Bitcoin Forum
June 24, 2024, 05:38:36 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Birisi TaaS'ı (Token as a Service) Anlatabilirmi?  (Read 1083 times)
Aydinizm (OP)
Full Member

Activity: 196
Merit: 117

View Profile
April 07, 2017, 11:43:46 PM

Merhaba, foruma yeni üye oldum konuları araştırırken bir çok eski üyenin imzalarına ve profil fotoğraflarına bu firmayı eklediğini farkettim.

TaaS: Token as a Service  https://taas.fund

Nasıl bir yatırım firması olduğunu birisi anlatabilirmi kısaca. Diğer yatırım firmalarından genel olarak farkı nedir mesela?

Teşekkürler.

Aydınizm Smart Money Trading Strategy =====> https://bitcointalk.org/index.php?topic=2967944.0
bircoin
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
April 08, 2017, 12:03:20 AM

İconomi benzeri fon yönetim şirketi diyebiliriz. Siz yatırım yapıyorsunuz şirket yatırımları yönetiyor . Benim anladığım bu kadar .

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
April 08, 2017, 07:01:00 PM

acıkcası bende edg nin kampanyası bitti baktim millet nereye gidiyor bir sonraki durak olarak taas'a gidiyor diye girdim Smiley  bir önce ki bounty de adamlarin neler yaptigini ve projeyi az cok biliyordum ama bunda bende cok araştirma yapmadim gerçekten ne iş yapiyorlar amaçlari ne neyin yatırımını geliştirmesini yapiyorlar bilen varsa yazarsa bizde takip ederiz. teşekkürler.
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
April 08, 2017, 07:05:28 PM

Taas bountyleri borsaya ciktigi an satilip coinin fiyatini dusurmesin diye  sanirim belirli bir sure satisini engelleyecek diye biryerde okudum herhalde.Haberiniz olsun
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
April 08, 2017, 09:46:25 PM

Taas bountyleri borsaya ciktigi an satilip coinin fiyatini dusurmesin diye  sanirim belirli bir sure satisini engelleyecek diye biryerde okudum herhalde.Haberiniz olsun

İmzasından güzel birşey verdikten sonra beklemek cokda problem olacağını düşünmüyorum. Ben ne zaman bir imzadan birşeyler kazansan hemen btc ye cevirdim ama hep hata etmiş oldum beklemek ve iyi bir borsaya girmesini beklemek daha iyi.

goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
April 09, 2017, 04:27:17 AM

Link paylaşabilirmisin, tam olarak ne yazıyor merak ettim, böyle birşeyden haberim yoktu açıkçası, imza boşta durmasın diye girdik, boşa beklemeyelim sonra
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
April 09, 2017, 06:13:54 AM

Link paylaşabilirmisin, tam olarak ne yazıyor merak ettim, böyle birşeyden haberim yoktu açıkçası, imza boşta durmasın diye girdik, boşa beklemeyelim sonra
Nerde okudugumu hatirlamiyorum sanirim yabanci baskikta birisi yazmisti.
huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
April 09, 2017, 10:32:38 AM

Kimse tam olarak nedir bilmiyor ama imza kampanyası güzel gibi geldi bana. Ben o yüzden girdim. Bekleyip göreceğiz bakalım. 100 mesaj atma sınırı da 50 mesaja düşürülmüş. O da güzel bir gelişme olmuş.

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  ████             ████
██████  █████████████████████
███     █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
April 09, 2017, 11:01:30 AM

Sitesinden açıkça anlatmış. Quarter başına %50 kar vaadiyle para toplayan bir fon. Karın %25'lik bir kısmı fona geri dönecek, kalanı da Ethereum akıllı kontratlarıyla otomatik olarak yapılacakmış. Yatırım stratejisi bizim cryptomerian'da daha şeffaf. Tam olarak anlamadım %50'yi nasıl kazancaklar. Şurada bir paper mevcut: http://taas.fund/media/whitepaper.pdf
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
April 09, 2017, 11:54:41 AM

Bu projelerde tek sorun yatrimlardan alinacak kar payinin dagitimi hic bir büyük borsa bu sistemle ugrasmio bakalimmbunlar nasil cozucekler bu problemi iconomi coin yakarak yapmaya karar verdi. Adeti azaltip degeri yükseltmek oda uzun vaadede sorunlar olucak bir sistem ama bakalim
John Wick
Full Member

Activity: 232
Merit: 100

View Profile
April 09, 2017, 02:00:52 PM

Sitesinden açıkça anlatmış. Quarter başına %50 kar vaadiyle para toplayan bir fon. Karın %25'lik bir kısmı fona geri dönecek, kalanı da Ethereum akıllı kontratlarıyla otomatik olarak yapılacakmış. Yatırım stratejisi bizim cryptomerian'da daha şeffaf. Tam olarak anlamadım %50'yi nasıl kazancaklar. Şurada bir paper mevcut: http://taas.fund/media/whitepaper.pdf

Bu yasadışı titan zinciri gibi bir şey olmuyor mu o zaman? Verdiğiniz pdf'i okuyamıyorum ama öyle hissettim biraz. Yanılıyor muyum?
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
April 09, 2017, 02:22:17 PM

Bu yasadışı titan zinciri gibi bir şey olmuyor mu o zaman? Verdiğiniz pdf'i okuyamıyorum ama öyle hissettim biraz. Yanılıyor muyum?

yasal titan zinciri yok ki Cheesy
ama mantık şöyle anlatım amerikada fon  şirketleri var paranı yaıtrıyorsun onlar onlar sana kazantan yüzde vericez diyor örn 5 diyelim  senin paranla türkiyedeki bir hisse senedini alıyor almanyadakini alıyor çindekini alıyor
aysonunda ortalama kazanç hesaplanıp ne kadar kar edildiyse sana yüzde 5 gönderiyor kabaca bu mantığı
John Wick
Full Member

View Profile
April 09, 2017, 02:47:46 PM

ama mantık şöyle anlatım amerikada fon  şirketleri var paranı yaıtrıyorsun onlar onlar sana kazantan yüzde vericez diyor örn 5 diyelim  senin paranla türkiyedeki bir hisse senedini alıyor almanyadakini alıyor çindekini alıyor
aysonunda ortalama kazanç hesaplanıp ne kadar kar edildiyse sana yüzde 5 gönderiyor kabaca bu mantığı

Haklısınız da ben orda "yasadışı" olduğunu belirtmek için kullanmıştım. Yoksa tabiki yasalı yok bu tip şeylerin. Anlatımınıza göre ben hala bir titan zincir havası seziyorum işleyiş şeklinden.
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
April 09, 2017, 02:59:12 PM

Haklısınız da ben orda "yasadışı" olduğunu belirtmek için kullanmıştım. Yoksa tabiki yasalı yok bu tip şeylerin. Anlatımınıza göre ben hala bir titan zincir havası seziyorum işleyiş şeklinden.

titanda üye topluyorsun sen topladığın üyeden para kazanıyorusun.

ben sana bu proje senin yerine yatırım yapıyor diyorum
nasıl aynı şey olduğunu düşündün almadım ...
John Wick
Full Member

View Profile
April 09, 2017, 03:11:14 PM

titanda üye topluyorsun sen topladığın üyeden para kazanıyorusun.

ben sana bu proje senin yerine yatırım yapıyor diyorum
nasıl aynı şey olduğunu düşündün almadım ...

Haklısınız belki de ben yanlış yorumluyorum. Kusura bakmayın. Hissi olarak yazdım biraz.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: