Bitcoin Forum
May 05, 2024, 03:48:00 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Yemen ve C4  (Read 2083 times)
U20 (OP)
Full Member

Activity: 546
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile
April 12, 2017, 11:25:00 AM

Merhabalar.
Bilenler belki bilir, Bitcoin olarak geçenlerde Citroen C4 Aracımı satışa çıkardım 36.000 TL fiyattan isteyen olursa, bitcoin ilede alınabilir dedim.
Aynı İlanı, İlan sitelerinede koydum.
Geçenlerde Bir Yemenli olduğunu söyleyen, Doktor olduğunu belirten biri mail attı araçla ilgilendiğini belirtti.İngilizce konuştuk.

Herhangi bir problem olursa diye mail kayıtlarınıda silmiyorum.

İlk gelen Mesaj ( ilan sitesi üzerinden )

Hello, Do you understand English?. I am interested in your vehicle, please contact me directly on my e-mail so that I can see it and pay for it.
Bende uygun bir dille yardımcı olabileceğimi anlattım.Ancak daha sonra bana bir mail attı, Asıl mevzu anladığım kadarıyla araç değil Yemen Meselesi.

Hello

Thanks for your mail, I  contacted you primarily in confidence hoping that you can be a trustworthy person and would also be helpful in this urgent  matter like this. My name is Dr Miss xx  from  Yemen . I am a British female Doctor working with Doctors without Borders which was organized by the Red cross society on two years humanitarian program in secret hospitals in Yemen .

I have 7.2 million Dollars which i inherited from  late Major General Abudul-Rab al Shadadi who died in our hospital last year October 2016 and you can confirm about his death  from news link  below .
http://www.reuters.com/article/us-yemen-security-general-idUSKCN1280BD .

Major General Abudul-Rab  gave me this money for the love and care i showed him on his last hours of his life because i am the only one with him before he died in my arms in our hospital where he was receiving treatment and he told me to invest the money in Turkey where there is  peace and use the profit for charity purpose to save a lot of Yemen refugees .

I am in charge of transportation and Logistic of humanitarian materials which i have used my position to transport  this money to our office in United Kingdom in a metal box after registering it as a humanitarian cargo  through the help of Red cross jet. I wish to use this money for charity and Real Estate investment purpose  in Turkey  because i have decide to relocate to your country  when i finish my assignment here in Yemen and for that reason i contacted you  for help because i will leave Yemen by end of this year after my assignment here.  The money cannot stay in
United Kingdom which i have informed our Red cross Agent in United Kingdom that i shall send him the information of the beneficiary of the humanitarian cargo for delivery and for that reason i contacted you to be my beneficiary of this humanitarian cargo  if you are interested in my proposal so that the money will be deliver to your address by the Red Cross Agent .

Please if you are interested in this transaction i will give you the complete details you need for us to carry out this transaction successfully . I decided to find someone that is real and not imaginary that is why i went to a secured  site where i can be sure that the person is real. I believe i can trust you . where i am now we can only communicate through the Red Cross communication facilities which only permit me to sending E mails and Be rest assured that our deal is safe.

I wait for your fast response so we can go on.In less than 5 days the money should have been noted on your care then i will give you further details upon hearing from you . You will take 20% of the money for your help and you hide 80% of the sum in safe place till i come,I hope i am been fair on this deal.

Asıl Mevzu, Yemende çatışmalarda ölen bir komutandan, İngiliz vatandaşa bir miktar para kalıyor, ve bu vatandaş, kalan parayı değerlendirmek için bir kısmını türkiyede yatırım yapmak istiyor.
Kadınla Skype üzerinden baya görüştük.İlk Aklıma gelen, dedim bu beni heralde dolandırmaya çalışıcak.Ancak işler pek umduğum gibi gitmedi.
Kadın Türkiyeden ev almak istediğini ve farklı sektörlere yatırım yapmak istediğini belirtti.Bende kadına uygun bir dille Türkiyedeki ekonominin kötü olduğunu, uzun vadede kar alamayacağını, aksine zarar edebileceğini belirttim, Kadın illa Türkiyeden ev almak istediğini, hatta farklı sektörlere yatırım yapmak istediğini belirtti.
Daha sonrasında bende ona Türkiyedeki ev fiyatlarını görebileceği siteleri attım sahibindeni veesaire.Beraber inceledik sonrasında bir evde karar kıldık.Benden hesap bilgilerimi istedi bende Enpara bilgilerimi ilettim, gerekli meblayı göndereceğini söyledi.Aradan 3-4 gün geçti biz tabi bu süreçte ara ara görüşüyoruz Hello vesaire.
3-4 Gün sonra bana mesaj atmış ben biraz geç baktım işlerimden dolayı pek fazla skype ve maile bakamıyorum.
Enparaya bir baktım, o bakış bu bakış.Hesaba evin ücretini, banada komisyon olarak bir ücret göndermiş.Tabi bankayı aradım durumu anlattım Ödemenin BAE deki bir bankadan geldiğini belirtti.Ancak Ödeme Yemen parasına çevrilerek yapılmış.
Yani Yemen parasından gönderim sırasında dolara çevrilerek, hesabıma dolar olarak gönderilmesi sağlanmış.
Neyse kadınla iletişim kurdum, dedim evi almaya gidiyorum, ciddi ciddi evi satan kişiylede görüştüm evi almaya gidiyorum.Evi türkiyede kimin üstüne alayım, nasıl iletişim kuralım diye söyledim, anlamsız şekilde kendi üstüme almamı istedi bir kaç sene içerisinde kendisi gelicek ve benim üstümden kendi üstüne alacağını belirtti bende dedim sıkıntı yok.
Neyse ev işlerini falan halletim, Kadın buseferde, Türkiyede ne gibi işler kurabileceğini söyledi, Bende anlattım Bitcoini, onunda baya hoşuna gitti, Uzun vadede Kar getirebilir, zararda getirebilir dedim.Önümüzdeki haftalarda, Türkiyeye geleceğini söyledi.Yüzyüze görüşmek istiyor.

Ciddi ciddi bitcoine yatırım yaptırabilirsem güzel şeyler çıkabilir diye düşünüyorum.
Ancak şöyle birşey var, Neden biri, hiç tanımadığı bir insanın, Sadece bir araç ilanı üzerinden araç alacağını belirtip, iletişim kurarak, başka şeyler yaptırabilir ? Yani hemde benden ödeme talep etmeden, direk yüklü meblayı hesabıma gönderip işlem yaptırmak istedi.
Ben olsam, Yüklü meblayı tanımadığım bir insana gönderirken, teminat tarzı şeyler isterdim heralde.Veyada gider kendim hallederdim.
Ve bu kadınla, en ufak bir iletişimim yok.Kendisi ulaştı.
Benim asıl sorum, hesabıma yüklü mebla girdi, Maliyeyle falanda görüştüm, onlar için herhangi bir problem yok, ve vergilendirilmeyeceğimi belirttiler, yani direk ödemeyi çektim.Neden bir insan tanımadığı birinin hesabına para göndererek, iş yapmak ister ?

1714880880
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714880880
Reply with quote  #2

1714880880
Report to moderator
If you see garbage posts (off-topic, trolling, spam, no point, etc.), use the "report to moderator" links. All reports are investigated, though you will rarely be contacted about your reports.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
April 12, 2017, 11:33:05 AM

Bu işin Hesabı zor Allah kolaylık versin. Acayip bir sınavdan geçiyorsun.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
tezcatcatl
Sr. Member

Activity: 421
Merit: 263

View Profile
April 12, 2017, 11:38:22 AM

Parayi hesabina gondermek istemiyor, fiziksel olarak kargolamak istiyor.
Enteresan..
Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
April 12, 2017, 12:23:20 PM

Sok olarak sizin yazdığınızı başından sonuna kadar okudum gerçekten ilginç ya parası haddinden fazla parasının %1-2-5 i o miktar o kadr önemsemiyor. Yada paranın kaynağı çok değişik yerler. Başka bir ihtimal aklıma gelmiyor sonuç olarak direk evi siz alın demiş sizden devir alırım geri demiş anlam veremedim şuan da mavi ekrana geçtim.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
April 12, 2017, 12:26:54 PM

yemen ve c4 ü okuyunca patlayıcı c4 düşünümüştüm, mevzu tahmin ettiğimden çok farklıymış, o nasıl hikaye ya sonu sır kapısına bağlamasa bari  Grin
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
April 12, 2017, 12:39:26 PM

Forumun efsane konuları arasına girebilir çok ilginç gerçekten.
Paranın çok az bir kısmını göndermiş zaten bi yerden eline geçmiş iyi niyetli ve önemsememiş olabilir.
Aksi takdirde kapınızda bir gece tem şubesini bulabilirsiniz Cheesy
U20 (OP)
Full Member

CAT.EX Exchange

View Profile
April 12, 2017, 01:29:10 PM

Kadını baya araştırdım.
İngiliz olduğunu söylemişti ama araştırmalarım amerikada bir adrese uzanıyor.
Kadın 37 yaşında gerçekten doktor.Genel cerrahi konusunda doktor.
Bunla aynı ekipten birde türk bir doktor buldum oda orda görevlendirilmiş.O Türk doktorla iletişim kurmaya çalışıyorum.
Kadının İnstagramını keşfettim, Eğer bu 37 yaşındaysa, Ben direk kendimi 70-80 olarak görüyorum.
Amerikada olan birkaç arkadaşa durumu çıtlattım verdiğim adrese bakıp bana ulaşıcaklar.
Kadına karşı ben nedense baya ters bakıyorum yani içime sinmeyen birşeyler var.
Birkaç savcıyı aradım gel inceleyelim dosyanı oluşturur çözeriz dediler.Olmadı en son Savcılık yolu görünüyor.Çünkü kafama gelen şeyler pek iç acıcı şeyler değil ileriki süreçlerde başım ağrıyabilir.
Kadınla hala iletişimdeyim hala görüşüyoruz.
Bakalım artık gelişmelere göre konuyu güncellerim.

sammys
Hero Member

Activity: 1111
Merit: 525

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
April 12, 2017, 04:01:28 PM

Bu bağğğyan ile olan tüm iletişim şekillerinizin yedeğini alın derim hocam en ince ayrıntısına kadar mail dışında wp görüşmeleriniz varsa yedeğini alın sesli görüşme yapıyorsanız kayıtlarını alın bu işin sonu pek hayra alamet değil gibi bir zamanlar bir networkmarketing ci arkadaşımın dediği gibi bedava peynir sadece fare kapanında olur Smiley

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.YoBit AirDrop $.|.Get 700 YoDollars for Free!.🏆
CyberCombat
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 250

View Profile WWW
April 12, 2017, 04:19:06 PM

Aklima ilk dolandirma muhabbeti geldi, ben nijerya prensiyim falan filan, ama bu dupeduz money laundring'e giriyor dostum, doktor bir kadin niye internette tanistigi birine ev aldirsin, keske parayi cekmeseydin hic, gorursun basin agriyacak.

evi nekadara aldin?

██▄▄▄
                  ██████▄▄

▄█▄             ████████▄
  █████▄    ▄▄▄▀▀▀        ███
 ███████▄▄▀▀           ▄▄█████
███████▀             ▐█████████
█████                ▐█████████
█████▄▄▄▄             █████████
 █████████             ▀██████
  ████████▄▄             ▀▀██
   ▀██████████▄  ▄▌    ▄█▄
     ▀▀███████████▀  ███▀▀
         ▀▀▀██▀▀▀     ▀
.
FortuneJack
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
MIAMI Garage
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
MAJESTIC7
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
6 BTC WELCOME OFFER
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
█▀▀▀▀▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄▄▄▄▄
.
Join Now

▀▀▀▀▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄▄▄▄▄█
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
April 12, 2017, 04:31:09 PM
Last edit: April 12, 2017, 04:48:37 PM by DeepCoin

Homeland'in senaryosu gibi.
Umarim bir gece ansizin evini basmaz haber alma community den birileri .. ( MIT, MOSSAD, CIA, MI6 yada BND)

Oldurulen generali olduren tayfanin muttefikleri Iran, Suriye, Kuzey Kore, Rusya ve Hizbullah, Ote yandan muhalifleri ise Suudi Arabistan ve ISIL.

Valla sana kolay gelsin bu adamlar o paranin pesini birakmaz. Sen iyisimi bi mezar bak simdiden kendine sayet hikayen dogruysa.
CyberCombat
Sr. Member

Activity: 490

View Profile WWW
April 12, 2017, 04:47:49 PM

SS bekliyoruz, parayi aldigina dair, ondan sonra bakalim yolumuza, ve sana bir iyi bir kotu haberim olacak, ama ondan once "no ss, no trust"

██▄▄▄
                  ██████▄▄

▄█▄             ████████▄
  █████▄    ▄▄▄▀▀▀        ███
 ███████▄▄▀▀           ▄▄█████
███████▀             ▐█████████
█████                ▐█████████
█████▄▄▄▄             █████████
 █████████             ▀██████
  ████████▄▄             ▀▀██
   ▀██████████▄  ▄▌    ▄█▄
     ▀▀███████████▀  ███▀▀
         ▀▀▀██▀▀▀     ▀
.
FortuneJack
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
MIAMI Garage
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
MAJESTIC7
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
6 BTC WELCOME OFFER
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
█▀▀▀▀▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄▄▄▄▄
.
Join Now

▀▀▀▀▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄▄▄▄▄█
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
April 12, 2017, 04:51:10 PM

Kadını baya araştırdım.
İngiliz olduğunu söylemişti ama araştırmalarım amerikada bir adrese uzanıyor.
Kadın 37 yaşında gerçekten doktor.Genel cerrahi konusunda doktor.
Bunla aynı ekipten birde türk bir doktor buldum oda orda görevlendirilmiş.O Türk doktorla iletişim kurmaya çalışıyorum.
Kadının İnstagramını keşfettim, Eğer bu 37 yaşındaysa, Ben direk kendimi 70-80 olarak görüyorum.
Amerikada olan birkaç arkadaşa durumu çıtlattım verdiğim adrese bakıp bana ulaşıcaklar.
Kadına karşı ben nedense baya ters bakıyorum yani içime sinmeyen birşeyler var.
Birkaç savcıyı aradım gel inceleyelim dosyanı oluşturur çözeriz dediler.Olmadı en son Savcılık yolu görünüyor.Çünkü kafama gelen şeyler pek iç acıcı şeyler değil ileriki süreçlerde başım ağrıyabilir.
Kadınla hala iletişimdeyim hala görüşüyoruz.
Bakalım artık gelişmelere göre konuyu güncellerim.

Buna koptum yalniz, demek adrese bakip sana ulasacaklar Smiley
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
April 12, 2017, 06:14:06 PM

Vallahi troll mü değil mi bilemiyorum ama baya ilginç bir hikaye.
Normalde apaçık bir mail fishing dolandırıcılığı bu.
Ama hikaye farklı bir hal almış, bana öyle geliyor ki gerçekse başını belaya soktun, ne olur belli değil.
Kim bilir hangi devletin parası o.
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
April 12, 2017, 06:57:30 PM

Gerçekten güzel hikayeymiş. SS alabilir miyiz hesabına giriş yapan paranın, sonra aldığın evin tapusunun, aldığın evin sahibiyle veya sahibindendeki konuşmalar vb  Grin
Para gerçekten geldiyse ve kötü birisinden kara paraysa şimdiden geçmiş olsun dostum. kg
Edit: o parayı gönderen kişi seni tanıyordur-evini adresini herşeyini biliyordur muhtemelen. Yemende vurgun yapmıştır o kadar çok parayı uçakla veya herhangi bir araçla türkiyeye sokamayacağı için tanımadığı(aile dışı) birisiyle iletişime geçip parayı ona göndermek ve sonrasında ev aldırıp evi üstüne alma düşüncesinde yapılmış olabilir. SS göndermeyeceksen hiç parmaklarımızı boşuna yormayalım çünkü hikaye gerçekten güzel..

bitcihan
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 0

View Profile
April 12, 2017, 09:32:50 PM

vay be film gibi hikaye  Cheesy bakalım sonu nereye varacak
lahmacunkuregi
Sr. Member

Activity: 403

internet aktivist

View Profile
April 13, 2017, 02:57:09 AM

Abi sen ne yaptın ya baya baya kaptırmışsın kendini, umarım kötü şeyler gelmez başına

TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
April 14, 2017, 01:05:21 PM

Troll bebesi ss bekliyor herkes. Cevap versene Roll Eyes

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
lettucebee
Sr. Member

Activity: 462

View Profile
April 14, 2017, 01:17:01 PM

Bit değişik hikaye daha eğer bu yazdıkların doğru ise geçmiş olsun. Yok değil ise bence biran önce kolları sıvayıp senaryo yazmaya başla çünkü baya yetenek var bence sende.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
E R N
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
TOKEN SALE
AIRDROP
                              ████
                              ████

████

████  ████  ████  ████  ████

▬▬   GET IN TOUCH   ▬▬ 
TELEGRAM  FACEBOOK  TWITTER
YOUTUBE   INSTAGRAM
U20 (OP)
Full Member

CAT.EX Exchange

View Profile
April 14, 2017, 02:17:31 PM

Troll bebesi ss bekliyor herkes. Cevap versene Roll Eyes

Düzgün üslubda konuşalım.

Birkaç savcı tanıdık ile görüştüm durum terör durumu olabilir, oyüzden pazartesi gidip hem ev hemde parayla ilgili işlemleri başlatacağım.

utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
April 14, 2017, 03:02:09 PM

Birkaç savcı tanıdık ile görüştüm durum terör durumu olabilir, oyüzden pazartesi gidip hem ev hemde parayla ilgili işlemleri başlatacağım.
[/quote]

En iyisi o olur. Bilmediğin aş ya karın ağrıtır, ya baş.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