Bitcoin Forum
May 06, 2024, 01:30:47 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Re: Ethereum aldatmaca mı?  (Read 1258 times)
furylmz (OP)
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
April 17, 2017, 01:16:43 AM

Konuyu hortlatıyorum arkadaşlar gelecekte daha değerlenme şansı var mı?
1714959047
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714959047
Reply with quote  #2

1714959047
Report to moderator
The network tries to produce one block per 10 minutes. It does this by automatically adjusting how difficult it is to produce blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714959047
Hero Member
*

Ignore
1714959047
Reply with quote  #2

1714959047
Report to moderator
1714959047
Hero Member
*

Ignore
1714959047
Reply with quote  #2

1714959047
Report to moderator
1714959047
Hero Member
*

Ignore
1714959047
Reply with quote  #2

1714959047
Report to moderator
huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
April 17, 2017, 06:53:27 AM

Microsoft, Chase, Intel ve JP Morgan da dahil olmak üzere bir grup büyük banka ve teknoloji şirketi, Ethereum dijital para birimi ağı üzerine kurulu finansal teknolojiler geliştirmek için ortaklık kurdu. Kuruluş, mali anlaşmaları ve diğer işlemleri kullanılacak olan Ethereum teknolojisinin standart bir sürümünü oluşturma üzerinde çalışacak.

Grubun üyeleri arasında, Banco Santander, BBVA, Credit Suisse, UBS, Bank of New York Mellon, CME Group, Accenture, Thomson Reuters, ING, Cryptape, Fubon Financial, Thomson Reuters, ConsenSys ve BlockApps yer alıyor.

Bu haberden sonra 18$ civarında olan eth 50$ seviyelerine çıktı. Amerika'yı yöneten iki aileden birisi olan rothschild ailesi ethereumu destekleme kararı aldı. Bu aile taşa yatırım yapsa o taş altına dönüşüyor. Bu ailenin yatırım yaptığı emtialara yatırım yapan kaybetmez. Uzun vadede ether bitcoini geçebilir. O yüzden şu an ki fiyat 49$ dan bile ether alınabilir. Ether uzun vadede kazandırır. Alabildiğimizde alın stoklayın bence. Yıllar sonrada teşekkür etmeyi unutmayın :-)

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  ████             ████
██████  █████████████████████
███     █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
April 17, 2017, 07:12:41 AM

Dikkat edin tüm icolar ether tabanlı cıkmaya başladı hepsi bir ether asseti olarak cıkıyor. Bu projeler gercekleşip tutmaya başladıgında ise ether gercekten uçacaktır.
uzun vadede suanki coinlerden değer olarak cok ayrılacağını düşünüyorum.
Muhesat
Full Member

Activity: 235
Merit: 100

View Profile
April 17, 2017, 10:04:29 AM

Eth için birçok farklı değerlendirme var ancak aralarında en çok tuttuğum yorum, "BTC altın sa ethereum petroldür" yorumu oldu. Nitekim kendi görüşüm de bundan yana..

▐   FootballCoin                 FANTASY FOOTBALL MANAGER REVOLUTION                         More Info
▐   FootballCoin                    GAME RULES | SCORING SYSTEM | FAQ                             JOIN NOW
▐   FootballCoin      Collectible Cards and Tokens Issued on the Bitcoin Blockchain         ANN Thread
NavySeals
Sr. Member

Activity: 371
Merit: 250

View Profile
April 17, 2017, 12:35:05 PM

Eth için birçok farklı değerlendirme var ancak aralarında en çok tuttuğum yorum, "BTC altın sa ethereum petroldür" yorumu oldu. Nitekim kendi görüşüm de bundan yana..

Bu yorumu anlayamadım hocam ben. Ne demek tam olarak? Ether için avantaj mı bitcoin'e karşı yoksa bunun tam tersini mi demek istediniz?
kriptom
Hero Member

Activity: 644
Merit: 502

View Profile
April 17, 2017, 12:44:06 PM

Benim anladığım " BTC bu Alemin Kralıysa , ETH de bu alemin Prensidir " .
BissQuit
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile
April 18, 2017, 11:13:29 AM

Bu yorumu anlayamadım hocam ben. Ne demek tam olarak? Ether için avantaj mı bitcoin'e karşı yoksa bunun tam tersini mi demek istediniz?

Altın bir yatırım aracıdır. Değerli bir materyaldir sadece. Fakat petrol ise yakıttır, enerjidir. Makineler, arabalar, uçaklar aklınıza gelebilecek bir çok şey yakıt ile (yani petrol ile) çalışır.

Şair burada demek istiyor ki, önümüzdeki zamanlar BTC sadece alıp satılabilen değerli bir materyal olacak fakat ETH ise tüm kripto para dünyasının enerjisi ve yakıtı olacak.
Creator4983
Newbie
*

Activity: 25

View Profile
April 18, 2017, 12:36:33 PM

Altın bir yatırım aracıdır. Değerli bir materyaldir sadece. Fakat petrol ise yakıttır, enerjidir. Makineler, arabalar, uçaklar aklınıza gelebilecek bir çok şey yakıt ile (yani petrol ile) çalışır.

Şair burada demek istiyor ki, önümüzdeki zamanlar BTC sadece alıp satılabilen değerli bir materyal olacak fakat ETH ise tüm kripto para dünyasının enerjisi ve yakıtı olacak.

Şairde Vitalik Buterin yani Ethereum'un kurucusu.
NavySeals
Sr. Member

Activity: 371

View Profile
April 18, 2017, 12:58:33 PM

Yani burda ilerde avantajlı duruma geçen bitcoin mi oluyor ether mi oluyor? Dediğinize göre bitcoin gibi anldım ama emin olamadım yahu çok kapalı metafor kullanmışsınız.  Cheesy
CyberCombat
Sr. Member

Activity: 490

View Profile WWW
April 18, 2017, 03:25:34 PM

Ethereum'u begeniyorum beni yari yolda birakmadi daha onceden, volalitesi yuksek oldugu icin al-sat yapin baslica coinleri arasinda yer aliyor.

██▄▄▄
                  ██████▄▄

▄█▄             ████████▄
  █████▄    ▄▄▄▀▀▀        ███
 ███████▄▄▀▀           ▄▄█████
███████▀             ▐█████████
█████                ▐█████████
█████▄▄▄▄             █████████
 █████████             ▀██████
  ████████▄▄             ▀▀██
   ▀██████████▄  ▄▌    ▄█▄
     ▀▀███████████▀  ███▀▀
         ▀▀▀██▀▀▀     ▀
.
FortuneJack
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
MIAMI Garage
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
MAJESTIC7
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
6 BTC WELCOME OFFER
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
.
█▀▀▀▀▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄▄▄▄▄
.
Join Now

▀▀▀▀▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄▄▄▄▄█
BissQuit
Newbie
*

Activity: 12

View Profile
April 28, 2017, 01:21:38 PM

Yani burda ilerde avantajlı duruma geçen bitcoin mi oluyor ether mi oluyor? Dediğinize göre bitcoin gibi anldım ama emin olamadım yahu çok kapalı metafor kullanmışsınız.  Cheesy

Çokta kapalı değil bence, Petrol için savaşlar çıkıyor.. 1kg altın mı 1 litre ham petrol mü daha değerlidir kısmını konuşmayalım bence sadece işlem hacmini konuşalım ya da marketcapini konuşalım. 1btc 1 etherden her zaman değerli olabilir ama bu marketcap olarak etheri yukarılarda göremeyeceğimiz anlamına gelmez. sonuçta btc 21m ile sınırlı fakat ether daha şimdiden 91m sirkülasyona ulaştı. daha ne kadar üretileceği ve maximum kaça çıkacağı belli değil (çok araştırma fırsatım olmadı en azından ben bilmiyorum bilen biri bilgi verebilir.) 1 ether, 1 btc'nin yarısı kadar değerli olsa marketcapte btc'yi 2 ye katlayacaktır.
furylmz (OP)
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
April 30, 2017, 12:53:18 AM

Çokta kapalı değil bence, Petrol için savaşlar çıkıyor.. 1kg altın mı 1 litre ham petrol mü daha değerlidir kısmını konuşmayalım bence sadece işlem hacmini konuşalım ya da marketcapini konuşalım. 1btc 1 etherden her zaman değerli olabilir ama bu marketcap olarak etheri yukarılarda göremeyeceğimiz anlamına gelmez. sonuçta btc 21m ile sınırlı fakat ether daha şimdiden 91m sirkülasyona ulaştı. daha ne kadar üretileceği ve maximum kaça çıkacağı belli değil (çok araştırma fırsatım olmadı en azından ben bilmiyorum bilen biri bilgi verebilir.) 1 ether, 1 btc'nin yarısı kadar değerli olsa marketcapte btc'yi 2 ye katlayacaktır.

Değer olarak geçmesede hacim olarak geçecek diyorsun.Etc ne olur.?
Pages: [1]
  Print  

Jump to: