Bitcoin Forum
June 16, 2024, 09:45:26 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  
Author Topic: MobileGo Crowdsale  (Read 19299 times)
herromerro
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
June 09, 2017, 05:45:05 PM

MGO tokenları Waves ve Ethereum cüzdanıma gelmiş. Katılanlara hayırlı olsun.

Yakın zamanda herhangi bir exchange'e girmesi bekleniyor mu arkadaşlar? Ya da ne zaman girebilir? Bittrex ile görüşüyoruz demişlerdi en son?

Dağıtımlar bittikten kısa süre sonra gireceğini düşünüyorum.
Bittrex ve Liqui'de işlem göreceğini söylediler.

Hayırlı forumlar!
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
June 09, 2017, 06:20:44 PM

Yakın zamanda herhangi bir exchange'e girmesi bekleniyor mu arkadaşlar? Ya da ne zaman girebilir? Bittrex ile görüşüyoruz demişlerdi en son?

Hayırlı forumlar!

Borsalara fiyat olarak (bitcoin bazında)kaçtan girer bir fikriniz var mı?
Satoşilerle alabilirmiyiz yoksa  belimizi büker mi?
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
June 09, 2017, 06:32:00 PM

Hayırlı forumlar!

wave dex ın guzellıgı burda ıste Cheesy

mobıle go tokenler wave adreslerıne gonderıldı ve dexte ısleme basladı Smiley

acılıs fıyatı 0,0006 btc sell varken 0,00035 buy var. yanı 1 dolar buyy dan acılıs yaptı en az. gayet ıyı. wave ın de fıyatına yansıyacaktır bu.
herromerro
Sr. Member

View Profile
June 09, 2017, 06:41:34 PM

Hayırlı forumlar!

Bir fikrim yok maalesef, cüzi bir miktarla katılmıştım ICO ya.
Ama GameCredits'in çekirdek ekibi gerçekleştiriyor bu projeyi aynı şekilde oyun şirketleri de var. Yani işin her iki yönünde de ciddi tecrübeleri olan bir ekip. Ellerinde artık ciddi bir maddi imkan da var.  İyi iş çıkartacakları kanaatindeyim. Fiyatı ben de merak ediyorum.

wave dex ın guzellıgı burda ıste Cheesy

mobıle go tokenler wave adreslerıne gonderıldı ve dexte ısleme basladı Smiley

acılıs fıyatı 0,0006 btc sell varken 0,00035 buy var. yanı 1 dolar buyy dan acılıs yaptı en az. gayet ıyı. wave ın de fıyatına yansıyacaktır bu.

Evet, doğru söylüyorsunuz.

İlk MGO işlemini de piyasalarda gerçekleştirmek bana kısmet oldu  Cheesy

Hayırlı forumlar!
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
June 09, 2017, 07:04:11 PM

Benimde MGO tokenler myetherwallet a yüklenmiş, bonuslar wavese gelmedi.
ikm
Sr. Member

View Profile
June 09, 2017, 08:40:48 PM

Bonuslar icodan 2 hafta sonra gibi dağıtılacak bildiğim. Oda en erken
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
June 09, 2017, 09:40:27 PM

Bonuslar icodan 2 hafta sonra gibi dağıtılacak bildiğim. Oda en erken

Teşekkürler
ConspiracyCoin
Sr. Member

Activity: 294

View Profile
June 10, 2017, 02:05:06 AM

Dexten alım emri verdik ama almak isteyenlerle satmak isteyenlerin emirleri arasında şu an epey fark var alabilmek biraz uzun sürecek.
fkod
Sr. Member

Activity: 594
Merit: 252

View Profile
June 10, 2017, 02:34:33 AM
Last edit: June 10, 2017, 06:43:12 AM by fkod

Halka arza girenlerin yarısından çoğu %50 ile %100 oranlarında kurdan zararda zaten btc ve altcoin rallileri sebebiyle.

Eee insanlar halka arza neden giriyor? avantajlı fiyat beklentisiyle. Yani beklenti hem zararda olmayacak hem de borsa fiyatı halka arzdan avantajlı olacak. Hani çer çöp projelerde grafiğin verdiği endişe ile bu durum değişebiliyor ama kaliteli ve beklentinin yüksek olduğu projelerde fiyat endişesi hiç yoktur normal şartlarda.

Bu açıdan bakınca, maliyet fiyatı $0,75 ve kurdan zararlar sebebiyle esas maliyet $1,2 - $1,5 demektir. Bu durumda hem zarar ettirmeyen hem avantajlı fiyat beklentisi ne olur en az $1.75 - $2 olur. Bu durumdaki kitle aç kalırım ama $1.75 - $2 dan bir kuruş aşağı satmam diyecek bence.

Çok kur zararı etmemiş olanlar bile durduk yere yüksek beklentili bir projenin hisselerini küçük bir kazanç ile neden elden çıkarsın aldığı fiyata satmak için almadı.

Hemen çıkmak isteyen azınlıktakilerin ve kampanyalardan bedava gelenlerin satışlarının kısa süreli hissedilir küçük bir etkisi olur mu o bile meçhul. Çünkü aynı zamanda keşke halka arza girebilseydik düşüncesiyle veya avantajlı fiyattan daha fazla sayıda alım yapmak isteyeceklerin olabileceğini de hesaba katabiliriz.

Bu durumda grafik oturduğunda belki hemen belki çok kısa bir süre yani günler içerisinde sağlıklı bir tutunuş dip seviyesi en az $1.75 - $2 bekliyorum.
ben_btctalk
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
June 10, 2017, 01:23:45 PM

Halka arza girenlerin yarısından çoğu %50 ile %100 oranlarında kurdan zararda zaten btc ve altcoin rallileri sebebiyle.

Eee insanlar halka arza neden giriyor? avantajlı fiyat beklentisiyle. Yani beklenti hem zararda olmayacak hem de borsa fiyatı halka arzdan avantajlı olacak. Hani çer çöp projelerde grafiğin verdiği endişe ile bu durum değişebiliyor ama kaliteli ve beklentinin yüksek olduğu projelerde fiyat endişesi hiç yoktur normal şartlarda.

Bu açıdan bakınca, maliyet fiyatı $0,75 ve kurdan zararlar sebebiyle esas maliyet $1,2 - $1,5 demektir. Bu durumda hem zarar ettirmeyen hem avantajlı fiyat beklentisi ne olur en az $1.75 - $2 olur. Bu durumdaki kitle aç kalırım ama $1.75 - $2 dan bir kuruş aşağı satmam diyecek bence.

Çok kur zararı etmemiş olanlar bile durduk yere yüksek beklentili bir projenin hisselerini küçük bir kazanç ile neden elden çıkarsın aldığı fiyata satmak için almadı.

Hemen çıkmak isteyen azınlıktakilerin ve kampanyalardan bedava gelenlerin satışlarının kısa süreli hissedilir küçük bir etkisi olur mu o bile meçhul. Çünkü aynı zamanda keşke halka arza girebilseydik düşüncesiyle veya avantajlı fiyattan daha fazla sayıda alım yapmak isteyeceklerin olabileceğini de hesaba katabiliriz.

Bu durumda grafik oturduğunda belki hemen belki çok kısa bir süre yani günler içerisinde sağlıklı bir tutunuş dip seviyesi en az $1.75 - $2 bekliyorum.

güzel yorum teşekkrüler. ama paray skışanlar bozdurabilir. herkes kar edemeyebilir. dikkatlice izliyorum piysayı  Cool

birbirmze destek olalım.
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
June 10, 2017, 03:00:32 PM

aynen oyle kurdan kaynaklı herkez %50 zararda Cheesy wavedexte satan mallar olmakla beraber kısa zamanda yukselecektır fıyatı. bu ıcodan su anda tek kaarlı olan mobılego ekıbı. dunya kadar ether wave btc aldılar Cheesy basladıklarında wave 1-1.5 dolar arasındaydı. 6 kat ordan kazandılar. ether tam hatırlamıyorum ama sanırım 50-80 yada 40-60 dolar arasında fılandı. nerden baksan ordanda 4-5 kat kaarları var en az. 53 mılyon dolar toplandı goya ama o fıyat o zamankı coınlerın fıyatıydı. tahmınımce su an 200 mılyon dolarları fılan var en az Cheesy
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
June 10, 2017, 08:05:46 PM

WavesDEXe geçer geçmez trade işlemeri başlayan MobileGo için ve Encryptotel için yeni adres Tidex oldu.

Sasha nın telegram kanalından duyuru;

New pairs at tidex.com

Mobilego and encryptotel!

Huge tidex update is coming by the way

1. https://tidex.com/exchange/#/pair/QRL_BTC
2. https://tidex.com/exchange/#/pair/QRL_WAVES
3. https://tidex.com/exchange/#/pair/MGO_BTC
4. https://tidex.com/exchange/#/pair/MGO_WAVES
5. https://tidex.com/exchange/#/pair/ETTE_BTC
6. https://tidex.com/exchange/#/pair/ETTW_BTC
herromerro
Sr. Member

View Profile
June 10, 2017, 08:22:55 PM

aynen oyle kurdan kaynaklı herkez %50 zararda Cheesy wavedexte satan mallar olmakla beraber kısa zamanda yukselecektır fıyatı. bu ıcodan su anda tek kaarlı olan mobılego ekıbı. dunya kadar ether wave btc aldılar Cheesy basladıklarında wave 1-1.5 dolar arasındaydı. 6 kat ordan kazandılar. ether tam hatırlamıyorum ama sanırım 50-80 yada 40-60 dolar arasında fılandı. nerden baksan ordanda 4-5 kat kaarları var en az. 53 mılyon dolar toplandı goya ama o fıyat o zamankı coınlerın fıyatıydı. tahmınımce su an 200 mılyon dolarları fılan var en az Cheesy

Waves DEX'te ben de satış yaptım. Söylediğiniz şey çok ayıp. Hakaret ederek konuşmaktan ne elde ediyorsunuz acaba.
Tahminlik bişey yok, 80 milyon dolar civarı yapıyor şu an topladıkları.

Hayırlı forumlar!
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
June 10, 2017, 08:48:21 PM

valla en başindan beri projenin her safhasında vardim heralde Smiley ilk gün icoya girenlerden biriyim sanırım. telegram grubunda da bulundum sürekli jack dayiyi cok sıkıştırdım ara ara şu son 1 haftada burnundan getirdim zaten. primalbase'den öncede monaco ya girdim imzasina 1 hafta geçti diye ve primalbase güvendigimden dolayi direkt bunlara geçtim. bu imzadan önce mobilgo nun imzasindaydim. çok iyi proje yapti adamlar siteyle ilgili başlarda ve ortalarda hatta dağitim sürecinde bile cok beklettiler çeşitli sıkıntılar yaşattilar fakat ben cok değil yani borsa çıkışından itibaren 1 ay bekleyen birisinin zarar edeceğini kesinlikle düşünmüyorum... ico fiyati 0.75 cent. güvenmeyen varsa hatta elinizde ico ya girenler için diyorum varsa satmak isteyen benimle iletişim kursun ben alabilirim elindeki tokenleri benim güvenim tam Smiley bu proje tuttu şimdi den haberiniz olsun.imzalari da iyi dağittilar sayimlar olsun imzaya ayrilan pay olsun temiz dağitim yaptilar.. projeyle ilgili sorusu olan varsa yine aynı şekilde özelden mesaj atabilirler müsait oldugum zaman girdigim zaman cevap yazarim.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
June 10, 2017, 09:00:39 PM

su mobilego tokenlari eht ve waves cüzdanlarimiza aldik... cogumuz sanirim fifty fifty yapti, yarisi eth'ya yarisi waves'e...
peki bu ikisinin farki ne veya ne olacak? atiyorum: waves'te bulunan mobilego tokenlarin fiyati firlarsa, eth'dakilerde ayni oranda mi firlayacak - yoksa ikisini ayri ayri token olarak görmek mi lazim?
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
June 10, 2017, 09:46:15 PM

su mobilego tokenlari eht ve waves cüzdanlarimiza aldik... cogumuz sanirim fifty fifty yapti, yarisi eth'ya yarisi waves'e...
peki bu ikisinin farki ne veya ne olacak? atiyorum: waves'te bulunan mobilego tokenlarin fiyati firlarsa, eth'dakilerde ayni oranda mi firlayacak - yoksa ikisini ayri ayri token olarak görmek mi lazim?

ikisinin değer bazinda farki olmayacak.sadece kullanişta farki olacak. oda borsaya gireceği zaman çözülür. örnek veriyorum sizin waves hesabınızda mobilgo var bunu ethereum daki mobilgo ya gönderemiyorsunuz iki farkli coin iki farkli zincir gibi düşünün. dual blockchainin olayi buymuş sanirim. o zaman ne yapcaksiniz  token borsaya bittrexte girecek ilk etapta sanirim.. waves den atacaksiniz borsaya oradan istediginiz yere atacaksiniz. jack e sormuştum bu soruyu aynen böyle dedi çünkü buradaki araci gireceği borsa olacak sanirim. iki farkli token evet ama sadece waves ve eth de iki farkli cüzdan borsa da aynisi olacak.

████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
June 11, 2017, 10:23:33 AM

pazar alanında ilan açmiştim cok rağbet görmedi gerçi Smiley waveste mgo tokenini alanlar için şuan waves dex ve tidexte satış yapilmasi aktif fakat myetherwalletteki ethereum mobilgo tokenler için aktif borsa yok bildigim ve eğer borsaya beklemeden myetherwallet teki tokenlerinizi satin alabilirim paraya çevirmek isteyen olur vs paraya ihtiyaci olan vardir onlar için alabilirim tokenleri bekleyenler zaten beklicek o ayri. düşünen varsa satmayi pm yada telegram @saulzaents burdan ulaşabilirler
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
June 11, 2017, 08:25:15 PM

ımza kampanyasını ve bonusları ne zaman dagıtacaklar bılgısı olan var mı.

WAVEDEX e 0,0008 e cıkmıs fıyatı su ankı kurlar ıle kur farkından olan zararı cıkarmıs gozukuyor. ama bıttrex lısteleyınce suratlar 0,008 e cıkacaktır fıyatı. 10 katı yanı suankı durumundan. uzun vadede cok ılgınc fıyatları gorebılırız.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
June 11, 2017, 08:38:55 PM

cüzdandan birazcik mobile go satis emri vermek istiyorum ama almiyor... "Order has not been created!" hatasi veriyor...
AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
June 11, 2017, 08:41:04 PM

cüzdandan birazcik mobile go satis emri vermek istiyorum ama almiyor... "Order has not been created!" hatasi veriyor...

cüzdanda wave yoksa veremezsın order. dex te order vermek ıcın wave gerekıyor. wave var dıyorsan rakamlarda bır hata yapıyorsundur. yada cık yenıden gır. satmanı tavsıye etmem bu arada. ıco fıyatını daha yenı cıkartıyor.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  

Jump to: