Bitcoin Forum
May 28, 2024, 01:20:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: ne olacak bu XRP  (Read 6447 times)
hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
May 08, 2017, 10:44:52 AM

xrp nin 1 haftada milyarlarca dolar marketcap a ulaşmasının izahı nedir. bankaların ilgisi takibi...
şu an sadece pumplanıyor... ama dibe vuruşunu hep birlikte izleyeceğiz. o zaman birilerinin canı fena yanacak.

hep bitcoin aldığımdan umrumda olmayan durum yahu bu coinlere insanlar nasıl güvenip alıyor hayret ediyorum. Smiley sakın alırım 1-2 sene biriktiririm havasında olmayın ateşle dans olmaz.
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
May 08, 2017, 10:54:09 AM

xrp nin 1 haftada milyarlarca dolar marketcap a ulaşmasının izahı nedir. bankaların ilgisi takibi...
şu an sadece pumplanıyor... ama dibe vuruşunu hep birlikte izleyeceğiz. o zaman birilerinin canı fena yanacak.

hep bitcoin aldığımdan umrumda olmayan durum yahu bu coinlere insanlar nasıl güvenip alıyor hayret ediyorum. Smiley sakın alırım 1-2 sene biriktiririm havasında olmayın ateşle dans olmaz.
Ben zamanında ltc almıştım en tepedeyken to the moon diye Cheesy yarı fiyatına zor çıkarttıydım elimden 20 dolara.Şimdi yine yukarılarda ama elimi sürmem.
1000 xrp alıp unutucam bu sefer ne olursa olsun umrumda değil Smiley
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
May 08, 2017, 10:56:38 AM

ben şöyle düşünüyorum, fon oluşturup bu fonun yüzde 70 ile btc biriktirip, kalan yüzde 30 ile altcoinlerde trade yapmak ve oluşan karı btc fonuna aktarmak, zarar durumunda müdahale etmemek... yani bir nevi btc biriktirmek...  uzun vadede kazandırır. BTC biriktirerek doğru yapıyorsunuz bence... rezerv para birimi BTC sonuçta.
Bitcoiner008
Member
**

Activity: 105
Merit: 10

View Profile
May 08, 2017, 11:13:16 AM

Bankaların gidip de XRP aldığını düşünmeyin, haber başlıkları yerine haber okuyun.
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
May 09, 2017, 09:04:44 AM

1k sat dan almıştım bir kaç ay önce arkadaş çok pahalıdan almışsın ne yaptın demişti. borcum olduğu için mecburen 2.6k dan sattım.

şimdi pişman olmamak elde değil.  Cry sirkülasyondakiymiş totaldeki lot adediymiş hepsi hikaye BTC piyasasında hiç bir şey belli olmaz.

borsa mantığı ederi varsa değerini düşük görüyorsan alacaksın. hacimsel olarak ortada ETH yi bir günlüğüne de olsa yerinden ettiyse banka destekliyse (tüm dünyada şu an için para demek banka demek) sırtı yere gelmez.

hep yükselecek değil ya 2017 nin başından beri 15x vermiştir. YTD. hayırlısı artık düzeltme gelebilir. Undecided
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
May 09, 2017, 03:18:25 PM

ve düşüş trendine girmiş bulunmaktayız... bu xrp gitgide düşecek değeri asla şu an bu seviyeler değil bence...
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
May 09, 2017, 07:34:16 PM

Nerelere düşer acaba alım için hangi seviyeleri beklemeliyiz?
Turkoin
Sr. Member

Activity: 392

View Profile
May 09, 2017, 08:50:48 PM

alım için artık bundan sonra her şey spekülatif hareketlere maruz kalır. elinizde varsa güzel seviyeler satabilrsiniz. yeni bir yükseliş için olumlu hava yakalanması lazım. BTC yi bu anlamda iyi takip etmek lazım.

olumsuz hava yaratıp biraz satış yiyeceğini düşünüyorum. marketcap bi 45b lere gelip tekrar önemli bir dalga yakalayabilir.

Coininiz bol olsun. Smiley
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036

View Profile
May 09, 2017, 08:57:25 PM

Ucuzdan panik satisi yapanlara gecmis olsun, ama bu haftadan sonra bu rakamlari cok arayacak millet almak icin.
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
May 10, 2017, 01:38:32 AM

Ucuzdan panik satisi yapanlara gecmis olsun, ama bu haftadan sonra bu rakamlari cok arayacak millet almak icin.
Hocam marketcap a bakılırsa bu coin fazla şişti bence. Sadece banka haberleri ile bu seviyede. Alım yapmak çok riskli bana göre gerçek değeri 4-5k sat seviyeleri.
qruvasan
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
May 10, 2017, 02:52:34 AM

Hocam marketcap a bakılırsa bu coin fazla şişti bence. Sadece banka haberleri ile bu seviyede. Alım yapmak çok riskli bana göre gerçek değeri 4-5k sat seviyeleri.

hocam neye göre gerçek değeri bu değil diyorsunuz? Değeri ne olursa uygundur diyebiliriz misal 1 dolar olsa neye göre şişti diyebiliriz? ltc 2 ay önce 4 dolardı şimdi 30 doları beğenmiyor insanlar 100 doları bekliyorlar forumlarda.  burada toplam market yıl sonunda 100 milyar dolara ulaşır diyenlerle dalga geçiliyordu daha mayıs ayında 50 milyarı gördü. o açıdan sormuştum...
rekcahxfb_foundation
Sr. Member

Activity: 350

CrowdWiz

View Profile
May 10, 2017, 03:31:45 AM

ben çok zarar ettim rippledan. balinalar nasıl kandırdılar 13k dan 14k dan sattılar Undecided ama ben belli bir sure sonra 20k lara çıkacagını dusunuyorum

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
█▀▀▀███████   ▄████████▀▀▀█
██▄   ▀████▄▄▄▄█████▀   ▄██
█████▄   ▀███████▀   ▄█████
████████▄   ▀█▀   ▄████████
▀██████████▄   ▄███████████
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
██▄   ▀█ ███▌ ▐████   ▀████
█████▄    ██▌ ▐███▄▄ ▐█████
████████ ▄██▌ ▐█████ ▐█████
████████▄███▌ ▐█████ ▐█████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

╲╲╲╲╲╲╲╲▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
THE FIRST OF ITS KIND
SELF-GOVERNED ECOSYSTEM

╱╱╱╱╱╱╱╱▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╱╱╱╱╱╱╱╱
JOIN THE ICO - 18th OCTOBER
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╲╲╲╲╲╲╲╲

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
█▀▀▀███████   ▄████████▀▀▀█
██▄   ▀████▄▄▄▄█████▀   ▄██
█████▄   ▀███████▀   ▄█████
████████▄   ▀█▀   ▄████████
▀██████████▄   ▄███████████
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
██▄   ▀█ ███▌ ▐████   ▀████
█████▄    ██▌ ▐███▄▄ ▐█████
████████ ▄██▌ ▐█████ ▐█████
████████▄███▌ ▐█████ ▐█████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

bytrislasis
Member
**

Activity: 118
Merit: 10

View Profile
May 10, 2017, 06:32:45 AM

XMR'da bu şekilde patlayıp gitmişti  2016'da,  inşallah aynı şekilde devam eder...
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
May 12, 2017, 05:03:27 AM

Toplam adeti çok fazla ondan dolayı riskli bence
nyks
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
May 12, 2017, 05:59:54 AM

Bana da 20k gazıyla 14k fiyattan itelediler 7k ya kadar çekilince bir ara gözüm döndü satmayı düşünüyordum ucuz kurtardık btc dump yedikçe toparlıyor.
lastguard
Full Member

Activity: 125

View Profile
May 12, 2017, 10:09:22 AM

burada nasıl güvenip alıyorlar diyen arkadaşlar ironinin dibine vurduklarının farkındalar mı acaba? bitcoin için de aynı muhabbetleri yapmadı mı vizyonu dar kişiler ?

Ayrıca merak edenler biraz araştırsın Akbank yakında ( ne kadar yakında bilmiyorum) müşterilerine XRP hesabı açtırıp tüm sistemi denemeye imkan sağlayacak. Bunun nasıl bir patlama yaşatabileceğini tahmin edebiliyormusunuz ?

Ripple şu anda dijital paraların hain evladı olmaya aday. Tüm crypto paraları bankalar kendi üzerinden alınıp satılmasına izin verebilecek eğer yaygınlaşırsa. XRP kullananlar bilir , bir gateway (bunlar muhtemelen bankalar olacak) eğer isterse diğer tüm dijital paraları bu sistemde transfer edebilecek hatta exchange edebilecek.

Yılların emeği kısa bir sürede tüm sistemi bankalara teslim edebiliriz dünyanın geri kalanı bu kadar teferruata girmeden bankaya güvenerek katılacaklar bu işe.

ignorance is bliss.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
May 12, 2017, 12:20:45 PM

burada nasıl güvenip alıyorlar diyen arkadaşlar ironinin dibine vurduklarının farkındalar mı acaba? bitcoin için de aynı muhabbetleri yapmadı mı vizyonu dar kişiler ?

sana soyle soyliyim,bunlara nasıl guvenip alıyorsunuz diyen arkadaşlarla,butun birikimlerini fonlar bolumundeki tanımadıkları adamlara yatıran arkadaşlar aynı kişiler.
asıl ironi bu bence.
aç bak fonlar bolumune batan batana.ama hala vazgeçmez bu ileri goruslu arkadaşlar bundan.
diğer altkoinlere hiç utanmadan sıkılmadan scamcoin derler,giren batacak derler falan filan.
kendileri almadıkları için baskaları bu altkoinlerden para kazansın istemezler.
kendi planları her ay 0.1 btc koseye atarak btc biriktirmek ve hiç tanımadıkları adamların fonlarına katılmaktır.boylede leri gorusludurler.
oysaki bundan 3 hafta once 1 btc lik ripple alsalardı su anda 7btc leri vardı.

aslında ne bok yerlerse yesinler kimse birşey demez.bizde surda bunları yazmayız ama trollluk yapıorlar forumda.kimlerin yaptıgıda belli 3-5 tane adam.

bu arada aslında scam coin kripto dunyasında basarılı koin demektir.acın bakın eskilere.yüzlerce sayfa etherium un ne biliyim nem in scam olduguna dai yazılar var.şimdi sonuc ortada.

herneyse ya işimize bakalım biz.
allaha sukur ripple yine 20 sent oldu.
ay sonu hedefimiz 25 sentti sanırım rahat ulasıcaz gibi bozukuyor.
daha buyuk bombalar patlamadı,bu ay lockdown acıklaması beklleniyor ripple ceo sundan,ondan sonra gorun siz curcunayı.

DeepCoin
Legendary
*

View Profile
May 12, 2017, 02:20:13 PM

sana soyle soyliyim,bunlara nasıl guvenip alıyorsunuz diyen arkadaşlarla,butun birikimlerini fonlar bolumundeki tanımadıkları adamlara yatıran arkadaşlar aynı kişiler.
asıl ironi bu bence.
aç bak fonlar bolumune batan batana.ama hala vazgeçmez bu ileri goruslu arkadaşlar bundan.
diğer altkoinlere hiç utanmadan sıkılmadan scamcoin derler,giren batacak derler falan filan.
kendileri almadıkları için baskaları bu altkoinlerden para kazansın istemezler.
kendi planları her ay 0.1 btc koseye atarak btc biriktirmek ve hiç tanımadıkları adamların fonlarına katılmaktır.boylede leri gorusludurler.
oysaki bundan 3 hafta once 1 btc lik ripple alsalardı su anda 7btc leri vardı.

aslında ne bok yerlerse yesinler kimse birşey demez.bizde surda bunları yazmayız ama trollluk yapıorlar forumda.kimlerin yaptıgıda belli 3-5 tane adam.

bu arada aslında scam coin kripto dunyasında basarılı koin demektir.acın bakın eskilere.yüzlerce sayfa etherium un ne biliyim nem in scam olduguna dai yazılar var.şimdi sonuc ortada.

herneyse ya işimize bakalım biz.
allaha sukur ripple yine 20 sent oldu.
ay sonu hedefimiz 25 sentti sanırım rahat ulasıcaz gibi bozukuyor.
daha buyuk bombalar patlamadı,bu ay lockdown acıklaması beklleniyor ripple ceo sundan,ondan sonra gorun siz curcunayı.

Ne konussan bos bunlara, bunlar senin vakit ve emek ayirip uzun uzun yazdigin mesajin sonunu bile getiremezler zaten.
BitPi
Full Member

Activity: 142

View Profile
May 12, 2017, 07:22:10 PM

Çok fazla hacim var. Ripple uçuşa hazırlanıyor gibi. YTD.

Ekranda gördüğün para senin değil cebine koyduğun para senindir...
DeepCoin
Legendary
*

View Profile
May 15, 2017, 03:03:19 PM

Çok fazla hacim var. Ripple uçuşa hazırlanıyor gibi. YTD.

Simdilik hizlanmaya basladi, pistin sonuna yaklasmak uzere kalkisa gectikten sonra inis takimlarini kapatip ucusa gecer.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: