Bitcoin Forum
May 22, 2024, 11:25:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8]  All
  Print  
Author Topic: Stoklu ürün // Kampanya- USB 3.0 version 7 - 6 in sata riser  (Read 9010 times)
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
February 21, 2018, 10:19:17 PM

Hocam kayışdağındamısınız Smiley neresinde Smiley

...
baskanx (OP)
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
February 23, 2018, 09:56:34 AM

Stoklar tükenmiştir ilginiz için teşekkürler.
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
February 23, 2018, 04:27:19 PM

10 adet alındı arkadaş hızlı kargo yaptı tşkler.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
February 25, 2018, 01:24:50 PM

Merhaba wavesden binlerce dolar zararım olduğu için waves ve bağlantılı hiçbir coin & tokeni sevmiyorum oyüzden wavesle ticaret yapmıyorum kusura bakmayın.

waves zararınız için üzüldüm. Uzun vadeli (bir kaç yıl) bir yatırım olduğu için bu kadar volatil ve kazançlı bir uzayda waves de beklemek bile zarar kabul ediliyor malesef.
Özel den de belirttiğim gibi iban paylaşırsanız EFT de yapabilirim.

Riser kargolandı aksilik olmazsa yarın adresinizde olur

Öncelikle hızlı aksiyon için teşekkür ederim.
Raiser ları çalıştırma noktasında yaşadığımız ilginç bir durumu sizinle paylaşmak eve alım yapma aşamasındaki benim gibi bilgisiz arkadaşları uyarmak isterim.
Bu konuda satılan cihaz USB 3.0 olup, riginizde hal hazırda bir kaç tane eski tip reiser varsa onlar ile birlikte çalışmıyor. 2 gün debelenme sonunda fark ettik.
Hatta az kaldı iade edecektik. O yüzden yeni alacaklara tavsiyem rigin tamamında aynı versiyon ve tipte reiser kullanmanız olacaktır.
Bu bağlamda söz konusu sistem için 3 tane daha reiser'a ihtiyacım var Smiley eski usb 2.0 reiser ları çöpe atma kararı aldık.
baskanx (OP)
Sr. Member

View Profile
February 25, 2018, 06:38:18 PM

Merhaba wavesden binlerce dolar zararım olduğu için waves ve bağlantılı hiçbir coin & tokeni sevmiyorum oyüzden wavesle ticaret yapmıyorum kusura bakmayın.

waves zararınız için üzüldüm. Uzun vadeli (bir kaç yıl) bir yatırım olduğu için bu kadar volatil ve kazançlı bir uzayda waves de beklemek bile zarar kabul ediliyor malesef.
Özel den de belirttiğim gibi iban paylaşırsanız EFT de yapabilirim.

Riser kargolandı aksilik olmazsa yarın adresinizde olur

Öncelikle hızlı aksiyon için teşekkür ederim.
Raiser ları çalıştırma noktasında yaşadığımız ilginç bir durumu sizinle paylaşmak eve alım yapma aşamasındaki benim gibi bilgisiz arkadaşları uyarmak isterim.
Bu konuda satılan cihaz USB 3.0 olup, riginizde hal hazırda bir kaç tane eski tip reiser varsa onlar ile birlikte çalışmıyor. 2 gün debelenme sonunda fark ettik.
Hatta az kaldı iade edecektik. O yüzden yeni alacaklara tavsiyem rigin tamamında aynı versiyon ve tipte reiser kullanmanız olacaktır.
Bu bağlamda söz konusu sistem için 3 tane daha reiser'a ihtiyacım var Smiley eski usb 2.0 reiser ları çöpe atma kararı aldık.

Çözebildiğinize sevindim benim riglerdede konudaki v7 riser ve v3 eski tip riser stabil çalışmakta.Sizin anakart görmüyor olabilir.

Tüm stok tükendi ama kullanmak amaçlı 3 adet ayırmıştım     size kargolayabilirim.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
February 25, 2018, 06:56:22 PM

Çözebildiğinize sevindim benim riglerdede konudaki v7 riser ve v3 eski tip riser stabil çalışmakta.Sizin anakart görmüyor olabilir.

Tüm stok tükendi ama kullanmak amaçlı 3 adet ayırmıştım     size kargolayabilirim.

reiser ihtiyacı ile ilgili adedi teyit edip pazartesi duruma göre sipariş geçeceğim size
bir de İlgili sistemde 2 tane m2 slot bulunmakta. bunun için ürün var mı elinizde?
baskanx (OP)
Sr. Member

View Profile
February 25, 2018, 08:32:20 PM

Bu tarz m2 ihtiyacınız varsa mevcut https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-usb-3.0-m2-riser-pci-e-donusturucu-522102223/detay/
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
March 05, 2018, 10:32:56 AM

Hocam yürüyerek gelsem 30dk sürer sizin oraya ama sanırım ben hariç herkes ulaşabilmiş.
Sahibinden numaranızdanda aradım dönüşte yok açanda yok Smiley

...
baskanx (OP)
Sr. Member

View Profile
March 07, 2018, 11:12:23 PM

Hocam yürüyerek gelsem 30dk sürer sizin oraya ama sanırım ben hariç herkes ulaşabilmiş.
Sahibinden numaranızdanda aradım dönüşte yok açanda yok Smiley

Aradığınızda depoda kimse yoktur ondan dolayı ulaşamamış olabilirsiniz.Şuan stoklarda kalmadı stokta olduğunda size bilgi veririm
atarliromantik38
Newbie
*

Activity: 266
Merit: 0

View Profile
March 07, 2018, 11:24:28 PM

stoğa ne zaman gelecek hocam riserlar ?
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8]  All
  Print  

Jump to: