum hattım messi neymar suarez kalede buffon sınır yok yani biraz garip gelmedi mi size de bu yüzden sordum?

Oyunu denediğiniz için teşekkürler! Oyunda oyuncuların seviyesine göre yıldız sistemi bulunmaktadır. Ronaldo 5 yıldızlı bir oyuncudur ve oyundaki sınırlı sayıdaki Ronaldo kartının değeri en az 1.2BTC olacaktır. Beta aşamasında tüm oyuncuları kullanabiliyorsunuz, beta bitince 2 yıldızlı oyuncular ücretsiz olacak, 3, 4 ve 5 yıldızlı oyuncular markette satılacak. Bu oyuncu kartlarını ileride takas edip alım satımını yapabileceksiniz. Oyuna katılan oyuncu sayısı arttıkça bu kartların değeri artacak.
5 yıldızlı oyuncuların en yüksek puan getireceği kesin değildir. 2 yıldızlı oyunculardan daha çok puan alabilirsiniz. Oyunun güzelliği de burada. Betada oyunu deneyin ve büyük ödüller kazanma şansı yakalayın!

▐   FootballCoin                 FANTASY FOOTBALL MANAGER REVOLUTION                         More Info
▐   FootballCoin                    GAME RULES | SCORING SYSTEM | FAQ                             JOIN NOW
▐   FootballCoin      Collectible Cards and Tokens Issued on the Bitcoin Blockchain         ANN Thread
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
April 08, 2017, 08:03:15 PM

Güzel bir oyun olacak benim gibi birde iddaa oynuyorsan ohhh Smiley . Maçları daha çok dikkat etmem lazım artık. Hangi adam sakat hangi adam cezalı.

Riskylisk
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 257

View Profile
April 08, 2017, 08:10:28 PM

Simdi daha iyi anladım oyunu. Ben ligde kurulan takımlar kendi aralarında oynuyor zannediyordum. Reelde oynanan maclarsaki futbolcuların performansına göre klasik fantezi futbol mantıgıymıs.
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
April 08, 2017, 09:41:03 PM

örne olarak bu haftta real atletico maçı vardı   turnuvaya girceksin seçtin birini ligi ayarlayan adamm o maçı koyduğunu varsayalım sende o adamın seçtiği maçlardaki oyunculardan kendi 11 kuruyorsun

Anlatım için teşekkürler iyi oldu bu bende bir kadroyu kurdum her şeyi ayarladım ama tam olarak ne yapılcağını bilmiyordum gitmişim arsenalın bütün oyuncularını sisteme dizmişim biraz öyle oldu. Cheesy

İmza kampanyasıda güzelmiş maksimum 35 post denmiş şartlarda iyi gibi duruyor. Herhalde direk Xfc olarak oynadığımız hesaba yatıyor sanırım?
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
April 08, 2017, 10:47:05 PM

karambole takımlar kurmuştum puanlamalara yıldızlara dikkat etmeden girdiğim tüm girdiğim yarışmalardan sıfır çekmişim bu sefer yüksek kartlar seçerek takım kurdum bakalım netice olacak
Footballcoin-tr
Full Member

Footballcoin.io

View Profile WWW
April 08, 2017, 10:58:01 PM

Yarışmalara katıldığınız için teşekkürler! 15 oyuncuyu da özellikle oynamayanlar arasından seçmediyseniz sıfır çekmenize imkan yok. Smiley
Puanlama sistemi son maç bittikten 6 saat sonra kesin sonuçları veriyor. Partnerlerimizden çektiğimiz datada hata ve sonradan değiştirme olmaması adına bu süreyi beklemek zorundayız. Puanınız ve sıralamanız çok yakında görünecektir. Anlayışınız için teşekkürler.

mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
April 08, 2017, 11:23:54 PM

iletmek istediğim diğer bir konu local ann duyurusu tam anlamıyla diğer icoların ki kadar basit ve crowsale tanıtımı ilgi çekici olmamıs fazla rağbet görmemesinin sebeblerinden biri olabilir.
siteye üye olacağım linki bulmak için bile bayağı tüm konuyu gezinmek zorunda kaldım. konunun başlarına büyük puntolarla üye olma linki ve crowdsale hakkında bilgiler ne kadar coin satılacak , ne zaman başlayacak gibi bilgilerde verilirse daha faydalı bir ann olabilir bu arada site de tr dil seçeneği var ama oyun menüleri halen çevrilmemiş.
Dr.Cocktail
Sr. Member

View Profile
April 08, 2017, 11:48:15 PM

Şuan beta aşamasında olduğu için görüşlerimi açık olarak paylaşmakta sakınca görmüyorum.Öncelikle bu projenin tutacağını düşünüyorum.Fakat oyun şuanki haliyle bana karışık geldi. Menejerlik oyunlarına çok ilgili birisi olmama rağmen oyundaki yarışmalar karışık olduğu için oynamaya üşeniyorum. Şuanki sistemden farklı olarak maçlar için değilde ligin o haftası için kadro yapmak daha güzel olur diye düşünüyorum örneğin la liga 16.haftası için kadro kurabilirsiniz o hafta lig bitince ona göre puan alırsınız İngiltere premier ligi için aynı şekilde yapabilirsiniz bunu en sonunda puanlar toplanır v.s
Footballcoin-tr
Full Member

Footballcoin.io

View Profile WWW
April 08, 2017, 11:54:20 PM

Önerileriniz için teşekkürler! Bahsettiğiniz haftalık La Liga ve Premier Lig yarışmaları halihazırda yoksa kendiniz açabilirsiniz. Bunun için Create Contest menüsünden o ligi seçmeniz ve Contest Date bölümünden ilgili haftayı seçmeniz (örneğin Premier League Round 33) yeterlidir. Beta aşamasında istediğiniz kadar yarışma oluşturabilirsiniz ve ister tüm ligi isterseniz seçili ligden tek bir maçı yarışmaya ekleyebilirsiniz. Bu özgürlük sizin elinizde!

intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
April 09, 2017, 12:04:10 AM

oyuncular unique mi olacak peki? ronaldo'ya sadece bir oyuncu mu sahip olacak?
Footballcoin-tr
Full Member

Footballcoin.io

View Profile WWW
April 09, 2017, 12:18:08 AM

İlginize teşekkürler! 2* oyuncular ücretsiz ve sınırsızdır. 3*, 4* ve 5* oyuncular oyunda sınırlı sayıdadır. Sınırlı sayıdaki oyuncuların 1000-6000 arasında olması bekleniyor. Örneğin Ronaldo'dan (Başlangıç değeri 100.000 XFC) yalnızca 1000 adet olacak. Oyuna katılan üyeler arttıkça bu oyuncular daha değerli hale gelecektir.
Bir menejer aynı oyuncu kartından birden fazla sahip olabilir ve ayrı yarışmalara katılabilir.
Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz: https://www.footballcoin.io/tr/economy/player-cards-distribution/

Celebrity
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
April 09, 2017, 01:47:45 PM

Heyecanlı bir şeye benziyor, bir de coin gibi şeyler işin içinde olunca dayanamadım ben de katıldım. İnşallah düzgün bir şeyler yaparız.  Grin
Footballcoin-tr
Full Member

Footballcoin.io

View Profile WWW
April 09, 2017, 02:22:34 PM

Beta aşamasında oyunu deneyen herkes ödüller kazanacak. Bunun için 10 yarışmaya girip 5 bin puan toplamanız yeterli. Toplam puan kategorisindeki ödüllerin değeri şu şekilde:
1. 0.60BTC (2700 TL değerinde)
2. 0.48BTC (2160 TL değerinde)
3. 0.36BTC (1620 TL değerinde)
4. 0.24BTC (1080 TL değerinde)
5. 0.12BTC (540 TL değerinde)
6. 0.108BTC
7. 0.096BTC
8. 0.084BTC
9. 0.072BTC
10. 0.06BTC
11.-20. 0.048BTC
21.-50. 0.036BTC
51.-100. 0.03BTC
101.-250. 0.024BTC
250. ve altı 0.012BTC değerinde XFC kazanacak. Yani beta aşamasında oyunu oynayıp 5 bin puan toplamanız halinde en az 55 TL değerinde XFC kazanmanız garanti!

Dr.Cocktail
Sr. Member

View Profile
April 09, 2017, 02:30:25 PM

Aslında ortalama puan kategorisine biraz daha fazla ağırlık vermeniz daha iyi olur  Grin çünkü aynı kadrodan sınırsız kere oluşturulabilir sınırsız yarışma olduğu için   Huh

edit: Ortalama puan kategorisi zaten varmış gerçekten heyecanlı oluyor bugün interden oluşan kadro oluşturdum fark atar diye en son yeniliyordu  Grin
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 »
  Print  

Jump to: