Bitcoin Forum
August 08, 2024, 09:20:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Gunbot Poloniex Oto-Trader  (Read 2222 times)
Captain Corporate (OP)
Hero Member

Activity: 2072
Merit: 575

View Profile WWW
April 12, 2017, 10:56:30 PM

Tavsiyeniz gayet mantıklı, kendimizi geliştirme kısmına aynen katılıyorum. Bu akşam bu konuyla ilgili resmi başlığın Türkçesini yazacaktım fakat elektrikler kesildiği için ( ödevimi yapamamış gibi hissettim elektrikler gitti diince Cheesy) yazamadım. Arkadaşlar öncelikle şunu bir kesinleştirelim bu yöntem ile ben para kazandım, kendimce güzel bir meblağ kazandım fakat örneğin kalemdar para kaybetmiş, yani kesinlikle garantisi yok. Ben gram bu işten anlamayan biriyim ve kendi tecrübemi anlattım, benim botumu kimse yönetmiyor, settingse kendim karar veriyorum, coini kendim seçiyorum benim bu bot ile para kazanmam veya kaybetmem komple kendi başarım veya başarıszlığım oluyor. Ben tutturdum umarımda böyle devam eder ama botu mümkünse "zaten şu fiyattan almak şu fiyattan satmak istiodum bot olunca ekran başında olmam gerekmedi" olarak görürseniz bot %100 performans verir çünkü bu kadarını yapar ekran başında olmadan işlemlerinizi sizin yerinize yapar fakat bot kuriim paralar aksın ben bişi yapmiim derseniz o olmaz, he benim şansıma bana oldu ama bugün oldu yarın olmaz belki bilemem. Tavsiyem bi denemeniz olacaktır, eğer benim gibi şanslıysanız botun parasını bi haftaya kalmaz çıkarırsınız (sermayenizede bağlı bu sadece şans değil bi günde çıkartan bile var adam 6 btc ile girmiş ben o kadar parayı bulsam önce araba alırım Cheesy) fakat şansınız tutmazsa 15 gün içinde para iade nasıl olsa eeeen kötü paramı geri ver dersiniz olur biter. Çok daha detaylı yazmak isterdim ama elektrikler yok telefondan bu gecelik bu kadar ana başlık açtıktan sonra oradan herkese hem kendim gunbot ile ilgili tüm bilgilerimi paylaşıp sorularınıza cevap veririm hem bilmediğim bi konu çıkarsa gunthara sorar çevirir gelir yazarım yani support 10 numara olacak emin olabilirsiniz, hatta usulen guntharın bulunduğu bir türkçe telegram grubu bile açmayı düşünüyorum.

Şimdilik herkese iyi geceler

▄▄███████████████████▄▄
▄█████████▀█████████████▄
███████████▄▐▀▄██████████
███████▀▀███████▀▀███████
██████▀███▄▄████████████
█████████▐█████████▐█████
██████████▀███▀███▄██████
████████████████▄▄███████
███████████▄▄▄███████████
█████████████████████████
▀█████▄▄████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Captain Corporate (OP)
Hero Member

View Profile WWW
April 13, 2017, 09:24:23 AM

Elektrikler geldi çok şükür kısmetse gün içerisinde düzgün bir başlık açabilicem.

Bu arada dün elektrikler gittiğinden bu yana poloya bakamıyodum, dash almış başını gitmiş, dash hariç tüm coinler güzel kazandırmıştı bana bir o düşmüştü, dash'te yükselince benim kazanç almış yürümüş, şuana kadar zarar ettiğim tek bir coin olmamış oldu böylece Cheesy neye girsem kazandım Cheesy bu bot işi biraz şans işi gibi duruyor ama gerçekten şans işiyse ben çok şanslıyım demektir, bugüne kadar %20 üstü bir kazanç elde ettim o da cumartesi akşamından beri kullanıyor olmama rağmen Cheesy Biraz sabır gerektiriyor, aman düştü, aman zarar ettim, aman çıkayım demez sabredip beklerseniz sonuç çok güzel olabiliyor dash ile bunu gördüm ben. Olmayadabilir tabii garantisi yok, yarın dash patladı derler dash olur tanesi 1 satoshi ona bot napsın tabii Cheesy

▄▄███████████████████▄▄
██████▀███▄▄████████████
▀█████▄▄████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Pfizer
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 250

View Profile
April 13, 2017, 02:20:35 PM

Acizane tavsiyemdir. Botla uğraşmayın sizin olmayan kazanç sizin değildir. Kendiniz öğrenin kaybettiklerinizi çok kısa sürede çıkaracaksınız. Elin gemisiyle bir  yere varamazsınız. Buradaki bilmeyen arkadaşları da yönlendiriyorsunuz. Botla kazanan piyasada tutunan kimseyi görmedim. Para kazanan insanlar bu işin temelini öğrenen insanlardır. Bir işin çıraklığını yapmadan ustalığına soyunmayın. Hangi işi yaparsanız yapın siz burada patronsunuz , eğer işi bilmiyor da ustalara yaptırıyorsanız ; eninde sonunda başarısız olmaya mahkumsunuz; taki o işi kendiniz yapıncaya kadar. Son oalarak Paranızı geliştirmeye çalışmayın, kendiniz geliştirmeye çalışın. İnanın kazanan siz olacaksınız.
Bol kazançlar.   

uzun zamandır forex piyasasındayım, botlarla veya bu tip zımbırtılarla kazanç sağlayan cidden görmedim. belki şimdilik şansı yaver gitmiş olabilir, kazandırmış da olabilir ama eninde sonunda patlayacaktır bunu unutmayın. Zaten bot kazanç sağlıyor olsa adamlar kendileri ufak bir sermaye koyup kısa süre sonra parayı acayip katlarlar. Neden 0.1 btc'ye satış yapsın?
Captain Corporate (OP)
Hero Member

View Profile WWW
April 13, 2017, 02:46:01 PM

Acizane tavsiyemdir. Botla uğraşmayın sizin olmayan kazanç sizin değildir. Kendiniz öğrenin kaybettiklerinizi çok kısa sürede çıkaracaksınız. Elin gemisiyle bir  yere varamazsınız. Buradaki bilmeyen arkadaşları da yönlendiriyorsunuz. Botla kazanan piyasada tutunan kimseyi görmedim. Para kazanan insanlar bu işin temelini öğrenen insanlardır. Bir işin çıraklığını yapmadan ustalığına soyunmayın. Hangi işi yaparsanız yapın siz burada patronsunuz , eğer işi bilmiyor da ustalara yaptırıyorsanız ; eninde sonunda başarısız olmaya mahkumsunuz; taki o işi kendiniz yapıncaya kadar. Son oalarak Paranızı geliştirmeye çalışmayın, kendiniz geliştirmeye çalışın. İnanın kazanan siz olacaksınız.
Bol kazançlar.  

uzun zamandır forex piyasasındayım, botlarla veya bu tip zımbırtılarla kazanç sağlayan cidden görmedim. belki şimdilik şansı yaver gitmiş olabilir, kazandırmış da olabilir ama eninde sonunda patlayacaktır bunu unutmayın. Zaten bot kazanç sağlıyor olsa adamlar kendileri ufak bir sermaye koyup kısa süre sonra parayı acayip katlarlar. Neden 0.1 btc'ye satış yapsın?

En son olarak bunuda cevaplayıp bu başlığı kapatıcam çünkü daha detaylı daha güzel bir başlığa geçiş yapıyoruz Gunthar onaylı bir şekilde.

Öncelikle forex ile altcoin trading çok ama çok farklı şeyler, yakın bile değiller, benzer bile değil. Eğer coinlerin çıkışının veya düşüşünün sebebini doların çıkışı veya düşüşü ile benzer buluyorsanız kesinlikle trading işine girmemelisiniz, çok sakıncalı. Sonra ki sorun "volume" yani ne kadar para döndüğü, bugün en büyük coin bile bi kaç yüz milyonu aşamazken bir forexte ne kadar para döndüğünü biliyor musunuz? Bugün bir pump and dump hareketi forexte mümkün mü sizce? Küçücük meblağ para ile adamlar bütün piyasayı hoplatıyor burada. C.A.T çok eski bir bot ve şuana kadar satan stampey arkadaşın +200 trust ratingi oldu örneğin, "para kazanamıyoruz para kazanamıyoruz" diye ağlayan forumda sesi çıkan gördünüz mü? Hayır, neden? Çünkü herkes ya kazanıyor ya ÇOK kazanıyor, nadiren kaybeden de ya kendi hatasından (dump sırasında girmek, manual işe kalkışmak gibi ) kaybediyor. En son olarak neden 0.1 btc fiyatına satıyor kendi yapmıyor? Çünkü bir limit var, eğer bu piyasaya 10 milyon dolar ile girersen hiç bir coine giremezsin, girdiğin her coin dump olur senin yüzünden, bu adam zaten 5-10 btc aralığında (bazen daha fazla bazen sıfır) trade yapıyor bu botla, günde %1 getiri beklentisi olan bir bot bu, kalkıp size günde %200 önermiyor, sadece %1, yani bunu alın zengin olun falan yok, bankadan iyi faiz veriyor sadece bu kadar. Paranızı verin ikiye katlayıp geri veriim 24 saatte demiyor yani bu adam. O yüzden 0.1 gayet güzel para onun içinde, günde 10 tane satsa 4500 lira para demek, 4500 lirayı bu botla kazanmak için min 50 bin ile falan girmek gerek, o da benim gibi şanslıysan çıkartırsın o kadar parayı. Bu adam yaklaşık 500 tane satmış, 50 btc eder, 225 bin lira para eder, hangi botla o kadar para kazanılıyor? Satmaması için hiç bir sebep yok yani, gayet mantıklı satması, bende de olsa bende satarım.

Sorularınıza, görüşlerinize, tartışmalara buradan devam edebiliriz ;

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1868620.0

▄▄███████████████████▄▄
██████▀███▄▄████████████