Bitcoin Forum
May 28, 2024, 01:18:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]  All
  Print  
Author Topic: Bobmarley Ponzici Olabilir mi?  (Read 26689 times)
heirinch
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

Bountyhive.io

View Profile WWW
October 29, 2018, 05:20:59 PM

Utanın adam hepinizi süt gibi sağmış hiç aranızda delikanlı çıkmadı mı Cheesy

Toplanıp 2  3 btc ye yerini bulurlar değil mi sende haklısın acaba bu arkadaş kim nerden geldi, amacı ne?
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
January 14, 2019, 05:27:50 PM
Last edit: January 14, 2019, 07:06:53 PM by ziya1453

o değilde koca konu boyunca bir kişi bile konuyu açana eyvallah dememiş baya bir haklı çıktığı halde. bari ben diyeyim eyvallah kardeşim sen üstüne düşeni fazlasıyla yapmışsın.
kripto gibi riskli bir piyasada zaten ''ana para korumalı'' gibi bir vaad veriliyorsa isterse fonu satoshi nakamato kursun ponzi olduğunu anlamak için başka şeye bakmaya gerek yoktur.
Ulan adam niki bile ilerdeki kurbanlarıyla daşşak geçmek için özenle seçmiş bob marley ve para pul işleri Huh
bizim millet kargocuya tc no vermez amanda aman dolandırılacam diye ama hiç tanımadığına yollar paraları yeterki ''kazanın doğuracağına' inansın

şimdi diyebilirsiniz iş işten geçtikten sonra herkes yukardaki analaizi yapar diye , iş işten geçmeden uyaranıda linç etmeye kalkmışlar.
SUPREMEGAMBLER
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 7

View Profile
July 02, 2019, 08:43:55 PM

Fon konularını hatim ettim. En başarılısı bobmarley. Her dediği tutuyor. Zengin adam neden fon yapıyor? 10-20 BTC bobmarley için bir hiç. Aklımda deli sorular var. Bobmarley'den açıklama bekliyorum.

kardeş konuyu açan sensen helal olsun. ben 2015 yılında bu forumdaydım, aşağı yukarı o zamanlarda bu konuyu görmüştüm ben, nostalji oldu be güzel oldu  Cheesy erol mürtecimler ile akrabalık var mı ? gerçi erol tutturamıyor pek, sen daha başarılısın vallahi. tebrik eder, ellerinden öperim.

edit: adam 2017 yılında açmış konuyu, ben o yıllarda hiç girmedim ki. forumun tarihi mi yanlış ?
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
July 07, 2019, 08:29:00 AM

Ponzinın babası çıktı
Hedaelus
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
August 14, 2019, 08:02:41 AM

Arkadaşlar bu hesabın kesinlikle bir troll ve alt hesap olduğuna kanaat getirdim, forumda trollük yasaktır.

Bu hesap ile 30-40 kere mesajlaştık, vardığım sonuç şu; hedefi sadece zaman çalmak.

Alt hesap deyince akla çok isim geliyor, sizce kim bu?

Zaman çalmak istemiyorum. Her dediğin tutuyor. Seni çok merak ediyorum. Aklımda deli sorular var. Zenginsin. Ama fon yapıyorsun. Soruma cevap bekliyorum. Laf değiştirdiğini anlıyorum. Gözümden kaçtı sanma.

Oğlum sen ÖSS'ye hazırlanmıyor muydun? Burada niye vakit kaybediyorsun?

İyi niyetle yardımcı olmaya çalışıyorum, yaptığın ayıp, anlattıkların doğru olsa veya olmasa da böyle, yaptığın ayıp, insanların zamanını çalıyorsun.
Yalan söyleme. Mesajlarını hatim ettim. İnsanlara yardımcı olmak istiyorsan tüm çıkacak coinleri söylersiniz. Sonunda cevabı buldum. Fon yüzünden söylemiyormuşsun. Fonların ne anlamı kalır demişsin. Fondaki paraya ihtiyacın yok. Fondaki insanlar kazansın istiyorsan çıkacak coinleri onlara söyle. Cevap bekliyorum. Ignoreledim deyip kaçıyorsun. Sen de bir şeyler var. Ama çözemedim.
Hissi kablelvuku dediğin...
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
August 31, 2019, 01:40:14 PM

Shift coın söylediğinde 3500 SAT , btc de 3500 tl filandı bir yıl oldu olmadı shift 100 k ya çıktı btc de aldı başını gitti
Ben btc bazında 4× yapmıştım ama bekleyen olduysa btc bazında 30 kat yaptı resmen , her söylediği tutuyordu enterasan gerçekten .
Ancak gel gör ki fon olayında patladı bizim bob ve kayboldu
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
August 31, 2019, 11:10:23 PM

harbiden de neler olmuş forumda büyük paralar dönmüş.  heralde pek bir şey çıkmadı ki burada da paylaşılmadı
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]  All
  Print  

Jump to: