Bitcoin Forum
April 27, 2024, 05:09:54 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: BİTCOİN-ALTCOİN SİNYALLERİ  (Read 1374 times)
kamufulaj (OP)
Newbie
*

Activity: 50
Merit: 0

View Profile
May 25, 2017, 01:48:08 AM

slm arkadaşlar. belki bu forumda trilyonluk olmuş arkadaşlar var ancak çok benciller. tecrübelerini paylaşırlarsa ölecekler sanki. araştırma yaptığımda bitcoin ile ilgili temel konular hariç hiç türkçe eğitici videolar yada makaleler yok yada ben bulamadım. (ingilizcem iyi değil) bitcoin yada altcoinlerle ilgili önceden sinyalleri nasıl öğreniyoruz forumda baktım ama kısa özet atıp geçmişler. sanki devlet sırrı. biz bu sinyalleri önceden öğrenip yerimizi nasıl alacağız yada anlık yükselişlerde düşüşlerdeki dalgalanmaya göre mi stratejimizi kuracağız. çok karanlık bir konu. ben alıyorum düşüyor satıyorum yükseliyor  Grin tecrübeli arkadaşlar bir zahmet yol göstersinler. sinyal paylaşımı yapan whatsapp grubu varsa lütfen bilgilendirin. bol kazançlar herkese.
If you see garbage posts (off-topic, trolling, spam, no point, etc.), use the "report to moderator" links. All reports are investigated, though you will rarely be contacted about your reports.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
May 25, 2017, 08:43:23 AM

Bende çok yeniyim ama yinede kendime göre bir taktik geliştirdim. Keşke öyle bir sinyal olsa en yüksekten satıp en alttan alabilsen. Sana tavsiyem bol bol oku. Forumlar tw yi face teki adamları takip et. Her coinin kendine göre bir hareketi bir seviyesi bir davranış biçimi oluyor. bir coin aldığında bu coin ne için çıkmış hedef ne gibi araştırmaları yapıp sonrasında da bol bol gözlem yapmalısın.

Hani sinyal diyorsun ya kendimden örnek vereyim; coinin çıkacağını biliyorum orada çok kalmayıp ineceğini biliyorum ama yine de uygun yerden alıp uygun yerden veremiyorum. Analizci arkadaşlar var onlar bile çıkabilir , inebilir diyebiliyorlar sadece. Kısaca bu işler uzun vadelidir sabır ,bilgi ve tecrübe ile yapılabilir. Kimse sana bu olunca al bu olunca sat diyemez.

Birde ek olarak kimsenin dediğini ölçüp biçmeden yapmamanı tavsiye edebilirim. 1 tutarsa emin ol 3 tutmaz.
ssantur
Sr. Member

Activity: 387
Merit: 252

View Profile
May 25, 2017, 10:58:29 AM

Eskilerin çok güzel bir lafı vardır "armut piş ağzıma düş" tam da o minvalde bir istek ve sitem olmuş yazdıklarınız. Alınmaca gücenmece yok kimse kusura bakmasın ama burada kimsenin kimseye eğitim vermek gibi bir sorumluluğu yok, ya (sorduğunuz sorular ve eksikleriniz ekseninde kendinizin iyiliği için) kendinizi geliştireceksiniz ya da 1 koyup 3 kazanacak, 3 koyup boş ceple heba olup gideceksiniz. Dost acı söyler diyelim, yanlış anlamayalım.
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
May 25, 2017, 09:53:17 PM

Ben o yazdığınız gruptan değilim (şimdilik diye umuyorum Smiley ) ama ne yalan söyleyeyim yaklaşım tarzınızdan dolayı söyleyebileceğim bir şeyler olsaydı bile yazmazdım. Forumu biraz kurcaladıysanız insanların (en azından önemli bir kısmının) zaten ellerinden geldiğince yardımcı olduğunu ve paylaşımcı davrandığını görürdünüz. Art niyetli olmadığınız, emrivaki amacıyla yazmadığınız, biraz sitem içinde olduğunuz belli ama kimseyi böyle bir şeye zorlama hakkımız yok.
Ayrıca kimse bu işi hap içerek kavramıyor, o yazdığınız büyük kazanımlar muhtemelen öğrenme/tecrübe kazanma sürecinde büyük kayıplarla, yapılan hatalarla ve bundan ders alarak edinildi.
Özetle, dersini çalışan uçtu (elbette şans faktörü de var), dersini çalışmayan gümledi, olay budur.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
kamufulaj (OP)
Newbie
*

Activity: 50
Merit: 0

View Profile
May 26, 2017, 11:23:07 PM

arkadaşlar benim uslubum size tuhaf gelebilir hatta sert gelebilir ama sizce çinliler ve batı neden bu kadar gelişti biliyor musunuz? aynı karıncaların yaptığı gibi takım halinde çalıştıkları için. bilmeyeni aşşağılamak yerine elinden tutup aralarına aldıkları için. yani hani diyonuz ya kimsenin kimseye eğitim verme zorunluluğu yok. işte bu kafayla bu bencillikle biz yaya çinliler ve batılılar aya hatta marsa gider. ingilizcem iyi sayılmaz ama bu sitenin ingilizce bölümlerine bakıyorum neler neler var. millet kulis oluşturmuş anlık sinyal ve tecrübelerini paylaşıyorlar. gerektiğinde balina oluyorlar. piyasaya emir veriyorlar. çinlileri söylememe bile gerek yok adamlar karınca gibi. siteyi takip ediyorum ama bana yetersiz geldiği için işin püf noktalarının anlatılmasında tatmin etmiyen cevaplar olduğu için yazma gereği duydum. google dada aynı... taktikler stratejiler paylaşan insan sayısı çok az bi tane alp ışık diğeride mehmet hamdi bol kendilerine çok teşekür ederim.
CoinCini
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

View Profile
May 26, 2017, 11:58:10 PM

şöyle bir kampanya var göz atmanızı tavsiye ederim: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1916859.0
internaldr
Full Member

Activity: 378
Merit: 100

View Profile
May 27, 2017, 10:20:25 PM

Milyar dolarların döndüğü bu bitcoin piyasayasinda hiçkimse iniş ve çıkışları tam olarak tahmin edemez. Bunu anlamanın en güzel yolu bitcoin ve altcoin haberlerini anlık izlemek tabiki ingilizce olan sitelerden. Çünkü bizim Türk sitelerine gelince kadar haber eskimiş oluyor ve atı alan Üsküdardi geçmiş oluyor.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: