Bitcoin Forum
June 27, 2024, 01:51:51 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Warning: One or more bitcointalk.org users have reported that they strongly believe that the creator of this topic is a scammer. (Login to see the detailed trust ratings.) While the bitcointalk.org administration does not verify such claims, you should proceed with extreme caution.
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: SATILIK MSI 390 GPU  (Read 407 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
pisquare (OP)
Sr. Member

Activity: 395
Merit: 250

View Profile
April 10, 2017, 07:33:47 PM

Adet fiyat 1000 TL. Vatandan 07.2016 tarihinde alınmıştır. 120 adet mevcuttur.İlgilenenler PM atabilirler.
pisquare (OP)
Sr. Member

View Profile
April 12, 2017, 12:41:30 AM

6 adet kaldı.Kalanların bir fanlarının bir palası (kırık).Diğerlerini satın alan arkadaş bunları almadı. Fiyat 700 TL.
pisquare (OP)
Sr. Member

View Profile
April 13, 2017, 04:02:38 AM

Sevgili forum müdavimleri batan geminin malları bunlar.Bu son 6 GPU nun fanı kırık.Fanlar çalışıyor ama palası kırılmış birinin.Ben bunları satıyorum.Siz gözünüzden kaçıp 'aaaa bunun da fanın bir parçası krıkmış' derseniz size ancak vah vah diyebilirm.Fanı kırık olduğu için bu fiyat.Dün bir arkadaş 6sını da alıp son olarakda sapasağlam di mi, sorunsuz çalışıyor di mi diye mesaj atınca parasını geri yolladım.Fanlar dönüyor, ısınma sorunu yok ama fanın bir parçası kopuk.Ben yurt dışına çıkıyorum.Sattığım malları geri alamam, almam da.Kırık fan garanti kapsamı dışında ayrıca.Vatanın garantisi filan hak getire bu konuda.O yüzden fiyatta indirim yaptım.İşine gelmeyen almasın.

GPU için konuştuğum arkadaşlar, anakart var mı diyorlar.Yok arkadaş, anakart yok.
Güç kablosu,ethernet kablosu soranlara da cevabım varda kargosu üründen fazla para tutuyor.Buradaki gamer gençlere kıyak geçtik biz onları.

Sonuç olarak kırık fanlık 6 adet MSI 390 satılık fiyat 700 TL.Fanı kapsamayan 1 yıllık Vatan tatatan garantisi var.

gablay12
Legendary
*

Activity: 918
Merit: 1000

View Profile
April 19, 2017, 02:00:33 AM

Tarafımdan alınmıştır.

The more I meet people, the more I like my dog.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: