Bitcoin Forum
May 07, 2024, 11:07:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Gnosis Açık Arttırması!!!  (Read 4659 times)
srknbyr
Hero Member

Activity: 661
Merit: 581

View Profile
April 25, 2017, 09:50:24 PM

Büyük ihtimalle doğrudur Poloniex yaş tahtaya basmaz, almıştır coinin büyük kısmını. Pump bence çıkar çıkmaz gelecek bu yüzden takipte kalmak lazım. Coin sayısıda az 10 milyon, fiyatı en az 50 doları görür diyorum ilk hafta.

50 dolar icin istedigine iddaya giriyor muyuz?

.▄███████████████████████▄
███████████████████████████
██████▌       ▀▀▀█████████
█████████▄          ▀██████
██████████▄          ▀█████
██████████           █████
██████████           █████
███████████    ▄██▄   █████
███████████▄▄▄▄████ ▄█████
 ▀███████████████████████▀
.digilira.||||
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715123235
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715123235
Reply with quote  #2

1715123235
Report to moderator
1715123235
Hero Member
*

Ignore
1715123235
Reply with quote  #2

1715123235
Report to moderator
1715123235
Hero Member
*

Ignore
1715123235
Reply with quote  #2

1715123235
Report to moderator
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
April 25, 2017, 10:58:52 PM

Büyük ihtimalle doğrudur Poloniex yaş tahtaya basmaz, almıştır coinin büyük kısmını. Pump bence çıkar çıkmaz gelecek bu yüzden takipte kalmak lazım. Coin sayısıda az 10 milyon, fiyatı en az 50 doları görür diyorum ilk hafta.

coin sayısı 400,000 adet (10m değil). geri kalan 9.6m dev'de.

millete yukarıdan geçirmek için 100$'ı bile kısa süreliğine çıkarabilirler... Bence bu coine hiç bulaşmayın... Bekleyin sabırsızlar düşük fiyatlara satabilir 1-2hafta sonra (ico'da 1GNO = 31.25$'dan satıldı )

karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
April 25, 2017, 11:13:51 PM

millete yukarıdan geçirmek için 100$'ı bile kısa süreliğine çıkarabilirler... Bence bu coine hiç bulaşmayın... Bekleyin sabırsızlar düşük fiyatlara satabilir 1-2hafta sonra (ico'da 1GNO = 31.25$'dan satıldı )

250.000 eth toplanmış bir gno=29,85$ yazıyor sitesinde, 9,6 milyon dev'de mi kalacak. O kadar coini ellerinde tuttuklarını bilmiyordum. Ne yapacaklarmış onlarla veya neden böyle yaptılar?
beyinsi
Hero Member

View Profile
April 25, 2017, 11:37:24 PM

bunu inceleyebilirsin: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vYjDat8wLd97pEfrdkzOcHd5ZLOlYjpDSkJaTnEDe1E/edit#gid=0

dolaşımda sadece 4.17% gno var.

hmm.. ya tam saf siken projesi olmuş bu bende yanlış biliyormuşum. dev ekibinin kendisine ayırdığı %10'u unutmuşum.

icoda satılan 4.17% + %10 kendilerine ayırdıkları: 14.17% dolaşımdaki gno geri kalan yine gnosis projesinde olacak, ama dolaşımda olmayacak. 1 sene sonra para lazım oldu biraz daha dolaşıma sokacaz, satış yapacaz dediğinde kim hayır diyebilecek?

birim fiyat eriyecek...
fkod
Sr. Member

Activity: 594
Merit: 252

View Profile
April 26, 2017, 09:50:48 AM

Yeni bir çeşit ali-cengiz oyunu daha. Bu polonun bitmez oyunları çeşit çeşit her gün insanı dumura uğratıyor. Ne grafik yaparlar ama şimdi bununla eyvah eyvah.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
April 26, 2017, 10:16:25 AM

Yazdıkları önemli !! Riske girmeye değmez sanırım

vay babam vay, bunlar hortumu kendilerine baglamışlar. millet buna nasıl bu kadar parayı biranda attı ilginc kendi kendilerine satmış olmasınlar.
Soyle dusunun %4 icin 250k ether bir arkadasım farklı hesaplardan benım hesaba gonderdı bende ico bitti dedim. sonra poloya soktuk. hala tum tokenler bende basladık kendı kendımıze sattıgımızı almaya fiyatı dalgalandırıyoruz araya girenlere saplasak coinleri 1dolarla 30 dolar arasına off paraya bak. dao dan daha buyuk vurgun olur.
Crytocoin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 281

View Profile
April 26, 2017, 10:45:33 AM

Yazdıkları önemli !! Riske girmeye değmez sanırım

vay babam vay, bunlar hortumu kendilerine baglamışlar. millet buna nasıl bu kadar parayı biranda attı ilginc kendi kendilerine satmış olmasınlar.
Soyle dusunun %4 icin 250k ether bir arkadasım farklı hesaplardan benım hesaba gonderdı bende ico bitti dedim. sonra poloya soktuk. hala tum tokenler bende basladık kendı kendımıze sattıgımızı almaya fiyatı dalgalandırıyoruz araya girenlere saplasak coinleri 1dolarla 30 dolar arasına off paraya bak. dao dan daha buyuk vurgun olur.

Temsili değildir . Grin
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
April 26, 2017, 10:54:05 AM

açıkcası ben bu butün coini polonun aldığı kanatindeyim adamlarla anlaştılar biz alıcak yüzde 4 tamamını el altından da bize gönderim yapılcak ki adamlar biz saattık bunu diye bilirler takip edilsede nasılsa kimse hesap vermeyecekler.
aynı bistteki açıktan yapılan satış gibi borsayı etkilemeyen satış olcak sözde poloda listede her zaman olduğu gibi at koşturcak. kazananda olur kaybedende burdan yatırım yapan arkadşlar adına inşallah karlı olur ama çok risli bir durum
şöyle düşünmek lazım ETH gibi alt yapılı çalışır bir sistem bile 50 dolarlardayken bu 30 dolardan satıldı kaç dolar olması gerekiyor ki sen bir icodan kar ettim demek için
Turkoin
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 250

View Profile
April 26, 2017, 11:10:29 AM

250.000 eth toplanmış bir gno=29,85$ yazıyor sitesinde, 9,6 milyon dev'de mi kalacak. O kadar coini ellerinde tuttuklarını bilmiyordum. Ne yapacaklarmış onlarla veya neden böyle yaptılar?
biraz mantık ve proje sahibi gibi düşünmek gerekiyor burada. iddiam yok ama sadece tecrübelerden bahsediyorum.

$30 olan bir enstrüman kısa ve orta vadede değerinin altına geleceğini düşünmüyorum.

Bist100 den örnek: pegasus 18 tl den halka arz edildi. kısa süre içinde  44tl yi gördü ve şimdi 15 tl.
Kripto paralarda: zcash uçuk bir 6BTC değerlemesiyle çıktı. kısa sürede 0.02 BTC yi gördü ve şimdi 0.05 BTC seviyesinde.

GNO sadece sirkülasyonda %10 ü var. ve 5dk da bitiyor. 5 gün sonra bunu $3 a düşeceği çok mantıklı gelmiyor. çok uçuk seviyeleri görmese de alamayan çoğu kişinin tahmin edemediği seviyelere ulaşacağını düşünüyorum.

çünkü alamayanların merakı var balinalar bile alamadı, bir gün bile geçmeden polo ben aldım gitti diyor. anca sirkülasyona geriye kalan dilimden yüzde 10 daha koyarlarsa o zaman düşebilir.

coininiz bol olsun.. Smiley
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
April 26, 2017, 11:42:12 AM

açıkcası bende ilk günlerde 6000 doalrseviyelerini göreceğini düşünüyorum. ordan aşşağaı doğru 2 gün içinde büyük olasılıkla 5-10 dolar seviyelerine ineceği benim gözümde garanti
bakalım kim yanılacak Cheesy ha bu yazdığıma inanıp işlem yapanlar sonra eline patlayan olur yada kazanamayan olur sövmesin "salaklık" olur yani...
fkod
Sr. Member

Activity: 594
Merit: 252

View Profile
April 26, 2017, 01:19:55 PM

Adrenalin isteyene bulunmaz nimet yalnız gözden çıkarılabilecek para kadar. Heyecan, aksiyon dolu olacağını beklediğimiz o grafiğin hollywood filmlerini aratmayacağından hiç şüphem yok. Polo ya girince dayanamayıp dalıcam ben bu gnosis e yüz ikiyüz liralık galiba. Allah bana akıl fikir versin  Grin
cakir
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1000

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
April 26, 2017, 01:38:37 PM

Bu kadar hızlı satıldıysa altında bir iş vardır kesin. O yatırım yapanların en az %50'si içerdendir zaten.
2x olduğu anda kafanıza dumplamasınlar dikkat edin Grin

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
April 26, 2017, 07:44:33 PM

Bu kadar hızlı satıldıysa altında bir iş vardır kesin. O yatırım yapanların en az %50'si içerdendir zaten.

ethereum'un ilk yatırımcıları tarafından çok iyi bilinen ve uzun zamandir takip edilen bir projeydi. o yüzden 12.5 milyonun bu kadar hızlı toplanması normal.

ben buna yatırım yaparken ico'nun 30 dolardan kapanacağını öngöremedim. oldu bittiye geldi herşey. ama yine de ico fiyatının altından satmayı düşünmüyorum. diğer yatırımcılar da benim gibi düşünüyorlardır diye tahmin ediyorum.

olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
April 26, 2017, 08:08:57 PM

1 dakikada 250k ether'in 167'si satılmış açıldı, adresi almadan bu kadar sürat imkansız. Tabii ki içeriden, hatta Vitalik ve meşhur scam ekibinin bizzat işi.
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
April 26, 2017, 09:40:46 PM

yaklaşık 800 kişi ico'ya girmeyi başarmış. 12k ether (yani toplanan paranın neredeyse yarısı) ico'nun daha en başında iki adresten gönderilmiş.,

kim bu iki balina bilmiyoruz. ama dediğiniz gibi bunların içerden olma ihtimalleri yüksek.

konuyla ilgili bir yazı:

https://medium.com/blockchannel/a-look-at-the-gnosis-dutch-auction-distribution-664920e19c8f
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
May 01, 2017, 05:21:17 PM

Merhaba;

GNO sonunda polo'da, kan gövdeyi götürür birazdan.

İyi dileklerimle
modsa
Full Member

Activity: 336
Merit: 101

View Profile WWW
May 01, 2017, 05:53:10 PM

Pascal'ın poloya girişi geldi aklıma nedense.

▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■ SPARKSTER ■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬■▬▬
▪  ▪  ▪  ▪  ▪  Run ‘Smart Software’ at 10 Million TPS! Crowdsale Starting Soon  ▪  ▪  ▪  ▪  ▪ 
 Website | Telegram
Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
May 01, 2017, 05:59:52 PM

Tamda btc senliğinin ortasında cıktı. 30 doların ustumu altımı acacak bakalım.
beyinsi
Hero Member

View Profile
May 01, 2017, 06:15:00 PM

Tamda btc senliğinin ortasında cıktı. 30 doların ustumu altımı acacak bakalım.
67$dan alınıp satılıyor şuan
HakanYAZICI
Full Member

Activity: 195
Merit: 111

View Profile
May 01, 2017, 06:26:14 PM

Durum bu şekilde https://www.bitbaba.xyz/kriptopara-borsalari/?input=gno

coinvs.net - kripto paralar hakkında temel bilgiler. canlı bitcoin borsaları
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: