Bitcoin Forum
July 07, 2024, 11:21:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Ekran kartı Stok sıkıntısı  (Read 1055 times)
Xanother (OP)
Full Member

Activity: 279
Merit: 100

View Profile
April 12, 2017, 06:16:59 AM

Merhabalar arkadaşlar şuan elimde 2 adet rigim mevcut. 10 adet daha rig toplucaz . ancak şuan ekran kartı kısmında stok sorunu çekiyorum.
Rx 480 nitro+ modelini arıyorum. fiyatlar zaten 1200 den 1450 ye kadar çıkmış durumda şuan. Amazonda stok var en son 3 tane getirdim gümrükte bir sıkıntı çıkmadı . 10'ar adet olarak getirtsem gümrükte sorun çıkarmı . gümrük tutarını amazona ödüyorum zaten .
veya rx 480 yerine fiyat performans olarak önerebilceğiniz bir kart varmı ?
dhan000
Sr. Member

Activity: 419
Merit: 255

View Profile WWW
April 12, 2017, 07:47:41 AM

Merhabalar arkadaşlar şuan elimde 2 adet rigim mevcut. 10 adet daha rig toplucaz . ancak şuan ekran kartı kısmında stok sorunu çekiyorum.
Rx 480 nitro+ modelini arıyorum. fiyatlar zaten 1200 den 1450 ye kadar çıkmış durumda şuan. Amazonda stok var en son 3 tane getirdim gümrükte bir sıkıntı çıkmadı . 10'ar adet olarak getirtsem gümrükte sorun çıkarmı . gümrük tutarını amazona ödüyorum zaten .

gümrükte sahış olarak getirebilmeniz için aynı malzemeden 5 adetten fazla olmaması ve toplamda 1500doları geçmemesi gerekiyor...
amazon gümrüğü ödediği için sorun çıkmayabilir ama siz 3taneyi denemişsiniz farklı kişilere üçer üçer isteseniz olmuyor mu? daha garanti olurdu.
Xanother (OP)
Full Member

Activity: 279
Merit: 100

View Profile
April 12, 2017, 08:13:46 AM

gümrükte sahış olarak getirebilmeniz için aynı malzemeden 5 adetten fazla olmaması ve toplamda 1500doları geçmemesi gerekiyor...
amazon gümrüğü ödediği için sorun çıkmayabilir ama siz 3taneyi denemişsiniz farklı kişilere üçer üçer isteseniz olmuyor mu? daha garanti olurdu.
Benimde aklıma geldi o farklı kişiler adına sipariş vermek en iyisi  rx 480 in değeri yurt dısındada türkiyedede bir anda arttı sebeb nedir bilmiyorum rx 500 serisinin haberi yapılmasına rağmen fiyat artısı normal değil .
robotik
Newbie
*

Activity: 13
Merit: 0

View Profile
April 12, 2017, 10:41:48 PM

Amazonda en başta gümrük masrafını ödüyoruz. Ve amazon diyorki daha yüksek tutar çıkarsa alıcıya yansıtılmayacak, aldığımız ücretten az masraf çıkarsa geri iade ediyoruz diyorlar. Ben 1 sefer 22 euro iade aldım. Benim alışverişlerim adetli oldu hep ama sorun çıkmaz diye düşünüyorum.
Ekran kartlarında gümrükleme ücreti geri iade edilen oldumu hiç.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: