Bitcoin Forum
May 27, 2024, 07:45:27 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  
Author Topic: MobileGo Crowdsale  (Read 19298 times)
fkod
Sr. Member

Activity: 594
Merit: 252

View Profile
May 25, 2017, 06:53:40 AM

İmza kampanyası yönetimi de muazzamdı. Ne kadar MGO kazandığınızı bu formülle öğrenebilirsiniz "Final Stake değeriniz x 139,3534002"

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1kihGiMx2jBCdq2kWpYmmtDrarUwTqyW8J3Y4yeod5yQ/edit?usp=sharing
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
May 25, 2017, 08:27:59 AM

2 aylık süreçte Polo ' ya dahil olacaktır .

Polo evresinden sonra ise 2 dolar bandını çok rahatla aşacaktır .
Crytocoin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 281

View Profile
May 25, 2017, 09:05:17 AM

Jack' in hemen Hemen Ico bitimin de hesaplaması güzel . Ben encrtptoTel gibi yapacaklarını düşünüyorum ilk önce ıco cuların bozdurmaları için fırsat verip sonra bounty cilere dağıtıcaklar.
fkod
Sr. Member

View Profile
May 25, 2017, 09:24:12 AM

Jack' in hemen Hemen Ico bitimin de hesaplaması güzel . Ben encrtptoTel gibi yapacaklarını düşünüyorum ilk önce ıco cuların bozdurmaları için fırsat verip sonra bounty cilere dağıtıcaklar.

Jack harika bir insan. Sürecin başından sonuna herkesle sabırla, hassasiyetle, hoş görüyle içten ilgilendi. Her işi güzel onun maşallah.

Dağıtımı öyle yapmaları daha adil olur tabii en doğrusu. Zaten çokta cömert davrandılar bounty ler konusunda ve kazancı da emek verenlerin yüzü güldürecek düzeyde.
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
May 25, 2017, 10:37:23 AM

Jack harika bir insan. Sürecin başından sonuna herkesle sabırla, hassasiyetle, hoş görüyle içten ilgilendi. Her işi güzel onun maşallah.

Dağıtımı öyle yapmaları daha adil olur tabii en doğrusu. Zaten çokta cömert davrandılar bounty ler konusunda ve kazancı da emek verenlerin yüzü güldürecek düzeyde.

cömert olduklarini düşünmüyorum da mecburen cömert oldular Smiley 300k mgo token dağitilcak. baktigin zaman 1 mgo tokenin değeri 0.757 cent yapiyor. oda bountye sadece 227100 usd lik bir dağitim demek. benim 6.8 stakim var. 20 toplayan da var listede baktim da iyi kazandiracak fakat muazzam yatırım topladilar şuan ico tarihini heralde en büyük 4.ico su olmuş öyle bir mail almiştim sanki dao 150 milyon toplamiş ama hacklendi vs diğerlerini hatirlamiyorum yatırım olarak kendi aciklamari 4. olduklari yönünde. bu arada imzalar için güncelleme gördünüz mü imzalari değişebiliyormuyuz ?

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
kim-yon
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 251

View Profile
May 25, 2017, 11:25:19 AM

cömert olduklarini düşünmüyorum da mecburen cömert oldular Smiley 300k mgo token dağitilcak. baktigin zaman 1 mgo tokenin değeri 0.757 cent yapiyor. oda bountye sadece 227100 usd lik bir dağitim demek. benim 6.8 stakim var. 20 toplayan da var listede baktim da iyi kazandiracak fakat muazzam yatırım topladilar şuan ico tarihini heralde en büyük 4.ico su olmuş öyle bir mail almiştim sanki dao 150 milyon toplamiş ama hacklendi vs diğerlerini hatirlamiyorum yatırım olarak kendi aciklamari 4. olduklari yönünde. bu arada imzalar için güncelleme gördünüz mü imzalari değişebiliyormuyuz ?

You can all remove your signatures if you would like. Be my guest Smiley

Thank you for the support.

Demiş Jack Kuveke .
fkod
Sr. Member

View Profile
May 25, 2017, 11:33:27 AM

Hehe dimi yükselen kurlarla öyle oldu evet Smiley evet tarihin 4. en büyük ico su. Konunun otorite wiki listesinde de yerini aldı. Kim-yon arkadaşımız da haber verdi sağolsun imzalar kaldırılabilirmiş.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_highest_funded_crowdfunding_projects
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
May 26, 2017, 04:58:43 PM

Süreç nasıl işliyor şimdi? E-mail göndereceğiz demişti ama bana hala birşey gelmedi...
torikan
Hero Member

Activity: 518

View Profile
May 26, 2017, 05:09:55 PM

bende işlemler hakkında ne oldu merak ediyorum gelen gidende olmadı @fork  en iyi sen takip ediyorsun yatırım  yapanlar ne yapcak şimdi nasıl çekcez cüdandan paraları falan filan işte Cheesy
fkod
Sr. Member

View Profile
May 26, 2017, 09:03:41 PM

bende işlemler hakkında ne oldu merak ediyorum gelen gidende olmadı @fork  en iyi sen takip ediyorsun yatırım  yapanlar ne yapcak şimdi nasıl çekcez cüdandan paraları falan filan işte Cheesy

Evet e-mail ile gelmedi ama resmi açıklamayı yayınladılar Smiley Son hazırlıkları tamamlayıp 1 haftaya kadar MGO tokenleri serbest bırakacaklar yani tokenleri myetherwallet ile yönetebildiğimiz kendimize ait ethereum cüzdanlarımıza gönderebileceğiz. Aman sakın ha exchangelerdeki ethereum cüzdanlarınıza GÖNDERMEYİN. Gerçi zaten biliyorsunuz ama hani insanız dalgınlıkla beşer şaşar misali olmasın uyarıcı olsun diye yazdım.

MGO exchange lerde işleme açılınca myetherwallet ile de tokenlerimize erişip exchange MGO adreslerimize gönderebileceğiz.

Büyük borsalarla iletişimler başlamış. Bu sürecin sonuç vermesi birkaç hafta içinde olurmuş.
torikan
Hero Member

Activity: 518

View Profile
May 26, 2017, 09:05:58 PM

crowsale cüzdana giriş yapmaya çalışıyorum ama tokenler görünmüyoru normal mi?
ayrıca büyük borsa dedikleri bittrex olacaktır başka ne olsun polo ümidi olan bir coin ama polo buna sağlam girmediyse pek ihtila dailinde değil
herromerro
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
May 26, 2017, 09:08:33 PM

crowsale cüzdana giriş yapmaya çalışıyorum ama tokenler görünmüyoru normal mi?
ayrıca büyük borsa dedikleri bittrex olacaktır başka ne olsun polo ümidi olan bir coin ama polo buna sağlam girmediyse pek ihtila dailinde değil

Evet normal, ddos saldırı varmış  Smiley

Few people can currently access the dashboard. We've been under a ddos attack for the past 36 hours. We are working on a resolution but all funds are still safely secured in multi-signature wallets. We are also still performing audits to ensure investors get the correct amount of MobileGo tokens. For the next couple days you may still have issues accessing your dashboard, so please bare with us.

We are taking our time with the audits because we have over 13,000 investors to ensure get the proper amount of MobileGo tokens. Thank you for your patience and understanding.

AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 645

View Profile WWW
May 27, 2017, 03:02:22 AM

İmza kampanyası yönetimi de muazzamdı. Ne kadar MGO kazandığınızı bu formülle öğrenebilirsiniz "Final Stake değeriniz x 139,3534002"

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1kihGiMx2jBCdq2kWpYmmtDrarUwTqyW8J3Y4yeod5yQ/edit?usp=sharing

nasıl gonderecekler ımza ödüllerini.
fkod
Sr. Member

View Profile
May 27, 2017, 09:36:56 AM

nasıl gonderecekler ımza ödüllerini.

Bilmiyorum henüz vakit erken diye konusunun da geçtiğini görmedim. Vakti gelince öğreniriz artık.
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
May 27, 2017, 01:13:03 PM

yani yatırımı olanlar ve cekinen arkadaşlar için söyleyeyim (bende dahil ) ico nun escrow faktörü var o acidan yatırımlar güvenli bekletiliyor felan deselerde bu escrow kim arkadaşim Smiley yani o da allahin bir kulu değilmi ki escrowun kendisinde şuan 53 milyon dolar var. kimse o escrow bakalim da bundan sonra ki projesinde takip edelim adami muhtemelen bu kadar yüksek meblağ da kendisini bozmayan heralde daha bozulmaz . 1 2 haftayi sürecek bir dağitimdan bahsediliyor . aslinda ico için fazla bir süre token dağıtımı üstelik bir de ico bitişinden beridir ortaya cıkan ddos attack muhabbeti var yani bu saldiri düzenleyenler kimlerse mesela ico boyunca hiç yapmadida saldiri şimdi mi yapacaklari tuttu diye soruyorum ben.bir an önce bi sonuclansa da buda artik gerilmeye başliyorum çünkü sürekli telegramdan ayni şekilde salliyor jack.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

herromerro
Sr. Member

View Profile
May 27, 2017, 01:20:09 PM

yani yatırımı olanlar ve cekinen arkadaşlar için söyleyeyim (bende dahil ) ico nun escrow faktörü var o acidan yatırımlar güvenli bekletiliyor felan deselerde bu escrow kim arkadaşim Smiley yani o da allahin bir kulu değilmi ki escrowun kendisinde şuan 53 milyon dolar var. kimse o escrow bakalim da bundan sonra ki projesinde takip edelim adami muhtemelen bu kadar yüksek meblağ da kendisini bozmayan heralde daha bozulmaz . 1 2 haftayi sürecek bir dağitimdan bahsediliyor . aslinda ico için fazla bir süre token dağıtımı üstelik bir de ico bitişinden beridir ortaya cıkan ddos attack muhabbeti var yani bu saldiri düzenleyenler kimlerse mesela ico boyunca hiç yapmadida saldiri şimdi mi yapacaklari tuttu diye soruyorum ben.bir an önce bi sonuclansa da buda artik gerilmeye başliyorum çünkü sürekli telegramdan ayni şekilde salliyor jack.

Aslında başlında beri sorunlu bir ICO oldu teknik açıdan. Bunun sebebi de ICO için seçtikleri platform. Teknik sorunların yanı sıra ilk günlerde MobileGO yazması gereken yerde EncryptoTel yazıyordu, düşünün durumu.

Escrowla ilgili detaylar burada:
https://mobilego.io/pdf/escrow/MobileGo%20CrowdSale%20Escrow%20.pdf

Çoklu imzalı cüzdanlarda yatırımlar.
ikm
Sr. Member

View Profile
May 27, 2017, 09:44:07 PM

bunun dağıtımını ne zaman yapcaklar ico cüzdanı düzgün çalışmıyor. yada kapalı çok anlamadım daha önce coin adedi yatanlar belli oluyordu şuanda şütfen bekleyin yazı dışında görünen bişey yok.
PrintMule
Hero Member

Activity: 980

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
May 27, 2017, 10:29:31 PM

bunun dağıtımını ne zaman yapcaklar ico cüzdanı düzgün çalışmıyor. yada kapalı çok anlamadım daha önce coin adedi yatanlar belli oluyordu şuanda şütfen bekleyin yazı dışında görünen bişey yok.

az önce bi güncelleme geçtiler ico bittiginden beri sistem kapandi vs dashboard sıkıntılıydı sürekli ddos attack yedik şöyle böyle oldu diyorlardi aslina bakarsaniz iyice can sıkmaya başladi bu durum ve hatta telegramda cok sert tartişmalar yaşandi tabi ki destekleyenlerde var dolandirildik biz  diyende var adamlarin aciklamasi ise rahat olun herşey kontrol altında vs sadece  ddos dan kaynakli dashboarda ulaşamama sorunu var fakat hiçbir zarar veremediler bize tarzında . sürekli escrow hatirlatiyor birde haliyle işte rahat olun sizin paraniz bizde değil zaten diyorlar escrow sistemine baktim 4 farkli isim var 4 farkli key var güvende gibi duruyor . tüm bu olanlarin ışığında iconun güncel durumu şuanda beklemede dediklerine göre 3-4 gün içerisinde tokenlerin dağitimi aktif olacak ve myetherwallet yada waves destekleyen bir panele 2 farkli şekilde çekim mümkün olacakmiş büyük bir exchange ile görüşmeler devam ediyor denildi büyükten kastı sanırım  polo yada bittrex şu iconun normalde poloya girmesi lazim ama bakalim görücez toplam 1o gün içerisinde exchange aciklanmiş ve tokenlerin dağitimi tamamlanmiş olacak denildi. başka da bilgi yok.

████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 645

View Profile WWW
May 28, 2017, 01:51:55 AM

az önce bi güncelleme geçtiler ico bittiginden beri sistem kapandi vs dashboard sıkıntılıydı sürekli ddos attack yedik şöyle böyle oldu diyorlardi aslina bakarsaniz iyice can sıkmaya başladi bu durum ve hatta telegramda cok sert tartişmalar yaşandi tabi ki destekleyenlerde var dolandirildik biz  diyende var adamlarin aciklamasi ise rahat olun herşey kontrol altında vs sadece  ddos dan kaynakli dashboarda ulaşamama sorunu var fakat hiçbir zarar veremediler bize tarzında . sürekli escrow hatirlatiyor birde haliyle işte rahat olun sizin paraniz bizde değil zaten diyorlar escrow sistemine baktim 4 farkli isim var 4 farkli key var güvende gibi duruyor . tüm bu olanlarin ışığında iconun güncel durumu şuanda beklemede dediklerine göre 3-4 gün içerisinde tokenlerin dağitimi aktif olacak ve myetherwallet yada waves destekleyen bir panele 2 farkli şekilde çekim mümkün olacakmiş büyük bir exchange ile görüşmeler devam ediyor denildi büyükten kastı sanırım  polo yada bittrex şu iconun normalde poloya girmesi lazim ama bakalim görücez toplam 1o gün içerisinde exchange aciklanmiş ve tokenlerin dağitimi tamamlanmiş olacak denildi. başka da bilgi yok.

bitrex e gireceği kesin. bitrex ben bile coin açsam alıycak nerdeyse. Cheesy poloyada büyük ihtimal girere çünkü poloda game listede.
ikm
Sr. Member

View Profile
May 28, 2017, 09:15:12 AM

polo bayadan beri  listeye coin eklemedi ama böyle polo beklentisi olan bir coini eklermi diye düşnüyorum  piyasaya çıkmadan haberin geçmesi lazım gns olduğu gibi yoksa biraz zor
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  

Jump to: