Bitcoin Forum
July 25, 2024, 07:49:41 PM *
News: Help 1Dq create 15th anniversary forum artwork.

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: AMD RADEON RX500 SERİSİ EKRAN KARTLARI STOKLARDA!  (Read 1567 times)
Easy2Mine (OP)
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

einc.io

View Profile
April 18, 2017, 01:43:32 PM

Bizim gibi madencileri nasıl etkileyecek acaba  yeni kartlar.

http://www.teknobiyotik.com/ana-sayfa-vitrini/rx500-serisi-stoklarda.html

Celebrity
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
April 20, 2017, 06:54:33 PM

Bilgili arkadaşlar altcoin mining için bu 500 serisi kartları yorumlayabilirler mi rica etsek?
risinqsun
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 273

-

View Profile
April 20, 2017, 08:51:33 PM

rx500 serisi rx470'in birazcık geliştirilmişi kısaca revizyon yapılmış halidir.

ben vega 11 ,10 serisini bekliyorum gtx1080 eş değer olan gpu minig de güzel iş yapabiliceğini düşünüyorum.

ama rx470 yerine 570 alınabilinir sonuçta daha yeni 1 sene kullanılıp satılabilinir.
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
April 21, 2017, 05:52:47 AM

Merhaba;

RX 5xx serisi GPU'lar madencilik için tam bir hayal kırıklığı, fark edilir hiç bir getirisi olmadığı gibi RX 4xx GPU'lara nazaran cepten güncel fiyatla 150TL fazla hafiflemizi sağlıyorlar. Önümüzdeki haftakarda aradaki makasın daha da açılma ihtimali yüksek.

İyi dileklerimle
Muhesat
Full Member

Activity: 235
Merit: 100

View Profile
April 21, 2017, 03:30:34 PM

rx500 serisi rx470'in birazcık geliştirilmişi kısaca revizyon yapılmış halidir.

ben vega 11 ,10 serisini bekliyorum gtx1080 eş değer olan gpu minig de güzel iş yapabiliceğini düşünüyorum.

ama rx470 yerine 570 alınabilinir sonuçta daha yeni 1 sene kullanılıp satılabilinir.
Aynı fikirdeyim hâlâ polaris üzerinde çalışan bir kart bundan çok ileri gidemez bence. Vega serisinde daha iyi bir performansla karşımıza çıkacaklarını ümit ediyorum.

▐   FootballCoin                 FANTASY FOOTBALL MANAGER REVOLUTION                         More Info
▐   FootballCoin                    GAME RULES | SCORING SYSTEM | FAQ                             JOIN NOW
▐   FootballCoin      Collectible Cards and Tokens Issued on the Bitcoin Blockchain         ANN Thread
Pfizer
Sr. Member

Activity: 406

View Profile
April 21, 2017, 04:07:16 PM

Merhaba;

RX 5xx serisi GPU'lar madencilik için tam bir hayal kırıklığı, fark edilir hiç bir getirisi olmadığı gibi RX 4xx GPU'lara nazaran cepten güncel fiyatla 150TL fazla hafiflemizi sağlıyorlar. Önümüzdeki haftakarda aradaki makasın daha da açılma ihtimali yüksek.

İyi dileklerimle

hayal kırıklığı derken meraklandım yani farklı bir şey mi bekleniyordu ki böyle dediniz. güncel kart değerleri zaten duyrulmuştu yanılmıyorsam ve bu açıktı yani. seri atladı diye farklı beklentiye girenler mi vardı diye böyle dediniz...
Crytocoin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 281

View Profile
April 22, 2017, 07:49:39 PM

Oyuncular için 5-10 fps farkı ediyor. Madencileri değil oyunoyunculatı düşünmüsler.
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
April 23, 2017, 09:09:10 AM

500 serisi 400 serisinin fabrika çıkışı overlocklu hali. Bir seri olsun diye direk overlock yaparak çıkardılar. başka bir esprisi yoktur Smiley
LaBlanj
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
April 23, 2017, 11:08:55 PM

Oyuncular için 5-10 fps farkı ediyor. Madencileri değil oyunoyunculatı düşünmüsler.
bencede tamda böyle. madenciler gidip bu karta 1500tl vermesine gerek yok. gitsinler rx470 veya 480 alsınlar bu yenilerden daha verimli kullanırlar. oyunulariçin bu yeni versiyonlar bence.

