Bitcoin Forum
May 26, 2024, 04:20:33 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  
Author Topic: MobileGo Crowdsale  (Read 19298 times)
herromerro
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
May 30, 2017, 04:43:20 PM

bunun crowsale ekranı açılmıyor süreli yükleniyor diyor
ddos olayından mı böyle yoksa coinlerini net olarak görebilen varmı benim birşey görün müyor.

Ana konuda da çoğu kişi görememekten şikayetçi, ben de göremiyorum.
Ddos sebebiyle olduğunu söylemişlerdi. Daha sonra benim takip edebilidğim bir bilgi paylaşılmadı.

Hayırlı forumlar!
uniquehero
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
June 01, 2017, 10:38:43 AM

Panel aktif. Kontrol edebilirsiniz.
herromerro
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
June 01, 2017, 11:01:58 AM

Teşekkürkler bilgilendirme için.

Kontrol ettim yine düşmüş, sürekli düşüyor zaten. Ama bu sondu sanırım  Grin

Hayırlı forumlar!
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
June 01, 2017, 11:10:10 AM

Teşekkürkler bilgilendirme için.

Kontrol ettim yine düşmüş, sürekli düşüyor zaten. Ama bu sondu sanırım  Grin

Hayırlı forumlar!

bazilarinin ki yükselmiş kimisinin ki düşmüş ilginç bir şekilde. benim fon bitişinden 6100 olan coin sayim şuan 6700 e cikmiş durumda lan dedim ne oluyor acaba bonuslarimi eklediler felan baktim daha bonus da aktif değil sevindim valla Smiley hayirli olur umarım artık zaman yaklaşiyor bence haftayada muhtemelen borsa ya girecek.. ben hala polodan ümitliyim bakalim.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
uniquehero
Sr. Member

View Profile
June 01, 2017, 11:13:47 AM

Hesaplamayı neye göre yaptılar ? Ben bir miktar gamecredits gönderdim. Bu gönderdiğim miktar karşılığında ne kadar mobilgo almam gerektiğini nasıl hesaplayacağım ? Birde yüzde 10 fazla bonus vardı. Miktar doğru mu değil mi hesaplayıp bakmak istiyorum.
dakota neat
Hero Member

Activity: 658

View Profile
June 01, 2017, 11:52:22 AM

ben  ekranı göremiyorum sürelik yükleniyor diyor düzeldimi ne kadar geldiğini görebiliyormuyuz artk
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
June 01, 2017, 12:01:32 PM

Dashboard da hala "atları yemlemeye devam ediyoruz" uyarısı çıkıyor ara ara. Sistem bir var bir yok.

Zaten, sisteme girmenin şimdilik bir getirisi de yok. Tokenların işlev kazanabilmesi için birkaç hafta bekleyin diye bir e-mail göndermişlerdi.

Dağıtımı formülleştirirsek.

C :  Katılımcının yatırdığı coinin o anki $ karşılığı.
B :  Katılım zamanına göre C ye verilen %x lik $ olarak bonus.
T :  Toplam token.
V :  Tüm katılımcıların C ve B lerinin toplamı.

Herbir katılımcıya verilecek toplam token = (C+B)* T/V
uniquehero
Sr. Member

View Profile
June 01, 2017, 06:34:36 PM

Dashboard da hala "atları yemlemeye devam ediyoruz" uyarısı çıkıyor ara ara. Sistem bir var bir yok.

Zaten, sisteme girmenin şimdilik bir getirisi de yok. Tokenların işlev kazanabilmesi için birkaç hafta bekleyin diye bir e-mail göndermişlerdi.

Dağıtımı formülleştirirsek.

C :  Katılımcının yatırdığı coinin o anki $ karşılığı.
B :  Katılım zamanına göre C ye verilen %x lik $ olarak bonus.
T :  Toplam token.
V :  Tüm katılımcıların C ve B lerinin toplamı.

Herbir katılımcıya verilecek toplam token = (C+B)* T/V

Beni aştı Cheesy neyse umarım verdikleri ile yatırdığımızın fazlasını almışızdır. Teşekkürler Smiley
PrintMule
Hero Member

Activity: 980

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
June 01, 2017, 07:39:23 PM

Hesaplamayı neye göre yaptılar ? Ben bir miktar gamecredits gönderdim. Bu gönderdiğim miktar karşılığında ne kadar mobilgo almam gerektiğini nasıl hesaplayacağım ? Birde yüzde 10 fazla bonus vardı. Miktar doğru mu değil mi hesaplayıp bakmak istiyorum.

hesaplamayi neye göre yaptilar derken net bi soru olmamiş gibi neyin hesaplamasını neye göre yaptılar acik olabilirseniz yardimci olmaya calişayim . yatırımcılar için ico nun ilk haftalarinda çeşitli bonuslar vardi hangi hafta girdiniz bilmiyorum ama gamecredits in son hafta dahi %10 bonusu vardi. şuan dashboardunuzda görülen miktar  o bonuslari da içeriyor. ekstradan altta incent bonus diye birşey var onu da sanirim %5 olarak ayarlayacaklar diye biliyorum yani 500 tokenin varsa 25 de dağitim sürecinde verecekler. toplam basilacak token sayisi 70 milyon aslinda 100 milyon ama 30 milyon dolaşimda olmayacak yani toplam yatırım 70 milyona bölünecek oda 1 mgo token ücreti için yaklaşık 0.767 cent yapiyor ona göre kaç tane tokenini varsa hesaplayabilirsiniz. daha borsasi belli olmadi oda sanırım 1 haftaya belli olur.

████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
btclife01
Sr. Member

View Profile
June 01, 2017, 07:53:48 PM

Beni aştı Cheesy neyse umarım verdikleri ile yatırdığımızın fazlasını almışızdır. Teşekkürler Smiley

Şu sayfada

https://mobilego.io/mgo-total-calculated/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=mobilego_raises_53_069_235_thanks_to_you&utm_term=2017-05-25

Örneklerle tokenların nasıl dağıtılacağı anlatılmıştı. Belki örnekleri incelemek olayın daha iyi anlaşılmasına yardımcı olur.

>>>>

Ayrıca şu sayfada da

http://preview.mailerlite.com/u1u1h4

Ico sonrası yol haritasından bahsedilmişti.
uniquehero
Sr. Member

View Profile
June 01, 2017, 08:14:45 PM

hesaplamayi neye göre yaptilar derken net bi soru olmamiş gibi neyin hesaplamasını neye göre yaptılar acik olabilirseniz yardimci olmaya calişayim . yatırımcılar için ico nun ilk haftalarinda çeşitli bonuslar vardi hangi hafta girdiniz bilmiyorum ama gamecredits in son hafta dahi %10 bonusu vardi. şuan dashboardunuzda görülen miktar  o bonuslari da içeriyor. ekstradan altta incent bonus diye birşey var onu da sanirim %5 olarak ayarlayacaklar diye biliyorum yani 500 tokenin varsa 25 de dağitim sürecinde verecekler. toplam basilacak token sayisi 70 milyon aslinda 100 milyon ama 30 milyon dolaşimda olmayacak yani toplam yatırım 70 milyona bölünecek oda 1 mgo token ücreti için yaklaşık 0.767 cent yapiyor ona göre kaç tane tokenini varsa hesaplayabilirsiniz. daha borsasi belli olmadi oda sanırım 1 haftaya belli olur.

İlginiz için teşekkür ederim. Benim ki ufacık bir yatırımdı. 49 küsür gamecredits gönderdim son gün. Bir ico ya ilk yatırırım oldu ve doğal olarak biraz merak biraz heyecan var Smiley 279 adet token vermişler küsüratını yazmıyorum. Acaba normal hali 279 mu yoksa bonuslu hali mi 279 onu merak etmiştim. Teşekkür ederim Smiley

@btclife01 İlginiz için teşekkür ederim Smiley
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 645

View Profile WWW
June 01, 2017, 09:00:54 PM

İlginiz için teşekkür ederim. Benim ki ufacık bir yatırımdı. 49 küsür gamecredits gönderdim son gün. Bir ico ya ilk yatırırım oldu ve doğal olarak biraz merak biraz heyecan var Smiley 279 adet token vermişler küsüratını yazmıyorum. Acaba normal hali 279 mu yoksa bonuslu hali mi 279 onu merak etmiştim. Teşekkür ederim Smiley

@btclife01 İlginiz için teşekkür ederim Smiley

o degılde son gun bende game credıt alıp gonderdım Cheesy game ın fıyatı dustu sonra. nerdeyse %30 deger kaybettı. kazıklanmıs hıssettım kendımı Cheesy neyse bakıcaz artık umarım hersey guzel gıder de dogru duzgun bır fıyatan satısa cıkar. ısın ıcınde oyun sektoru oldugundan dolayı sahsen ben umutluyum bu projeden.
uniquehero
Sr. Member

View Profile
June 01, 2017, 09:15:55 PM

o degılde son gun bende game credıt alıp gonderdım Cheesy game ın fıyatı dustu sonra. nerdeyse %30 deger kaybettı. kazıklanmıs hıssettım kendımı Cheesy neyse bakıcaz artık umarım hersey guzel gıder de dogru duzgun bır fıyatan satısa cıkar. ısın ıcınde oyun sektoru oldugundan dolayı sahsen ben umutluyum bu projeden.

Aynen dediğin gibi oyun sektörü olması ilgimi çeken tarafı. Uzun vadeli elimde tutmayı ve gerekirse imkan oldukca düşük fiyattan almaya çalışacağım. Proje ile ilgili güzel haberlerde gelirse uçar gider Smiley
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
June 02, 2017, 12:36:26 AM

Mobilego coinin waves borsasına geleceği konuşuluyor.Bu haberler doğru mu acaba?Bilgisi olan var mı bu konuda?Eğer girerse hem waves hem mobilego için iyi olacak.Eğer herhangi bir borsaya girmezse nasıl temin edeceğiz?Ha bu arada waves borsasında mgo(mobilego) diye bir coin girmiş.Görünen o coin fake coinmiş aman dikkat edin Smiley
uniquehero
Sr. Member

View Profile
June 02, 2017, 09:22:45 AM

Bittrex and Liqui exchanges initially confirmed listing of MobileGo Ethereum-based token

Mobilgo başlangıç için Bittrex ve Liqui ile başlayacak sanırım. Link isteyenler panele girip 2 haziran duyurusuna bakabilir
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
June 02, 2017, 10:23:17 AM

Bittrex and Liqui exchanges initially confirmed listing of MobileGo Ethereum-based token

Mobilgo başlangıç için Bittrex ve Liqui ile başlayacak sanırım. Link isteyenler panele girip 2 haziran duyurusuna bakabilir

etherıum based token. bu ne demek acaba. bunun bırde waves versıonu olacak. ee nasıl cıkacaklar ısın ıcınden. ıkı farklı zıncır ve ıkı farklı coın olucak o zaman. bu durumda token sayısı ne olucak. 100m denıyordu basta 200 m mı olacak o. gercı olsa ne olur 2 farklı token olucak. anlamadım ben. sımdı kendı tokenlerımı waves platforma cektıkten sonra onları bıtrex e atabılecekmıyım su an. varmı bılen bırılerı bu durumu Huh
uniquehero
Sr. Member

View Profile
June 02, 2017, 10:27:47 AM

etherıum based token. bu ne demek acaba. bunun bırde waves versıonu olacak. ee nasıl cıkacaklar ısın ıcınden. ıkı farklı zıncır ve ıkı farklı coın olucak o zaman. bu durumda token sayısı ne olucak. 100m denıyordu basta 200 m mı olacak o. gercı olsa ne olur 2 farklı token olucak. anlamadım ben. sımdı kendı tokenlerımı waves platforma cektıkten sonra onları bıtrex e atabılecekmıyım su an. varmı bılen bırılerı bu durumu Huh

Bende anlayamadım paylaştım bilgisi olan arkadaş varsa üzerine ekler bilgi sahibi oluruz diye bekliyorum bakalım
srknbyr
Hero Member

Activity: 661
Merit: 581

View Profile
June 02, 2017, 10:32:55 AM

İki blok zincirde de 100'er milyon coin üretilecek. Ancak toplam 100 Milyon adet kullanılabilir olacak.

Mesela;

Her iki blok zincirde de 50 Milyon coinin kullanılabilir olduğunu varsayalım. Toplam 100 Milyon

Sizin de 10 Milyon coininiz olduğunu varsayalım ve bunları Ethereum blok zinciri üzerinde tuttuğunuzu düşünelim. Siz elinizdeki 10 Milyonu Waves blok zincirine gönderirseniz ethereum üzerindeki MobileGo'larınız kilitlenecek ve Waves üzerindeki MobileGo'ların kilidi açılacak.

Etherum blok zincirinde 40 Milyon Waves blok zincirinde ise 60 Milyon adet MobileGo kullanılabilir olacak.

-------------------------------------------------

Şu anda Ripto Bux hem Ethereum hem de Waves blok zinciri üzerinde benzer bir sistem ile dolaşım sağlıyor. Detaylar için http://wavesturkiye.com/2017/05/ripto-bux-rbx-nedir/ adresini ziyaret edebilirsiniz

.▄███████████████████████▄
███████████████████████████
██████▌       ▀▀▀█████████
█████████▄          ▀██████
██████████▄          ▀█████
██████████           █████
██████████           █████
███████████    ▄██▄   █████
███████████▄▄▄▄████ ▄█████
 ▀███████████████████████▀
.digilira.||||
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
June 02, 2017, 11:12:45 AM

İki blok zincirde de 100'er milyon coin üretilecek. Ancak toplam 100 Milyon adet kullanılabilir olacak.

Mesela;

Her iki blok zincirde de 50 Milyon coinin kullanılabilir olduğunu varsayalım. Toplam 100 Milyon

Sizin de 10 Milyon coininiz olduğunu varsayalım ve bunları Ethereum blok zinciri üzerinde tuttuğunuzu düşünelim. Siz elinizdeki 10 Milyonu Waves blok zincirine gönderirseniz ethereum üzerindeki MobileGo'larınız kilitlenecek ve Waves üzerindeki MobileGo'ların kilidi açılacak.

Etherum blok zincirinde 40 Milyon Waves blok zincirinde ise 60 Milyon adet MobileGo kullanılabilir olacak.

-------------------------------------------------

Şu anda Ripto Bux hem Ethereum hem de Waves blok zinciri üzerinde benzer bir sistem ile dolaşım sağlıyor. Detaylar için http://wavesturkiye.com/2017/05/ripto-bux-rbx-nedir/ adresini ziyaret edebilirsiniz

teşekkuler. aydınlatıcı oldu. waves platformda daha fazla token olması da sevındırıcı tabıkı. mobılego gıbı sağlam 2-3 ıco daha olursa waves platformda ether ıle fıyat olarak rekabet edecek hale gelecektır.

ben ozellıkle mobıle go dan cok umutluyum. cok acayıp bır rakama ulasabılır.
btclife01
Sr. Member

View Profile
June 02, 2017, 11:19:31 AM

Bunun için problem olmadığı her yatırımın, o anki $ kuru sisteme işlenerek kayıt altına alındığı yazılmıştı.

Yani ister Game ile ister Waves ile veya bir başka coin ile yatırım yapın, yaptıgınız yatırım o anki kurdan $ a çevriliyor ve sabitleniyor.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  

Jump to: