Bitcoin Forum
November 21, 2018, 12:49:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.17.0 [Torrent].
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 »
  Print  
Author Topic: COINDASH - Trading'in Geleceği - ICO July 2017  (Read 42758 times)
Kubra Dam
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 616
Merit: 271


View Profile
May 13, 2017, 11:37:11 PM
 #1


 
CoinDash
Dünyanın ilk sosyal portföy yönetim platformu
Kripto yatırımcıları ve trader’lar için tasarlanmış çığır açan platformumuzu kullanarak portföyünüzü artık net bir şekilde analiz edip istatiklerini takip edebileceksiniz. Platform size sağlanan public key’i kullanır, hesabınıza doğru veya hesabınızdan dışarı doğru olan işlemleri izler ve kullanıcıya onun portföy yönetim kabiliyetini, portföy risk seviyesini, dağılım oranlarını ve daha bir çok şeyi sunar. Aynı zamanda platformu kulanarak her bir kullanıcı diğer trader’ların ve yatırımcıların portföylerini, risk yapılarını takip edip onların performanslarını görüntüleyebilir. Platformun en parlak yönlerinden birisi  de sizin takip etmeyi seçtiğiniz saygın trader’ların yatırımların bir benzerini yapmanızı sağlayan CopyICO denen akıllı kontrat arayüzüdür.Böylelikle diğer bir ICO’yu asla kaçırmayacaksınız.
 
       
CoinDash Pratiği


Kripto Para Piyasası

Bitcoin baskınlığının zamanla ortadan kalkmasıyla artık altcoinler daha fazla dikkat çekiyor. Blockchain teknolojisinin en büyük kullanım alanlarından biri yeni kripto varlıklar yaratabilme yeteneğidir. Bu tip varlıklar geleneksel pazarlara alternative bir yatırım haline geliyor çünkü yeni katılım modelleri yaratıyorlar, 7/24 takas edilebilir durumdalar, daha az merkezi kontrole sahipler ve yapılmaları kolay. Son yıllar, trade hacminde, piyasa değerinde ve kripto para kullanan proje sayısında ciddi bir artış getirdi.

Yatırım geri dönüş (ROI) başarı oranının piyasada artmasına ragmen, kripto paralara yapılan yatırım hala yüksek riskli bir yatırım olarak değerlendirilmektedir. Bunun temel sebebi bu tip yatırımların çok fazla zorlukla karşılaşması ve sadece tecrübeli blockchain kullanıcılarının sahip olduğu bir gerektirmesidir. Bilginin kapsamı ve niteliği her zaman yükselişte ve bu da yeni başlayanların bu iş dünyasına başarıyla atılımını baya zorlaştırmakta.
CoinDash platformunu tanıtıyoruz

Platformumuz her bir kullanıcısına performanslarını takip etmeleri, pozisyonlarını ve kalmak istedikleri risk seviyelerini yönetebilmeleri, takip ettikleri büyük trader’ların pozisyonları ve emirleriyle ilgili bilgi almayı sağlayacak bütün araçları sağlayacaktır. Ayrıca ERC20 temelli ICO’larda otomatik kopya trade şansı sağlayacaktır. CoinDash’in platformu her bir kullanıcısı değerli olacak, tecrübeli ve saygın trader’ların takipçilerine yaptığı paylaşımlara göre ödül kazanmasını sağlayarak trade paylaşım gelirinde son model bir konsept olarak karşımıza geliyor.
Grafikler ve tablolar güncel portföy performansını ve diğer araçlarla beraber birtakım toplu sonuçları gösterecek. Bunlar kripto varlıklarla etkileşim sağlayıp onları yönetmek için epey önemli. Bunlar performansa, kullanıcının yatırım durumuna ve data bazlı karar verme mekanizmasına geniş bir bakış açısı sağlıyor.  

Sosyal etkileşimler, kripto para dünyasının anahtar parçalarından biri. Projeler, kendi topluluklarıyla ve yarattıkları bağlar ile yükselebilirler veya düşebilirler. CoinDash’in sosyal trade özellikleri, yeni kripto para kullanıcılarının sınırlarını onlara en iyi trader’ları takip edip kopya-trade yapma şansı vererek kaldırıyor.

CoinDash'in market yeri, gerçek zamanlı sosyal trade sinyalleri, ICO dashboardu, trendde olan varlıkları, gerçek zamanlı piyasa fiyat tabloları ve üçüncü parti entegrasyonları gibi özellikler çevresinde inşa edilmiştir.

CoinDash Token

CoinDash platformunda kullanıcısına finansal bir yarar sağlayan her bir özellik için kullanıcının da belli bir ücret ödemesi gerekecek. Buna karşılık, başkalarına finansal bir katkı veren kullanıcılar ise ödüllendirilecek. Bu işlemler platforma uygun hazırlanmış token ile yapılacak. Bu aynı zamanda, sistemdeki kullanıcılar arasında kullanıcıların üretici veya tüketici olmasını engellemeden üretici-tüketici tipli bir ilişki yaratacak.

Platformdaki tüm ücretlerin ödenmesi için kullanılacak olan CoinDash’in iç token’ı platformun başarısı ve token’ın değeri arasında direk bir korelasyon yaratması için tasarlandı. Platformu daha çok insan kullandığında daha çok ücret ödnecek, böylece daha çok token satın alınacak ve bu da sürekli token fiyatını yukarı doğru itecek.

CoinDash token, onun işletiminin sadece akıllı kontrat kullanılarak yapılmasını sağlayan ve Ethereum blockchain ile borsa listelenmesi konusunu hızlandıran ERC20 temelli bir token olacak.

CDT Token Dağılımı ve Detayları
CoinDash'in ICO'su sırasında toplamda 1,000,000,000 CDT üretilecek ve şu şekilde dağıtılacak:

50% - ICO katılımcılarına ayrıldı
29% - Gelecek geliştirmeler, kullanıcı kazanma & pazarlama
20% - Erken yatırımcılara, çekirdek tekibe & danışmanlara ayrıldı
1% -  Bounty kampanyası için ayrıldı
CoinDash'in Token Satışı


CoinDash Bounty Programı

Resmi bounty başlığımızı burdan ziyaret edin Bounty Başlığı


CoinDash Ekip


CoinDash Danışmanlar


CoinDash Partnerler
Medyada CoinDashShanghai Buluşması
Portföy Yönetim Sunumu
RootStock + CoinDash Sunumu
Londra Investor Feed Sunumu
Diğer dillerde CoinDash
ANA BAŞLIK İÇİN TIKLAYIN

Polish Thank you mike77777
Turkish Thank you Kubra Dam
Russian Thank you Skyrik
Spanish Thank you Doken
French Thank you Bybox
Hindi Thank you btvGainer
Slovak Thank you Saturday97
Czech Thank you Sadio
Arabic Thank you Sarangeti
Romanian Thank you 22naru
Hack Forums Thank you Kewl
In order to achieve higher forum ranks, you need both activity points and merit points.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
Kubra Dam
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 616
Merit: 271


View Profile
May 13, 2017, 11:38:04 PM
 #2Coindash Resmi Bounty Başlığı
CoinDash Bounty başlığına hoş geldiniz, Bounty ile ilgili sorularınızı soracağınız yer burasıdır


CoinDash Bounty PortalI - bounty.coindash.io
TWITTER SORUNU - Twitter API'si bir uygulamanın kaç kere istatistikleri alaabileceğine dair bir kısıtlama uyguluyor. Twitter uygulaması, çok fazla katılımcımız olduğu için bu bağlamda hata mesajları çıkarıyor ve bundan dolayı bazılarınız gerçek sayaç numaranızı göremiyorsunuz. Bu zamanla düzeltilecek, her katılımcı sonunda doğru şekilde sayaca sahip olacak. Yani sabırlı olup retweet yapıp paylaşımlara devam ediniz. 


Platformu nasıl kullanacaksınız - Kuralları ve notları okumalısınız!

1. Herkes bounty'sini almak için bir hesap açmak zorundadır.
2. Kayıt olurken, Slack'te kullandığınız mail adresinizi kullanın! Bu şekilde stake'leriniz sayılacak
3. Sizden ETH adresinizi girmeniz istenecek - PRIVATE KEY'İNİN SİZDE OLDUĞUNDAN EMİN OLUN!
4. Spreadsheet'de olsanız bile, katıldığınız bounty'ler için başvurmanız gerekiyor
5. Twitter sayacı - Twitter sayacının senkronize olması 1 saatil bulabilir, sayacın çalışması için retweet'e başlamadan önce ilk olarak Coindash hesabını takip etmeniz gerekiyor.
TWITTER SAYACI SADECE @COINDASH'İN TWEET'LERİNİ RETWEET YAPTIĞINIZDA ÇALIŞIR!! EĞER COINDASH'İN RETWEET'LERİNİ RETWEET EDERSENİZ BUNLARI SAYMAMAKTADIR
6. Facebook sayacı - bu sayaç haricen çalışıyor - kampanya sonuna kadar pending olarak kalacak
7. İmza kampanyası - Kullanıcı profil linkinizi "Link" in altında koyun
8. Tüm özel bounty'ler (İmza, Blog, Temsilci ve Misc) kampanyanın sonuna kadar beklemede olacak ve devamında son rakamlarla değiştirilecek
9. YILDIZLAR dolaylı yoldan token'lar, yıldız sahip olma durumunuza göre CDT dağılımları yapılacak
10. İyi eğlenceler
CoinDash'in Sosyal Medya Kampanyası

Sosyal ödül kampanyamızda katılımcılarımıza toplam token’ların %1’i dağıtılacaktır. Şu anda CoinDash’in toplam token sayısının 1,000,0000,000 olmasını bekliyoruz ve ödül paylaşımı bu durumda 10 milyon token olacaktır. Toplam token sayısında değişiklik olabilir ama her durumda ödül havuzunun toplam payı %1 şeklinde olacaktır. Kampanyanın süresinin başlangıç günü olması beklenen Temmuz 2017’den ICO’nun bitiş tarihine kadar veya tam hedefe ulaşılmasına kadar olması bekleniyor.

Ödüller için ayrılmış tokenlar burada sunulacak olan farklı kampanyaların havuzlarına aktarılacak. Her bir kampayadaki katılımcılar biriktirdikleri haftalık stake durumuna göre ödül havuzlarından paylarını alacaklar. (Stake’lerin katılımcılara haftalık olarak dağıtıldığını unutmayın yani daha erken katılan katılımcılar daha fazla ödül birikimi yapacaklar.)

Daha rahat açıklamamıza izin verin, bir sosyal platform olarak bizim için en önemli şey mutlu ve güçlü bir topluluk yaratmak. Ödül kampanyalarının topluluğumuzu bir araya getirmek ve mutlu etmek için muhteşem bir yol olduğunu düşünüyoruz. Yalnız, hile, spam yapma, multi hesaplarla ödül kampanyalarına katılma durumlarına kesinlikle tolereans göstermeyip sıkı bir denetim yapacağız ve ilgili hileci, kötü niyetli kişileri diskalifiye edeceğiz.

Lütfen her bir kampanyada şartlar ve gereklilikler farklı olduğundan aşağıdaki kuralları ve kriterleri dikkatlice okuyunuz.


Bitcointalk.org İmza Kampanyası(Ödül havuzunun %20'si - 2,000,000 Token)
Bitcointalk imza kampanyamıza katılarak CoinDash kazanın. Katılımcıların biriktirdikleri stake’lere göre imza ödül havuzundaki 1,500,000 token’dan pay alacaklar. Haftalık stake’ler kullanıcının forum rütbesine ve kampanayaya katılış tarihine göre belirleniyor olacak.

Forum rütbelerine göre haftalık verilecek olan stake'ler:

Hero/Legendary : 2.5 Stake
Sr. Member: 2 Stake
Full Member : 1.5 Stake
Member: 1 Stake
Jr. Member: 0.5 Stake
*Resmi avatarı giyen kullanıcılar haftalık 0.5 Stake fazladan kazanacaklar.


İmza Kampanyası Kuralları:

  • Stake’ler katılımcı, katılım formunu yolladığı ve onay aldığı tarihten itibaren sayılacaktır. Onaydan sonra katılımcının ICO sonuna kadar imzayı değiştirme hakkı yoktur. Rastgele kontroller yapılacak ve kurallara uymayanlar hızlı şekilde diskalifiye edilecektir.
  • Kampanyanın sonunda ödülü almaya hak kazanmak için, katılımcı kampanya bitene kadar, imzayı giyerek en az 50 post atmış olmalıdır. Kampanyanın ICO tamamlandığı an bittiğini kesinlikle unutmayınız, bu tam hedefe erken ulaşma durumunda da kampanyanın erken biteceği anlamına gelir.
  • Tüm postlar, forumun “Alternate cryptocurrencies” kısmında yapılmalıdır!
    Konu dışı başlıklara atılan postlar sayılmayacak, spam ve trolleme gibi davranışlar diskalifiyeye sebebiyet verecektir.
  • Multi (çoklu) hesap katılımları kabul edilmeyecektir. Bu kapsamda hileci multi hesapların kontrolleri düzgünce yapılacak ve tespit edilen hesaplar kara listeye alınıp elenecektir.

Bu imza kampanyasında yer alabilmek için rütbenize uygun imza ve avatarınızı giyip aşağıdaki formu doğru bilgilerle doldurunuz: https://goo.gl/forms/GSO7f8N7cV7zo9SF2

Rütbe mi atladınız? Aşağıdaki formu doldurun ve icabına bakalım:
https://goo.gl/forms/VlwPq60VfpciUZre2

 
İmza Kodları


Hero/Legendary

Code:
[center][table][tr][td][size=3px][color=#840A2F]███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███[/color][/td][td][size=4px][color=transparent]....[/color][/size][/td][td][color=#3F8EDF][size=2px][font=Courier]                           ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
                          ██████████████
                           ▀████████████
                             ███████████
             ▄▄▄▄          ▄████████████
           ▄██████▄      ▄███████▀▀█████
         ▄██████████▄  ▄███████▀    ▀██▀
       ▄█████████████████████▀
     ▄███████▀ ▀███████████▀
   ▄███████▀     ▀███████▀
 ▄███████▀         ▀███▀
 ██████▀
  ▀▀▀▀[/font][/size][/color][/td][td][size=4px][color=transparent]...[/color][/size][/td][td][center][url=coindash.io][color=black][font=Corbel][size=1px]


[/size][size=11px][b]▬  FOLLOW THE BIG TRADERS  ▬[/b][/size][/font]
[font=Rockwell][size=18px][glow=#3F8EDF,2,300][color=transparent].[/color]COPY [b][color=white]ICOs[/color][/b] & [color=#08919F][b][color=white]TRADES[/color][/b][/color][color=transparent].[/color][/glow][/size][/font][/color][/url][/center][/td][td][size=4px][color=transparent]...[/color][/size][/td][td][size=3px][color=#840A2F]███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███[/color][/size][/td][td][size=4px][color=transparent]...[/color][/size][/td][td][size=2px][color=#3F8EDF][font=Courier]                 ▄▄▄▄▄
                 ████████▄▄
                 ████████████▄
                     ▀▀████████▄
           ▄▄▄██████▄▄   ▀▀██████▄
         ▄██████████████▄▄  ▀█████▄
       ▄███████████████████▄  ▀█████
      ██████▀▀       ▀▀██████  ▀█████
     █████▀                     █████
    █████               █████████████▌
    █████               █████████████▌
    █████               █████████████▌
     █████▄                     █████
      ██████▄▄       ▄▄██████  ▄█████
       ▀███████████████████▀  ▄█████
         ▀███████████████▀   ▄█████▀
            ▀▀██████▀▀▀   ▄▄██████▀
                      ▄▄████████▀
                 ████████████▀
                 ████████▀▀
                 ▀▀▀▀▀[/font][/color][/size][/td][td][size=4px][size=2px]

[/size][color=transparent]..[/color][/size][/td][td][center][url=coindash.io][size=22px][font=Corbel][b][glow=#08919F,2,300][color=#08919F]▬▬▬[/color]   [color=white]COINDASH   [/color][color=#08919F]▬▬▬[/color][/glow][/b][/font][/size][/url]
[size=11px][url=coindash.io][color=black][font=Corbel][b]A CRYPTO PORTFOLIO MANAGEMENT PLATFORM[/b][/font][/color][/url][/size][/center][/td][td][size=4px][color=transparent].........[/color][/size][/td][td][size=3px][color=#840A2F]███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███[/color][/td][td][size=4px][color=transparent]......[/color][/size][/td][td][center][font=Arial Black][size=1px]


[/size][size=18px][url=coindash.io][color=#3F8EDF][glow=#3F8EDF,2,300]▬[color=white]▬ ICO JULY 2017 ▬[/color]▬[/glow][/color][/url][/size][/font]
[font=Corbel][b][size=1px]

[/size][url=coindash.io][color=#08919F]►►[/color]   [color=black]Changing the way you trade[/color]   [color=#08919F]◄◄[/color][/url][/b][/font][/center][/td][td][size=4px][color=transparent].........[/color][/size][/td][td][size=3px][color=#840A2F]███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███[/color][/td][/tr][/table][/center]


Sr. Member

Code:
[center][table][tr][td][size=3px][color=#840A2F]███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███[/color][/td][td][size=4px][color=transparent]....[/color][/size][/td][td][color=#3F8EDF][size=2px][font=Courier]                           ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
                          ██████████████
                           ▀████████████
                             ███████████
             ▄▄▄▄          ▄████████████
           ▄██████▄      ▄███████▀▀█████
         ▄██████████▄  ▄███████▀    ▀██▀
       ▄█████████████████████▀
     ▄███████▀ ▀███████████▀
   ▄███████▀     ▀███████▀
 ▄███████▀         ▀███▀
 ██████▀
  ▀▀▀▀[/font][/size][/color][/td][td][size=4px][color=transparent]...[/color][/size][/td][td][center][url=coindash.io][color=black][font=Corbel][size=1px]


[/size][size=11px][b]▬  FOLLOW THE BIG TRADERS  ▬[/b][/size][/font]
[font=Rockwell][size=18px]COPY [color=#08919F][b]ICOs[/b][/color] & [color=#08919F][b]TRADES[/b][/color][/size][/font][/color][/url][/center][/td][td][size=4px][color=transparent]...[/color][/size][/td][td][size=3px][color=#840A2F]███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███[/color][/size][/td][td][size=4px][color=transparent]...[/color][/size][/td][td][size=2px][color=#3F8EDF][font=Courier]                 ▄▄▄▄▄
                 ████████▄▄
                 ████████████▄
                     ▀▀████████▄
           ▄▄▄██████▄▄   ▀▀██████▄
         ▄██████████████▄▄  ▀█████▄
       ▄███████████████████▄  ▀█████
      ██████▀▀       ▀▀██████  ▀█████
     █████▀                     █████
    █████               █████████████▌
    █████               █████████████▌
    █████               █████████████▌
     █████▄                     █████
      ██████▄▄       ▄▄██████  ▄█████
       ▀███████████████████▀  ▄█████
         ▀███████████████▀   ▄█████▀
            ▀▀██████▀▀▀   ▄▄██████▀
                      ▄▄████████▀
                 ████████████▀
                 ████████▀▀
                 ▀▀▀▀▀[/font][/color][/size][/td][td][size=4px][color=transparent]..[/color][/size][/td][td][center][size=22px][font=Corbel][b][url=coindash.io][color=black][color=#08919F]▬▬▬[/color]   COINDASH   [color=#08919F]▬▬▬[/color][/color][/url][/b][/font][/size]
[size=12px][font=Corbel][b][url=coindash.io][color=black]A CRYPTO PORTFOLIO MANAGEMENT PLATFORM[/color][/url][/b][/font][/size][/center][/td][td][size=4px][color=transparent].........[/color][/size][/td][td][size=3px][color=#840A2F]███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███[/color][/td][td][size=4px][color=transparent]......[/color][/size][/td][td][center][url=coindash.io][color=black][font=Arial Black][size=18px][color=#3F8EDF]▬▬ ICO JULY 2017 ▬▬[/color][/size][/font]
[font=Corbel][b][color=#08919F]►►[/color]   Changing the way you trade   [color=#08919F]◄◄[/color][/b][/font][/color][/url][/center][/td][td][size=4px][color=transparent].........[/color][/size][/td][td][size=3px][color=#840A2F]███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███[/color][/td][/tr][/table][/center]


Full Member

Code:
[size=11px][url=coindash.io][color=#08919F]▄▀▀▀    ▄▄    ▄  ▄    ▄  █▀▀▄    ▄▄      ▄▄▄  ▄    ▄[/color][/url]     [url=coindash.io][color=#6493DF]██[/color]    [font=Arial Black][b][color=#840A2F]COINDASH[/color][/b][/font] [color=black]-[/color] [font=Arial Black][color=#2D67C4]ICO JULY 2017[/color][/font][/url]
[url=coindash.io][color=#08919F]█        █    █  █  █▀▄█  █    █  █▄▄█  ▀▄▄    █▄▄█[/color][/url]     [color=#6493DF]██[/color]    [url=coindash.io][color=black][font=Arial Black][color=#2D67C4]CHANGING THE WAY YOU TRADE[/color][/font][/color][/url]
[url=coindash.io][color=#08919F]▀▄▄▄  ▀▄▄▀  █  █    █  █▄▄▀  █    █  ▄▄▄▀  █    █[/color][/url]     [color=#6493DF]██[/color]    [url=coindash.io][color=black][font=Arial Black][color=#2D67C4]THE WORLDS FIRST CRYPTO PORTFOLIO MANAGEMENT PLATFORM[/color][/font][/color][/url][/size]


Member

Code:
[size=11px][url=coindash.io]▄▀▀▀    ▄▄    ▄  ▄    ▄  █▀▀▄    ▄▄      ▄▄▄  ▄    ▄[/url]     ██    [url=coindash.io]COINDASH[/url] - ICO JULY 2017
[url=coindash.io]█        █    █  █  █▀▄█  █    █  █▄▄█  ▀▄▄    █▄▄█[/url]     ██    [url=coindash.io]Changing the way you trade[/url]
[url=coindash.io]▀▄▄▄  ▀▄▄▀  █  █    █  █▄▄▀  █    █  ▄▄▄▀  █    █[/url]     ██    [url=coindash.io]The world's first crypto portfolio management platform[/url][/size]


Jr. Member

Code:
[center]██  [url=coindash.io]COINDASH - ICO JULY 2017[/url]  ██
[url=coindash.io]World's first crypto portfolio management platform
Başlık Çeviri Kampanyası (Ödül Havuzunun %15'i - 1,500,000 Token)

Biz CoinDash olarak ismimizin ve vizyonumuzun geniş kitlelere ulaşmasını istiyoruz. Yani size, ulusal takımımızın bir parçası olmayı ve ilgili çevirileri kendi dilinize yaparak yerel toplulukları yönetmeyi teklif ediyoruz. Bizim bir elçimiz olduğunuza göre, açacağınız başlığı aktif tutmanız, haftalık güncelleme yapmanız, resmi anonsları zamanında yayınlamanız, haberleri aktif takip etmeniz gerekiyor. Tüm çeviriler, gerçek çeviri olmalıdır. Google Translate olup olmadıklarının kontrolleri yapılacaktır. Başlık çeviri stake’leri çeviriniz onaylandıktan sonra haftalık olarak işlenecektir.

Buna katılmak için lütfen CoinDash HQ'ya mesaj atıp dilinizi rezerve ettirin.Blog Post, Makale ve Videolar (Ödül Havuzunun %20'si - 2,000,000 Token)

Küresel reklam ajanlsarının amacına paralel olarak, biz topluluktaki insanlara CoinDash ismini ve markasını farklı kalabalıklara yaymaları için bir görev veriyoruz. Böylelikle ödüller kazanacaksınız. Biz sadece kaliteli yayınlar arıyoruz, bu İngilizce ve büyük ihtimalle diğer dillerde de olabilir. Tüm yayınlar, kalitelerine, uzunluklarına, seyirci ve yaratıcılıklarına göre sınıflandırılacak ve buna göre stake kazanacaktır. Tüm yazılı materyaller 350 kelimenin üzerinde olmalı, videolar ise en az 5 dakika olmalıdır.  

Bu kampanyaya katılabilmek için, CoinDash HQ’ya özel mesaj gönderin,  kafanızda ne olduğunu söyleyin ve onun onayını bekleyin. Lütfen bizim onayımızı en başta almadan bu konuda çalışmaya başlamayın.Sosyal Ağ Kampanyası (Ödül Havuzunun %10'u – 1,000,000 Token) YAKINDA GELİYOR!

CoinDash’te sosyal medya platformlarında çok aktifiz ve sizin bu ekibin bir parçası olup ödül kazanmanızı istiyoruz. Ödüllerimizi kazanmak için, sosyal medya kampanyası katılımcılarının bizim Facebook sayfamızda, Twitter hesabımızda ve Slack kanalımızda aşağıdaki kural ve kriterler dahilinde aktif olması gerekmektedir:

25 Facebook Beğenisi/Paylaşımı
– Şuradaki Facebook sayfamızı beğenin : https://www.facebook.com/coindash.io/
Sonra, kampanyanın sonuna kadar CoinDash’in resmi Facebook sayfasınadaki admin tarafından yayınlanmış en az 25 post’u beğenmeniz veya paylaşmanız gerekmektedir. Her bir Facebook katılımcısının en az 75 arkadaşı olması zorunludur.

25 Twitter re-tweet'i – Twitter hesabımızı Takip Edin: https://twitter.com/coindashio?lang=en
Sonra, kampanyanın sonuna kadar CoinDash’in resmi Twitter sayfasınadaki admin tarafından yayınlanmış en az 25 tweet’i retweet yapmanız gerekmektedir. Her bir Twitter katılımcısının en az 75 takipçisi olması zorunludur.

Slack – Tek Yapmanız Gereken Aşağıdaki Slack Kanalımıza Kayıt Olmak: https://coindashslack.stamplayapp.com/ ve partiye katılın!

Bu kampanyaya katılmanız için, basitçe hesaplarımızı beğenin ve takip edin, Slack kanalımıza katılın ve sosyal ağ kampanya formunu buradan doldurun - https://goo.gl/forms/8ICrmV5mYQCPMQGX2

Başvurduktan sonraki kayıt durumunuzu öğrenmek için de şuna tıklayın:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1z36e6JHSxySd4IhK3gJJDo7vRRTENXI49gaTw--YHMM/edit?usp=sharing
Çeşitlilik Ödül Havuzu (Ödül Havuzunun %35'ine Kadar – 3,500,000 Token)

Bu ödül havuzu ileri kampanyalar ve sizin tavsiyeleriniz için rezerve edilmiştir. Bizim daha farklı ödüllerimiz de olacak ve bunları süreçte biraz daha ilerledikçe duyuruyor olacağız. Bu arada kafanızdaki CoinDash’i ICO bilgi sayfalarında listelemek, site ve makale işleri gibi konuyla alakalı ve ödüle değer gördüğünüz farklı ödüller için de başvurabilirsiniz!

Eğer aklınzda böyle bir şey varsa CoinDash HQ kullanıcısna özel mesaj (PM) atın ve bunu konuşalım.

hiburak
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1008
Merit: 507


"DOMINIUM - Decentralised property platform"


View Profile
May 14, 2017, 12:15:02 AM
 #3

Paylaşım için çok teşekkürler.

Proje fena değil, aklımdan geçen projeyi yapmış adamlar.

Ama signature kampanyası için %1'in %15'i biraz düşük geldi bana. Eğer katılım çok olursa fazla bounty bırakmaz, baştan söyleyeyim.

██████
█████████
█████▀▀▀▀▀▀
▄▄███  ▄▄▄▄▄▄▄
▄███████▄████████
▄███████▄██████████
▀███▀   ▀███▀████
██████████████████
█████████████████████████
█████▀▀▀█████▀▀▀█████▀▀▀▀▀▀
███  ▄▄▄███▄▄███     █
▄▄▄███████▄████████▄▄▄▀
▄███████▄██████████
▀███▀   ▀███▀     
▀█▀  ███████    █
▀▀█████████▀▀▀
█████▀▀▀▀▀▀
███      █
▄▄▄▄▄▄▀
▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄       ▄▄ ▄▄ ▄▄     ▄▄ ▄▄ ▄▄     ▄▄ ▄▄       ▄▄
██▀▀▀▀▀██ ██▀▀▀▀▀██ ███▄   ▄███ ██ ███▄   ██ ██ ██     ██ ███▄   ▄███
▄▄     ▄▄ ▄▄     ▄▄ █████ █████ ██ ██▀██▄ ██ ██ ██     ██ █████ █████
██▄▄▄▄▄██ ██▄▄▄▄▄██ ██ ▀█ █▀ ██ ██ ██  ▀████ ██ ██▄▄▄▄▄██ ██ ▀█ █▀ ██
▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀  ▀▀       ▀▀ ▀▀ ▀▀     ▀▀ ▀▀  ▀▀▀▀▀▀▀  ▀▀       ▀▀
DECENTRALISED, REGULATED, PROPERTY
FINANCING, PROPERTY LISTING AND
PROPERTY MANAGEMENT PLATFORM███████████
█████████████
███████████████
████████▀▀▀▀▀▀▀▀
██████        █
████        █
██▄▄▄▄▄▄▄▄▀███████████
█████████████
███████████████
████████▀▀▀▀▀▀▀▀
██████        █
████        █
██▄▄▄▄▄▄▄▄▀
beyinsi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 742
Merit: 501


View Profile
May 14, 2017, 12:28:18 AM
 #4

biliyorum bu mesajı attığım için bana çok kızacaksın.

PM kutuma 2 gün önce düşen mesaj;


Hey man!
Its Ram, Im involved with another great project CoinDash.
Would like to be the Turkish thread moderator?

Let me know as soon as possible brother, I'm adding the link
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1894530.msg18810057#msg18810057

Ram


Ram'la matchpool zamanından muhabbetimiz vardı. ben herhangi bir msj yazmadım. yukarıdakini kendi atmış bana,bende tamam demiştim.hazırlanıyordum. sen kendi kendine reservleyip, onay almadan iş yapmışsın.

bilmiyorum ne olacak. ram onaylarsa tamam. herhangi birşey demeyeceğim. bu mesajı atarak senin nefretini kazanıyor olabilirim, kusura bakma. ama bende üzerinde çalışıyordum.
Dr.Cocktail
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 262View Profile
May 14, 2017, 12:40:01 AM
 #5


Ama signature kampanyası için %1'in %15'i biraz düşük geldi bana. Eğer katılım çok olursa fazla bounty bırakmaz, baştan söyleyeyim.


Kesinlikle katılıyorum çeşitlilik ödülündeki payın büyük kısmını imzaya ayırmalılar yoksa imzanın çok büyük bir anlamı olmaz bana göre
sezyumx
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 500


Sandblock - Customer satisfaction on blockchain


View Profile
May 14, 2017, 12:50:34 AM
 #6

Güzel projeye benziyor. Yatırımları yönetmek ve kontrol altında tutmak için iyi düşünülmüş . Maksimum ve Minimum limitleri belli mi ?

paladium
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 448
Merit: 250


CHIEF GROWTH OFFICER OF GLOBAL ENTERPRENEUR


View Profile
May 14, 2017, 09:14:04 AM
 #7

Bende member hesapla erken giriş yapayim dedim. 26. sıraya yerleştim .Fikir özgün ve güzel .

             ▄▄
          ▄▄████▄▄
       ▄▄████▀▀████▄▄
    ▄▄████▀      ▀████▄▄
 ▄▄████▀            ▀███▀
████▀                  ▀  ▄▄
███                      ▄██
███                      ███
███   ███▄        ▄███   ███
███   █████▄    ▄█████   ███
███   ███▀███▄▄███▀███   ███
███   ███  ▀████▀  ███   ███
███   ███    ▀▀    ███   ███
███▄  ███          ███  ▄███
 ▀███▄███          ███▄███▀
   ▀█████          █████▀
     ▀███          ███▀
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██


▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████████████████▀▀▀███
███████████▀▀▀      ███
█████▀▀▀       ▄    ███
██▄         ▄█▀    ████
█████▄    ▄█▀      ████
████████▄█▀       █████
██████████  ▄     █████
██████████ ███▄  ██████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀


▄█████████████████████▄
███████████████████████
██████████████▀▀▀██████
████ ▀███████     ▀▄███
████   ▀▀█▀▀      ▄████
█████              ████
██████             ████
███████▄          █████
███████▀        ▄██████
███▀▀        ▄▄████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀


▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████▀▀▀▀███████
██████████▀     ███████
██████████   ██████████
████████▀▀   ▀▀████████
████████       ████████
██████████   ██████████
██████████   ██████████
██████████   ██████████
██████████   ██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀


▄█████████████████████▄
█████▀▀         ▀▀█████
███    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄    ███
██   ████▀▀▀▀▀██▀▀   ██
██  ███▀       ▀  █  ██
██  ██▀  █████  ▀██  ██
██  ██  ███████  ██  ██
██  ██▄  █████  ▄██  ██
██  ███▄       ▄███  ██
██   ████▄▄▄▄▄████   ██
███    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ███
█████▄▄         ▄▄█████
▀█████████████████████▀


▄█████████████████████▄
██████████████▀████████
████████████▀ ▄ ▀  ▀███
███████████ ▄███▄  ▄███
███████████ ███████████
██▀  ▀█▀▀     ▀▀█▀  ▀██
██     ▄▄     ▄▄     ██
███▄  ████   ████  ▄███
████   ▀▀     ▀▀   ████
█████  ▀▄▄   ▄▄▀  █████
███████▄▄ ▀▀▀ ▄▄███████
███████████████████████
▀█████████████████████▀


▄█████████████████████████▄
███████████████████████████
████▀▀▀▀███████████████████
███      ██████████████████
████▄▄▄▄███████████████████
████    ██    █▀    ▀██████
████    ██            █████
████    ██    ▄███▄    ████
████    ██    █████    ████
████    ██    █████    ████
████    ██    █████    ████
████    ██    █████    ████
▀█████████████████████████▀
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
Turkoin
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 378
Merit: 250


"SIMPLE SHOPPING AND SAFE PAY"


View Profile
May 14, 2017, 10:06:24 AM
 #8

güzel projeye benzyor. düşük rütbeli hesapların katılması avantaj yani bzim için ama yüksek rütbeliler bu durumdan şiketçi olabilirler.

son zamanlarda öne çıkan projelerden çok farklı olduğu kesin. kripto para piyasalarını tek bir hesaptan kontrol edilecek sanırım.
50 mesaj olması güzel bir bir iki haftada bitirip İCO tarhini beklemek kalan haftalarda araştırma yapmak avantaj.

çok katılım olacağını düşünüyorum. düşük rütbelerle.

coininiz bol olsun.. Smiley


   
     ▄█▄
   ▄████
 ▄████▀
████▀
███
████▄
 ▀████▄
   ▀████
     ▀█▀
 
▄███▄
███████
███████
 ▀███▀
 ▄███▄
███████
███████
 ▀███▀
 ▄███▄
███████
███████
 ▀███▀
 


█████████████▄▄            ▄▄██████▄▄    █████             █████  ████████████████  █████████████▄▄            ▄▄██████▄▄
████████████████▄       ▄██████████████▄  █████           █████   ████████████████  ████████████████▄       ▄██████████████▄
█████████████████▌     ██████████████████  █████         █████                                 ▀▀████▌     █████▀▀    ▀▀█████
            ▀█████    ██████▀      ▀██████  █████       █████                                     ████    ████            ████
             ▐████▌  ▐█████          █████▌  █████     █████                                      ▐███▌  ▐███              ███▌
             ▐████▌  █████▌          ▐█████   █████   █████                                       ▐███▌  ███▌              ▐███
            ▄█████   █████            █████    █████ █████                                        ████   ███▌              ▐███
█████████████████▌   █████            █████     █████████                                      ▄▄████▌   ███                ███
████████████████▀    ██████████████████████      ███████          ████████████████  ████████████████▀    ██████████████████████
█████████████▀▀      ██████████████████████       █████           ████████████████  █████████████▀▀      ██████████████████████
█████                ██████████████████████       █████           ███               ███       ███▌       ███                ███
█████                █████            █████       █████           ███               ███        ███▌      ███                ███
█████                █████            █████       █████           ███               ███         ███▌     ███                ███
█████                █████            █████       █████           ███               ███          ███▌    ███                ███
█████                █████            █████       █████           ████████████████  ███           ███▌   ███                ███
█████                █████            █████       █████           ████████████████  ███            ███▌  ███                ███
   

 ▄███▄
███████
███████
 ▀███▀
   

 ▄███▄
███████
███████
 ▀███▀
Instagram
Facebook
Twitter
   

 ▄███▄
███████
███████
 ▀███▀
Telegram
YouTube
Website
scarface
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 250


Spectiv VR Crowdsale: 12/08/17


View Profile
May 14, 2017, 10:16:02 AM
 #9

güzel projeye benzyor. düşük rütbeli hesapların katılması avantaj yani bzim için ama yüksek rütbeliler bu durumdan şiketçi olabilirler.

son zamanlarda öne çıkan projelerden çok farklı olduğu kesin. kripto para piyasalarını tek bir hesaptan kontrol edilecek sanırım.
50 mesaj olması güzel bir bir iki haftada bitirip İCO tarhini beklemek kalan haftalarda araştırma yapmak avantaj.

çok katılım olacağını düşünüyorum. düşük rütbelerle.

coininiz bol olsun.. Smiley


Tüm postlar, forumun “Alternate cryptocurrencies” kısmında yapılmalıdır!
Konu dışı başlıklara atılan postlar sayılmayacak, spam ve trolleme gibi davranışlar diskalifiyeye sebebiyet verecektir.
Bu ibare olmasa güzel olurmuş ama bu ibare olduğu için katılanlar dikkat etsin.


              ▄▄████████████▄▄             
          ▄███▀▀▀░░░░░░░░░░▀▀▀███▄▄        
       ▄██▀▀░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀██▄      
     ▄██▀░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀███    
   ▄██▀░░░░░░░░░░░░░░░▄▄▄▄▄█████████████▄  
  ▄██░░░░░░░░░░░▄▄█████████░░░░░░░░░░░░▀█▌ 
 ▐██░░░░░░░░▄█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀████▄░░░░░░░░▀█▌
▐██░░░░░░▄███▀▀███████████████▀▀██▄░░░░░░██▌
████▄░░▄██▀███████▄██████▄████████▀██▄░░░▐██
██░▀████▀██████████████████████████████▄░░██
██░░░▀██▄█████████████████████████▄██▀▀██▄██
██▌░░░░▀███▄████████▀▀▀▀███████▄██▀░░░░░▀███
▐██░░░░░░░▀███▄▄███████████▄▄██▀▀░░░░░░░░██▌
 ▐██░░░░░░░░░░▀▀████████████▀░░░░░░░░░░░▄█▌
  ▀██▄▄▄▄▄▄▄▄▄████████▀▀▀░░░░░░░░░░░░░░▄█▌ 
   ▀███▀▀▀▀▀▀░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▄██▀  
     ▀██▄░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▄██▀    
       ▀███▄░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▄▄██▀      
          ▀████▄▄░░░░░░░░░░▄▄▄███▀         
              ▀▀▀██████████▀▀▀             

    
                         [ Website ]                    
    
Dammitt
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 812
Merit: 500View Profile WWW
May 14, 2017, 10:58:13 AM
 #10

güzel projeye benzyor. düşük rütbeli hesapların katılması avantaj yani bzim için ama yüksek rütbeliler bu durumdan şiketçi olabilirler.

son zamanlarda öne çıkan projelerden çok farklı olduğu kesin. kripto para piyasalarını tek bir hesaptan kontrol edilecek sanırım.
50 mesaj olması güzel bir bir iki haftada bitirip İCO tarhini beklemek kalan haftalarda araştırma yapmak avantaj.

çok katılım olacağını düşünüyorum. düşük rütbelerle.

coininiz bol olsun.. Smiley


Tüm postlar, forumun “Alternate cryptocurrencies” kısmında yapılmalıdır!
Konu dışı başlıklara atılan postlar sayılmayacak, spam ve trolleme gibi davranışlar diskalifiyeye sebebiyet verecektir.
Bu ibare olmasa güzel olurmuş ama bu ibare olduğu için katılanlar dikkat etsin.

Sakat olmuş bu iş ayrıca signature durumuda var bariz bir şekilde en az 500 kişi katılır bu projeye bence bounty falan bırakmaz ben şimdiden söyliyimde. Ama bu proje tutar. Bu mesaj atma durumu hadi alternatif kripto paralar bölümüne zorda olsa atılır. Proje iyi olacağı için katılım fazla olur bence.

orhi02
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 40
Merit: 0


View Profile
May 14, 2017, 01:21:52 PM
 #11

Arkadaslar projeye katilmak istiyorum fakat uyeligim yetmiyor imzaya katilamiyorum Facebook veya twitter kapmpanyasina katilabilir miyim ?
ramsay snow
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 560
Merit: 103View Profile
May 14, 2017, 02:03:46 PM
 #12

ne dersiniz, imzasına girilir mi bunun? değer mi yani bu kampanyada post atmaya?

ozgr
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1330
Merit: 1004


View Profile
May 14, 2017, 02:12:23 PM
 #13

biliyorum bu mesajı attığım için bana çok kızacaksın.

PM kutuma 2 gün önce düşen mesaj;


Hey man!
Its Ram, Im involved with another great project CoinDash.
Would like to be the Turkish thread moderator?

Let me know as soon as possible brother, I'm adding the link
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1894530.msg18810057#msg18810057

Ram


Ram'la matchpool zamanından muhabbetimiz vardı. ben herhangi bir msj yazmadım. yukarıdakini kendi atmış bana,bende tamam demiştim.hazırlanıyordum. sen kendi kendine reservleyip, onay almadan iş yapmışsın.

bilmiyorum ne olacak. ram onaylarsa tamam. herhangi birşey demeyeceğim. bu mesajı atarak senin nefretini kazanıyor olabilirim, kusura bakma. ama bende üzerinde çalışıyordum.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1894530.msg19011359#msg19011359

bi dur başkan kartel oldun başımıza Smiley
Dr.Cocktail
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 262View Profile
May 14, 2017, 02:30:50 PM
 #14

Çeviri güzel olmuş,emeğine sağlık sizin özelden mesajlaşmanızı tahmin etmesi pek mümkün olmadığı için çeviren arkadaşın yaptığı işte bir sakınca görmüyorum keşke 2 gün önce konuya reserve yazsaydınız böyle bir karışıklık ortaya çıkmazdı. Sad
LGD2Business
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1176
Merit: 1006View Profile
May 14, 2017, 02:31:15 PM
 #15

"Platformun en parlak yönlerinden birisi  de sizin takip etmeyi seçtiğiniz saygın trader’ların yatırımların bir benzerini yapmanızı sağlayan CopyICO denen akıllı kontrat arayüzüdür.Böylelikle diğer bir ICO’yu asla kaçırmayacaksınız."

Burası ilginç geldi. Beğendiğimiz traderların işlemlerini izleyebilecek miyiz şimdi? Buna yatırım yapıyor olmaları ICO devrinin daha süreceğini gösteriyor bize aslında. Hangi ICOya girilir hangisine girilmez bunu yönlendirmek isteyen birçok trader olacaktır. Hype trenine atlamak isteyenler için bire bir olmuş.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
uniquehero
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 476
Merit: 250


The World’s First Blockchain Core


View Profile
May 14, 2017, 02:49:26 PM
 #16

bu ICO olaylarına yabancıyım. Bu ilk ICO denemem olacak. Bakalım nasıl sonuçlanacak. Çeviri için teşekkürler


███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
■    PRIVATE SALE is LIVE    ■
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Whitepaper   ■   Bounty   ■   Bitcointalk

███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
                        ███
                     ▄▄ ▀▀▀ ███
                     ██▀ ▄▄ ▀▀▀
                   ▄▄    █▀▀ ▄▄ ██
                   ▀▀ ▄█  ▄▄ ▀
                  ██  ▀ ▄ ▀
                  ▄▄ █▄ ▀▀
                  ▀▀  ▄ ▀
   ▄▄              ██ ▀ ▀
   ██▀               ▄ ▀
  ▄  ▄█         ▄ ▄   ▀
 ███  ▀ █▄ ▄▀ ▀▄  ▀  ▄ ██ ██
  ▀▀ █▄ ▄  ▄█ ▀ █▀  ▀ ▄ ▄▄  ▄█▄
███     ▀▀   ▄█▄       ▄ ▀ ▄ ▀ ▄
▀▀▀ ██ ██ ██  ▀         ▄▄ ▀▀ ▀██
                         ▀ ▄█  ▄▄
                        ▄█ ▀▀ ▀██
                        ▄ ▄█▄
                       ▀▀ ▀▀
                      ██
Skynet
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
Telegram   ■   Facebook   ■   Twitter   ■   Medium   ■   Reddit   ■   LinkedIn
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
CREATING THE INTELLIGENT MACHINE ECONOMY

███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
kriptom
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 644
Merit: 502


IAME


View Profile
May 14, 2017, 02:58:01 PM
 #17

bu ICO olaylarına yabancıyım. Bu ilk ICO denemem olacak. Bakalım nasıl sonuçlanacak. Çeviri için teşekkürler

İlk ico denemende kaç ETH yatırmayı düşünüyorsunuz . Proje güzel gibi ama ilk olduğu için fazla yüklenmeyin ico ya .


       ▄▄▄█▌ ▐██▄▄                                                             
    ▄█▀           ▀█▄                                                          
  ▄▀                 ▀▄         ▄▄         ▄▄        ▄▄▄        ▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
 █▀        ███        ▀█        ██▌       ████       ████      ████    ██▌▀▀▀▀▀▀
▐▌          ▀          ▐▌       ██▌      ██▌▐██      █████    █████    ██▌     
█         ▄█▀█▄         █       ██▌     ▄██  ██▌     ██▌██▌  ▄██▐██    ████████
█         █   █         █       ██▌    ▐██    ██▄    ██▌ ██▄▄██ ▐██    ██▌     
▐█       ▀▀▀  █        █▌       ██▌    ██      ██    ██▌  ████  ▐██    ██▌     
 ▀█      ▀█▀  █       ▄▀        ▀▀    ▀▀▀ ▀▀    ▀▀   ▀▀    ▀▀   ▀▀▀    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
   █▄     █   █     ▄█▀                                                        
     ▀█▄▄ █   █ ▄▄█▀                                                           
         ▀▀   ▀▀         

                        IAME Fragmented Identity                   
                      WEBSITE      WHITEPAPER      MEDIUM      TWITTER      FACEBOOK       TELEGRAM                  
       JOIN      
    AIRDROP   
Baser
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 630
Merit: 280


The Exchange for EOS Community


View Profile
May 14, 2017, 03:11:02 PM
 #18

İmza ve Sosyal Ağ Kampanyasına katıldım.

"Platformun en parlak yönlerinden birisi  de sizin takip etmeyi seçtiğiniz saygın trader’ların yatırımların bir benzerini yapmanızı sağlayan CopyICO denen akıllı kontrat arayüzüdür.Böylelikle diğer bir ICO’yu asla kaçırmayacaksınız."

Benimde dikkatimi çeken yerlerden birisi bu oldu.

Hayırlısı olsun bakalım nasıl olacak.


                           ▄▄█▌
                       ▄▄██▀▀█▌
                    ▄██▀▀    █▌
 ▄              ▄▄██▀    ▄▀  █▌
▐███▄▄         ▐█▀     ▄█    █▌
▐█▌ ▀▀██▄      █▌      █ ▄▀  █▌
▐█▌    ▀▀██▄▄  █▌    ▄█▀▀    █▌
▐█▌   ▄    ▀██▄█▌  ▄█▀     ▄██
▐█▌   ▀█     ▀██▌ ▄█    ▄▄██▀
▐█▌  ▄  ▀▄    ▐█▌▄█ ▄▄██▀▀
 ██   ▀▀▄█▄   ▐███▄█▀▀
  ██▄     ▀█  ▐█▀▀
   ▀▀██▄▄   █ ▐█▌
       ▀▀██▄▄███
           ▀▀▀█▌
EOSex
EOS Exchange


   The Exchange for the EOS Community!  

███████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
ICO: 15th October to 20th November


                           ▄▄█▌
                       ▄▄██▀▀█▌
                    ▄██▀▀    █▌
 ▄              ▄▄██▀    ▄▀  █▌
▐███▄▄         ▐█▀     ▄█    █▌
▐█▌ ▀▀██▄      █▌      █ ▄▀  █▌
▐█▌    ▀▀██▄▄  █▌    ▄█▀▀    █▌
▐█▌   ▄    ▀██▄█▌  ▄█▀     ▄██
▐█▌   ▀█     ▀██▌ ▄█    ▄▄██▀
▐█▌  ▄  ▀▄    ▐█▌▄█ ▄▄██▀▀
 ██   ▀▀▄█▄   ▐███▄█▀▀
  ██▄     ▀█  ▐█▀▀
   ▀▀██▄▄   █ ▐█▌
       ▀▀██▄▄███
           ▀▀▀█▌
WHITEPAPER
BTC                          ▄▄▄
                    ▄▄▄██████
              ▄▄▄█████▀▀████▌
        ▄▄▄████████▀ ▄██████
  ▄▄▄██████████▀▀  ▄███████▌
▀███████████▀   ▄██████████
   ▀▀▀███▀    ▄███████████▌
        █▌  ██████████████
        ▐█ ██████████████▌
         █████▀ ▀████████
          ██▀      ▀████▌
                      ▀▀
             ▄████▄▄   ▄
█▄          ██████████▀▄
███        ███████████▀
▐████▄     ██████████▌
▄▄██████▄▄▄▄█████████▌
▀████████████████████
  ▀█████████████████
  ▄▄███████████████
   ▀█████████████▀
    ▄▄█████████▀
▀▀██████████▀
    ▀▀▀▀▀
orhi02
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 40
Merit: 0


View Profile
May 14, 2017, 03:15:59 PM
 #19

Arkadaslar projeye katilmak istiyorum fakat uyeligim yetmiyor imzaya katilamiyorum Facebook veya twitter kapmpanyasina katilabilir miyim ?
3 hafta beklemen gerekiyor sanırım. katılabilmen için en az 30 postun olmalı (Jr. Member rütbesi için o kadar post gerekiyor). ico tarihi belli değil haziran deniyor. o zamana kadar Jr. Member olursunuz. kolay gelsin. ico da hemen tamamlanacağını düşünmüyorum.

Hocam ama ben imza kampanyası değil de facebook kampanyası veya twitter kapmanyasına katılmak istiyorum yakında geliyor demiş neyi beklemek gerekiyor ?
kriptom
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 644
Merit: 502


IAME


View Profile
May 14, 2017, 03:37:27 PM
 #20

Ana forumda daha açıklanmamış . Orada yayınlandığında arkadaş gerekli güncellemeleri yapacaktır.


       ▄▄▄█▌ ▐██▄▄                                                             
    ▄█▀           ▀█▄                                                          
  ▄▀                 ▀▄         ▄▄         ▄▄        ▄▄▄        ▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
 █▀        ███        ▀█        ██▌       ████       ████      ████    ██▌▀▀▀▀▀▀
▐▌          ▀          ▐▌       ██▌      ██▌▐██      █████    █████    ██▌     
█         ▄█▀█▄         █       ██▌     ▄██  ██▌     ██▌██▌  ▄██▐██    ████████
█         █   █         █       ██▌    ▐██    ██▄    ██▌ ██▄▄██ ▐██    ██▌     
▐█       ▀▀▀  █        █▌       ██▌    ██      ██    ██▌  ████  ▐██    ██▌     
 ▀█      ▀█▀  █       ▄▀        ▀▀    ▀▀▀ ▀▀    ▀▀   ▀▀    ▀▀   ▀▀▀    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
   █▄     █   █     ▄█▀                                                        
     ▀█▄▄ █   █ ▄▄█▀                                                           
         ▀▀   ▀▀         

                        IAME Fragmented Identity                   
                      WEBSITE      WHITEPAPER      MEDIUM      TWITTER      FACEBOOK       TELEGRAM                  
       JOIN      
    AIRDROP   
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 »
  Print  
 
Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!