▄▄▄                                          ███                ▄▄▄     ███
███                                          ███               ▐███▌    ███
███                                          ███                ▀▀▀     ███
███        ▄███████▄   ▐███▄█████▄     ▄▄███████ ▄▄███████▄▄    ███   ███████▄
███       ████▀  ████  ▐████▀▀████▌   ████▀▀██▀▄████▀▀▀▀▀███▌   ███   ▀▀███▀▀▀
███      ▐████▄▄▄████  ▐███    ███▌  ████    ▄████▀▄█▌   ▐███   ███     ███
███      ▐███▀▀▀▀▀▀▀▀  ▐███    ███▌  ███▌   ████▀▄███▀   ▐███   ███     ███
███       ████▄    ▄▄  ▐███    ███▌  ████▄   ▄█████▀▄█   ████   ███     ███▄ ▄▄
▀████████  ▀████████▀  ▐███    ███▌   █████████▀▀  ████████▀    ███     ▀█████▀

ALL YOU NEED IS LOAN

▄▄██████▄▄
       ▄▄██████████████▄▄
    ▄▄████████████████████▄▄
 ▄████████████████████████████▄
████████████▌  █████████████████
████████████▌  █████████████████
███████▀▀      ███▀      ▀██████
██████   ▄██▄▄▀▀  ▄▄▄██▄   █████
█████▌  ████    ▄▀  ████   █████
█████▌  ▐███▄▄▀▀  ▄▄████   █████
██████   ▀▀▀   ▄▄█▀  ▀▀   ▄█████
████████▄▄▄▄███████▄▄▄▄▄████████
▀██████████████████████████████▀
   ▀▀███████████████████████▀▀
      ▀▀████████████████▀▀
          ▀▀▀██████▀▀▀
Xanother
Full Member

Activity: 279

View Profile
April 24, 2017, 11:19:11 AM

bunu alcagınıza 480 alın yada bekleyin hayal kırıklıgı yasamak istemiyorsanız RX Vega serisi çıkınca onu alın 500 600$ civarı olur oda .
CanErik
Hero Member

View Profile
April 24, 2017, 12:16:58 PM

Merhaba;

İyi dileklerimle

hayal kırıklığı derken meraklandım yani farklı bir şey mi bekleniyordu ki böyle dediniz. güncel kart değerleri zaten duyrulmuştu yanılmıyorsam ve bu açıktı yani. seri atladı diye farklı beklentiye girenler mi vardı diye böyle dediniz...

Merhaba;

Açıklanan değerler sonrası bir beklentim kalmamıştı ki öncesinde evet bir beklentim vardı. Benim bu notu düşme nedenim madenciliğe yeni başlayacak bir kişi belki notumu okur da bu GPU'lara yatırım yapmaz umududur. Her yerde bulunabilecek bir bilgiyi aramayan, açık ve net şekilde yapılan uyarıları da anlamakta zorluk çeken bir milletiz.

İyi dileklerimle

mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
April 25, 2017, 12:06:19 PM

Merhaba;

İyi dileklerimle

Merhaba;

Açıklanan değerler sonrası bir beklentim kalmamıştı ki öncesinde evet bir beklentim vardı. Benim bu notu düşme nedenim madenciliğe yeni başlayacak bir kişi belki notumu okur da bu GPU'lara yatırım yapmaz umududur. Her yerde bulunabilecek bir bilgiyi aramayan, açık ve net şekilde yapılan uyarıları da anlamakta zorluk çeken bir milletiz.

İyi dileklerimle

Canerik,

belki fiyat ve minig performansı olarak 4 serisine göre hayalkırıklığı olabilir,ancak ileide elden çıakrma durumunda artısı olacaktır diye düşünüyorum.

CanErik
Hero Member

View Profile
April 25, 2017, 08:30:19 PM

Merhaba;

İyi dileklerimle

Merhaba;

İyi dileklerimle

Canerik,

belki fiyat ve minig performansı olarak 4 serisine göre hayalkırıklığı olabilir,ancak ileide elden çıakrma durumunda artısı olacaktır diye düşünüyorum.

Merhaba;

2. el piyasası düşünülerek aynı perfomranstaki daha pahalı GPU'ya yartırım yapmak ROI süreni uzatacak ve nihayetinde olurda 2. el piyasasında değerlendirileceği zaman arada bir fark olmadığı ortaya çıkacaktır. Bu GPU'ların kullanım amacı da hardware'den anlayan kişiler tarafından bilindiğine göre yüksek beklentilere girmemek lazım. 5-6 ay içerisinde 2. el piyasasında ciddi miktartda RX 4xx serisi GPU'nun çıkacağını tahmin ediyorum. Kar ucuza alınırak yapılır, bunu siz daha iyi bilirsiniz.

İyi dileklerimle
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
April 26, 2017, 11:43:46 AM

Merhaba;

İyi dileklerimle

Merhaba;

İyi dileklerimle

Canerik,

Merhaba;

2. el piyasası düşünülerek aynı perfomranstaki daha pahalı GPU'ya yartırım yapmak ROI süreni uzatacak ve nihayetinde olurda 2. el piyasasında değerlendirileceği zaman arada bir fark olmadığı ortaya çıkacaktır. Bu GPU'ların kullanım amacı da hardware'den anlayan kişiler tarafından bilindiğine göre yüksek beklentilere girmemek lazım. 5-6 ay içerisinde 2. el piyasasında ciddi miktartda RX 4xx serisi GPU'nun çıkacağını tahmin ediyorum. Kar ucuza alınırak yapılır, bunu siz daha iyi bilirsiniz.

İyi dileklerimle

tabiki para her zaman alırken kazanılır Smiley
Mimar
Sr. Member

Activity: 288

View Profile
April 26, 2017, 06:06:20 PM

Abi 1500tl verilmez bu karta. gierim ikinci el r9 alırım en kötü rx480 referans tasarım bundan bin kat daha iyidir. Undecided
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
April 26, 2017, 08:51:12 PM

R9 serisinin gözünü seveyim hala üstüne kart çıkaramadılar yav. Yeni 500 serisi alacak arkadaşlar satarken zorlanmazlar, tek avantajı bu. Satma düşüncesi olmayanlar ucuzlamış 400 serisinden devam etsinler.

CanErik
Hero Member

View Profile
April 27, 2017, 06:19:48 AM

R9 serisinin gözünü seveyim hala üstüne kart çıkaramadılar yav. Yeni 500 serisi alacak arkadaşlar satarken zorlanmazlar, tek avantajı bu. Satma düşüncesi olmayanlar ucuzlamış 400 serisinden devam etsinler.

Merhaba;

Aman yapmasınlar R9 serisi gibi bir kart daha, nedir o aletin çektiği elektrik arkadaş  Cheesy
alpsea
Copper Member
Hero Member

View Profile
April 27, 2017, 03:48:56 PM

Merhaba;

Aman yapmasınlar R9 serisi gibi bir kart daha, nedir o aletin çektiği elektrik arkadaş  Cheesy

Valla orası öyle üstad. Elektriği beleş ( kaçak cart curt ) olana R9 iyi gider amiral gemisi mübarek Smiley

jasonal
Full Member

Activity: 163

View Profile
April 29, 2017, 08:00:29 PM

GPU lar için hangi markayı öneriyorsunuz? MSI, ASUS, SAPPHİRE vs.

alpsea
Copper Member
Hero Member

View Profile
April 30, 2017, 12:22:00 AM

GPU lar için hangi markayı öneriyorsunuz? MSI, ASUS, SAPPHİRE vs.
ASUS.

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: